Szűrők

MLSZ U17 III. Észak-Kelet 7. forduló

2017.10.08 - 16:00

Putnok, Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ

Szabolcs-Szatmár-Bereg

MLSZ U17 III. Észak-Kelet

Játékvezető
TÓTH PÉTER
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
ZIMMERMANN MÁRIÓ, SKOVER PÉTER
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
BALMAZÚJVÁROSI FC
90'
45'

Gólok

SÁNDOR BÁLINT

11'

1 - 0

 

 

1 - 1

45'

KERECSEN GYŐZŐ
SÁNDOR BÁLINT

48'

2 - 1

 

SÁNDOR BÁLINT

69'

3 - 1

 

 

3 - 2

75'

KERECSEN GYŐZŐ
MOLNÁR DÁVID

89'

4 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 7 0 0 41 1 40 21 8
2 SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 7 6 0 1 54 13 41 18 8.6
3 DEBRECENI SPORTCENTRUM DEBRECENI SPORTCENTRUM 7 5 1 1 26 7 19 16 8.6
4 NYÍRBÁTORI FC NYÍRBÁTORI FC 6 5 0 1 53 7 46 15 10.7
5 FILO SE FILO SE 6 5 0 1 28 7 21 15 9
6 HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE 7 4 0 3 30 12 18 12 7.9
7 GFSE OROS GFSE OROS 7 4 0 3 24 25 -1 12 9
8 MÁTÉSZALKAI MTK MÁTÉSZALKAI MTK 6 3 1 2 48 12 36 10 8.3
9 BALMAZÚJVÁROSI FC BALMAZÚJVÁROSI FC 6 3 0 3 16 12 4 9 7.7
10 CIGÁND SE CIGÁND SE 6 2 0 4 21 25 -4 6 8
11 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 7 2 0 5 15 39 -24 6 7.1
12 FC TISZAÚJVÁROS FC TISZAÚJVÁROS 6 1 0 5 9 30 -21 3 6.3
13 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 7 1 0 6 9 36 -27 3 7
14 KBSC FC KFT. KBSC FC KFT. 6 0 0 6 9 28 -19 0 6.2
15 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 7 0 0 7 5 134 -129 0 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TISZAFÜREDI VSE DEBRECENI SPORTCENTRUM 3 3 0 0 10 1 9 9 4 3 0 1 5 2 3 9 7 6 0 1 15 3 12 18
2 TISZAFÜREDI VSE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 2 1 0 4 0 4 7 4 3 1 0 15 0 15 10 7 5 2 0 19 0 19 17
3 TISZAFÜREDI VSE SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 4 3 1 0 16 4 12 10 3 2 0 1 8 3 5 6 7 5 1 1 24 7 17 16
4 TISZAFÜREDI VSE FILO SE 3 2 0 1 3 1 2 6 3 2 1 0 5 1 4 7 6 4 1 1 8 2 6 13
5 TISZAFÜREDI VSE NYÍRBÁTORI FC 3 1 0 2 10 3 7 3 3 3 0 0 14 0 14 9 6 4 0 2 24 3 21 12
6 TISZAFÜREDI VSE HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE 4 3 0 1 11 1 10 9 3 1 0 2 1 5 -4 3 7 4 0 3 12 6 6 12
7 TISZAFÜREDI VSE BALMAZÚJVÁROSI FC 3 2 1 0 3 0 3 7 3 1 1 1 3 4 -1 4 6 3 2 1 6 4 2 11
8 TISZAFÜREDI VSE MÁTÉSZALKAI MTK 3 2 0 1 12 1 11 6 3 1 1 1 2 2 0 4 6 3 1 2 14 3 11 10
9 TISZAFÜREDI VSE GFSE OROS 4 1 0 3 3 9 -6 3 3 2 0 1 8 6 2 6 7 3 0 4 11 15 -4 9
10 TISZAFÜREDI VSE CIGÁND SE 3 1 1 1 3 3 0 4 3 1 0 2 6 4 2 3 6 2 1 3 9 7 2 7
11 TISZAFÜREDI VSE DEBRECENI EAC 4 1 1 2 1 13 -12 4 3 1 0 2 6 5 1 3 7 2 1 4 7 18 -11 7
12 TISZAFÜREDI VSE FC TISZAÚJVÁROS 3 0 0 3 2 7 -5 0 3 2 0 1 5 3 2 6 6 2 0 4 7 10 -3 6
13 TISZAFÜREDI VSE TÁLLYA KSE 3 1 0 2 4 13 -9 3 4 0 1 3 1 7 -6 1 7 1 1 5 5 20 -15 4
14 TISZAFÜREDI VSE KBSC FC KFT. 3 0 0 3 2 7 -5 0 3 0 0 3 0 7 -7 0 6 0 0 6 2 14 -12 0
15 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 3 0 0 3 1 18 -17 0 4 0 0 4 2 36 -34 0 7 0 0 7 3 54 -51 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TISZAFÜREDI VSE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 3 0 0 11 0 11 9 4 4 0 0 30 1 29 12 7 7 0 0 41 1 40 21
2 TISZAFÜREDI VSE SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 4 4 0 0 39 7 32 12 3 2 0 1 15 6 9 6 7 6 0 1 54 13 41 18
3 TISZAFÜREDI VSE DEBRECENI SPORTCENTRUM 3 3 0 0 17 2 15 9 4 2 1 1 9 5 4 7 7 5 1 1 26 7 19 16
4 TISZAFÜREDI VSE NYÍRBÁTORI FC 3 2 0 1 29 6 23 6 3 3 0 0 24 1 23 9 6 5 0 1 53 7 46 15
5 TISZAFÜREDI VSE FILO SE 3 2 0 1 12 4 8 6 3 3 0 0 16 3 13 9 6 5 0 1 28 7 21 15
6 TISZAFÜREDI VSE HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE 4 3 0 1 25 3 22 9 3 1 0 2 5 9 -4 3 7 4 0 3 30 12 18 12
7 TISZAFÜREDI VSE GFSE OROS 4 2 0 2 8 14 -6 6 3 2 0 1 16 11 5 6 7 4 0 3 24 25 -1 12
8 TISZAFÜREDI VSE MÁTÉSZALKAI MTK 3 2 1 0 34 5 29 7 3 1 0 2 14 7 7 3 6 3 1 2 48 12 36 10
9 TISZAFÜREDI VSE BALMAZÚJVÁROSI FC 3 3 0 0 11 1 10 9 3 0 0 3 5 11 -6 0 6 3 0 3 16 12 4 9
10 TISZAFÜREDI VSE CIGÁND SE 3 1 0 2 4 12 -8 3 3 1 0 2 17 13 4 3 6 2 0 4 21 25 -4 6
11 TISZAFÜREDI VSE DEBRECENI EAC 4 1 0 3 3 29 -26 3 3 1 0 2 12 10 2 3 7 2 0 5 15 39 -24 6
12 TISZAFÜREDI VSE FC TISZAÚJVÁROS 3 0 0 3 3 22 -19 0 3 1 0 2 6 8 -2 3 6 1 0 5 9 30 -21 3
13 TISZAFÜREDI VSE TÁLLYA KSE 3 1 0 2 5 23 -18 3 4 0 0 4 4 13 -9 0 7 1 0 6 9 36 -27 3
14 TISZAFÜREDI VSE KBSC FC KFT. 3 0 0 3 6 12 -6 0 3 0 0 3 3 16 -13 0 6 0 0 6 9 28 -19 0
15 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 3 0 0 3 2 39 -37 0 4 0 0 4 3 95 -92 0 7 0 0 7 5 134 -129 0
 
BALMAZÚJVÁROSI FC
5 - 03 - 0---------3 - 1--
CIGÁND SE
---------0 - 8-4 - 1-0 - 3
DEBRECENI EAC
----0 - 5----1 - 7-2 - 0-0 - 17
DEBRECENI SPORTCENTRUM
--6 - 04 - 1-7 - 1--------
FC TISZAÚJVÁROS
----1 - 6---1 - 12----1 - 4
FILO SE
-------8 - 03 - 2-1 - 2---
GFSE OROS
----2 - 12 - 5-----4 - 2-0 - 6
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
3 - 17 - 0-0 - 2--------15 - 0-
KBSC FC KFT.
---0 - 32 - 4-4 - 5-------
MÁTÉSZALKAI MTK
---2 - 2----3 - 2---29 - 1-
NYÍRBÁTORI FC
4 - 2------1 - 4----24 - 0-
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
4 - 2--3 - 2----5 - 1---27 - 2-
TÁLLYA KSE
-------4 - 1--0 - 91 - 13--
TISZAFÜREDI VSE
-1 - 171 - 12---0 - 10-------
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-------4 - 0-3 - 0-4 - 0--

Meccsek

SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE

2017. 11. 14. 09:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2017. 11. 14. 09:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
KBSC FC KFT.
2017. 08. 30. 17:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2017. 08. 30. 17:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2017. 09. 09. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2017. 09. 09. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2017. 09. 15. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 09. 15. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2017. 09. 23. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2017. 09. 23. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
TISZAFÜREDI VSE
2017. 09. 30. 10:00
Abaújszántó VSE
2017. 09. 30. 10:00
Abaújszántó VSE
TÁLLYA KSE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2017. 10. 08. 16:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2017. 10. 08. 16:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017. 10. 14. 12:00
Nyírbátori FC Sporttelep
2017. 10. 14. 12:00
Nyírbátori FC Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2017. 10. 22. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2017. 10. 22. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
CIGÁND SE
2017. 10. 29. 12:00
Hajdúböszörményi Városi Sport- és Rendezvényközpont
2017. 10. 29. 12:00
Hajdúböszörményi Városi Sport- és Rendezvényközpont
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2017. 11. 05. 14:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2017. 11. 05. 14:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
DEBRECENI EAC
2017. 11. 18. 16:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2017. 11. 18. 16:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
GFSE OROS
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2017. 11. 23. 14:00
Mátészalkai Sportpálya
2017. 11. 23. 14:00
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2017. 10. 31. 12:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2017. 10. 31. 12:00
Tiszaújváros Sportcentrum
FC TISZAÚJVÁROS
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE

BALMAZÚJVÁROSI FC

2017. 08. 25. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2017. 08. 25. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
TÁLLYA KSE
2017. 09. 09. 12:00
Nyírbátori FC Sporttelep
2017. 09. 09. 12:00
Nyírbátori FC Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017. 09. 15. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2017. 09. 15. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
CIGÁND SE
2017. 09. 24. 09:00
Hajdúböszörményi Városi Sport- és Rendezvényközpont
2017. 09. 24. 09:00
Hajdúböszörményi Városi Sport- és Rendezvényközpont
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017. 09. 29. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2017. 09. 29. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
DEBRECENI EAC
2017. 10. 08. 16:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2017. 10. 08. 16:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017. 10. 13. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2017. 10. 13. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
GFSE OROS
2017. 10. 21. 11:30
Mátészalkai Sportpálya
2017. 10. 21. 11:30
Mátészalkai Sportpálya
MÁTÉSZALKAI MTK
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017. 10. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2017. 10. 27. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
FC TISZAÚJVÁROS
2017. 11. 04. 12:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2017. 11. 04. 12:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KBSC FC KFT.
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017. 11. 10. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2017. 11. 10. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
FILO SE
2017. 11. 18. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2017. 11. 18. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DEBRECENI SPORTCENTRUM
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017. 11. 22. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2017. 11. 22. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2017. 10. 31. 12:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2017. 10. 31. 12:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
BALMAZÚJVÁROSI FC

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol