Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 5. forduló

2017.09.16 - 10:00

Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma (Chinoin SC)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
KISS GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LOVÁSZ LÁSZLÓ, MILAVECZ PÉTER
ÚJPEST FC. II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC REAC 5 4 1 0 17 0 17 13 9
2 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 5 4 1 0 12 2 10 13 10.8
3 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 5 3 1 1 10 4 6 10 7.8
4 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 5 2 2 1 8 6 2 8 8.2
5 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 5 2 2 1 7 7 0 8 7.8
6 UNIONE FC UNIONE FC 5 2 1 2 9 6 3 7 9.6
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 5 2 1 2 9 9 0 7 9.2
8 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 5 2 1 2 8 9 -1 7 9
9 BMTE II. BMTE II. 5 2 1 2 11 13 -2 7 9
10 ASR-GÁZGYÁR ASR-GÁZGYÁR 5 2 1 2 6 10 -4 7 6.6
11 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 5 2 0 3 11 10 1 6 8.6
12 RAFC RAFC 5 2 0 3 5 13 -8 6 8.4
13 KELEN SC KELEN SC 5 1 2 2 4 8 -4 5 5.4
14 II. KER. UFC II. KER. UFC 5 1 1 3 5 17 -12 4 7.4
15 TF SE TF SE 5 0 2 3 7 10 -3 2 9.6
16 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 5 0 1 4 6 11 -5 1 9.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK REAC 3 2 1 0 6 0 6 7 2 1 1 0 2 0 2 4 5 3 2 0 8 0 8 11
2 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK BMTE II. 3 2 1 0 4 1 3 7 2 1 1 0 3 2 1 4 5 3 2 0 7 3 4 11
3 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK ÚJPEST FC. II. 2 1 1 0 5 0 5 4 3 1 2 0 1 0 1 5 5 2 3 0 6 0 6 9
4 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 2 1 1 0 2 0 2 4 3 1 2 0 3 2 1 5 5 2 3 0 5 2 3 9
5 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1 1 0 0 2 0 2 3 4 1 1 2 2 3 -1 4 5 2 1 2 4 3 1 7
6 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK PESTSZENTIMREI SK 3 1 1 1 2 1 1 4 2 1 0 1 1 1 0 3 5 2 1 2 3 2 1 7
7 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK FŐV. VÍZMŰVEK SK 3 1 0 2 1 2 -1 3 2 1 1 0 2 1 1 4 5 2 1 2 3 3 0 7
8 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 0 3 0 3 3 0 3 2 1 1 0 1 0 1 4 5 1 4 0 4 3 1 7
9 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK II. KER. UFC 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 0 2 1 5 -4 3 5 2 0 3 2 6 -4 6
10 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 2 0 4 3 1 5 5 1 3 1 4 4 0 6
11 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK ASR-GÁZGYÁR 3 0 2 1 1 2 -1 2 2 1 0 1 1 2 -1 3 5 1 2 2 2 4 -2 5
12 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK KELEN SC 2 1 0 1 1 1 0 3 3 0 2 1 1 3 -2 2 5 1 2 2 2 4 -2 5
13 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK TESTVÉRISÉG SE 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 1 2 0 1 0 1 5 5 1 2 2 2 4 -2 5
14 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK RAFC 4 1 2 1 1 2 -1 5 1 0 0 1 0 5 -5 0 5 1 2 2 1 7 -6 5
15 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK TF SE 3 1 0 2 2 3 -1 3 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 1 0 4 2 6 -4 3
16 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK UNIONE FC 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 0 3 0 4 -4 0 5 0 2 3 2 6 -4 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK REAC 3 2 1 0 14 0 14 7 2 2 0 0 3 0 3 6 5 4 1 0 17 0 17 13
2 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK ÚJPEST FC. II. 2 1 1 0 6 1 5 4 3 3 0 0 6 1 5 9 5 4 1 0 12 2 10 13
3 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 2 1 0 1 4 1 3 3 3 2 1 0 6 3 3 7 5 3 1 1 10 4 6 10
4 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK PESTSZENTIMREI SK 3 1 1 1 5 5 0 4 2 1 1 0 3 1 2 4 5 2 2 1 8 6 2 8
5 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK TESTVÉRISÉG SE 2 0 1 1 3 5 -2 1 3 2 1 0 4 2 2 7 5 2 2 1 7 7 0 8
6 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK UNIONE FC 2 2 0 0 7 2 5 6 3 0 1 2 2 4 -2 1 5 2 1 2 9 6 3 7
7 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1 1 0 0 3 2 1 3 4 1 1 2 6 7 -1 4 5 2 1 2 9 9 0 7
8 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK FŐV. VÍZMŰVEK SK 3 1 1 1 5 5 0 4 2 1 0 1 3 4 -1 3 5 2 1 2 8 9 -1 7
9 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK BMTE II. 3 2 0 1 7 6 1 6 2 0 1 1 4 7 -3 1 5 2 1 2 11 13 -2 7
10 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK ASR-GÁZGYÁR 3 1 1 1 4 5 -1 4 2 1 0 1 2 5 -3 3 5 2 1 2 6 10 -4 7
11 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 1 0 2 5 6 -1 3 2 1 0 1 6 4 2 3 5 2 0 3 11 10 1 6
12 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK RAFC 4 2 0 2 4 7 -3 6 1 0 0 1 1 6 -5 0 5 2 0 3 5 13 -8 6
13 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK KELEN SC 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 1 1 2 5 -3 4 5 1 2 2 4 8 -4 5
14 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK II. KER. UFC 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 0 1 2 3 14 -11 1 5 1 1 3 5 17 -12 4
15 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK TF SE 3 0 2 1 4 5 -1 2 2 0 0 2 3 5 -2 0 5 0 2 3 7 10 -3 2
16 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 0 1 2 5 8 -3 1 5 0 1 4 6 11 -5 1
 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
----1 - 2-------0 - 2-4 - 2
ASR-GÁZGYÁR
3 - 2---1 - 3----0 - 0-----
BMTE II.
---3 - 2-1 - 2-----3 - 2---
FŐV. VÍZMŰVEK SK
---1 - 1-------3 - 11 - 3--
II. KER. UFC
------0 - 2---2 - 1----
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
-----4 - 0--0 - 1------
KELEN SC
-1 - 2----1 - 1--------
PESTSZENTIMREI SK
-----1 - 1---2 - 3---2 - 1-
RAFC
1 - 4----------1 - 3-1 - 01 - 0
REAC
-4 - 0--10 - 0-0 - 0--------
TESTVÉRISÉG SE
--3 - 3------0 - 2-----
TF SE
----------0 - 1--1 - 13 - 3
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-----------3 - 2---
ÚJPEST FC. II.
--------6 - 1---0 - 0--
UNIONE FC
--4 - 13 - 1-----------
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
---1 - 2---------0 - 1-

Meccsek

ÚJPEST FC. II.

2017. 08. 19. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
2017. 08. 19. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ÚJPEST FC. II.
2017. 08. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 08. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
RAFC
2017. 09. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJPEST FC. II.
2017. 09. 08. 20:30
Goldball Park
2017. 09. 08. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
ÚJPEST FC. II.
2017. 09. 16. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 09. 16. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 09. 23. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 09. 23. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ÚJPEST FC. II.
2017. 09. 30. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 09. 30. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
II. KER. UFC
2017. 10. 07. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
2017. 10. 07. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
ÚJPEST FC. II.
2017. 10. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 10. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
KELEN SC
2017. 10. 21. 14:30
Ikarus BSE
2017. 10. 21. 14:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJPEST FC. II.
2017. 10. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 10. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
ASR-GÁZGYÁR
2017. 11. 04. 13:30
Budai II. László Stadion
2017. 11. 04. 13:30
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJPEST FC. II.
2017. 11. 11. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 11. 11. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
PESTSZENTIMREI SK
2017. 11. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 11. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJPEST FC. II.
2017. 11. 25. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 11. 25. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
TF SE
2018. 02. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 02. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 03. 03. 13:00
Ikarus BSE
2018. 03. 03. 13:00
Ikarus BSE
RAFC
ÚJPEST FC. II.
2018. 03. 10. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 03. 10. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 03. 14. 19:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 03. 14. 19:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2018. 03. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 03. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
ÚJPEST FC. II.
2018. 03. 31. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 03. 31. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
UNIONE FC
2018. 04. 07. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 07. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
ÚJPEST FC. II.
2018. 04. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 04. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 04. 22. 17:00
Kelen SC
2018. 04. 22. 17:00
Kelen SC
KELEN SC
ÚJPEST FC. II.
2018. 04. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 04. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 05. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 05. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
ÚJPEST FC. II.
2018. 05. 12. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 05. 12. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
REAC
2018. 05. 19. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ÚJPEST FC. II.
2018. 05. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 05. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
BMTE II.
2018. 06. 01. 20:45
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 06. 01. 20:45
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
ÚJPEST FC. II.

ÚJBUDAI FC-VOYAGE

2017. 09. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 10. 04. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 10. 04. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
TF SE
2017. 09. 02. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
2017. 09. 02. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 09. 08. 16:30
RAFC Sporttelep
2017. 09. 08. 16:30
RAFC Sporttelep
RAFC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 09. 16. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 09. 16. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 09. 22. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 09. 22. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 10. 07. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 10. 07. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 10. 13. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 10. 13. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
II. KER. UFC
2017. 10. 21. 13:30
Testvériség SE Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 10. 27. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 10. 27. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
KELEN SC
2017. 11. 04. 13:30
Ikarus BSE
2017. 11. 04. 13:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 11. 10. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 11. 10. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
ASR-GÁZGYÁR
2017. 11. 17. 19:00
Budai II. László Stadion
2017. 11. 17. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 11. 24. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 11. 24. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 02. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 02. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
BMTE II.
2018. 03. 02. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 03. 02. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 03. 09. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 03. 09. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 03. 20. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 03. 20. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
RAFC
2018. 03. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 03. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
ÚJPEST FC. II.
2018. 05. 15. 20:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 05. 15. 20:00
Budafoki MTE Sporttelep
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 04. 08. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 04. 08. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 04. 13. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 04. 13. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
UNIONE FC
2018. 04. 21. 19:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 21. 19:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 04. 27. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 04. 27. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 05. 06. 17:00
Kelen SC
2018. 05. 06. 17:00
Kelen SC
KELEN SC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 05. 13. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 05. 13. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 05. 21. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 05. 21. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 05. 26. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 05. 26. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
REAC
2018. 06. 02. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol