Szűrők

7. U13-as PmF7vége, II. osztály, fehér csoport 3. forduló

2018.01.06 - 17:50

Üllő, Üllő Városi Sportcsarnok

Pest

7. U13-as PmF7vége, II. osztály, fehér csoport

Játékvezető
MOHÁCSI ISTVÁN
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
LACZKÓ ZOLTÁN
Pilisi LK
Aranyszarvas SE
40'
20'

Gólok

Meccsek

Pilisi LK

2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Kincsem Lovaspark Futsal
Pilisi LK
2017. 12. 10. 12:05
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 12:05
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Pilisi LK
Zsámboki SE
2017. 12. 10. 13:25
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 13:25
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Tápiószőlős KSE
Pilisi LK
2017. 12. 17. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 12:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Tápiószecső FC
Pilisi LK
2017. 12. 17. 13:50
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 13:50
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Pilisi LK
Jászberényi SE
2018. 01. 06. 16:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 16:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Dunabogdány SE
Pilisi LK
2018. 01. 06. 17:50
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 17:50
Üllő Városi Sportcsarnok
Pilisi LK
Aranyszarvas SE
2018. 01. 14. 16:15
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2018. 01. 14. 16:15
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Sülysápi Gyerekfoci
Pilisi LK
2018. 01. 14. 17:35
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2018. 01. 14. 17:35
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Pilisi LK
SK Tóalmás

Aranyszarvas SE

2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Aranyszarvas SE
SK Tóalmás
2017. 12. 10. 09:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 09:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Jászberényi SE
Aranyszarvas SE
2017. 12. 17. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Aranyszarvas SE
Sülysápi Gyerekfoci
2017. 12. 17. 10:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 10:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark Futsal
Aranyszarvas SE
2018. 01. 06. 17:05
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 17:05
Üllő Városi Sportcsarnok
Aranyszarvas SE
Zsámboki SE
2018. 01. 06. 17:50
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 17:50
Üllő Városi Sportcsarnok
Pilisi LK
Aranyszarvas SE
2018. 01. 06. 19:10
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 19:10
Üllő Városi Sportcsarnok
Dunabogdány SE
Aranyszarvas SE
2018. 01. 13. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Tápiószőlős KSE
Aranyszarvas SE
2018. 01. 13. 11:20
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 11:20
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Aranyszarvas SE
Tápiószecső FC

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol