MLSZ U19 III. Észak-Kelet 7. forduló

2017.10.08 - 18:00

Putnok, Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ

Szabolcs-Szatmár-Bereg

MLSZ U19 III. Észak-Kelet

Játékvezető

ZIMMERMANN MÁRIÓ

Tartalék játékvezető

Asszisztensek

TÓTH PÉTER,
SKOVER PÉTER

Alapvonali játékvezetők


SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
BALMAZÚJVÁROSI FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1
1 - 1

 

 

1 - 2

 

1 - 3

Csapatok

  • VEZETŐEDZŐ
  • STÁBTAGOK
  • LAJOS FERENC - Utánpótlás szakágvezető
  • SORIN CIGAN - Utánpótlás edző
Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 7 0 0 42 1 41 21
2 BALMAZÚJVÁROSI FC 6 4 2 0 21 3 18 14
3 HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE 7 4 1 2 24 7 17 13
4 SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 6 4 0 2 42 10 32 12
5 DEBRECENI SPORTCENTRUM 7 4 0 3 27 14 13 12
6 NYÍRBÁTORI FC 5 4 0 1 17 5 12 12
7 KBSC FC KFT. 5 3 1 1 17 11 6 10
8 FILO SE 6 3 1 2 14 9 5 10
9 GFSE OROS 7 3 0 4 19 34 -15 9
10 DEBRECENI EAC 7 3 0 4 14 32 -18 9
11 CIGÁND SE 6 2 1 3 12 10 2 7
12 FC TISZAÚJVÁROS 6 2 0 4 24 25 -1 6
13 MÁTÉSZALKAI MTK 6 1 0 5 13 36 -23 3
14 TÁLLYA KSE 7 0 0 7 9 38 -29 0
15 TISZAFÜREDI VSE 6 0 0 6 4 64 -60 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 3 0 0 7 1 6 9 4 3 1 0 15 0 15 10 7 6 1 0 22 1 21 19
2 HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE 4 4 0 0 10 1 9 12 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 4 2 1 11 3 8 14
3 BALMAZÚJVÁROSI FC 3 2 1 0 8 1 7 7 3 1 1 1 1 1 0 4 6 3 2 1 9 2 7 11
4 DEBRECENI SPORTCENTRUM 3 3 0 0 10 1 9 9 4 0 2 2 3 6 -3 2 7 3 2 2 13 7 6 11
5 SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 3 1 1 1 13 3 10 4 3 2 0 1 5 2 3 6 6 3 1 2 18 5 13 10
6 KBSC FC KFT. 3 2 0 1 7 5 2 6 2 1 1 0 1 0 1 4 5 3 1 1 8 5 3 10
7 FILO SE 3 1 1 1 2 1 1 4 3 2 0 1 4 3 1 6 6 3 1 2 6 4 2 10
8 GFSE OROS 4 2 0 2 10 14 -4 6 3 1 0 2 2 4 -2 3 7 3 0 4 12 18 -6 9
9 NYÍRBÁTORI FC 2 0 2 0 0 0 0 2 3 2 1 0 5 0 5 7 5 2 3 0 5 0 5 9
10 CIGÁND SE 3 1 2 0 1 0 1 5 3 1 1 1 5 3 2 4 6 2 3 1 6 3 3 9
11 DEBRECENI EAC 4 1 1 2 4 8 -4 4 3 1 0 2 2 8 -6 3 7 2 1 4 6 16 -10 7
12 FC TISZAÚJVÁROS 3 1 0 2 5 4 1 3 3 1 0 2 7 12 -5 3 6 2 0 4 12 16 -4 6
13 MÁTÉSZALKAI MTK 3 1 1 1 6 2 4 4 3 0 0 3 0 11 -11 0 6 1 1 4 6 13 -7 4
14 TÁLLYA KSE 3 0 1 2 1 7 -6 1 4 0 1 3 4 11 -7 1 7 0 2 5 5 18 -13 2
15 TISZAFÜREDI VSE 3 0 0 3 1 7 -6 0 3 0 0 3 0 22 -22 0 6 0 0 6 1 29 -28 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 3 0 0 13 1 12 9 4 4 0 0 29 0 29 12 7 7 0 0 42 1 41 21
2 BALMAZÚJVÁROSI FC 3 2 1 0 14 1 13 7 3 2 1 0 7 2 5 7 6 4 2 0 21 3 18 14
3 HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE 4 3 1 0 18 2 16 10 3 1 0 2 6 5 1 3 7 4 1 2 24 7 17 13
4 SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 3 2 0 1 33 5 28 6 3 2 0 1 9 5 4 6 6 4 0 2 42 10 32 12
5 DEBRECENI SPORTCENTRUM 3 3 0 0 19 2 17 9 4 1 0 3 8 12 -4 3 7 4 0 3 27 14 13 12
6 NYÍRBÁTORI FC 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 3 0 0 14 1 13 9 5 4 0 1 17 5 12 12
7 KBSC FC KFT. 3 2 0 1 13 9 4 6 2 1 1 0 4 2 2 4 5 3 1 1 17 11 6 10
8 FILO SE 3 1 1 1 8 5 3 4 3 2 0 1 6 4 2 6 6 3 1 2 14 9 5 10
9 GFSE OROS 4 2 0 2 17 22 -5 6 3 1 0 2 2 12 -10 3 7 3 0 4 19 34 -15 9
10 DEBRECENI EAC 4 2 0 2 7 19 -12 6 3 1 0 2 7 13 -6 3 7 3 0 4 14 32 -18 9
11 CIGÁND SE 3 1 0 2 3 6 -3 3 3 1 1 1 9 4 5 4 6 2 1 3 12 10 2 7
12 FC TISZAÚJVÁROS 3 1 0 2 13 6 7 3 3 1 0 2 11 19 -8 3 6 2 0 4 24 25 -1 6
13 MÁTÉSZALKAI MTK 3 1 0 2 12 9 3 3 3 0 0 3 1 27 -26 0 6 1 0 5 13 36 -23 3
14 TÁLLYA KSE 3 0 0 3 3 15 -12 0 4 0 0 4 6 23 -17 0 7 0 0 7 9 38 -29 0
15 TISZAFÜREDI VSE 3 0 0 3 2 15 -13 0 3 0 0 3 2 49 -47 0 6 0 0 6 4 64 -60 0
 
BALMAZÚJVÁROSI FC
1 - 14 - 0---------9 - 0--
CIGÁND SE
---------0 - 3-3 - 0-0 - 3
DEBRECENI EAC
----2 - 1----0 - 7-5 - 3-0 - 8
DEBRECENI SPORTCENTRUM
--8 - 16 - 1-5 - 0--------
FC TISZAÚJVÁROS
----0 - 2---13 - 0----0 - 4
FILO SE
-------2 - 25 - 1-1 - 2---
GFSE OROS
----9 - 22 - 3-----6 - 3-0 - 14
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
1 - 13 - 1-2 - 0--------12 - 0-
KBSC FC KFT.
---3 - 14 - 8-6 - 0-------
MÁTÉSZALKAI MTK
---1 - 5----0 - 2---11 - 2-
NYÍRBÁTORI FC
0 - 3------3 - 1------
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
1 - 3--6 - 2--------26 - 0-
TÁLLYA KSE
-------1 - 5--1 - 41 - 6--
TISZAFÜREDI VSE
-0 - 71 - 6---1 - 2-------
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-------1 - 0-9 - 0-3 - 1--
Meccsek
  • Összes

SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE

2017-11-12 10:00, Putnok, Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
INFO
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
KBSC FC KFT.
2017-08-30 15:00, Nyíregyháza, Nyíregyháza FILO Sportpálya
1 - 2
FILO SE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2017-09-09 10:00, Múcsony, Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
6 - 2
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
DEBRECENI SPORTCENTRUM
2017-09-15 15:00, Kisvárda, Kisvárda Várkerti Sporttelep
3 - 1
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2017-09-23 10:00, Putnok, Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
26 - 0
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
TISZAFÜREDI VSE
2017-09-30 10:00, Abaújszántó, Abaújszántó VSE
1 - 6
TÁLLYA KSE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2017-10-08 18:00, Putnok, Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
1 - 3
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017-10-14 10:00, Nyírbátor, Nyírbátori FC Sporttelep
1 - 8
NYÍRBÁTORI FC
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2017-10-22 13:00, Múcsony, Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
-
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
CIGÁND SE
2017-10-29 10:00, Hajdúböszörmény, Hajdúböszörményi Városi Sport- és Rendezvényközpont
-
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2017-11-04 10:00, Putnok, Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
-
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
DEBRECENI EAC
2017-11-18 10:00, Nyíregyháza-Oros, Nyíregyháza-Oros Sportpálya
-
GFSE OROS
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2017-11-25 10:00, Putnok, Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
-
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
MÁTÉSZALKAI MTK
2017-10-31 10:00, Tiszaújváros, Tiszaújváros Sportcentrum
-
FC TISZAÚJVÁROS
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE

BALMAZÚJVÁROSI FC

2017-08-25 18:00, Balmazújváros, Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
9 - 0
BALMAZÚJVÁROSI FC
TÁLLYA KSE
2017-09-09 10:00, Nyírbátor, Nyírbátori FC Sporttelep
0 - 3
NYÍRBÁTORI FC
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017-09-15 18:00, Balmazújváros, Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
1 - 1
BALMAZÚJVÁROSI FC
CIGÁND SE
2017-09-24 11:00, Hajdúböszörmény, Hajdúböszörményi Városi Sport- és Rendezvényközpont
1 - 1
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017-09-29 18:00, Balmazújváros, Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
4 - 0
BALMAZÚJVÁROSI FC
DEBRECENI EAC
2017-10-08 18:00, Putnok, Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
1 - 3
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017-10-13 18:00, Balmazújváros, Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
3 - 1
BALMAZÚJVÁROSI FC
GFSE OROS
2017-10-21 13:30, Mátészalka, Mátészalkai Sportpálya
-
MÁTÉSZALKAI MTK
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017-10-27 18:00, Balmazújváros, Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
-
BALMAZÚJVÁROSI FC
FC TISZAÚJVÁROS
2017-11-04 10:00, Kazincbarcika, Kazincbarcikai Pete András Stadion
-
KBSC FC KFT.
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017-11-10 18:00, Balmazújváros, Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
-
BALMAZÚJVÁROSI FC
FILO SE
2017-11-18 10:00, Debrecen, Debreceni Sportcentrum Stadion
-
DEBRECENI SPORTCENTRUM
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017-11-24 18:00, Balmazújváros, Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
-
BALMAZÚJVÁROSI FC
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2017-10-31 10:00, Tiszafüred, Tiszafüred VSE
-
TISZAFÜREDI VSE
BALMAZÚJVÁROSI FC

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.