Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 22. forduló

2018.04.07 - 15:30

Budapest, Ikarus BSE

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
ERDÉLYI DÁNIEL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IVACS VINCE, URGYÁN ANTAL
TESTVÉRISÉG SE
RAFC
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC REAC 22 18 3 1 75 14 61 57 8.6
2 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 22 17 5 0 61 15 46 56 9.4
3 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 22 13 5 4 55 25 30 44 8.6
4 ASR-GÁZGYÁR ASR-GÁZGYÁR 22 13 3 6 41 32 9 42 8.2
5 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 22 11 5 6 43 35 8 38 8
6 KELEN SC KELEN SC 22 10 7 5 37 25 12 37 8.5
7 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 22 10 4 8 41 32 9 34 8.8
8 UNIONE FC UNIONE FC 22 9 3 10 46 43 3 30 9.2
9 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 22 8 4 10 32 37 -5 28 8.6
10 RAFC RAFC 22 7 3 12 26 49 -23 24 8.5
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 22 7 2 13 40 63 -23 23 8.7
12 BMTE II. BMTE II. 22 5 5 12 36 54 -18 20 8.1
13 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 22 5 3 14 31 56 -25 18 8.3
14 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 22 4 5 13 28 49 -21 17 7.6
15 TF SE TF SE 22 3 7 12 25 38 -13 16 8.4
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 22 3 2 17 20 70 -50 11 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 II. KER. UFC ÚJPEST FC. II. 11 6 5 0 17 3 14 23 11 8 2 1 17 2 15 26 22 14 7 1 34 5 29 49
2 II. KER. UFC REAC 11 7 3 1 18 2 16 24 11 5 4 2 11 5 6 19 22 12 7 3 29 7 22 43
3 II. KER. UFC IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 11 7 3 1 16 2 14 24 11 3 6 2 12 8 4 15 22 10 9 3 28 10 18 39
4 II. KER. UFC ASR-GÁZGYÁR 10 4 4 2 10 6 4 16 12 5 4 3 10 9 1 19 22 9 8 5 20 15 5 35
5 II. KER. UFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 11 3 7 1 10 6 4 16 11 5 4 2 9 6 3 19 22 8 11 3 19 12 7 35
6 II. KER. UFC KELEN SC 11 5 4 2 8 5 3 19 11 2 5 4 6 8 -2 11 22 7 9 6 14 13 1 30
7 II. KER. UFC FŐV. VÍZMŰVEK SK 11 3 4 4 6 7 -1 13 11 4 4 3 6 6 0 16 22 7 8 7 12 13 -1 29
8 II. KER. UFC TESTVÉRISÉG SE 11 3 3 5 7 11 -4 12 11 4 4 3 8 9 -1 16 22 7 7 8 15 20 -5 28
9 II. KER. UFC BMTE II. 11 5 2 4 12 9 3 17 11 1 6 4 9 13 -4 9 22 6 8 8 21 22 -1 26
10 II. KER. UFC UNIONE FC 12 4 4 4 11 10 1 16 10 1 4 5 7 12 -5 7 22 5 8 9 18 22 -4 23
11 II. KER. UFC TF SE 11 4 5 2 10 7 3 17 11 0 6 5 3 13 -10 6 22 4 11 7 13 20 -7 23
12 II. KER. UFC II. KER. UFC 11 4 2 5 8 10 -2 14 11 2 2 7 4 16 -12 8 22 6 4 12 12 26 -14 22
13 II. KER. UFC XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 12 1 8 3 8 13 -5 11 10 2 5 3 8 10 -2 11 22 3 13 6 16 23 -7 22
14 II. KER. UFC PESTSZENTIMREI SK 10 3 2 5 7 7 0 11 12 2 3 7 5 15 -10 9 22 5 5 12 12 22 -10 20
15 II. KER. UFC RAFC 11 2 6 3 5 10 -5 12 11 2 2 7 3 16 -13 8 22 4 8 10 8 26 -18 20
16 II. KER. UFC ÚJBUDAI FC-VOYAGE 11 3 3 5 9 15 -6 12 11 1 4 6 5 14 -9 7 22 4 7 11 14 29 -15 19
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 II. KER. UFC REAC 11 9 1 1 49 5 44 28 11 9 2 0 26 9 17 29 22 18 3 1 75 14 61 57
2 II. KER. UFC ÚJPEST FC. II. 11 8 3 0 31 7 24 27 11 9 2 0 30 8 22 29 22 17 5 0 61 15 46 56
3 II. KER. UFC IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 11 7 2 2 31 7 24 23 11 6 3 2 24 18 6 21 22 13 5 4 55 25 30 44
4 II. KER. UFC ASR-GÁZGYÁR 10 6 2 2 22 12 10 20 12 7 1 4 19 20 -1 22 22 13 3 6 41 32 9 42
5 II. KER. UFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 11 5 3 3 22 14 8 18 11 6 2 3 21 21 0 20 22 11 5 6 43 35 8 38
6 II. KER. UFC KELEN SC 11 6 1 4 22 13 9 19 11 4 6 1 15 12 3 18 22 10 7 5 37 25 12 37
7 II. KER. UFC TESTVÉRISÉG SE 11 4 3 4 20 18 2 15 11 6 1 4 21 14 7 19 22 10 4 8 41 32 9 34
8 II. KER. UFC UNIONE FC 12 5 1 6 22 24 -2 16 10 4 2 4 24 19 5 14 22 9 3 10 46 43 3 30
9 II. KER. UFC FŐV. VÍZMŰVEK SK 11 5 2 4 19 15 4 17 11 3 2 6 13 22 -9 11 22 8 4 10 32 37 -5 28
10 II. KER. UFC RAFC 11 4 2 5 13 21 -8 14 11 3 1 7 13 28 -15 10 22 7 3 12 26 49 -23 24
11 II. KER. UFC ÚJBUDAI FC-VOYAGE 11 4 1 6 23 32 -9 13 11 3 1 7 17 31 -14 10 22 7 2 13 40 63 -23 23
12 II. KER. UFC BMTE II. 11 4 2 5 21 22 -1 14 11 1 3 7 15 32 -17 6 22 5 5 12 36 54 -18 20
13 II. KER. UFC XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 12 4 2 6 20 25 -5 14 10 1 1 8 11 31 -20 4 22 5 3 14 31 56 -25 18
14 II. KER. UFC PESTSZENTIMREI SK 10 3 2 5 15 17 -2 11 12 1 3 8 13 32 -19 6 22 4 5 13 28 49 -21 17
15 II. KER. UFC TF SE 11 2 6 3 17 15 2 12 11 1 1 9 8 23 -15 4 22 3 7 12 25 38 -13 16
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 11 2 0 9 11 32 -21 6 11 1 2 8 9 38 -29 5 22 3 2 17 20 70 -50 11
 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1 - 1--2 - 01 - 21 - 1-5 - 00 - 24 - 2-3 - 10 - 21 - 14 - 2
ASR-GÁZGYÁR
3 - 21 - 0--1 - 30 - 31 - 03 - 03 - 30 - 03 - 1---7 - 0
BMTE II.
0 - 10 - 11 - 13 - 22 - 31 - 23 - 2--0 - 2-3 - 21 - 17 - 5-
FŐV. VÍZMŰVEK SK
1 - 20 - 1-1 - 1-2 - 24 - 2--2 - 12 - 03 - 11 - 31 - 22 - 0
II. KER. UFC
-1 - 42 - 31 - 0-1 - 30 - 21 - 40 - 3-2 - 1-0 - 10 - 73 - 4
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
0 - 15 - 11 - 03 - 15 - 04 - 04 - 1-0 - 1-0 - 08 - 11 - 1--
KELEN SC
-1 - 23 - 14 - 0-3 - 11 - 14 - 20 - 11 - 43 - 0--0 - 12 - 0
PESTSZENTIMREI SK
1 - 20 - 1--1 - 21 - 11 - 13 - 11 - 42 - 33 - 1--2 - 1-
RAFC
1 - 4-2 - 01 - 21 - 11 - 1--0 - 32 - 1-1 - 32 - 61 - 01 - 0
REAC
6 - 14 - 09 - 13 - 010 - 03 - 10 - 08 - 0-2 - 0-3 - 01 - 2--
TESTVÉRISÉG SE
-2 - 13 - 32 - 24 - 21 - 2-3 - 10 - 00 - 20 - 24 - 01 - 3--
TF SE
0 - 0-2 - 2-4 - 01 - 20 - 0-2 - 02 - 20 - 12 - 4-1 - 13 - 3
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
0 - 62 - 42 - 21 - 44 - 0-1 - 26 - 31 - 2--3 - 20 - 5-3 - 2
ÚJPEST FC. II.
7 - 03 - 1-2 - 03 - 1-1 - 10 - 06 - 1--3 - 10 - 03 - 23 - 0
UNIONE FC
-1 - 24 - 13 - 1-2 - 2-2 - 10 - 22 - 30 - 43 - 01 - 31 - 53 - 0
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2 - 2-3 - 21 - 2-2 - 6-0 - 03 - 11 - 21 - 31 - 03 - 20 - 13 - 4

Meccsek

TESTVÉRISÉG SE

2017. 08. 19. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2017. 08. 19. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG SE
2017. 08. 27. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2017. 08. 27. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
REAC
2017. 09. 02. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
TESTVÉRISÉG SE
2017. 09. 09. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2017. 09. 09. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
BMTE II.
2017. 09. 15. 19:30
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 09. 15. 19:30
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
TESTVÉRISÉG SE
2017. 09. 23. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2017. 09. 23. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2017. 09. 30. 16:00
RAFC Sporttelep
2017. 09. 30. 16:00
RAFC Sporttelep
RAFC
TESTVÉRISÉG SE
2017. 10. 07. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
2017. 10. 07. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
ÚJPEST FC. II.
2017. 10. 13. 20:30
Goldball Park
2017. 10. 13. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
TESTVÉRISÉG SE
2017. 10. 21. 13:30
Testvériség SE Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 10. 28. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 10. 28. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG SE
2017. 11. 04. 13:30
Testvériség SE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
II. KER. UFC
2017. 11. 11. 16:00
Vasas Sporttelep
2017. 11. 11. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
TESTVÉRISÉG SE
2017. 11. 19. 13:00
Kelen SC
2017. 11. 19. 13:00
Kelen SC
KELEN SC
TESTVÉRISÉG SE
2017. 11. 25. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2017. 11. 25. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
TESTVÉRISÉG SE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 02. 25. 11:00
Ikarus BSE
2018. 02. 25. 11:00
Ikarus BSE
TESTVÉRISÉG SE
ASR-GÁZGYÁR
2018. 04. 25. 18:00
Budai II. László Stadion
2018. 04. 25. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
TESTVÉRISÉG SE
2018. 03. 11. 10:00
Ikarus BSE
2018. 03. 11. 10:00
Ikarus BSE
TESTVÉRISÉG SE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 03. 16. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 03. 16. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 03. 24. 15:00
Ikarus BSE
2018. 03. 24. 15:00
Ikarus BSE
TESTVÉRISÉG SE
TF SE
2018. 03. 31. 14:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 03. 31. 14:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
TESTVÉRISÉG SE
2018. 04. 07. 15:30
Ikarus BSE
2018. 04. 07. 15:30
Ikarus BSE
TESTVÉRISÉG SE
RAFC
2018. 04. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 04. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 04. 22. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 04. 22. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2018. 04. 27. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 04. 27. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 05. 05. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 05. 05. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
UNIONE FC
2018. 05. 13. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 05. 13. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
TESTVÉRISÉG SE
2018. 05. 19. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 05. 26. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
KELEN SC
2018. 06. 01. 18:00
Ikarus BSE
2018. 06. 01. 18:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
TESTVÉRISÉG SE

RAFC

2017. 08. 19. 17:30
RAFC Sporttelep
2017. 08. 19. 17:30
RAFC Sporttelep
RAFC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 08. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 08. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
RAFC
2017. 09. 02. 17:30
RAFC Sporttelep
2017. 09. 02. 17:30
RAFC Sporttelep
RAFC
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 09. 08. 16:30
RAFC Sporttelep
2017. 09. 08. 16:30
RAFC Sporttelep
RAFC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 09. 16. 16:00
RAFC Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
RAFC Sporttelep
RAFC
UNIONE FC
2017. 09. 24. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 09. 24. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
RAFC
2017. 09. 30. 16:00
RAFC Sporttelep
2017. 09. 30. 16:00
RAFC Sporttelep
RAFC
TESTVÉRISÉG SE
2017. 10. 08. 15:00
Kelen SC
2017. 10. 08. 15:00
Kelen SC
KELEN SC
RAFC
2017. 10. 14. 15:00
RAFC Sporttelep
2017. 10. 14. 15:00
RAFC Sporttelep
RAFC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 10. 21. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2017. 10. 21. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
RAFC
2017. 10. 28. 14:30
RAFC Sporttelep
2017. 10. 28. 14:30
RAFC Sporttelep
RAFC
REAC
2017. 11. 04. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
RAFC
2017. 11. 11. 13:30
RAFC Sporttelep
2017. 11. 11. 13:30
RAFC Sporttelep
RAFC
BMTE II.
2017. 11. 17. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 11. 17. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
RAFC
2017. 11. 25. 13:00
RAFC Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
RAFC Sporttelep
RAFC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 02. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 02. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
RAFC
2018. 03. 03. 13:00
Ikarus BSE
2018. 03. 03. 13:00
Ikarus BSE
RAFC
ÚJPEST FC. II.
2018. 03. 11. 19:00
Goldball Park
2018. 03. 11. 19:00
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
RAFC
2018. 03. 20. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 03. 20. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
RAFC
2018. 03. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 03. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
RAFC
2018. 04. 04. 19:30
Ikarus BSE
2018. 04. 04. 19:30
Ikarus BSE
RAFC
II. KER. UFC
2018. 04. 07. 15:30
Ikarus BSE
2018. 04. 07. 15:30
Ikarus BSE
TESTVÉRISÉG SE
RAFC
2018. 04. 15. 18:30
Ikarus BSE
2018. 04. 15. 18:30
Ikarus BSE
RAFC
KELEN SC
2018. 04. 22. 16:00
Ikarus BSE
2018. 04. 22. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
RAFC
2018. 04. 28. 17:30
Ikarus BSE
2018. 04. 28. 17:30
Ikarus BSE
RAFC
ASR-GÁZGYÁR
2018. 05. 05. 18:00
Budai II. László Stadion
2018. 05. 05. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
RAFC
2018. 05. 12. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 05. 12. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 05. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 05. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
RAFC
2018. 05. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 05. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
TF SE
2018. 06. 02. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 06. 02. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
RAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol