MTD Hungária Megyei I.o. férfi felnőtt 1. forduló

2017.08.13 - 17:00

Ugod, Ugod SE

Veszprém

MTD Hungária Megyei I.o. férfi felnőtt

Játékvezető

PAP ERVIN

Tartalék játékvezető

Asszisztensek

MÁTÉFFY RICHÁRD,
JÓNÁS BÁLINT

Alapvonali játékvezetők


UGOD SE
PÉTI MTE
90'
45'

Gólok

1 - 0

 

 

1 - 1
Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 TIHANYI FC 1 1 0 0 4 0 4 3
2 AJKA KRISTÁLY SE 1 1 0 0 4 1 3 3
3 DEVECSER SE 1 1 0 0 4 1 3 3
4 VÁRPALOTAI BSK 1 1 0 0 3 1 2 3
5 BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 2 0 2 3
6 GYULAFIRÁTÓT SE 1 1 0 0 2 1 1 3
7 SÜMEG VSE 1 1 0 0 1 0 1 3
8 PÉTI MTE  1 0 1 0 1 1 0 1
9 UGOD SE 1 0 1 0 1 1 0 1
10 KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 BALATONALMÁDI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 CSETÉNY SE 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 FŰZFŐI AK 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 0 1 1 4 -3 0
15 ÚRKÚT SK 1 0 0 1 1 4 -3 0
16 FC ZIRC-DUDAR 1 0 0 1 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 TIHANYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
2 AJKA KRISTÁLY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
3 BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 DEVECSER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 VÁRPALOTAI BSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 PÉTI MTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 UGOD SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 BALATONALMÁDI SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 SÜMEG VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 CSETÉNY SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 FŰZFŐI AK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 GYULAFIRÁTÓT SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 ÚRKÚT SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 FC ZIRC-DUDAR 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 TIHANYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
2 AJKA KRISTÁLY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
3 DEVECSER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
4 VÁRPALOTAI BSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
5 BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
6 GYULAFIRÁTÓT SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
7 SÜMEG VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 PÉTI MTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 UGOD SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 BALATONALMÁDI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 CSETÉNY SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 FŰZFŐI AK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
15 ÚRKÚT SK 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
16 FC ZIRC-DUDAR 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
 
AJKA KRISTÁLY SE
---------------
BALATONALMÁDI SE
---------0 - 1-----
BALATONFÜREDI FC
----2 - 0----------
CSETÉNY SE
-------------1 - 3-
DEVECSER SE
---------------
FŰZFŐI AK
---------------
GYULAFIRÁTÓT SE
---------------
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
------1 - 2--------
PEREMARTON SC BERHIDA
----1 - 4----------
PÉTI MTE
---------------
SÜMEG VSE
---------------
TIHANYI FC
---------------
UGOD SE
---------1 - 1-----
ÚRKÚT SK
1 - 4--------------
VÁRPALOTAI BSK
---------------
FC ZIRC-DUDAR
-----------0 - 4---
Meccsek
  • Összes

UGOD SE

2017-08-13 17:00, Ugod, Ugod SE
1 - 1
UGOD SE
PÉTI MTE
2017-08-19 17:00, Tihany, Tihanyi Sportpálya
3 - 0
TIHANYI FC
UGOD SE
2017-08-27 17:00, Ugod, Ugod SE
2 - 5
UGOD SE
GYULAFIRÁTÓT SE
2017-09-03 14:00, Ugod, Ugod SE
1 - 2
UGOD SE
DEVECSER SE
2017-09-10 16:30, Ugod, Ugod SE
0 - 2
UGOD SE
FŰZFŐI AK
2017-09-16 16:00, Ajka, Ajka Kristály SE
2 - 3
AJKA KRISTÁLY SE
UGOD SE
2017-09-24 15:00, Ugod, Ugod SE
0 - 5
UGOD SE
VÁRPALOTAI BSK
2017-10-01 15:30, Csetény, Csetényi Sporttelep
1 - 0
CSETÉNY SE
UGOD SE
2017-10-08 15:00, Ugod, Ugod SE
0 - 2
UGOD SE
ÚRKÚT SK
2017-10-14 15:00, Balatonfüred, Balatonfüredi FC Sporttelep
12 - 0
BALATONFÜREDI FC
UGOD SE
2017-10-22 14:30, Ugod, Ugod SE
INFO
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2017-10-29 14:00, Magyarpolány, Községi SE
-
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
UGOD SE
2017-11-05 13:30, Zirc, Zirci Sporttelep
-
FC ZIRC-DUDAR
UGOD SE
2017-11-12 13:30, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
SÜMEG VSE
2017-11-19 13:30, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
BALATONALMÁDI SE
2018-02-25 14:00, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
-
PÉTI MTE
UGOD SE
2018-03-04 14:30, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
TIHANYI FC
2018-03-11 15:00, Gyulafirátót, Gyulafirátót Sport Egyesület
-
GYULAFIRÁTÓT SE
UGOD SE
2018-03-18 15:00, Devecser, Devecser SE
-
DEVECSER SE
UGOD SE
2018-03-24 15:00, Balatonfűzfő, Fűzfő Városi Stadion
-
FŰZFŐI AK
UGOD SE
2018-04-01 16:00, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
AJKA KRISTÁLY SE
2018-04-07 16:30, Várpalota, Várpalotai Bányász Sporttelep
-
VÁRPALOTAI BSK
UGOD SE
2018-04-15 16:30, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
CSETÉNY SE
2018-04-21 17:00, Úrkút, Úrkút Sporttelep
-
ÚRKÚT SK
UGOD SE
2018-04-29 17:00, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
BALATONFÜREDI FC
2018-05-05 17:00, Berhida, Peremarton Sporttelep
-
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018-05-13 17:00, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018-05-20 17:00, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
FC ZIRC-DUDAR
2018-05-27 17:00, Sümeg, Sümeg VSE
-
SÜMEG VSE
UGOD SE
2018-06-02 17:00, Balatonalmádi, Balatonalmádi Sporttelep
-
BALATONALMÁDI SE
UGOD SE

PÉTI MTE

2017-08-13 17:00, Ugod, Ugod SE
1 - 1
UGOD SE
PÉTI MTE
2017-08-19 17:00, Balatonalmádi, Balatonalmádi Sporttelep
3 - 1
BALATONALMÁDI SE
PÉTI MTE
2017-08-27 17:00, Sümeg, Sümeg VSE
3 - 0
SÜMEG VSE
PÉTI MTE
2017-09-02 16:30, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
0 - 7
PÉTI MTE
TIHANYI FC
2017-09-10 16:30, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
0 - 2
PÉTI MTE
GYULAFIRÁTÓT SE
2017-09-16 16:00, Devecser, Devecser SE
4 - 2
DEVECSER SE
PÉTI MTE
2017-09-24 16:00, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
0 - 1
PÉTI MTE
FŰZFŐI AK
2017-09-30 15:30, Ajka, Ajka Kristály SE
3 - 1
AJKA KRISTÁLY SE
PÉTI MTE
2017-10-07 15:00, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
3 - 1
PÉTI MTE
VÁRPALOTAI BSK
2017-10-15 15:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
1 - 0
CSETÉNY SE
PÉTI MTE
2017-10-22 14:30, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
INFO
PÉTI MTE
ÚRKÚT SK
2017-10-28 14:00, Balatonfüred, Balatonfüredi FC Sporttelep
-
BALATONFÜREDI FC
PÉTI MTE
2017-11-05 13:30, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
-
PÉTI MTE
PEREMARTON SC BERHIDA
2017-11-12 13:30, Magyarpolány, Községi SE
-
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
PÉTI MTE
2017-11-19 13:30, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
-
PÉTI MTE
FC ZIRC-DUDAR
2018-02-25 14:00, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
-
PÉTI MTE
UGOD SE
2018-03-04 14:30, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
-
PÉTI MTE
BALATONALMÁDI SE
2018-03-11 15:00, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
-
PÉTI MTE
SÜMEG VSE
2018-03-17 15:00, Tihany, Tihanyi Sportpálya
-
TIHANYI FC
PÉTI MTE
2018-03-25 15:00, Gyulafirátót, Gyulafirátót Sport Egyesület
-
GYULAFIRÁTÓT SE
PÉTI MTE
2018-04-01 16:00, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
-
PÉTI MTE
DEVECSER SE
2018-04-07 16:30, Balatonfűzfő, Fűzfő Városi Stadion
-
FŰZFŐI AK
PÉTI MTE
2018-04-15 16:30, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
-
PÉTI MTE
AJKA KRISTÁLY SE
2018-04-21 17:00, Várpalota, Várpalotai Bányász Sporttelep
-
VÁRPALOTAI BSK
PÉTI MTE
2018-04-29 17:00, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
-
PÉTI MTE
CSETÉNY SE
2018-05-05 17:00, Úrkút, Úrkút Sporttelep
-
ÚRKÚT SK
PÉTI MTE
2018-05-13 17:00, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
-
PÉTI MTE
BALATONFÜREDI FC
2018-05-19 17:00, Berhida, Peremarton Sporttelep
-
PEREMARTON SC BERHIDA
PÉTI MTE
2018-05-27 17:00, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
-
PÉTI MTE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018-06-02 17:00, Zirc, Zirci Sporttelep
-
FC ZIRC-DUDAR
PÉTI MTE

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.