Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

7. U13-as PmF7vége, II. osztály, fehér csoport 4. forduló

2018.01.13 - 09:00

Tápiószentmárton, Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)

Pest

7. U13-as PmF7vége, II. osztály, fehér csoport

Játékvezető
LACZKÓ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÉRI I. ZOLTÁN
Tápiószőlős KSE
Aranyszarvas SE
40'
20'

Gólok

Meccsek

Tápiószőlős KSE

2017. 12. 10. 11:30
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 11:30
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Kincsem Lovaspark Futsal
Tápiószőlős KSE
2017. 12. 10. 13:25
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 13:25
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Tápiószőlős KSE
Pilisi LK
2017. 12. 10. 14:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 14:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Tápiószőlős KSE
Zsámboki SE
2017. 12. 17. 10:45
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 10:45
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Tápiószőlős KSE
SK Tóalmás
2017. 12. 17. 11:55
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 11:55
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Dunabogdány SE
Tápiószőlős KSE
2018. 01. 06. 10:10
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2018. 01. 06. 10:10
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Sülysápi Gyerekfoci
Tápiószőlős KSE
2018. 01. 06. 11:20
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2018. 01. 06. 11:20
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Tápiószőlős KSE
Jászberényi SE
2018. 01. 13. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Tápiószőlős KSE
Aranyszarvas SE
2018. 01. 13. 10:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 10:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Tápiószecső FC
Tápiószőlős KSE

Aranyszarvas SE

2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10.
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Aranyszarvas SE
SK Tóalmás
2017. 12. 10. 09:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2017. 12. 10. 09:10
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Jászberényi SE
Aranyszarvas SE
2017. 12. 17. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Aranyszarvas SE
Sülysápi Gyerekfoci
2017. 12. 17. 10:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2017. 12. 17. 10:10
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark Futsal
Aranyszarvas SE
2018. 01. 06. 17:05
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 17:05
Üllő Városi Sportcsarnok
Aranyszarvas SE
Zsámboki SE
2018. 01. 06. 17:50
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 17:50
Üllő Városi Sportcsarnok
Pilisi LK
Aranyszarvas SE
2018. 01. 06. 19:10
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 01. 06. 19:10
Üllő Városi Sportcsarnok
Dunabogdány SE
Aranyszarvas SE
2018. 01. 13. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 09:00
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Tápiószőlős KSE
Aranyszarvas SE
2018. 01. 13. 11:20
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 01. 13. 11:20
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Aranyszarvas SE
Tápiószecső FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol