Szűrők

6. U11-es PmF7vége, II. osztály, fehér csoport 1. forduló

2017.12.09 - 10:10

Jászapáti, Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium

Pest

6. U11-es PmF7vége, II. osztály, fehér csoport

Játékvezető
ERDÉLYI BENCE
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
SELETYE RÓBERT
Aranyszarvas SE
Jászberényi FC II.
40'
20'

Gólok

Meccsek

Aranyszarvas SE

2017. 12. 09. 10:10
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2017. 12. 09. 10:10
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Aranyszarvas SE
Jászberényi FC II.
2017. 12. 09. 11:20
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2017. 12. 09. 11:20
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Jászberényi SE
Aranyszarvas SE
2017. 12. 16. 12:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2017. 12. 16. 12:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
Aranyszarvas SE
SK Tóalmás
2017. 12. 16. 14:25
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2017. 12. 16. 14:25
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
Zsámboki SE
Aranyszarvas SE
2017. 12. 16. 15:10
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2017. 12. 16. 15:10
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
Aranyszarvas SE
Kincsem Lovaspark Futsal
2018. 01. 07. 08:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 01. 07. 08:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Sülysápi Gyerekfoci II.
Aranyszarvas SE
2018. 01. 07. 10:20
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 01. 07. 10:20
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Aranyszarvas SE
Tápiószőlős KSE
2018. 01. 14. 13:05
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2018. 01. 14. 13:05
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Sülysápi Gyerekfoci I.
Aranyszarvas SE
2018. 01. 14. 15:25
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2018. 01. 14. 15:25
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Aranyszarvas SE
Tápiószecső FC

Jászberényi FC II.

2017. 12. 09. 09:00
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2017. 12. 09. 09:00
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Jászberényi FC II.
Jászberényi SE
2017. 12. 09. 10:10
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2017. 12. 09. 10:10
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Aranyszarvas SE
Jászberényi FC II.
2017. 12. 16. 09:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2017. 12. 16. 09:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
Sülysápi Gyerekfoci I.
Jászberényi FC II.
2017. 12. 16. 11:20
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2017. 12. 16. 11:20
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
Jászberényi FC II.
Tápiószőlős KSE
2018. 01. 07. 08:35
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 01. 07. 08:35
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Kincsem Lovaspark Futsal
Jászberényi FC II.
2018. 01. 07. 10:55
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 01. 07. 10:55
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi FC II.
Tápiószecső FC
2018. 01. 13. 09:35
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2018. 01. 13. 09:35
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Jászberényi FC II.
SK Tóalmás
2018. 01. 13. 10:20
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2018. 01. 13. 10:20
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Zsámboki SE
Jászberényi FC II.
2018. 01. 13. 11:40
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2018. 01. 13. 11:40
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Jászberényi FC II.
Sülysápi Gyerekfoci II.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol