MTD Hungária Megyei I.o. U19 férfi 8. forduló

2017.10.01 - 13:30

Csetény, Csetényi Sporttelep

Veszprém

MTD Hungária Megyei I.o. U19 férfi

Játékvezető

ROSTA TAMÁS

Tartalék játékvezető

Asszisztensek

FEKETE LÁSZLÓ

Alapvonali játékvezetők


CSETÉNY SE
UGOD SE
90'
45'

Gólok

1 - 0

 

 

1 - 1
2 - 1

 

3 - 1

 

 

3 - 2
4 - 2

 

 

4 - 3
5 - 3

 

 

5 - 4

Csapatok

  • VEZETŐEDZŐ
  • STÁBTAGOK
  • KOTTYÁN BÁLINT - Utánpótlás vezetőedző
  • MURAI PÉTER - Kit manager
Tabella
  • Tabella
  • Félidei tabella
  • Hazai / Vendég
  • Aktuális forma
  • Kereszttabella
Hely. # Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P Megjegyzés Forma
1 VÁRPALOTAI BSK 7 6 0 1 32 12 20 18
2 BALATONALMÁDI SE 8 5 2 1 36 16 20 17
3 CSETÉNY SE 7 5 0 2 24 15 9 15
4 TIHANYI FC 8 4 3 1 25 20 5 15
5 PEREMARTON SC BERHIDA 7 4 1 2 33 20 13 13
6 DEVECSER SE 8 4 1 3 29 22 7 13
7 KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 7 4 1 2 24 21 3 13
8 UGOD SE 7 3 1 3 31 19 12 10
9 ÚRKÚT SK 7 3 0 4 19 21 -2 9
10 FC ZIRC 8 2 2 4 22 27 -5 8
11 FŰZFŐI AK 7 1 5 1 22 19 3 8
12 SÜMEG VSE 7 2 0 5 27 22 5 6
13 AJKA KRISTÁLY SE 7 2 0 5 17 39 -22 5 (-1 pont)
14 PÉTI MTE  7 1 0 6 17 55 -38 3
15 GYULAFIRÁTÓT SE 8 0 2 6 15 45 -30 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 PEREMARTON SC BERHIDA 4 3 0 1 8 4 4 9 3 2 1 0 6 3 3 7 7 5 1 1 14 7 7 16
2 KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 4 2 1 1 4 3 1 7 3 3 0 0 8 3 5 9 7 5 1 1 12 6 6 16
3 VÁRPALOTAI BSK 4 2 1 1 6 3 3 7 3 2 1 0 7 3 4 7 7 4 2 1 13 6 7 14
4 FC ZIRC 4 2 1 1 6 6 0 7 4 2 1 1 4 4 0 7 8 4 2 2 10 10 0 14
5 CSETÉNY SE 3 0 1 2 2 6 -4 1 4 4 0 0 10 0 10 12 7 4 1 2 12 6 6 13
6 BALATONALMÁDI SE 5 2 3 0 12 7 5 9 3 1 1 1 4 4 0 4 8 3 4 1 16 11 5 13
7 TIHANYI FC 2 1 0 1 3 5 -2 3 6 2 2 2 9 9 0 8 8 3 2 3 12 14 -2 11
8 FŰZFŐI AK 4 1 1 2 4 6 -2 4 3 2 0 1 5 3 2 6 7 3 1 3 9 9 0 10
9 DEVECSER SE 3 1 0 2 9 5 4 3 5 2 0 3 9 8 1 6 8 3 0 5 18 13 5 9
10 SÜMEG VSE 4 2 0 2 11 6 5 6 3 0 2 1 3 5 -2 2 7 2 2 3 14 11 3 8
11 UGOD SE 4 2 0 2 8 7 1 6 3 0 2 1 1 3 -2 2 7 2 2 3 9 10 -1 8
12 ÚRKÚT SK 5 2 2 1 8 8 0 8 2 0 0 2 0 2 -2 0 7 2 2 3 8 10 -2 8
13 GYULAFIRÁTÓT SE 3 1 0 2 2 4 -2 3 5 1 0 4 5 16 -11 3 8 2 0 6 7 20 -13 6
14 PÉTI MTE 3 1 0 2 6 8 -2 3 4 0 1 3 3 15 -12 1 7 1 1 5 9 23 -14 4
15 AJKA KRISTÁLY SE 3 0 2 1 3 4 -1 2 4 0 1 3 8 14 -6 0 7 0 3 4 11 18 -7 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
Hely. # Csapat M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P M GY D V LG KG GK P
1 VÁRPALOTAI BSK 4 4 0 0 20 3 17 12 3 2 0 1 12 9 3 6 7 6 0 1 32 12 20 18
2 BALATONALMÁDI SE 5 4 1 0 29 7 22 13 3 1 1 1 7 9 -2 4 8 5 2 1 36 16 20 17
3 CSETÉNY SE 3 1 0 2 8 11 -3 3 4 4 0 0 16 4 12 12 7 5 0 2 24 15 9 15
4 TIHANYI FC 2 1 0 1 8 8 0 3 6 3 3 0 17 12 5 12 8 4 3 1 25 20 5 15
5 PEREMARTON SC BERHIDA 4 3 0 1 21 9 12 9 3 1 1 1 12 11 1 4 7 4 1 2 33 20 13 13
6 DEVECSER SE 3 3 0 0 18 5 13 9 5 1 1 3 11 17 -6 4 8 4 1 3 29 22 7 13
7 KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 4 3 1 0 15 11 4 10 3 1 0 2 9 10 -1 3 7 4 1 2 24 21 3 13
8 UGOD SE 4 2 1 1 22 9 13 7 3 1 0 2 9 10 -1 3 7 3 1 3 31 19 12 10
9 ÚRKÚT SK 5 3 0 2 17 14 3 9 2 0 0 2 2 7 -5 0 7 3 0 4 19 21 -2 9
10 FC ZIRC 4 2 0 2 15 12 3 6 4 0 2 2 7 15 -8 2 8 2 2 4 22 27 -5 8
11 FŰZFŐI AK 4 0 4 0 11 11 0 4 3 1 1 1 11 8 3 4 7 1 5 1 22 19 3 8
12 SÜMEG VSE 4 2 0 2 22 7 15 6 3 0 0 3 5 15 -10 0 7 2 0 5 27 22 5 6
13 AJKA KRISTÁLY SE 3 2 0 1 7 7 0 6 4 0 0 4 10 32 -22 -1 7 2 0 5 17 39 -22 5
14 PÉTI MTE 3 1 0 2 14 18 -4 3 4 0 0 4 3 37 -34 0 7 1 0 6 17 55 -38 3
15 GYULAFIRÁTÓT SE 3 0 2 1 5 9 -4 2 5 0 0 5 10 36 -26 0 8 0 2 6 15 45 -30 2
 
AJKA KRISTÁLY SE
----------5 - 3-2 - 1---0 - 3----
BALATONALMÁDI SE
6 - 3----6 - 1------11 - 0-4 - 12 - 2-----
BALATONFÜREDI FC
---------------------
BALATONFÜREDI FC
---------------------
BALATONFÜREDI FC
---------------------
CSETÉNY SE
----------2 - 4-----5 - 4-1 - 3--
DEVECSER SE
---------4 - 33 - 2-11 - 0--------
FC ZIRC
11 - 2----1 - 82 - 0--------1 - 2-----
FŰZFŐI AK
-2 - 2-----3 - 3---3 - 3---3 - 3-----
FŰZFŐI ATLÉTIKAI KLUB
---------------------
GYULAFIRÁTÓT SE
-1 - 5-----2 - 2-------2 - 2-----
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
--------3 - 3-4 - 2------3 - 25 - 4--
PEREMARTON SC BERHIDA
12 - 3----0 - 32 - 0-------7 - 3------
PÉTI MTE
--------3 - 8-8 - 4----3 - 6-----
ÖSKÜ FC
---------------------
SÜMEG VSE
-----1 - 2----7 - 1--13 - 2-1 - 2-----
TIHANYI FC
------3 - 6---------5 - 2----
UGOD SE
------4 - 4-2 - 0-13 - 0-------3 - 5--
ÚRKÚT SK
3 - 2----2 - 3-5 - 1----3 - 7--4 - 1-----
VÁRPALOTAI BSK
-6 - 0-----5 - 1----5 - 2-----4 - 0--
FC ZIRC-DUDAR
---------------------
FC ZIRC-DUDAR
---------------------
Meccsek
  • Összes

CSETÉNY SE

2017-08-13 15:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
1 - 3
CSETÉNY SE
VÁRPALOTAI BSK
2017-08-19 15:00, Sümeg, Sümeg VSE
1 - 2
SÜMEG VSE
CSETÉNY SE
2017-08-26 15:00, Úrkút, Úrkút Sporttelep
2 - 3
ÚRKÚT SK
CSETÉNY SE
2017-09-09 14:30, Berhida, Peremarton Sporttelep
0 - 3
PEREMARTON SC BERHIDA
CSETÉNY SE
2017-09-17 14:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
Elmaradt
-
CSETÉNY SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2017-09-27 16:30, Jásd, Jásdi Sportpálya
2 - 4
CSETÉNY SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2017-09-24 14:00, Zirc, Zirci Sporttelep
1 - 8
FC ZIRC
CSETÉNY SE
2017-10-01 13:30, Csetény, Csetényi Sporttelep
5 - 4
CSETÉNY SE
UGOD SE
2017-10-08 13:00, Balatonalmádi, Balatonalmádi Sporttelep
0 - 2
BALATONALMÁDI SE
CSETÉNY SE
2017-10-15 13:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
7 - 1
CSETÉNY SE
PÉTI MTE
2017-10-21 12:30, Tihany, Tihanyi Sportpálya
2 - 3
TIHANYI FC
CSETÉNY SE
2017-10-29 12:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
Félbeszakadt
-
CSETÉNY SE
GYULAFIRÁTÓT SE
2017-11-04 11:30, Devecser, Devecser SE
0 - 5
DEVECSER SE
CSETÉNY SE
2017-11-12 11:30, Csetény, Csetényi Sporttelep
2 - 4
CSETÉNY SE
FŰZFŐI AK
2017-11-18 11:30, Ajka, Ajka Kristály SE
1 - 2
AJKA KRISTÁLY SE
CSETÉNY SE
2018-02-24 12:00, Várpalota, Várpalotai Bányász Sporttelep
-
VÁRPALOTAI BSK
CSETÉNY SE
2018-03-04 12:30, Csetény, Csetényi Sporttelep
-
CSETÉNY SE
SÜMEG VSE
2018-03-11 13:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
-
CSETÉNY SE
ÚRKÚT SK
2018-03-25 13:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
-
CSETÉNY SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018-04-01 14:00, Magyarpolány, Községi SE
-
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
CSETÉNY SE
2018-04-08 14:30, Csetény, Csetényi Sporttelep
-
CSETÉNY SE
FC ZIRC
2018-04-15 14:30, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
CSETÉNY SE
2018-04-22 15:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
-
CSETÉNY SE
BALATONALMÁDI SE
2018-04-29 15:00, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
-
PÉTI MTE
CSETÉNY SE
2018-05-06 15:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
-
CSETÉNY SE
TIHANYI FC
2018-05-13 15:00, Gyulafirátót, Gyulafirátót Sport Egyesület
-
GYULAFIRÁTÓT SE
CSETÉNY SE
2018-05-20 15:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
-
CSETÉNY SE
DEVECSER SE
2018-05-26 15:00, Balatonfűzfő, Fűzfő Városi Stadion
-
FŰZFŐI AK
CSETÉNY SE
2018-06-02 15:00, Csetény, Csetényi Sporttelep
-
CSETÉNY SE
AJKA KRISTÁLY SE

UGOD SE

2017-08-13 15:00, Ugod, Ugod SE
Félbeszakadt
-
UGOD SE
PÉTI MTE
2017-08-19 15:00, Tihany, Tihanyi Sportpálya
5 - 2
TIHANYI FC
UGOD SE
2017-08-27 15:00, Ugod, Ugod SE
13 - 0
UGOD SE
GYULAFIRÁTÓT SE
2017-09-03 16:00, Ugod, Ugod SE
4 - 4
UGOD SE
DEVECSER SE
2017-09-10 14:30, Ugod, Ugod SE
2 - 0
UGOD SE
FŰZFŐI AK
2017-09-16 14:00, Ajka, Ajka Kristály SE
Elmaradt
-
AJKA KRISTÁLY SE
UGOD SE
2017-09-24 13:00, Ugod, Ugod SE
3 - 5
UGOD SE
VÁRPALOTAI BSK
2017-10-01 13:30, Csetény, Csetényi Sporttelep
5 - 4
CSETÉNY SE
UGOD SE
2017-10-08 13:00, Ugod, Ugod SE
6 - 0
UGOD SE
ÚRKÚT SK
2017-10-22 12:30, Ugod, Ugod SE
6 - 2
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2017-10-29 12:00, Magyarpolány, Községi SE
Félbeszakadt
-
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
UGOD SE
2017-11-02 14:30, Magyarpolány, Községi SE
3 - 4
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
UGOD SE
2017-11-05 11:30, Zirc, Zirci Sporttelep
2 - 4
FC ZIRC
UGOD SE
2017-11-12 11:30, Ugod, Ugod SE
3 - 1
UGOD SE
SÜMEG VSE
2017-11-19 11:30, Ugod, Ugod SE
4 - 3
UGOD SE
BALATONALMÁDI SE
2018-02-25 12:00, Pétfürdő, Péti MTE Sporttelep
-
PÉTI MTE
UGOD SE
2018-03-04 12:30, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
TIHANYI FC
2018-03-11 13:00, Gyulafirátót, Gyulafirátót Sport Egyesület
-
GYULAFIRÁTÓT SE
UGOD SE
2018-03-18 13:00, Devecser, Devecser SE
-
DEVECSER SE
UGOD SE
2018-03-24 13:00, Balatonfűzfő, Fűzfő Városi Stadion
-
FŰZFŐI AK
UGOD SE
2018-04-01 14:00, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
AJKA KRISTÁLY SE
2018-04-07 14:30, Várpalota, Várpalotai Bányász Sporttelep
-
VÁRPALOTAI BSK
UGOD SE
2018-04-15 14:30, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
CSETÉNY SE
2018-04-21 15:00, Úrkút, Úrkút Sporttelep
-
ÚRKÚT SK
UGOD SE
2018-05-05 15:00, Berhida, Peremarton Sporttelep
-
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018-05-13 15:00, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018-05-20 15:00, Ugod, Ugod SE
-
UGOD SE
FC ZIRC
2018-05-27 15:00, Sümeg, Sümeg VSE
-
SÜMEG VSE
UGOD SE
2018-06-02 15:00, Balatonalmádi, Balatonalmádi Sporttelep
-
BALATONALMÁDI SE
UGOD SE

Hibát észlelt? Jelentse nekünk!

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.