Szűrők

7. U13-as PmF7vége, II. osztály, fehér csoport 2. forduló

2017.12.17 - 15:10

Tápiószentmárton, Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)

Pest

7. U13-as PmF7vége, II. osztály, fehér csoport

Játékvezető
KÉRI I. ZOLTÁN
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
MOHÁCSI ISTVÁN
Tápiószecső FC
Jászberényi SE
40'
20'

Gólok

Meccsek

Tápiószecső FC

2017. 12. 10. 08:35
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 08:35
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Tápiószecső FC
Sülysápi Gyerekfoci
2017. 12. 10. 10:55
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 10:55
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Dunabogdány SE
Tápiószecső FC
2017. 12. 17. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Tápiószecső FC
Pilisi LK
2017. 12. 17. 14:25
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 14:25
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Zsámboki SE
Tápiószecső FC
2017. 12. 17. 15:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 15:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Tápiószecső FC
Jászberényi SE
2018. 01. 06. 09:35
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2018. 01. 06. 09:35
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Tápiószecső FC
Kincsem Lovaspark Futsal
2018. 01. 06. 10:45
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2018. 01. 06. 10:45
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
SK Tóalmás
Tápiószecső FC
2018. 01. 13. 10:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 10:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Tápiószecső FC
Tápiószőlős KSE
2018. 01. 13. 11:20
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 11:20
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Aranyszarvas SE
Tápiószecső FC

Jászberényi SE

2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
SK Tóalmás
Jászberényi SE
2017. 12. 10. 09:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 09:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Jászberényi SE
Aranyszarvas SE
2017. 12. 17. 13:05
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 13:05
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Jászberényi SE
Zsámboki SE
2017. 12. 17. 13:50
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 13:50
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Pilisi LK
Jászberényi SE
2017. 12. 17. 15:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 15:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Tápiószecső FC
Jászberényi SE
2018. 01. 06. 09:00
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2018. 01. 06. 09:00
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Jászberényi SE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 01. 06. 11:20
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2018. 01. 06. 11:20
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Tápiószőlős KSE
Jászberényi SE
2018. 01. 13. 09:35
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 09:35
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark Futsal
Jászberényi SE
2018. 01. 13. 10:45
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 10:45
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Jászberényi SE
Dunabogdány SE

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol