Szűrők

MTD Hungária Megyei I.o. U19 férfi 11. forduló

2017.10.22 - 12:30

Ugod, Ugod SE

Veszprém

MTD Hungária Megyei I.o. U19 férfi

Játékvezető
KOZMA TAMÁS
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
HEGEDŰS IMRE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
90'
45'

Gólok

MOLNÁR GERGŐ

14'

1 - 0

 

SZABÓ BENCE

18'

2 - 0

 

MOLNÁR GERGŐ

23'

3 - 0

 

 

3 - 1

30'

BAKÁCS BENCE
SÁRI MÁTÉ

32'

4 - 1

 

 

4 - 2

36'

LENDVAI ISTVÁN
PÉNZES KRISTÓF

47'

5 - 2

 

SZÉCSI SZABOLCS

76'

6 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÁRPALOTAI BSK VÁRPALOTAI BSK 10 9 0 1 47 16 31 27 8
2 CSETÉNY SE CSETÉNY SE 10 8 0 2 36 18 18 24 7.8
3 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 10 6 1 3 46 27 19 18 7.5 (-1 pont)
4 BALATONALMÁDI SE BALATONALMÁDI SE 10 5 2 3 37 21 16 17 8.8
5 FŰZFŐI AK FŰZFŐI AK 10 4 5 1 41 21 20 17 9.3
6 UGOD SE UGOD SE 9 5 1 3 43 21 22 16 6.5
7 KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 10 5 1 4 30 37 -7 16 7.9
8 ÚRKÚT SK ÚRKÚT SK 10 5 0 5 26 30 -4 15 7.4
9 TIHANYI FC TIHANYI FC 11 4 3 4 29 36 -7 15 8.5
10 DEVECSER SE DEVECSER SE 11 4 1 6 33 33 0 13 9
11 AJKA KRISTÁLY SE AJKA KRISTÁLY SE 10 4 0 6 29 47 -18 11 9.1 (-1 pont)
12 FC ZIRC FC ZIRC 10 3 2 5 29 33 -4 11 7
13 SÜMEG VSE SÜMEG VSE 10 3 0 7 34 31 3 9 7.7
14 GYULAFIRÁTÓT SE GYULAFIRÁTÓT SE 11 1 2 8 22 60 -38 5 8.5
15 PÉTI MTE  PÉTI MTE  10 1 0 9 22 73 -51 3 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉTI MTE  VÁRPALOTAI BSK 5 3 1 1 9 3 6 10 5 3 2 0 11 6 5 11 10 6 3 1 20 9 11 21
2 PÉTI MTE  PEREMARTON SC BERHIDA 5 4 0 1 11 4 7 12 5 2 2 1 9 8 1 7 10 6 2 2 20 12 8 19
3 PÉTI MTE  FŰZFŐI AK 5 2 1 2 6 6 0 7 5 4 0 1 11 4 7 12 10 6 1 3 17 10 7 19
4 PÉTI MTE  CSETÉNY SE 4 1 1 2 4 6 -2 4 6 4 2 0 12 2 10 14 10 5 3 2 16 8 8 18
5 PÉTI MTE  KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 6 2 3 1 6 5 1 9 4 3 0 1 8 6 2 9 10 5 3 2 14 11 3 18
6 PÉTI MTE  FC ZIRC 5 3 1 1 9 6 3 10 5 2 1 2 4 7 -3 7 10 5 2 3 13 13 0 17
7 PÉTI MTE  UGOD SE 6 4 0 2 13 9 4 12 3 0 2 1 1 3 -2 2 9 4 2 3 14 12 2 14
8 PÉTI MTE  ÚRKÚT SK 6 3 2 1 11 8 3 11 4 1 0 3 2 4 -2 3 10 4 2 4 13 12 1 14
9 PÉTI MTE  BALATONALMÁDI SE 6 2 4 0 12 7 5 10 4 1 1 2 4 7 -3 4 10 3 5 2 16 14 2 14
10 PÉTI MTE  DEVECSER SE 4 2 0 2 11 6 5 6 7 2 1 4 10 11 -1 7 11 4 1 6 21 17 4 13
11 PÉTI MTE  TIHANYI FC 4 1 1 2 5 11 -6 4 7 2 2 3 9 12 -3 8 11 3 3 5 14 23 -9 12
12 PÉTI MTE  GYULAFIRÁTÓT SE 5 1 1 3 4 10 -6 4 6 2 0 4 9 16 -7 6 11 3 1 7 13 26 -13 10
13 PÉTI MTE  SÜMEG VSE 6 2 1 3 12 8 4 7 4 0 3 1 4 6 -2 3 10 2 4 4 16 14 2 10
14 PÉTI MTE  AJKA KRISTÁLY SE 4 0 2 2 3 8 -5 2 6 1 1 4 13 16 -3 3 10 1 3 6 16 24 -8 5
15 PÉTI MTE  PÉTI MTE 5 1 0 4 9 13 -4 3 5 0 1 4 3 17 -14 1 10 1 1 8 12 30 -18 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉTI MTE  VÁRPALOTAI BSK 5 5 0 0 26 4 22 15 5 4 0 1 21 12 9 12 10 9 0 1 47 16 31 27
2 PÉTI MTE  CSETÉNY SE 4 2 0 2 15 12 3 6 6 6 0 0 21 6 15 18 10 8 0 2 36 18 18 24
3 PÉTI MTE  PEREMARTON SC BERHIDA 5 4 0 1 26 9 17 12 5 2 1 2 20 18 2 6 10 6 1 3 46 27 19 18
4 PÉTI MTE  BALATONALMÁDI SE 6 4 1 1 29 9 20 13 4 1 1 2 8 12 -4 4 10 5 2 3 37 21 16 17
5 PÉTI MTE  FŰZFŐI AK 5 1 4 0 14 11 3 7 5 3 1 1 27 10 17 10 10 4 5 1 41 21 20 17
6 PÉTI MTE  UGOD SE 6 4 1 1 34 11 23 13 3 1 0 2 9 10 -1 3 9 5 1 3 43 21 22 16
7 PÉTI MTE  KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 6 4 1 1 20 20 0 13 4 1 0 3 10 17 -7 3 10 5 1 4 30 37 -7 16
8 PÉTI MTE  ÚRKÚT SK 6 4 0 2 20 15 5 12 4 1 0 3 6 15 -9 3 10 5 0 5 26 30 -4 15
9 PÉTI MTE  TIHANYI FC 4 1 0 3 11 18 -7 3 7 3 3 1 18 18 0 12 11 4 3 4 29 36 -7 15
10 PÉTI MTE  DEVECSER SE 4 3 0 1 20 10 10 9 7 1 1 5 13 23 -10 4 11 4 1 6 33 33 0 13
11 PÉTI MTE  AJKA KRISTÁLY SE 4 2 0 2 7 12 -5 6 6 2 0 4 22 35 -13 5 10 4 0 6 29 47 -18 11
12 PÉTI MTE  FC ZIRC 5 3 0 2 22 13 9 9 5 0 2 3 7 20 -13 2 10 3 2 5 29 33 -4 11
13 PÉTI MTE  SÜMEG VSE 6 3 0 3 26 12 14 9 4 0 0 4 8 19 -11 0 10 3 0 7 34 31 3 9
14 PÉTI MTE  GYULAFIRÁTÓT SE 5 0 2 3 7 24 -17 2 6 1 0 5 15 36 -21 3 11 1 2 8 22 60 -38 5
15 PÉTI MTE  PÉTI MTE 5 1 0 4 18 29 -11 3 5 0 0 5 4 44 -40 0 10 1 0 9 22 73 -51 3
 
AJKA KRISTÁLY SE
---------0 - 55 - 3-2 - 1---0 - 3----
BALATONALMÁDI SE
6 - 3---0 - 26 - 1------11 - 0-4 - 12 - 2-----
BALATONFÜREDI FC
---------------------
BALATONFÜREDI FC
---------------------
BALATONFÜREDI FC
---------------------
CSETÉNY SE
----------2 - 4-7 - 1---5 - 4-1 - 3--
DEVECSER SE
2 - 5--------4 - 33 - 2-11 - 0--------
FC ZIRC
11 - 2----1 - 82 - 0---7 - 1----1 - 2-----
FŰZFŐI AK
-2 - 2----3 - 03 - 3---3 - 3---3 - 3-----
FŰZFŐI ATLÉTIKAI KLUB
---------------------
GYULAFIRÁTÓT SE
-1 - 5-----2 - 21 - 13------2 - 2--1 - 2--
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
--------3 - 3-4 - 21 - 6--4 - 3--3 - 25 - 4--
PEREMARTON SC BERHIDA
12 - 3----0 - 32 - 05 - 0------7 - 3------
PÉTI MTE
--------3 - 8-8 - 4----3 - 6-2 - 42 - 7--
ÖSKÜ FC
---------------------
SÜMEG VSE
-----1 - 23 - 2-1 - 3-7 - 1--13 - 2-1 - 2-----
TIHANYI FC
1 - 7----2 - 33 - 6---------5 - 2----
UGOD SE
------4 - 4-2 - 0-13 - 0-6 - 2----6 - 03 - 5--
ÚRKÚT SK
3 - 23 - 1---2 - 3-5 - 1----3 - 7--4 - 1-----
VÁRPALOTAI BSK
-6 - 0-----5 - 1----5 - 2---6 - 1-4 - 0--
FC ZIRC-DUDAR
---------------------
FC ZIRC-DUDAR
---------------------

Meccsek

UGOD SE

2017. 08. 13. 15:00
Ugod SE
2017. 08. 13. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
FÉLBESZAKADT
PÉTI MTE
2017. 08. 19. 15:00
Tihanyi Sportpálya
2017. 08. 19. 15:00
Tihanyi Sportpálya
TIHANYI FC
UGOD SE
2017. 08. 27. 15:00
Ugod SE
2017. 08. 27. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
GYULAFIRÁTÓT SE
2017. 09. 03. 16:00
Ugod SE
2017. 09. 03. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
DEVECSER SE
2017. 09. 10. 14:30
Ugod SE
2017. 09. 10. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
FŰZFŐI AK
2017. 09. 16. 14:00
Ajka Kristály SE
2017. 09. 16. 14:00
Ajka Kristály SE
AJKA KRISTÁLY SE
ELMARDT
UGOD SE
2017. 09. 24. 13:00
Ugod SE
2017. 09. 24. 13:00
Ugod SE
UGOD SE
VÁRPALOTAI BSK
2017. 10. 01. 13:30
Csetényi Sporttelep
2017. 10. 01. 13:30
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
UGOD SE
2017. 10. 08. 13:00
Ugod SE
2017. 10. 08. 13:00
Ugod SE
UGOD SE
ÚRKÚT SK
2017. 10. 22. 12:30
Ugod SE
2017. 10. 22. 12:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2017. 10. 29. 12:00
Községi SE
2017. 10. 29. 12:00
Községi SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
FÉLBESZAKADT
UGOD SE
2017. 11. 02. 14:30
Községi SE
2017. 11. 02. 14:30
Községi SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
UGOD SE
2017. 11. 05. 11:30
Zirci Sporttelep
2017. 11. 05. 11:30
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
UGOD SE
2017. 11. 12. 11:30
Ugod SE
2017. 11. 12. 11:30
Ugod SE
UGOD SE
SÜMEG VSE
2017. 11. 19. 11:30
Ugod SE
2017. 11. 19. 11:30
Ugod SE
UGOD SE
BALATONALMÁDI SE
2018. 02. 25. 12:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 02. 25. 12:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
02. 25. 12:00
UGOD SE
2018. 03. 04. 12:30
Ugod SE
2018. 03. 04. 12:30
Ugod SE
UGOD SE
03. 04. 12:30
TIHANYI FC
2018. 03. 11. 13:00
Gyulafirátót Sport Egyesület
2018. 03. 11. 13:00
Gyulafirátót Sport Egyesület
GYULAFIRÁTÓT SE
03. 11. 13:00
UGOD SE
2018. 03. 18. 13:00
Devecser SE
2018. 03. 18. 13:00
Devecser SE
DEVECSER SE
03. 18. 13:00
UGOD SE
2018. 03. 24. 13:00
Fűzfő Városi Stadion
2018. 03. 24. 13:00
Fűzfő Városi Stadion
FŰZFŐI AK
03. 24. 13:00
UGOD SE
2018. 04. 01. 14:00
Ugod SE
2018. 04. 01. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
04. 01. 14:00
AJKA KRISTÁLY SE
2018. 04. 07. 14:30
Várpalotai Bányász Sporttelep
2018. 04. 07. 14:30
Várpalotai Bányász Sporttelep
VÁRPALOTAI BSK
04. 07. 14:30
UGOD SE
2018. 04. 15. 14:30
Ugod SE
2018. 04. 15. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
04. 15. 14:30
CSETÉNY SE
2018. 04. 22. 15:00
Úrkút Sporttelep
2018. 04. 22. 15:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
04. 22. 15:00
UGOD SE
2018. 05. 05. 15:00
Peremarton Sporttelep
2018. 05. 05. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
05. 05. 15:00
UGOD SE
2018. 05. 13. 15:00
Ugod SE
2018. 05. 13. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 13. 15:00
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018. 05. 20. 15:00
Ugod SE
2018. 05. 20. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 20. 15:00
FC ZIRC
2018. 05. 27. 15:00
Sümeg VSE
2018. 05. 27. 15:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
05. 27. 15:00
UGOD SE
2018. 06. 02. 15:00
Balatonalmádi Sporttelep
2018. 06. 02. 15:00
Balatonalmádi Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
06. 02. 15:00
UGOD SE

PEREMARTON SC BERHIDA

2017. 08. 12. 15:00
Peremarton Sporttelep
2017. 08. 12. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
DEVECSER SE
2017. 08. 19. 15:00
Fűzfő Városi Stadion
2017. 08. 19. 15:00
Fűzfő Városi Stadion
FŰZFŐI AK
PEREMARTON SC BERHIDA
2017. 08. 26. 15:00
Peremarton Sporttelep
2017. 08. 26. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
AJKA KRISTÁLY SE
2017. 09. 02. 14:30
Várpalotai Bányász Sporttelep
2017. 09. 02. 14:30
Várpalotai Bányász Sporttelep
VÁRPALOTAI BSK
PEREMARTON SC BERHIDA
2017. 09. 09. 14:30
Peremarton Sporttelep
2017. 09. 09. 14:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSETÉNY SE
2017. 09. 16. 14:00
Úrkút Sporttelep
2017. 09. 16. 14:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
PEREMARTON SC BERHIDA
2017. 09. 30. 13:30
Peremarton Sporttelep
2017. 09. 30. 13:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
SÜMEG VSE
2017. 10. 08. 13:00
Községi SE
2017. 10. 08. 13:00
Községi SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
PEREMARTON SC BERHIDA
2017. 10. 14. 13:00
Peremarton Sporttelep
2017. 10. 14. 13:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
FC ZIRC
2017. 10. 22. 12:30
Ugod SE
2017. 10. 22. 12:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2017. 10. 28. 12:00
Peremarton Sporttelep
2017. 10. 28. 12:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
BALATONALMÁDI SE
2017. 11. 05. 11:30
Péti MTE Sporttelep
2017. 11. 05. 11:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
PEREMARTON SC BERHIDA
2017. 11. 11. 11:30
Peremarton Sporttelep
2017. 11. 11. 11:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TIHANYI FC
2017. 11. 19. 11:30
Gyulafirátót Sport Egyesület
2017. 11. 19. 11:30
Gyulafirátót Sport Egyesület
GYULAFIRÁTÓT SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 02. 24. 12:00
Devecser SE
2018. 02. 24. 12:00
Devecser SE
DEVECSER SE
02. 24. 12:00
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 03. 03. 12:30
Peremarton Sporttelep
2018. 03. 03. 12:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
03. 03. 12:30
FŰZFŐI AK
2018. 03. 11. 13:00
Ajka Kristály SE
2018. 03. 11. 13:00
Ajka Kristály SE
AJKA KRISTÁLY SE
03. 11. 13:00
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 03. 17. 13:00
Peremarton Sporttelep
2018. 03. 17. 13:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
03. 17. 13:00
VÁRPALOTAI BSK
2018. 03. 25. 13:00
Csetényi Sporttelep
2018. 03. 25. 13:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
03. 25. 13:00
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 03. 31. 14:00
Peremarton Sporttelep
2018. 03. 31. 14:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
03. 31. 14:00
ÚRKÚT SK
2018. 04. 15. 14:30
Sümeg VSE
2018. 04. 15. 14:30
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
04. 15. 14:30
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 04. 22. 15:00
Peremarton Sporttelep
2018. 04. 22. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
04. 22. 15:00
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018. 04. 29. 15:00
Zirci Sporttelep
2018. 04. 29. 15:00
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
04. 29. 15:00
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 05. 05. 15:00
Peremarton Sporttelep
2018. 05. 05. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
05. 05. 15:00
UGOD SE
2018. 05. 13. 15:00
Balatonalmádi Sporttelep
2018. 05. 13. 15:00
Balatonalmádi Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
05. 13. 15:00
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 05. 19. 15:00
Peremarton Sporttelep
2018. 05. 19. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
05. 19. 15:00
PÉTI MTE
2018. 05. 26. 15:00
Tihanyi Sportpálya
2018. 05. 26. 15:00
Tihanyi Sportpálya
TIHANYI FC
05. 26. 15:00
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 06. 02. 15:00
Peremarton Sporttelep
2018. 06. 02. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
06. 02. 15:00
GYULAFIRÁTÓT SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol