MTD Hungária Megyei I.o. férfi felnőtt 8. forduló

2017.10.01 - 15:30

Csetény, Csetényi Sporttelep

Veszprém

MTD Hungária Megyei I.o. férfi felnőtt

Játékvezető

HOLCZBAUER FLÓRIÁN

Tartalék játékvezető

Asszisztensek

ROSTA TAMÁS,
FEKETE LÁSZLÓ

Alapvonali játékvezetők


CSETÉNY SE
UGOD SE
90'
45'

Gólok

1 - 0

 

Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 BALATONFÜREDI FC 8 8 0 0 37 5 32 24
2 TIHANYI FC 8 7 0 1 27 8 19 21
3 ÚRKÚT SK 8 6 0 2 23 8 15 18
4 VÁRPALOTAI BSK 8 6 0 2 25 11 14 18
5 AJKA KRISTÁLY SE 8 5 0 3 24 16 8 15
6 DEVECSER SE 8 5 0 3 22 17 5 15
7 FŰZFŐI AK 8 4 1 3 12 11 1 13
8 SÜMEG VSE 8 4 1 3 11 14 -3 13
9 CSETÉNY SE 8 4 0 4 15 22 -7 12
10 GYULAFIRÁTÓT SE 8 3 2 3 14 13 1 11
11 BALATONALMÁDI SE 8 3 1 4 9 9 0 10
12 FC ZIRC-DUDAR 8 3 1 4 19 23 -4 10
13 UGOD SE 8 1 1 6 7 21 -14 4
14 KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 8 0 1 7 11 30 -19 1
15 PÉTI MTE  8 0 1 7 5 24 -19 1
16 PEREMARTON SC BERHIDA 8 0 1 7 6 35 -29 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 BALATONFÜREDI FC 5 5 0 0 10 2 8 15 3 3 0 0 9 0 9 9 8 8 0 0 19 2 17 24
2 ÚRKÚT SK 5 4 0 1 8 1 7 12 3 2 0 1 3 2 1 6 8 6 0 2 11 3 8 18
3 TIHANYI FC 2 2 0 0 5 0 5 6 6 3 1 2 8 4 4 10 8 5 1 2 13 4 9 16
4 VÁRPALOTAI BSK 4 2 1 1 6 2 4 7 4 3 0 1 6 3 3 9 8 5 1 2 12 5 7 16
5 FC ZIRC-DUDAR 4 3 0 1 4 2 2 9 4 1 1 2 4 6 -2 4 8 4 1 3 8 8 0 13
6 BALATONALMÁDI SE 5 3 1 1 6 3 3 10 3 0 2 1 0 2 -2 2 8 3 3 2 6 5 1 12
7 GYULAFIRÁTÓT SE 3 1 2 0 2 1 1 5 5 2 1 2 3 4 -1 7 8 3 3 2 5 5 0 12
8 FŰZFŐI AK 4 2 1 1 5 3 2 7 4 1 1 2 2 2 0 4 8 3 2 3 7 5 2 11
9 DEVECSER SE 3 2 1 0 6 2 4 7 5 1 0 4 2 9 -7 3 8 3 1 4 8 11 -3 10
10 AJKA KRISTÁLY SE 4 0 2 2 2 5 -3 2 4 2 1 1 3 2 1 7 8 2 3 3 5 7 -2 9
11 KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 4 2 0 2 3 4 -1 6 4 0 2 2 4 6 -2 2 8 2 2 4 7 10 -3 8
12 UGOD SE 5 1 1 3 2 7 -5 4 3 1 1 1 2 2 0 4 8 2 2 4 4 9 -5 8
13 CSETÉNY SE 4 1 1 2 3 8 -5 4 4 0 1 3 1 5 -4 1 8 1 2 5 4 13 -9 5
14 PEREMARTON SC BERHIDA 5 1 2 2 2 4 -2 5 3 0 0 3 0 7 -7 0 8 1 2 5 2 11 -9 5
15 SÜMEG VSE 4 0 3 1 1 3 -2 3 4 0 2 2 1 6 -5 2 8 0 5 3 2 9 -7 5
16 PÉTI MTE 3 0 1 2 0 3 -3 1 5 0 3 2 2 5 -3 3 8 0 4 4 2 8 -6 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 BALATONFÜREDI FC 5 5 0 0 21 4 17 15 3 3 0 0 16 1 15 9 8 8 0 0 37 5 32 24
2 TIHANYI FC 2 2 0 0 7 2 5 6 6 5 0 1 20 6 14 15 8 7 0 1 27 8 19 21
3 ÚRKÚT SK 5 4 0 1 14 5 9 12 3 2 0 1 9 3 6 6 8 6 0 2 23 8 15 18
4 VÁRPALOTAI BSK 4 3 0 1 13 4 9 9 4 3 0 1 12 7 5 9 8 6 0 2 25 11 14 18
5 AJKA KRISTÁLY SE 4 2 0 2 9 8 1 6 4 3 0 1 15 8 7 9 8 5 0 3 24 16 8 15
6 DEVECSER SE 3 3 0 0 11 5 6 9 5 2 0 3 11 12 -1 6 8 5 0 3 22 17 5 15
7 FŰZFŐI AK 4 2 0 2 7 7 0 6 4 2 1 1 5 4 1 7 8 4 1 3 12 11 1 13
8 SÜMEG VSE 4 3 0 1 7 4 3 9 4 1 1 2 4 10 -6 4 8 4 1 3 11 14 -3 13
9 CSETÉNY SE 4 2 0 2 8 14 -6 6 4 2 0 2 7 8 -1 6 8 4 0 4 15 22 -7 12
10 GYULAFIRÁTÓT SE 3 0 2 1 4 5 -1 2 5 3 0 2 10 8 2 9 8 3 2 3 14 13 1 11
11 BALATONALMÁDI SE 5 3 0 2 9 6 3 9 3 0 1 2 0 3 -3 1 8 3 1 4 9 9 0 10
12 FC ZIRC-DUDAR 4 2 0 2 11 10 1 6 4 1 1 2 8 13 -5 4 8 3 1 4 19 23 -4 10
13 UGOD SE 5 0 1 4 4 15 -11 1 3 1 0 2 3 6 -3 3 8 1 1 6 7 21 -14 4
14 KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 4 0 1 3 5 13 -8 1 4 0 0 4 6 17 -11 0 8 0 1 7 11 30 -19 1
15 PÉTI MTE 3 0 0 3 0 10 -10 0 5 0 1 4 5 14 -9 1 8 0 1 7 5 24 -19 1
16 PEREMARTON SC BERHIDA 5 0 1 4 4 21 -17 1 3 0 0 3 2 14 -12 0 8 0 1 7 6 35 -29 1
 
AJKA KRISTÁLY SE
-0 - 3----4 - 1-3 - 1--2 - 3---
BALATONALMÁDI SE
0 - 1--3 - 1----3 - 10 - 13 - 2----
BALATONFÜREDI FC
----2 - 0-5 - 0--7 - 2--3 - 14 - 1-
CSETÉNY SE
--1 - 8---5 - 3----1 - 0-1 - 3-
DEVECSER SE
-----4 - 13 - 2-4 - 2------
FŰZFŐI AK
-2 - 0-----2 - 0--2 - 3---1 - 4
GYULAFIRÁTÓT SE
-0 - 0--------1 - 2---3 - 3
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
-----2 - 21 - 2-----0 - 62 - 3-
PEREMARTON SC BERHIDA
1 - 9-0 - 51 - 21 - 4----1 - 1-----
PÉTI MTE
-----0 - 10 - 2---0 - 7----
SÜMEG VSE
---3 - 2--1 - 0--3 - 00 - 2----
TIHANYI FC
----4 - 2------3 - 0---
UGOD SE
----1 - 20 - 22 - 5--1 - 1---0 - 5-
ÚRKÚT SK
1 - 4--2 - 0----6 - 1-2 - 0---3 - 0
VÁRPALOTAI BSK
-1 - 0------6 - 1----0 - 26 - 1
FC ZIRC-DUDAR
6 - 1--2 - 33 - 2------0 - 4---
Meccsek
  • Összes

CSETÉNY SE

2017-08-13 17:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
1 - 3
CSETÉNY SE
VÁRPALOTAI BSK
2017-08-19 17:00, Sümeg, Sümeg VSE
3 - 2
SÜMEG VSE
CSETÉNY SE
2017-08-26 17:00, Úrkút, Úrkút Sporttelep
2 - 0
ÚRKÚT SK
CSETÉNY SE
2017-09-03 16:30, Csetény, Csetényi Sporttelep
1 - 8
CSETÉNY SE
BALATONFÜREDI FC
2017-09-09 16:30, Berhida, Peremarton Sporttelep
1 - 2
PEREMARTON SC BERHIDA
CSETÉNY SE
2017-09-17 16:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
5 - 3
CSETÉNY SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2017-09-24 16:00, Zirc, Zirci Sporttelep
2 - 3
FC ZIRC-DUDAR
CSETÉNY SE
2017-10-01 15:30, Csetény, Csetényi Sporttelep
1 - 0
CSETÉNY SE
UGOD SE
2017-10-08 15:00, Balatonalmádi, Balatonalmádi Sporttelep
2 - 1
BALATONALMÁDI SE
CSETÉNY SE
2017-10-15 15:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
1 - 0
CSETÉNY SE
PÉTI MTE
2017-10-21 14:30, Tihany, Tihanyi Sportpálya
1 - 0
TIHANYI FC
CSETÉNY SE
2017-10-29 14:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
2 - 1
CSETÉNY SE
GYULAFIRÁTÓT SE
2017-11-04 13:30, Devecser, Devecser SE
1 - 3
DEVECSER SE
CSETÉNY SE
2017-11-12 13:30, Csetény, Csetényi Sporttelep
1 - 6
CSETÉNY SE
FŰZFŐI AK
2017-11-18 13:30, Ajka, Ajka Kristály SE
3 - 3
AJKA KRISTÁLY SE
CSETÉNY SE
2018-02-24 14:00, Várpalota, Várpalotai Bányász Sporttelep
-
VÁRPALOTAI BSK
CSETÉNY SE
2018-03-04 14:30, Csetény, Csetényi Sporttelep
-
CSETÉNY SE
SÜMEG VSE
2018-03-11 15:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
-
CSETÉNY SE
ÚRKÚT SK
2018-03-17 15:00, Balatonfüred, Balatonfüredi FC Sporttelep
-
BALATONFÜREDI FC
CSETÉNY SE
2018-03-25 15:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
-
CSETÉNY SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018-04-01 16:00, Magyarpolány, Községi SE
-
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
CSETÉNY SE
2018-04-08 16:30, Csetény, Csetényi Sporttelep
-
CSETÉNY SE
FC ZIRC-DUDAR
2018-04-15 16:30, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
CSETÉNY SE
2018-04-22 17:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
-
CSETÉNY SE
BALATONALMÁDI SE
2018-04-29 17:00, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
-
PÉTI MTE
CSETÉNY SE
2018-05-06 17:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
-
CSETÉNY SE
TIHANYI FC
2018-05-13 17:00, Gyulafirátót, Gyulafirátót Sport Egyesület
-
GYULAFIRÁTÓT SE
CSETÉNY SE
2018-05-20 17:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
-
CSETÉNY SE
DEVECSER SE
2018-05-26 17:00, Balatonfűzfő, Fűzfő Városi Stadion
-
FŰZFŐI AK
CSETÉNY SE
2018-06-02 17:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
-
CSETÉNY SE
AJKA KRISTÁLY SE

UGOD SE

2017-08-13 17:00, Ugod, Ugod SE
1 - 1
UGOD SE
PÉTI MTE
2017-08-19 17:00, Tihany, Tihanyi Sportpálya
3 - 0
TIHANYI FC
UGOD SE
2017-08-27 17:00, Ugod, Ugod SE
2 - 5
UGOD SE
GYULAFIRÁTÓT SE
2017-09-03 14:00, Ugod, Ugod SE
1 - 2
UGOD SE
DEVECSER SE
2017-09-10 16:30, Ugod, Ugod SE
0 - 2
UGOD SE
FŰZFŐI AK
2017-09-16 16:00, Ajka, Ajka Kristály SE
2 - 3
AJKA KRISTÁLY SE
UGOD SE
2017-09-24 15:00, Ugod, Ugod SE
0 - 5
UGOD SE
VÁRPALOTAI BSK
2017-10-01 15:30, Csetény, Csetényi Sporttelep
1 - 0
CSETÉNY SE
UGOD SE
2017-10-08 15:00, Ugod, Ugod SE
0 - 2
UGOD SE
ÚRKÚT SK
2017-10-14 15:00, Balatonfüred, Balatonfüredi FC Sporttelep
12 - 0
BALATONFÜREDI FC
UGOD SE
2017-10-22 14:30, Ugod, Ugod SE
4 - 1
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2017-10-29 14:00, Magyarpolány, Községi SE
2 - 0
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
UGOD SE
2017-11-05 13:30, Zirc, Zirci Sporttelep
1 - 4
FC ZIRC-DUDAR
UGOD SE
2017-11-12 13:30, Ugod, Ugod SE
1 - 2
UGOD SE
SÜMEG VSE
2017-11-19 13:30, Ugod, Ugod SE
0 - 3
UGOD SE
BALATONALMÁDI SE
2018-02-25 14:00, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
-
PÉTI MTE
UGOD SE
2018-03-04 14:30, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
TIHANYI FC
2018-03-11 15:00, Gyulafirátót, Gyulafirátót Sport Egyesület
-
GYULAFIRÁTÓT SE
UGOD SE
2018-03-18 15:00, Devecser, Devecser SE
-
DEVECSER SE
UGOD SE
2018-03-24 15:00, Balatonfűzfő, Fűzfő Városi Stadion
-
FŰZFŐI AK
UGOD SE
2018-04-01 16:00, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
AJKA KRISTÁLY SE
2018-04-07 16:30, Várpalota, Várpalotai Bányász Sporttelep
-
VÁRPALOTAI BSK
UGOD SE
2018-04-15 16:30, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
CSETÉNY SE
2018-04-21 17:00, Úrkút, Úrkút Sporttelep
-
ÚRKÚT SK
UGOD SE
2018-04-29 17:00, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
BALATONFÜREDI FC
2018-05-05 17:00, Berhida, Peremarton Sporttelep
-
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018-05-13 17:00, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018-05-20 17:00, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
FC ZIRC-DUDAR
2018-05-27 17:00, Sümeg, Sümeg VSE
-
SÜMEG VSE
UGOD SE
2018-06-02 17:00, Balatonalmádi, Balatonalmádi Sporttelep
-
BALATONALMÁDI SE
UGOD SE

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.