MTD Hungária Megyei I.o. férfi felnőtt 12. forduló

2017.10.29 - 14:00

Magyarpolány, Községi SE

Veszprém

MTD Hungária Megyei I.o. férfi felnőtt

Játékvezető

BÓDI ATTILA

Tartalék játékvezető

Asszisztensek

KARSAI ROLAND,
PIHOKKER PÉTER

Alapvonali játékvezetők


KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
UGOD SE
90'
45'

Gólok

1 - 0

 

2 - 0

 

Csapatok

  • VEZETŐEDZŐ
  • STÁBTAGOK
  • GYÖRGY BÉLA MIKLÓS - Szakmai igazgató
  • POLT JÁNOS - Technikai vezető
  • VEZETŐEDZŐ
  • SZŐKE ZOLTÁN
  • STÁBTAGOK
  • FELBER ZOLTÁN - Technikai vezető
Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 BALATONFÜREDI FC 12 11 0 1 59 8 51 33
2 ÚRKÚT SK 12 9 1 2 31 9 22 28
3 TIHANYI FC 12 9 1 2 32 12 20 28
4 AJKA KRISTÁLY SE 12 8 1 3 33 20 13 25
5 VÁRPALOTAI BSK 12 7 1 4 34 18 16 22
6 SÜMEG VSE 12 6 3 3 21 18 3 21
7 CSETÉNY SE 12 6 0 6 19 26 -7 18
8 FŰZFŐI AK 12 5 3 4 17 16 1 18
9 FC ZIRC-DUDAR 12 5 2 5 23 26 -3 17
10 DEVECSER SE 12 5 1 6 25 28 -3 16
11 BALATONALMÁDI SE 12 4 3 5 16 17 -1 15
12 GYULAFIRÁTÓT SE 12 3 4 5 18 20 -2 13
13 KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 12 2 1 9 18 40 -22 7
14 UGOD SE 12 2 1 9 11 38 -27 7
15 PÉTI MTE  12 1 1 10 8 36 -28 4
16 PEREMARTON SC BERHIDA 12 0 3 9 12 45 -33 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 BALATONFÜREDI FC 7 6 1 0 16 2 14 19 5 3 0 2 9 2 7 9 12 9 1 2 25 4 21 28
2 ÚRKÚT SK 7 4 1 2 8 2 6 13 5 4 0 1 5 2 3 12 12 8 1 3 13 4 9 25
3 TIHANYI FC 4 3 1 0 6 0 6 10 8 4 2 2 9 4 5 14 12 7 3 2 15 4 11 24
4 VÁRPALOTAI BSK 6 3 2 1 8 2 6 11 6 3 1 2 7 6 1 10 12 6 3 3 15 8 7 21
5 FC ZIRC-DUDAR 7 5 1 1 6 2 4 16 5 1 2 2 4 6 -2 5 12 6 3 3 10 8 2 21
6 GYULAFIRÁTÓT SE 5 3 2 0 5 1 4 11 7 2 3 2 4 5 -1 9 12 5 5 2 9 6 3 20
7 BALATONALMÁDI SE 7 4 2 1 8 4 4 14 5 0 4 1 1 3 -2 4 12 4 6 2 9 7 2 18
8 DEVECSER SE 4 3 1 0 7 2 5 10 8 2 0 6 3 13 -10 6 12 5 1 6 10 15 -5 16
9 FŰZFŐI AK 5 3 1 1 7 3 4 10 7 1 1 5 2 6 -4 4 12 4 2 6 9 9 0 14
10 AJKA KRISTÁLY SE 6 1 3 2 4 5 -1 6 6 2 1 3 3 4 -1 7 12 3 4 5 7 9 -2 13
11 KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 7 3 1 3 4 5 -1 10 5 0 2 3 4 7 -3 2 12 3 3 6 8 12 -4 12
12 UGOD SE 7 2 1 4 5 9 -4 7 5 1 2 2 2 8 -6 5 12 3 3 6 7 17 -10 12
13 SÜMEG VSE 6 1 3 2 2 4 -2 6 6 1 3 2 2 6 -4 6 12 2 6 4 4 10 -6 12
14 CSETÉNY SE 6 2 2 2 5 9 -4 8 6 0 3 3 2 6 -4 3 12 2 5 5 7 15 -8 11
15 PEREMARTON SC BERHIDA 7 1 4 2 3 5 -2 7 5 0 0 5 1 11 -10 0 12 1 4 7 4 16 -12 7
16 PÉTI MTE 5 0 2 3 1 5 -4 2 7 0 4 3 2 6 -4 4 12 0 6 6 3 11 -8 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 BALATONFÜREDI FC 7 7 0 0 39 4 35 21 5 4 0 1 20 4 16 12 12 11 0 1 59 8 51 33
2 ÚRKÚT SK 7 5 1 1 16 6 10 16 5 4 0 1 15 3 12 12 12 9 1 2 31 9 22 28
3 TIHANYI FC 4 3 1 0 10 4 6 10 8 6 0 2 22 8 14 18 12 9 1 2 32 12 20 28
4 AJKA KRISTÁLY SE 6 4 0 2 14 9 5 12 6 4 1 1 19 11 8 13 12 8 1 3 33 20 13 25
5 VÁRPALOTAI BSK 6 4 0 2 19 6 13 12 6 3 1 2 15 12 3 10 12 7 1 4 34 18 16 22
6 SÜMEG VSE 6 3 2 1 9 6 3 11 6 3 1 2 12 12 0 10 12 6 3 3 21 18 3 21
7 CSETÉNY SE 6 4 0 2 11 15 -4 12 6 2 0 4 8 11 -3 6 12 6 0 6 19 26 -7 18
8 FŰZFŐI AK 5 3 0 2 9 7 2 9 7 2 3 2 8 9 -1 9 12 5 3 4 17 16 1 18
9 FC ZIRC-DUDAR 7 4 0 3 15 13 2 12 5 1 2 2 8 13 -5 5 12 5 2 5 23 26 -3 17
10 DEVECSER SE 4 3 0 1 12 7 5 9 8 2 1 5 13 21 -8 7 12 5 1 6 25 28 -3 16
11 BALATONALMÁDI SE 7 4 0 3 13 11 2 12 5 0 3 2 3 6 -3 3 12 4 3 5 16 17 -1 15
12 GYULAFIRÁTÓT SE 5 0 4 1 7 8 -1 4 7 3 0 4 11 12 -1 9 12 3 4 5 18 20 -2 13
13 KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 7 2 1 4 11 21 -10 7 5 0 0 5 7 19 -12 0 12 2 1 9 18 40 -22 7
14 UGOD SE 7 1 1 5 8 18 -10 4 5 1 0 4 3 20 -17 3 12 2 1 9 11 38 -27 7
15 PÉTI MTE 5 1 0 4 3 15 -12 3 7 0 1 6 5 21 -16 1 12 1 1 10 8 36 -28 4
16 PEREMARTON SC BERHIDA 7 0 3 4 7 24 -17 3 5 0 0 5 5 21 -16 0 12 0 3 9 12 45 -33 3
 
AJKA KRISTÁLY SE
-0 - 3--3 - 12 - 04 - 1-3 - 1--2 - 3---
BALATONALMÁDI SE
0 - 12 - 42 - 13 - 1----3 - 10 - 13 - 2----
BALATONFÜREDI FC
----2 - 0-5 - 0-6 - 07 - 2-12 - 03 - 14 - 1-
CSETÉNY SE
--1 - 8--2 - 15 - 3-1 - 0--1 - 0-1 - 3-
DEVECSER SE
1 - 2----4 - 13 - 2-4 - 2------
FŰZFŐI AK
-2 - 0--2 - 0--2 - 0--2 - 3---1 - 4
GYULAFIRÁTÓT SE
-0 - 0---1 - 1----1 - 2--2 - 23 - 3
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
-----2 - 21 - 23 - 2-1 - 6-2 - 00 - 62 - 3-
PEREMARTON SC BERHIDA
1 - 93 - 30 - 51 - 21 - 4----1 - 1----0 - 0
PÉTI MTE
-----0 - 10 - 2---0 - 7-0 - 43 - 1-
SÜMEG VSE
---3 - 21 - 11 - 11 - 0--3 - 00 - 2----
TIHANYI FC
2 - 2--1 - 04 - 2------3 - 0---
UGOD SE
----1 - 20 - 22 - 5-4 - 11 - 1--0 - 20 - 5-
ÚRKÚT SK
1 - 40 - 0-2 - 0----6 - 1-2 - 02 - 1--3 - 0
VÁRPALOTAI BSK
-1 - 0--6 - 1---6 - 1--0 - 1-0 - 26 - 1
FC ZIRC-DUDAR
6 - 1-1 - 02 - 33 - 2--2 - 1--1 - 20 - 4---
Meccsek
  • Összes

KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY

2017-08-13 17:00, Magyarpolány, Községi SE
1 - 2
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
GYULAFIRÁTÓT SE
2017-08-19 17:00, Devecser, Devecser SE
3 - 2
DEVECSER SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2017-08-27 17:00, Magyarpolány, Községi SE
2 - 2
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
FŰZFŐI AK
2017-09-02 16:30, Ajka, Ajka Kristály SE
4 - 1
AJKA KRISTÁLY SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2017-09-10 16:30, Magyarpolány, Községi SE
2 - 3
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
VÁRPALOTAI BSK
2017-09-17 16:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
5 - 3
CSETÉNY SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2017-09-24 16:00, Magyarpolány, Községi SE
0 - 6
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
ÚRKÚT SK
2017-09-30 15:30, Balatonfüred, Balatonfüredi FC Sporttelep
5 - 0
BALATONFÜREDI FC
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2017-10-08 15:00, Magyarpolány, Községi SE
3 - 2
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
PEREMARTON SC BERHIDA
2017-10-15 15:00, Magyarpolány, Községi SE
1 - 6
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
SÜMEG VSE
2017-10-22 14:30, Zirc, Zirci Sporttelep
2 - 1
FC ZIRC-DUDAR
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2017-10-29 14:00, Magyarpolány, Községi SE
2 - 0
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
UGOD SE
2017-11-05 13:30, Balatonalmádi, Balatonalmádi Sporttelep
2 - 1
BALATONALMÁDI SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2017-11-12 13:30, Magyarpolány, Községi SE
5 - 0
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
PÉTI MTE
2017-11-18 13:30, Tihany, Tihanyi Sportpálya
2 - 4
TIHANYI FC
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018-02-25 14:00, Gyulafirátót, Gyulafirátót Sport Egyesület
-
GYULAFIRÁTÓT SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018-03-04 14:30, Magyarpolány, Községi SE
-
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
DEVECSER SE
2018-03-10 15:00, Balatonfűzfő, Fűzfő Városi Stadion
-
FŰZFŐI AK
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018-03-18 15:00, Magyarpolány, Községi SE
-
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
AJKA KRISTÁLY SE
2018-03-24 15:00, Várpalota, Várpalotai Bányász Sporttelep
-
VÁRPALOTAI BSK
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018-04-01 16:00, Magyarpolány, Községi SE
-
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
CSETÉNY SE
2018-04-07 16:30, Úrkút, Úrkút Sporttelep
-
ÚRKÚT SK
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018-04-15 16:30, Magyarpolány, Községi SE
-
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
BALATONFÜREDI FC
2018-04-21 17:00, Berhida, Peremarton Sporttelep
-
PEREMARTON SC BERHIDA
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018-04-29 17:00, Sümeg, Sümeg VSE
-
SÜMEG VSE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018-05-06 17:00, Magyarpolány, Községi SE
-
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
FC ZIRC-DUDAR
2018-05-13 17:00, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018-05-20 17:00, Magyarpolány, Községi SE
-
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
BALATONALMÁDI SE
2018-05-27 17:00, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
-
PÉTI MTE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018-06-02 17:00, Magyarpolány, Községi SE
-
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
TIHANYI FC

UGOD SE

2017-08-13 17:00, Ugod, Ugod SE
1 - 1
UGOD SE
PÉTI MTE
2017-08-19 17:00, Tihany, Tihanyi Sportpálya
3 - 0
TIHANYI FC
UGOD SE
2017-08-27 17:00, Ugod, Ugod SE
2 - 5
UGOD SE
GYULAFIRÁTÓT SE
2017-09-03 14:00, Ugod, Ugod SE
1 - 2
UGOD SE
DEVECSER SE
2017-09-10 16:30, Ugod, Ugod SE
0 - 2
UGOD SE
FŰZFŐI AK
2017-09-16 16:00, Ajka, Ajka Kristály SE
2 - 3
AJKA KRISTÁLY SE
UGOD SE
2017-09-24 15:00, Ugod, Ugod SE
0 - 5
UGOD SE
VÁRPALOTAI BSK
2017-10-01 15:30, Csetény, Csetényi Sporttelep
1 - 0
CSETÉNY SE
UGOD SE
2017-10-08 15:00, Ugod, Ugod SE
0 - 2
UGOD SE
ÚRKÚT SK
2017-10-14 15:00, Balatonfüred, Balatonfüredi FC Sporttelep
12 - 0
BALATONFÜREDI FC
UGOD SE
2017-10-22 14:30, Ugod, Ugod SE
4 - 1
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2017-10-29 14:00, Magyarpolány, Községi SE
2 - 0
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
UGOD SE
2017-11-05 13:30, Zirc, Zirci Sporttelep
1 - 4
FC ZIRC-DUDAR
UGOD SE
2017-11-12 13:30, Ugod, Ugod SE
1 - 2
UGOD SE
SÜMEG VSE
2017-11-19 13:30, Ugod, Ugod SE
0 - 3
UGOD SE
BALATONALMÁDI SE
2018-02-25 14:00, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
-
PÉTI MTE
UGOD SE
2018-03-04 14:30, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
TIHANYI FC
2018-03-11 15:00, Gyulafirátót, Gyulafirátót Sport Egyesület
-
GYULAFIRÁTÓT SE
UGOD SE
2018-03-18 15:00, Devecser, Devecser SE
-
DEVECSER SE
UGOD SE
2018-03-24 15:00, Balatonfűzfő, Fűzfő Városi Stadion
-
FŰZFŐI AK
UGOD SE
2018-04-01 16:00, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
AJKA KRISTÁLY SE
2018-04-07 16:30, Várpalota, Várpalotai Bányász Sporttelep
-
VÁRPALOTAI BSK
UGOD SE
2018-04-15 16:30, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
CSETÉNY SE
2018-04-21 17:00, Úrkút, Úrkút Sporttelep
-
ÚRKÚT SK
UGOD SE
2018-04-29 17:00, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
BALATONFÜREDI FC
2018-05-05 17:00, Berhida, Peremarton Sporttelep
-
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018-05-13 17:00, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018-05-20 17:00, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
FC ZIRC-DUDAR
2018-05-27 17:00, Sümeg, Sümeg VSE
-
SÜMEG VSE
UGOD SE
2018-06-02 17:00, Balatonalmádi, Balatonalmádi Sporttelep
-
BALATONALMÁDI SE
UGOD SE

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.