Szűrők

7. U13-as PmF7vége, II. osztály, fehér csoport 2. forduló

2017.12.17 - 13:50

Tápiószentmárton, Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)

Pest

7. U13-as PmF7vége, II. osztály, fehér csoport

Játékvezető
MOHÁCSI ISTVÁN
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
LACZKÓ ZOLTÁN
Pilisi LK
Jászberényi SE
40'
20'

Gólok

Meccsek

Pilisi LK

2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Kincsem Lovaspark Futsal
Pilisi LK
2017. 12. 10. 12:05
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 12:05
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Pilisi LK
Zsámboki SE
2017. 12. 10. 13:25
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 13:25
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Tápiószőlős KSE
Pilisi LK
2017. 12. 17. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Tápiószecső FC
Pilisi LK
2017. 12. 17. 13:50
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 13:50
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Pilisi LK
Jászberényi SE
2018. 01. 06. 16:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 16:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Dunabogdány SE
Pilisi LK
2018. 01. 06. 17:50
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 17:50
Üllő Városi Sportcsarnok
Pilisi LK
Aranyszarvas SE
2018. 01. 14. 16:15
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2018. 01. 14. 16:15
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Sülysápi Gyerekfoci
Pilisi LK
2018. 01. 14. 17:35
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2018. 01. 14. 17:35
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Pilisi LK
SK Tóalmás

Jászberényi SE

2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
SK Tóalmás
Jászberényi SE
2017. 12. 10. 09:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 09:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Jászberényi SE
Aranyszarvas SE
2017. 12. 17. 13:05
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 13:05
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Jászberényi SE
Zsámboki SE
2017. 12. 17. 13:50
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 13:50
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Pilisi LK
Jászberényi SE
2017. 12. 17. 15:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 15:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Tápiószecső FC
Jászberényi SE
2018. 01. 06. 09:00
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2018. 01. 06. 09:00
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Jászberényi SE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 01. 06. 11:20
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2018. 01. 06. 11:20
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Tápiószőlős KSE
Jászberényi SE
2018. 01. 13. 09:35
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 09:35
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark Futsal
Jászberényi SE
2018. 01. 13. 10:45
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 10:45
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Jászberényi SE
Dunabogdány SE

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol