MTD Hungária Megyei I.o. férfi felnőtt 11. forduló

2017.10.22 - 14:30

Ugod, Ugod SE

Veszprém

MTD Hungária Megyei I.o. férfi felnőtt

Játékvezető

HEGEDŰS IMRE

Tartalék játékvezető

Asszisztensek

KOZMA TAMÁS

Alapvonali játékvezetők


UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
90'
45'

Gólok

1 - 0

 

 

1 - 1
2 - 1

 

3 - 1

 

4 - 1

 

Csapatok

  • VEZETŐEDZŐ
  • SZŐKE ZOLTÁN
  • STÁBTAGOK
  • FELBER ZOLTÁN - Technikai vezető
  • FARKAS ZOLTÁN JÁNOS - Masszőr
Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 BALATONFÜREDI FC 11 10 0 1 53 8 45 30
2 TIHANYI FC 11 9 1 1 31 10 21 28
3 ÚRKÚT SK 11 8 1 2 29 8 21 25
4 AJKA KRISTÁLY SE 11 7 1 3 30 19 11 22
5 VÁRPALOTAI BSK 11 6 1 4 28 17 11 19
6 FŰZFŐI AK 11 5 3 3 16 13 3 18
7 SÜMEG VSE 11 5 3 3 19 17 2 18
8 FC ZIRC-DUDAR 11 5 2 4 22 24 -2 17
9 DEVECSER SE 11 5 1 5 24 22 2 16
10 CSETÉNY SE 11 5 0 6 17 25 -8 15
11 BALATONALMÁDI SE 11 4 2 5 13 14 -1 14
12 GYULAFIRÁTÓT SE 11 3 4 4 17 18 -1 13
13 UGOD SE 11 2 1 8 11 36 -25 7
14 PÉTI MTE  11 1 1 9 8 30 -22 4
15 KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 11 1 1 9 16 40 -24 4
16 PEREMARTON SC BERHIDA 11 0 2 9 9 42 -33 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 BALATONFÜREDI FC 6 6 0 0 16 2 14 18 5 3 0 2 9 2 7 9 11 9 0 2 25 4 21 27
2 ÚRKÚT SK 6 4 1 1 8 1 7 13 5 4 0 1 5 2 3 12 11 8 1 2 13 3 10 25
3 TIHANYI FC 4 3 1 0 6 0 6 10 7 3 2 2 8 4 4 11 11 6 3 2 14 4 10 21
4 FC ZIRC-DUDAR 6 5 0 1 6 2 4 15 5 1 2 2 4 6 -2 5 11 6 2 3 10 8 2 20
5 GYULAFIRÁTÓT SE 5 3 2 0 5 1 4 11 6 2 2 2 3 4 -1 8 11 5 4 2 8 5 3 19
6 VÁRPALOTAI BSK 5 2 2 1 6 2 4 8 6 3 1 2 7 6 1 10 11 5 3 3 13 8 5 18
7 BALATONALMÁDI SE 7 4 2 1 8 4 4 14 4 0 3 1 0 2 -2 3 11 4 5 2 8 6 2 17
8 DEVECSER SE 4 3 1 0 7 2 5 10 7 2 0 5 3 11 -8 6 11 5 1 5 10 13 -3 16
9 FŰZFŐI AK 5 3 1 1 7 3 4 10 6 1 1 4 2 4 -2 4 11 4 2 5 9 7 2 14
10 KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 6 3 0 3 4 5 -1 9 5 0 2 3 4 7 -3 2 11 3 2 6 8 12 -4 11
11 UGOD SE 7 2 1 4 5 9 -4 7 4 1 1 2 2 8 -6 4 11 3 2 6 7 17 -10 11
12 SÜMEG VSE 6 1 3 2 2 4 -2 6 5 1 2 2 2 6 -4 5 11 2 5 4 4 10 -6 11
13 AJKA KRISTÁLY SE 5 0 3 2 2 5 -3 3 6 2 1 3 3 4 -1 7 11 2 4 5 5 9 -4 10
14 CSETÉNY SE 5 2 1 2 4 8 -4 7 6 0 3 3 2 6 -4 3 11 2 4 5 6 14 -8 10
15 PEREMARTON SC BERHIDA 6 1 3 2 2 4 -2 6 5 0 0 5 1 11 -10 0 11 1 3 7 3 15 -12 6
16 PÉTI MTE 5 0 2 3 1 5 -4 2 6 0 3 3 2 6 -4 3 11 0 5 6 3 11 -8 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 BALATONFÜREDI FC 6 6 0 0 33 4 29 18 5 4 0 1 20 4 16 12 11 10 0 1 53 8 45 30
2 TIHANYI FC 4 3 1 0 10 4 6 10 7 6 0 1 21 6 15 18 11 9 1 1 31 10 21 28
3 ÚRKÚT SK 6 4 1 1 14 5 9 13 5 4 0 1 15 3 12 12 11 8 1 2 29 8 21 25
4 AJKA KRISTÁLY SE 5 3 0 2 11 8 3 9 6 4 1 1 19 11 8 13 11 7 1 3 30 19 11 22
5 VÁRPALOTAI BSK 5 3 0 2 13 5 8 9 6 3 1 2 15 12 3 10 11 6 1 4 28 17 11 19
6 FŰZFŐI AK 5 3 0 2 9 7 2 9 6 2 3 1 7 6 1 9 11 5 3 3 16 13 3 18
7 SÜMEG VSE 6 3 2 1 9 6 3 11 5 2 1 2 10 11 -1 7 11 5 3 3 19 17 2 18
8 FC ZIRC-DUDAR 6 4 0 2 14 11 3 12 5 1 2 2 8 13 -5 5 11 5 2 4 22 24 -2 17
9 DEVECSER SE 4 3 0 1 12 7 5 9 7 2 1 4 12 15 -3 7 11 5 1 5 24 22 2 16
10 CSETÉNY SE 5 3 0 2 9 14 -5 9 6 2 0 4 8 11 -3 6 11 5 0 6 17 25 -8 15
11 BALATONALMÁDI SE 7 4 0 3 13 11 2 12 4 0 2 2 0 3 -3 2 11 4 2 5 13 14 -1 14
12 GYULAFIRÁTÓT SE 5 0 4 1 7 8 -1 4 6 3 0 3 10 10 0 9 11 3 4 4 17 18 -1 13
13 UGOD SE 7 1 1 5 8 18 -10 4 4 1 0 3 3 18 -15 3 11 2 1 8 11 36 -25 7
14 PÉTI MTE 5 1 0 4 3 15 -12 3 6 0 1 5 5 15 -10 1 11 1 1 9 8 30 -22 4
15 KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 6 1 1 4 9 21 -12 4 5 0 0 5 7 19 -12 0 11 1 1 9 16 40 -24 4
16 PEREMARTON SC BERHIDA 6 0 2 4 4 21 -17 2 5 0 0 5 5 21 -16 0 11 0 2 9 9 42 -33 2
 
AJKA KRISTÁLY SE
-0 - 3---2 - 04 - 1-3 - 1--2 - 3---
BALATONALMÁDI SE
0 - 12 - 42 - 13 - 1----3 - 10 - 13 - 2----
BALATONFÜREDI FC
----2 - 0-5 - 0--7 - 2-12 - 03 - 14 - 1-
CSETÉNY SE
--1 - 8---5 - 3-1 - 0--1 - 0-1 - 3-
DEVECSER SE
1 - 2----4 - 13 - 2-4 - 2------
FŰZFŐI AK
-2 - 0--2 - 0--2 - 0--2 - 3---1 - 4
GYULAFIRÁTÓT SE
-0 - 0---1 - 1----1 - 2--2 - 23 - 3
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
-----2 - 21 - 23 - 2-1 - 6--0 - 62 - 3-
PEREMARTON SC BERHIDA
1 - 9-0 - 51 - 21 - 4----1 - 1----0 - 0
PÉTI MTE
-----0 - 10 - 2---0 - 7-0 - 43 - 1-
SÜMEG VSE
---3 - 21 - 11 - 11 - 0--3 - 00 - 2----
TIHANYI FC
2 - 2--1 - 04 - 2------3 - 0---
UGOD SE
----1 - 20 - 22 - 5-4 - 11 - 1--0 - 20 - 5-
ÚRKÚT SK
1 - 40 - 0-2 - 0----6 - 1-2 - 0---3 - 0
VÁRPALOTAI BSK
-1 - 0------6 - 1--0 - 1-0 - 26 - 1
FC ZIRC-DUDAR
6 - 1-1 - 02 - 33 - 2--2 - 1---0 - 4---
Meccsek
  • Összes

UGOD SE

2017-08-13 17:00, Ugod, Ugod SE
1 - 1
UGOD SE
PÉTI MTE
2017-08-19 17:00, Tihany, Tihanyi Sportpálya
3 - 0
TIHANYI FC
UGOD SE
2017-08-27 17:00, Ugod, Ugod SE
2 - 5
UGOD SE
GYULAFIRÁTÓT SE
2017-09-03 14:00, Ugod, Ugod SE
1 - 2
UGOD SE
DEVECSER SE
2017-09-10 16:30, Ugod, Ugod SE
0 - 2
UGOD SE
FŰZFŐI AK
2017-09-16 16:00, Ajka, Ajka Kristály SE
2 - 3
AJKA KRISTÁLY SE
UGOD SE
2017-09-24 15:00, Ugod, Ugod SE
0 - 5
UGOD SE
VÁRPALOTAI BSK
2017-10-01 15:30, Csetény, Csetényi Sporttelep
1 - 0
CSETÉNY SE
UGOD SE
2017-10-08 15:00, Ugod, Ugod SE
0 - 2
UGOD SE
ÚRKÚT SK
2017-10-14 15:00, Balatonfüred, Balatonfüredi FC Sporttelep
12 - 0
BALATONFÜREDI FC
UGOD SE
2017-10-22 14:30, Ugod, Ugod SE
4 - 1
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2017-10-29 14:00, Magyarpolány, Községi SE
2 - 0
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
UGOD SE
2017-11-05 13:30, Zirc, Zirci Sporttelep
1 - 4
FC ZIRC-DUDAR
UGOD SE
2017-11-12 13:30, Ugod, Ugod SE
1 - 2
UGOD SE
SÜMEG VSE
2017-11-19 13:30, Ugod, Ugod SE
0 - 3
UGOD SE
BALATONALMÁDI SE
2018-02-25 14:00, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
-
PÉTI MTE
UGOD SE
2018-03-04 14:30, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
TIHANYI FC
2018-03-11 15:00, Gyulafirátót, Gyulafirátót Sport Egyesület
-
GYULAFIRÁTÓT SE
UGOD SE
2018-03-18 15:00, Devecser, Devecser SE
-
DEVECSER SE
UGOD SE
2018-03-24 15:00, Balatonfűzfő, Fűzfő Városi Stadion
-
FŰZFŐI AK
UGOD SE
2018-04-01 16:00, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
AJKA KRISTÁLY SE
2018-04-07 16:30, Várpalota, Várpalotai Bányász Sporttelep
-
VÁRPALOTAI BSK
UGOD SE
2018-04-15 16:30, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
CSETÉNY SE
2018-04-21 17:00, Úrkút, Úrkút Sporttelep
-
ÚRKÚT SK
UGOD SE
2018-04-29 17:00, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
BALATONFÜREDI FC
2018-05-05 17:00, Berhida, Peremarton Sporttelep
-
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018-05-13 17:00, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018-05-20 17:00, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
FC ZIRC-DUDAR
2018-05-27 17:00, Sümeg, Sümeg VSE
-
SÜMEG VSE
UGOD SE
2018-06-02 17:00, Balatonalmádi, Balatonalmádi Sporttelep
-
BALATONALMÁDI SE
UGOD SE

PEREMARTON SC BERHIDA

2017-08-12 17:00, Berhida, Peremarton Sporttelep
1 - 4
PEREMARTON SC BERHIDA
DEVECSER SE
2017-08-19 17:00, Balatonfűzfő, Fűzfő Városi Stadion
2 - 0
FŰZFŐI AK
PEREMARTON SC BERHIDA
2017-08-26 17:00, Berhida, Peremarton Sporttelep
1 - 9
PEREMARTON SC BERHIDA
AJKA KRISTÁLY SE
2017-09-02 16:30, Várpalota, Várpalotai Bányász Sporttelep
6 - 1
VÁRPALOTAI BSK
PEREMARTON SC BERHIDA
2017-09-09 16:30, Berhida, Peremarton Sporttelep
1 - 2
PEREMARTON SC BERHIDA
CSETÉNY SE
2017-09-16 16:00, Úrkút, Úrkút Sporttelep
6 - 1
ÚRKÚT SK
PEREMARTON SC BERHIDA
2017-09-23 16:00, Berhida, Peremarton Sporttelep
0 - 5
PEREMARTON SC BERHIDA
BALATONFÜREDI FC
2017-09-30 15:30, Berhida, Peremarton Sporttelep
1 - 1
PEREMARTON SC BERHIDA
SÜMEG VSE
2017-10-08 15:00, Magyarpolány, Községi SE
3 - 2
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
PEREMARTON SC BERHIDA
2017-10-14 15:00, Berhida, Peremarton Sporttelep
0 - 0
PEREMARTON SC BERHIDA
FC ZIRC-DUDAR
2017-10-22 14:30, Ugod, Ugod SE
4 - 1
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2017-10-28 14:00, Berhida, Peremarton Sporttelep
3 - 3
PEREMARTON SC BERHIDA
BALATONALMÁDI SE
2017-11-05 13:30, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
2 - 2
PÉTI MTE
PEREMARTON SC BERHIDA
2017-11-11 13:30, Berhida, Peremarton Sporttelep
0 - 2
PEREMARTON SC BERHIDA
TIHANYI FC
2017-11-19 13:30, Gyulafirátót, Gyulafirátót Sport Egyesület
2 - 2
GYULAFIRÁTÓT SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018-02-24 14:00, Devecser, Devecser SE
-
DEVECSER SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018-03-03 14:30, Berhida, Peremarton Sporttelep
-
PEREMARTON SC BERHIDA
FŰZFŐI AK
2018-03-10 15:00, Ajka, Ajka Kristály SE
-
AJKA KRISTÁLY SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018-03-17 15:00, Berhida, Peremarton Sporttelep
-
PEREMARTON SC BERHIDA
VÁRPALOTAI BSK
2018-03-25 15:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
-
CSETÉNY SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018-03-31 16:00, Berhida, Peremarton Sporttelep
-
PEREMARTON SC BERHIDA
ÚRKÚT SK
2018-04-07 16:30, Balatonfüred, Balatonfüredi FC Sporttelep
-
BALATONFÜREDI FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018-04-15 16:30, Sümeg, Sümeg VSE
-
SÜMEG VSE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018-04-21 17:00, Berhida, Peremarton Sporttelep
-
PEREMARTON SC BERHIDA
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018-04-29 17:00, Zirc, Zirci Sporttelep
-
FC ZIRC-DUDAR
PEREMARTON SC BERHIDA
2018-05-05 17:00, Berhida, Peremarton Sporttelep
-
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018-05-13 17:00, Balatonalmádi, Balatonalmádi Sporttelep
-
BALATONALMÁDI SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018-05-19 17:00, Berhida, Peremarton Sporttelep
-
PEREMARTON SC BERHIDA
PÉTI MTE
2018-05-26 17:00, Tihany, Tihanyi Sportpálya
-
TIHANYI FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018-06-02 17:00, Berhida, Peremarton Sporttelep
-
PEREMARTON SC BERHIDA
GYULAFIRÁTÓT SE

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.