Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

6. U11-es PmF7vége, II. osztály, fehér csoport 3. forduló

2018.01.07 - 10:20

Nagykáta, Nagykáta Városi Sportcsarnok

Pest

6. U11-es PmF7vége, II. osztály, fehér csoport

Játékvezető
LACZKÓ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÉRI I. ZOLTÁN
Aranyszarvas SE
Tápiószőlős KSE
40'
20'

Gólok

Meccsek

Aranyszarvas SE

2017. 12. 09. 10:10
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2017. 12. 09. 10:10
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Aranyszarvas SE
Jászberényi FC II.
2017. 12. 09. 11:20
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2017. 12. 09. 11:20
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Jászberényi SE
Aranyszarvas SE
2017. 12. 16. 12:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2017. 12. 16. 12:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
Aranyszarvas SE
SK Tóalmás
2017. 12. 16. 14:25
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2017. 12. 16. 14:25
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
Zsámboki SE
Aranyszarvas SE
2017. 12. 16. 15:10
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2017. 12. 16. 15:10
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
Aranyszarvas SE
Kincsem Lovaspark Futsal
2018. 01. 07. 08:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 01. 07. 08:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Sülysápi Gyerekfoci II.
Aranyszarvas SE
2018. 01. 07. 10:20
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 01. 07. 10:20
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Aranyszarvas SE
Tápiószőlős KSE
2018. 01. 14. 13:05
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2018. 01. 14. 13:05
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Sülysápi Gyerekfoci I.
Aranyszarvas SE
2018. 01. 14. 15:25
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2018. 01. 14. 15:25
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Aranyszarvas SE
Tápiószecső FC

Tápiószőlős KSE

2017. 12. 09. 12:30
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2017. 12. 09. 12:30
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Tápiószőlős KSE
Tápiószecső FC
2017. 12. 09. 13:50
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2017. 12. 09. 13:50
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Zsámboki SE
Tápiószőlős KSE
2017. 12. 09. 15:50
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
2017. 12. 09. 15:50
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium
Tápiószőlős KSE
SK Tóalmás
2017. 12. 16. 10:10
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2017. 12. 16. 10:10
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
Tápiószőlős KSE
Sülysápi Gyerekfoci I.
2017. 12. 16. 11:20
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2017. 12. 16. 11:20
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
Jászberényi FC II.
Tápiószőlős KSE
2018. 01. 07. 09:10
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 01. 07. 09:10
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Tápiószőlős KSE
Sülysápi Gyerekfoci II.
2018. 01. 07. 10:20
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 01. 07. 10:20
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Aranyszarvas SE
Tápiószőlős KSE
2018. 01. 13. 14:15
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2018. 01. 13. 14:15
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Tápiószőlős KSE
Kincsem Lovaspark Futsal
2018. 01. 13. 15:25
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2018. 01. 13. 15:25
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Jászberényi SE
Tápiószőlős KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol