Szűrők

7. U13-as PmF7vége, II. osztály, fehér csoport 3. forduló

2018.01.06 - 17:05

Üllő, Üllő Városi Sportcsarnok

Pest

7. U13-as PmF7vége, II. osztály, fehér csoport

Játékvezető
KÉRI I. ZOLTÁN
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
MOHÁCSI ISTVÁN
Aranyszarvas SE
Zsámboki SE
40'
20'

Gólok

Meccsek

Aranyszarvas SE

2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Aranyszarvas SE
SK Tóalmás
2017. 12. 10. 09:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 09:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Jászberényi SE
Aranyszarvas SE
2017. 12. 17. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Aranyszarvas SE
Sülysápi Gyerekfoci
2017. 12. 17. 10:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 10:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark Futsal
Aranyszarvas SE
2018. 01. 06. 17:05
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 17:05
Üllő Városi Sportcsarnok
Aranyszarvas SE
Zsámboki SE
2018. 01. 06. 17:50
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 17:50
Üllő Városi Sportcsarnok
Pilisi LK
Aranyszarvas SE
2018. 01. 06. 19:10
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 19:10
Üllő Városi Sportcsarnok
Dunabogdány SE
Aranyszarvas SE
2018. 01. 13. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Tápiószőlős KSE
Aranyszarvas SE
2018. 01. 13. 11:20
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 11:20
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Aranyszarvas SE
Tápiószecső FC

Zsámboki SE

2017. 12. 10. 12:05
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 12:05
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Pilisi LK
Zsámboki SE
2017. 12. 10. 12:50
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 12:50
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Zsámboki SE
Kincsem Lovaspark Futsal
2017. 12. 10. 14:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 14:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Tápiószőlős KSE
Zsámboki SE
2017. 12. 17. 13:05
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 13:05
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Jászberényi SE
Zsámboki SE
2017. 12. 17. 14:25
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 14:25
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Zsámboki SE
Tápiószecső FC
2018. 01. 06. 17:05
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 17:05
Üllő Városi Sportcsarnok
Aranyszarvas SE
Zsámboki SE
2018. 01. 06. 18:25
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 18:25
Üllő Városi Sportcsarnok
Zsámboki SE
Dunabogdány SE
2018. 01. 14. 16:50
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2018. 01. 14. 16:50
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
SK Tóalmás
Zsámboki SE
2018. 01. 14. 18:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2018. 01. 14. 18:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Zsámboki SE
Sülysápi Gyerekfoci

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol