Szűrők

MTD Hungária Megyei I.o. férfi felnőtt 9. forduló

2017.10.08 - 15:00

Ugod, Ugod SE

Veszprém

MTD Hungária Megyei I.o. férfi felnőtt

Játékvezető
PILINGER KRISZTIÁN
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
SZALAI ANDRÁS
UGOD SE
ÚRKÚT SK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

10'

KELLER TAMÁS

 

0 - 2

93'

HAMAN SADJO

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 9 8 0 1 37 6 31 24 8.8
2 TIHANYI FC TIHANYI FC 9 7 1 1 29 10 19 22 9.3
3 ÚRKÚT SK ÚRKÚT SK 9 7 0 2 25 8 17 21 9.2
4 VÁRPALOTAI BSK VÁRPALOTAI BSK 9 6 0 3 26 14 12 18 10.2
5 AJKA KRISTÁLY SE AJKA KRISTÁLY SE 9 5 1 3 26 18 8 16 9.2
6 DEVECSER SE DEVECSER SE 9 5 1 3 23 18 5 16 11
7 FŰZFŐI AK FŰZFŐI AK 9 4 2 3 13 12 1 14 10.2
8 SÜMEG VSE SÜMEG VSE 9 4 2 3 12 15 -3 14 8.2
9 BALATONALMÁDI SE BALATONALMÁDI SE 9 4 1 4 11 10 1 13 7.7
10 FC ZIRC-DUDAR FC ZIRC-DUDAR 9 4 1 4 20 23 -3 13 5.7
11 CSETÉNY SE CSETÉNY SE 9 4 0 5 16 24 -8 12 8.8
12 GYULAFIRÁTÓT SE GYULAFIRÁTÓT SE 9 3 3 3 15 14 1 12 9.3
13 UGOD SE UGOD SE 9 1 1 7 7 23 -16 4 7.1
14 PÉTI MTE  PÉTI MTE  9 1 1 7 8 25 -17 4 7.3
15 KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 9 1 1 7 14 32 -18 4 7.2
16 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 9 0 1 8 8 38 -30 1 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PEREMARTON SC BERHIDA BALATONFÜREDI FC 5 5 0 0 10 2 8 15 4 3 0 1 9 1 8 9 9 8 0 1 19 3 16 24
2 PEREMARTON SC BERHIDA ÚRKÚT SK 5 4 0 1 8 1 7 12 4 3 0 1 4 2 2 9 9 7 0 2 12 3 9 21
3 PEREMARTON SC BERHIDA TIHANYI FC 3 3 0 0 6 0 6 9 6 3 1 2 8 4 4 10 9 6 1 2 14 4 10 19
4 PEREMARTON SC BERHIDA VÁRPALOTAI BSK 4 2 1 1 6 2 4 7 5 3 1 1 7 4 3 10 9 5 2 2 13 6 7 17
5 PEREMARTON SC BERHIDA FC ZIRC-DUDAR 5 4 0 1 5 2 3 12 4 1 1 2 4 6 -2 4 9 5 1 3 9 8 1 16
6 PEREMARTON SC BERHIDA GYULAFIRÁTÓT SE 4 2 2 0 3 1 2 8 5 2 1 2 3 4 -1 7 9 4 3 2 6 5 1 15
7 PEREMARTON SC BERHIDA DEVECSER SE 3 2 1 0 6 2 4 7 6 2 0 4 3 9 -6 6 9 4 1 4 9 11 -2 13
8 PEREMARTON SC BERHIDA BALATONALMÁDI SE 6 3 2 1 7 4 3 11 3 0 2 1 0 2 -2 2 9 3 4 2 7 6 1 13
9 PEREMARTON SC BERHIDA FŰZFŐI AK 4 2 1 1 5 3 2 7 5 1 1 3 2 3 -1 4 9 3 2 4 7 6 1 11
10 PEREMARTON SC BERHIDA KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 5 3 0 2 4 4 0 9 4 0 2 2 4 6 -2 2 9 3 2 4 8 10 -2 11
11 PEREMARTON SC BERHIDA AJKA KRISTÁLY SE 4 0 2 2 2 5 -3 2 5 2 1 2 3 3 0 7 9 2 3 4 5 8 -3 9
12 PEREMARTON SC BERHIDA UGOD SE 6 1 1 4 2 8 -6 4 3 1 1 1 2 2 0 4 9 2 2 5 4 10 -6 8
13 PEREMARTON SC BERHIDA CSETÉNY SE 4 1 1 2 3 8 -5 4 5 0 2 3 2 6 -4 2 9 1 3 5 5 14 -9 6
14 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 5 1 2 2 2 4 -2 5 4 0 0 4 0 8 -8 0 9 1 2 6 2 12 -10 5
15 PEREMARTON SC BERHIDA PÉTI MTE 4 0 2 2 1 4 -3 2 5 0 3 2 2 5 -3 3 9 0 5 4 3 9 -6 5
16 PEREMARTON SC BERHIDA SÜMEG VSE 5 0 3 2 1 4 -3 3 4 0 2 2 1 6 -5 2 9 0 5 4 2 10 -8 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PEREMARTON SC BERHIDA BALATONFÜREDI FC 5 5 0 0 21 4 17 15 4 3 0 1 16 2 14 9 9 8 0 1 37 6 31 24
2 PEREMARTON SC BERHIDA TIHANYI FC 3 2 1 0 9 4 5 7 6 5 0 1 20 6 14 15 9 7 1 1 29 10 19 22
3 PEREMARTON SC BERHIDA ÚRKÚT SK 5 4 0 1 14 5 9 12 4 3 0 1 11 3 8 9 9 7 0 2 25 8 17 21
4 PEREMARTON SC BERHIDA VÁRPALOTAI BSK 4 3 0 1 13 4 9 9 5 3 0 2 13 10 3 9 9 6 0 3 26 14 12 18
5 PEREMARTON SC BERHIDA AJKA KRISTÁLY SE 4 2 0 2 9 8 1 6 5 3 1 1 17 10 7 10 9 5 1 3 26 18 8 16
6 PEREMARTON SC BERHIDA DEVECSER SE 3 3 0 0 11 5 6 9 6 2 1 3 12 13 -1 7 9 5 1 3 23 18 5 16
7 PEREMARTON SC BERHIDA FŰZFŐI AK 4 2 0 2 7 7 0 6 5 2 2 1 6 5 1 8 9 4 2 3 13 12 1 14
8 PEREMARTON SC BERHIDA SÜMEG VSE 5 3 1 1 8 5 3 10 4 1 1 2 4 10 -6 4 9 4 2 3 12 15 -3 14
9 PEREMARTON SC BERHIDA BALATONALMÁDI SE 6 4 0 2 11 7 4 12 3 0 1 2 0 3 -3 1 9 4 1 4 11 10 1 13
10 PEREMARTON SC BERHIDA FC ZIRC-DUDAR 5 3 0 2 12 10 2 9 4 1 1 2 8 13 -5 4 9 4 1 4 20 23 -3 13
11 PEREMARTON SC BERHIDA CSETÉNY SE 4 2 0 2 8 14 -6 6 5 2 0 3 8 10 -2 6 9 4 0 5 16 24 -8 12
12 PEREMARTON SC BERHIDA GYULAFIRÁTÓT SE 4 0 3 1 5 6 -1 3 5 3 0 2 10 8 2 9 9 3 3 3 15 14 1 12
13 PEREMARTON SC BERHIDA UGOD SE 6 0 1 5 4 17 -13 1 3 1 0 2 3 6 -3 3 9 1 1 7 7 23 -16 4
14 PEREMARTON SC BERHIDA PÉTI MTE 4 1 0 3 3 11 -8 3 5 0 1 4 5 14 -9 1 9 1 1 7 8 25 -17 4
15 PEREMARTON SC BERHIDA KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 5 1 1 3 8 15 -7 4 4 0 0 4 6 17 -11 0 9 1 1 7 14 32 -18 4
16 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 5 0 1 4 4 21 -17 1 4 0 0 4 4 17 -13 0 9 0 1 8 8 38 -30 1
 
AJKA KRISTÁLY SE
-0 - 3----4 - 1-3 - 1--2 - 3---
BALATONALMÁDI SE
0 - 1-2 - 13 - 1----3 - 10 - 13 - 2----
BALATONFÜREDI FC
----2 - 0-5 - 0--7 - 2--3 - 14 - 1-
CSETÉNY SE
--1 - 8---5 - 3----1 - 0-1 - 3-
DEVECSER SE
-----4 - 13 - 2-4 - 2------
FŰZFŐI AK
-2 - 0-----2 - 0--2 - 3---1 - 4
GYULAFIRÁTÓT SE
-0 - 0---1 - 1----1 - 2---3 - 3
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
-----2 - 21 - 23 - 2----0 - 62 - 3-
PEREMARTON SC BERHIDA
1 - 9-0 - 51 - 21 - 4----1 - 1-----
PÉTI MTE
-----0 - 10 - 2---0 - 7--3 - 1-
SÜMEG VSE
---3 - 21 - 1-1 - 0--3 - 00 - 2----
TIHANYI FC
2 - 2---4 - 2------3 - 0---
UGOD SE
----1 - 20 - 22 - 5--1 - 1--0 - 20 - 5-
ÚRKÚT SK
1 - 4--2 - 0----6 - 1-2 - 0---3 - 0
VÁRPALOTAI BSK
-1 - 0------6 - 1----0 - 26 - 1
FC ZIRC-DUDAR
6 - 1-1 - 02 - 33 - 2------0 - 4---

Meccsek

UGOD SE

2017. 08. 13. 17:00
Ugod SE
2017. 08. 13. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
PÉTI MTE
2017. 08. 19. 17:00
Tihanyi Sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Tihanyi Sportpálya
TIHANYI FC
UGOD SE
2017. 08. 27. 17:00
Ugod SE
2017. 08. 27. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
GYULAFIRÁTÓT SE
2017. 09. 03. 14:00
Ugod SE
2017. 09. 03. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
DEVECSER SE
2017. 09. 10. 16:30
Ugod SE
2017. 09. 10. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
FŰZFŐI AK
2017. 09. 16. 16:00
Ajka Kristály SE
2017. 09. 16. 16:00
Ajka Kristály SE
AJKA KRISTÁLY SE
UGOD SE
2017. 09. 24. 15:00
Ugod SE
2017. 09. 24. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
VÁRPALOTAI BSK
2017. 10. 01. 15:30
Csetényi Sporttelep
2017. 10. 01. 15:30
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
UGOD SE
2017. 10. 08. 15:00
Ugod SE
2017. 10. 08. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
ÚRKÚT SK
2017. 10. 14. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2017. 10. 14. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
UGOD SE
2017. 10. 22. 14:30
Ugod SE
2017. 10. 22. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2017. 10. 29. 14:00
Községi SE
2017. 10. 29. 14:00
Községi SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
UGOD SE
2017. 11. 05. 13:30
Zirci Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Zirci Sporttelep
FC ZIRC-DUDAR
UGOD SE
2017. 11. 12. 13:30
Ugod SE
2017. 11. 12. 13:30
Ugod SE
UGOD SE
SÜMEG VSE
2017. 11. 19. 13:30
Ugod SE
2017. 11. 19. 13:30
Ugod SE
UGOD SE
BALATONALMÁDI SE
2018. 02. 25. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 02. 25. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
02. 25. 14:00
UGOD SE
2018. 03. 04. 14:30
Ugod SE
2018. 03. 04. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
03. 04. 14:30
TIHANYI FC
2018. 03. 11. 15:00
Gyulafirátót Sport Egyesület
2018. 03. 11. 15:00
Gyulafirátót Sport Egyesület
GYULAFIRÁTÓT SE
03. 11. 15:00
UGOD SE
2018. 03. 18. 15:00
Devecser SE
2018. 03. 18. 15:00
Devecser SE
DEVECSER SE
03. 18. 15:00
UGOD SE
2018. 03. 24. 15:00
Fűzfő Városi Stadion
2018. 03. 24. 15:00
Fűzfő Városi Stadion
FŰZFŐI AK
03. 24. 15:00
UGOD SE
2018. 04. 01. 16:00
Ugod SE
2018. 04. 01. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
04. 01. 16:00
AJKA KRISTÁLY SE
2018. 04. 07. 16:30
Várpalotai Bányász Sporttelep
2018. 04. 07. 16:30
Várpalotai Bányász Sporttelep
VÁRPALOTAI BSK
04. 07. 16:30
UGOD SE
2018. 04. 15. 16:30
Ugod SE
2018. 04. 15. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
04. 15. 16:30
CSETÉNY SE
2018. 04. 22. 17:00
Úrkút Sporttelep
2018. 04. 22. 17:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
04. 22. 17:00
UGOD SE
2018. 04. 29. 17:00
Ugod SE
2018. 04. 29. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
04. 29. 17:00
BALATONFÜREDI FC
2018. 05. 05. 17:00
Peremarton Sporttelep
2018. 05. 05. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
05. 05. 17:00
UGOD SE
2018. 05. 13. 17:00
Ugod SE
2018. 05. 13. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 13. 17:00
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018. 05. 20. 17:00
Ugod SE
2018. 05. 20. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 20. 17:00
FC ZIRC-DUDAR
2018. 05. 27. 17:00
Sümeg VSE
2018. 05. 27. 17:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
05. 27. 17:00
UGOD SE
2018. 06. 02. 17:00
Balatonalmádi Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Balatonalmádi Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
06. 02. 17:00
UGOD SE

ÚRKÚT SK

2017. 08. 12. 17:00
Úrkút Sporttelep
2017. 08. 12. 17:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
AJKA KRISTÁLY SE
2017. 08. 19. 17:00
Várpalotai Bányász Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Várpalotai Bányász Sporttelep
VÁRPALOTAI BSK
ÚRKÚT SK
2017. 08. 26. 17:00
Úrkút Sporttelep
2017. 08. 26. 17:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
CSETÉNY SE
2017. 09. 02. 12:30
Úrkút Sporttelep
2017. 09. 02. 12:30
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
SÜMEG VSE
2017. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2017. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÚRKÚT SK
2017. 09. 16. 16:00
Úrkút Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
PEREMARTON SC BERHIDA
2017. 09. 24. 16:00
Községi SE
2017. 09. 24. 16:00
Községi SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
ÚRKÚT SK
2017. 09. 30. 15:30
Úrkút Sporttelep
2017. 09. 30. 15:30
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
FC ZIRC-DUDAR
2017. 10. 08. 15:00
Ugod SE
2017. 10. 08. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
ÚRKÚT SK
2017. 10. 14. 15:00
Úrkút Sporttelep
2017. 10. 14. 15:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
BALATONALMÁDI SE
2017. 10. 22. 14:30
Péti MTE Sporttelep
2017. 10. 22. 14:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÚRKÚT SK
2017. 10. 28. 14:00
Úrkút Sporttelep
2017. 10. 28. 14:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
TIHANYI FC
2017. 11. 05. 13:30
Gyulafirátót Sport Egyesület
2017. 11. 05. 13:30
Gyulafirátót Sport Egyesület
GYULAFIRÁTÓT SE
ÚRKÚT SK
2017. 11. 11. 13:30
Úrkút Sporttelep
2017. 11. 11. 13:30
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
DEVECSER SE
2017. 11. 18. 13:30
Fűzfő Városi Stadion
2017. 11. 18. 13:30
Fűzfő Városi Stadion
FŰZFŐI AK
ÚRKÚT SK
2018. 02. 24. 14:00
Ajka Kristály SE
2018. 02. 24. 14:00
Ajka Kristály SE
AJKA KRISTÁLY SE
02. 24. 14:00
ÚRKÚT SK
2018. 03. 03. 14:30
Úrkút Sporttelep
2018. 03. 03. 14:30
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
03. 03. 14:30
VÁRPALOTAI BSK
2018. 03. 11. 15:00
Csetényi Sporttelep
2018. 03. 11. 15:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
03. 11. 15:00
ÚRKÚT SK
2018. 03. 18. 15:00
Sümeg VSE
2018. 03. 18. 15:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
03. 18. 15:00
ÚRKÚT SK
2018. 03. 24. 15:00
Úrkút Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
03. 24. 15:00
BALATONFÜREDI FC
2018. 03. 31. 16:00
Peremarton Sporttelep
2018. 03. 31. 16:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
03. 31. 16:00
ÚRKÚT SK
2018. 04. 07. 16:30
Úrkút Sporttelep
2018. 04. 07. 16:30
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
04. 07. 16:30
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018. 04. 15. 16:30
Zirci Sporttelep
2018. 04. 15. 16:30
Zirci Sporttelep
FC ZIRC-DUDAR
04. 15. 16:30
ÚRKÚT SK
2018. 04. 22. 17:00
Úrkút Sporttelep
2018. 04. 22. 17:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
04. 22. 17:00
UGOD SE
2018. 04. 29. 17:00
Balatonalmádi Sporttelep
2018. 04. 29. 17:00
Balatonalmádi Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
04. 29. 17:00
ÚRKÚT SK
2018. 05. 05. 17:00
Úrkút Sporttelep
2018. 05. 05. 17:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
05. 05. 17:00
PÉTI MTE
2018. 05. 12. 17:00
Tihanyi Sportpálya
2018. 05. 12. 17:00
Tihanyi Sportpálya
TIHANYI FC
05. 12. 17:00
ÚRKÚT SK
2018. 05. 19. 17:00
Úrkút Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
05. 19. 17:00
GYULAFIRÁTÓT SE
2018. 05. 26. 17:00
Devecser SE
2018. 05. 26. 17:00
Devecser SE
DEVECSER SE
05. 26. 17:00
ÚRKÚT SK
2018. 06. 02. 17:00
Úrkút Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
06. 02. 17:00
FŰZFŐI AK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol