Szűrők

MLSZ U-15 II. o. Északi csoport 5. forduló

2017.10.07 - 09:00

Tiszafüred, Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)

Borsod-Abaúj-Zemplén

MLSZ U-15 II. o. Északi csoport

Játékvezető
SÜTŐ ZSOLT
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
TÖRŐCSIK TAMÁS, TÓTH DÁVID
TISZAFÜREDI VSE
BALMAZÚJVÁROSI FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

SZÉKELYHIDI SÁNDOR

 

0 - 2

8'

SZÉKELYHIDI SÁNDOR

 

0 - 3

24'

HARANGI NORBERT

 

0 - 4

26'

SOMOGYI SÁNDOR

 

0 - 5

29'

HARANGI NORBERT

 

0 - 6

33'

SZABÓ NÁNDOR

 

0 - 7

34'

SZÉKELYHIDI SÁNDOR

 

0 - 8

36'

KUKOS JÁNOS

 

0 - 9

52'

MÁRKUS SÁNDOR

 

0 - 10

68'

LEITER ZOTMUND

 

0 - 11

71'

MÁRKUS SÁNDOR

 

0 - 12

73'

MÁRKUS SÁNDOR

 

0 - 13

78'

MÁRKUS SÁNDOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 5 5 0 0 71 6 65 15 6.4
2 BALMAZÚJVÁROSI FC BALMAZÚJVÁROSI FC 5 4 0 1 22 8 14 12 6.2
3 KBSC FC KFT. KBSC FC KFT. 5 3 2 0 20 2 18 11 7.6
4 KARCAGI SE KARCAGI SE 5 3 1 1 20 7 13 10 6.6
5 MISKOLC NÉPKERT VOLÁN SE MISKOLC NÉPKERT VOLÁN SE 5 2 1 2 20 14 6 7 6
6 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 5 2 0 3 23 9 14 6 6.2
7 FELSŐTÁRKÁNY SC FELSŐTÁRKÁNY SC 5 2 0 3 13 36 -23 6 4.6
8 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 5 1 1 3 8 41 -33 4 3.8
9 FC TISZAÚJVÁROS FC TISZAÚJVÁROS 5 0 1 4 8 34 -26 1 4.2
10 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 5 0 0 5 0 48 -48 0 3.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TISZAFÜREDI VSE SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 2 2 0 0 13 0 13 6 3 2 1 0 14 0 14 7 5 4 1 0 27 0 27 13
2 TISZAFÜREDI VSE KARCAGI SE 3 2 0 1 10 3 7 6 2 1 1 0 3 2 1 4 5 3 1 1 13 5 8 10
3 TISZAFÜREDI VSE KBSC FC KFT. 2 1 1 0 4 0 4 4 3 2 0 1 6 2 4 6 5 3 1 1 10 2 8 10
4 TISZAFÜREDI VSE MISKOLC NÉPKERT VOLÁN SE 2 1 1 0 4 0 4 4 3 1 1 1 5 3 2 4 5 2 2 1 9 3 6 8
5 TISZAFÜREDI VSE BALMAZÚJVÁROSI FC 2 0 2 0 1 1 0 2 3 2 0 1 9 4 5 6 5 2 2 1 10 5 5 8
6 TISZAFÜREDI VSE EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 2 2 0 0 12 0 12 6 3 0 1 2 0 3 -3 1 5 2 1 2 12 3 9 7
7 TISZAFÜREDI VSE TÁLLYA KSE 3 2 0 1 4 3 1 6 2 0 0 2 0 13 -13 0 5 2 0 3 4 16 -12 6
8 TISZAFÜREDI VSE FC TISZAÚJVÁROS 3 1 0 2 3 5 -2 3 2 0 1 1 2 8 -6 1 5 1 1 3 5 13 -8 4
9 TISZAFÜREDI VSE FELSŐTÁRKÁNY SC 3 0 1 2 2 13 -11 1 2 1 0 1 3 6 -3 3 5 1 1 3 5 19 -14 4
10 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 3 0 0 3 0 17 -17 0 2 0 0 2 0 12 -12 0 5 0 0 5 0 29 -29 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TISZAFÜREDI VSE SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE 2 2 0 0 34 2 32 6 3 3 0 0 37 4 33 9 5 5 0 0 71 6 65 15
2 TISZAFÜREDI VSE BALMAZÚJVÁROSI FC 2 2 0 0 3 1 2 6 3 2 0 1 19 7 12 6 5 4 0 1 22 8 14 12
3 TISZAFÜREDI VSE KBSC FC KFT. 2 1 1 0 7 0 7 4 3 2 1 0 13 2 11 7 5 3 2 0 20 2 18 11
4 TISZAFÜREDI VSE KARCAGI SE 3 2 0 1 17 5 12 6 2 1 1 0 3 2 1 4 5 3 1 1 20 7 13 10
5 TISZAFÜREDI VSE MISKOLC NÉPKERT VOLÁN SE 2 1 0 1 7 8 -1 3 3 1 1 1 13 6 7 4 5 2 1 2 20 14 6 7
6 TISZAFÜREDI VSE EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 2 2 0 0 20 0 20 6 3 0 0 3 3 9 -6 0 5 2 0 3 23 9 14 6
7 TISZAFÜREDI VSE FELSŐTÁRKÁNY SC 3 1 0 2 8 25 -17 3 2 1 0 1 5 11 -6 3 5 2 0 3 13 36 -23 6
8 TISZAFÜREDI VSE TÁLLYA KSE 3 1 1 1 8 7 1 4 2 0 0 2 0 34 -34 0 5 1 1 3 8 41 -33 4
9 TISZAFÜREDI VSE FC TISZAÚJVÁROS 3 0 1 2 5 17 -12 1 2 0 0 2 3 17 -14 0 5 0 1 4 8 34 -26 1
10 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 3 0 0 3 0 31 -31 0 2 0 0 2 0 17 -17 0 5 0 0 5 0 48 -48 0
 
BALMAZÚJVÁROSI FC
1 - 0----2 - 1---
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-9 - 0------11 - 0
FELSŐTÁRKÁNY SC
--5 - 3-0 - 6-3 - 16--
FC TISZAÚJVÁROS
0 - 4---2 - 23 - 11---
KARCAGI SE
-3 - 02 - 512 - 0-----
KBSC FC KFT.
----0 - 0--7 - 0-
MISKOLC NÉPKERT VOLÁN SE
------1 - 8-6 - 0
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
7 - 2------27 - 0-
TÁLLYA KSE
-5 - 3--2 - 3-1 - 1--
TISZAFÜREDI VSE
0 - 13----0 - 5-0 - 13-

Meccsek

TISZAFÜREDI VSE

2017. 09. 09. 12:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2017. 09. 09. 12:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
KBSC FC KFT.
2017. 09. 16. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2017. 09. 16. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
TISZAFÜREDI VSE
2017. 11. 17. 13:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2017. 11. 17. 13:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2017. 10. 01. 13:00
Borsod Volán Sporttelep
2017. 10. 01. 13:00
Borsod Volán Sporttelep
MISKOLC NÉPKERT VOLÁN SE
TISZAFÜREDI VSE
2017. 10. 07. 09:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2017. 10. 07. 09:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017. 10. 15. 13:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2017. 10. 15. 13:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
FC TISZAÚJVÁROS
2017. 10. 22. 12:00
Abaújszántó VSE
2017. 10. 22. 12:00
Abaújszántó VSE
TÁLLYA KSE
TISZAFÜREDI VSE
2017. 10. 29. 13:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2017. 10. 29. 13:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
FELSŐTÁRKÁNY SC
2017. 10. 19. 16:00
Karcagi Se tartalékpálya
2017. 10. 19. 16:00
Karcagi Se tartalékpálya
KARCAGI SE
TISZAFÜREDI VSE
2017. 11. 05. 13:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2017. 11. 05. 13:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KBSC FC KFT.
ELMARDT
TISZAFÜREDI VSE
2017. 11. 22. 13:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2017. 11. 22. 13:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KBSC FC KFT.
TISZAFÜREDI VSE
2017. 11. 12. 13:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2017. 11. 12. 13:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2017. 11. 19. 13:00
Sajóvölgye Sportcentrum
2017. 11. 19. 13:00
Sajóvölgye Sportcentrum
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
TISZAFÜREDI VSE
2017. 11. 25. 14:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2017. 11. 25. 14:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
MISKOLC NÉPKERT VOLÁN SE
2018. 03. 03. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2018. 03. 03. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
03. 03. 12:00
TISZAFÜREDI VSE
2018. 03. 10. 12:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 03. 10. 12:00
Tiszaújváros Sportcentrum
FC TISZAÚJVÁROS
03. 10. 12:00
TISZAFÜREDI VSE
2018. 03. 17. 12:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2018. 03. 17. 12:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
03. 17. 12:00
TÁLLYA KSE
2018. 03. 24. 12:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2018. 03. 24. 12:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
FELSŐTÁRKÁNY SC
03. 24. 12:00
TISZAFÜREDI VSE
2018. 03. 28. 12:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2018. 03. 28. 12:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
03. 28. 12:00
KARCAGI SE
2018. 03. 31. 12:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2018. 03. 31. 12:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
03. 31. 12:00
KBSC FC KFT.
2018. 04. 07. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2018. 04. 07. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
04. 07. 12:00
TISZAFÜREDI VSE
2018. 04. 14. 12:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2018. 04. 14. 12:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
04. 14. 12:00
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2018. 04. 21. 12:00
Borsod Volán Sporttelep
2018. 04. 21. 12:00
Borsod Volán Sporttelep
MISKOLC NÉPKERT VOLÁN SE
04. 21. 12:00
TISZAFÜREDI VSE
2018. 04. 28. 12:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2018. 04. 28. 12:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
04. 28. 12:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2018. 05. 05. 12:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2018. 05. 05. 12:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
05. 05. 12:00
FC TISZAÚJVÁROS
2018. 05. 12. 12:00
Abaújszántó VSE
2018. 05. 12. 12:00
Abaújszántó VSE
TÁLLYA KSE
05. 12. 12:00
TISZAFÜREDI VSE
2018. 05. 19. 12:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2018. 05. 19. 12:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
05. 19. 12:00
FELSŐTÁRKÁNY SC
2018. 05. 26. 12:00
Karcag Se
2018. 05. 26. 12:00
Karcag Se
KARCAGI SE
05. 26. 12:00
TISZAFÜREDI VSE

BALMAZÚJVÁROSI FC

2017. 09. 09. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2017. 09. 09. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2017. 09. 16. 12:00
Sajóvölgye Sportcentrum
2017. 09. 16. 12:00
Sajóvölgye Sportcentrum
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017. 09. 23. 13:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2017. 09. 23. 13:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
MISKOLC NÉPKERT VOLÁN SE
2017. 09. 30. 12:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2017. 09. 30. 12:00
Tiszaújváros Sportcentrum
FC TISZAÚJVÁROS
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017. 10. 07. 09:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2017. 10. 07. 09:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017. 10. 14. 13:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2017. 10. 14. 13:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
TÁLLYA KSE
2017. 10. 21. 13:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2017. 10. 21. 13:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
FELSŐTÁRKÁNY SC
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017. 10. 25. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2017. 10. 25. 16:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
KARCAGI SE
2017. 11. 02. 13:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2017. 11. 02. 13:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KBSC FC KFT.
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017. 11. 04. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2017. 11. 04. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017. 11. 15. 15:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2017. 11. 15. 15:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
2017. 11. 18. 13:00
Borsod Volán Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Borsod Volán Sporttelep
MISKOLC NÉPKERT VOLÁN SE
BALMAZÚJVÁROSI FC
2017. 11. 25. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2017. 11. 25. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
FC TISZAÚJVÁROS
2018. 03. 03. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2018. 03. 03. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
03. 03. 12:00
TISZAFÜREDI VSE
2018. 03. 10. 12:00
Abaújszántó VSE
2018. 03. 10. 12:00
Abaújszántó VSE
TÁLLYA KSE
03. 10. 12:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2018. 03. 17. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2018. 03. 17. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
03. 17. 12:00
FELSŐTÁRKÁNY SC
2018. 03. 24. 12:00
Karcag Se
2018. 03. 24. 12:00
Karcag Se
KARCAGI SE
03. 24. 12:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2018. 03. 28. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2018. 03. 28. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
03. 28. 12:00
KBSC FC KFT.
2018. 03. 31. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2018. 03. 31. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
03. 31. 12:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 04. 07. 12:00
Sajóvölgye Sportcentrum
2018. 04. 07. 12:00
Sajóvölgye Sportcentrum
SAJÓVÖLGYE FOCISULI SE
04. 07. 12:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2018. 04. 14. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2018. 04. 14. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
04. 14. 12:00
MISKOLC NÉPKERT VOLÁN SE
2018. 04. 21. 12:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 04. 21. 12:00
Tiszaújváros Sportcentrum
FC TISZAÚJVÁROS
04. 21. 12:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2018. 04. 28. 12:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
2018. 04. 28. 12:00
Tiszafüred tartalék pálya ( csak utánpótlás)
TISZAFÜREDI VSE
04. 28. 12:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2018. 05. 05. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2018. 05. 05. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
05. 05. 12:00
TÁLLYA KSE
2018. 05. 12. 12:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2018. 05. 12. 12:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
FELSŐTÁRKÁNY SC
05. 12. 12:00
BALMAZÚJVÁROSI FC
2018. 05. 19. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
2018. 05. 19. 12:00
Balmazújvárosi Utánpótlás Sporttelep
BALMAZÚJVÁROSI FC
05. 19. 12:00
KARCAGI SE
2018. 05. 26. 12:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2018. 05. 26. 12:00
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KBSC FC KFT.
05. 26. 12:00
BALMAZÚJVÁROSI FC

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol