Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 7. forduló

2017.09.30 - 15:00

Budapest, Budafoki MTE Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
RÁBEL ALFRÉD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSÉKEI ANDOR, CZEGLÉDI BARNA
BMTE II.
ASR-GÁZGYÁR
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

20'

IHOS ÁDÁM LAJOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC REAC 7 6 1 0 27 2 25 19 8.9
2 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 7 6 1 0 20 4 16 19 9.3
3 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 7 5 1 1 13 5 8 16 9.1
4 ASR-GÁZGYÁR ASR-GÁZGYÁR 7 4 1 2 8 10 -2 13 8.3
5 RAFC RAFC 7 4 0 3 11 15 -4 12 9
6 UNIONE FC UNIONE FC 7 3 1 3 14 14 0 10 10.3
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 7 3 1 3 13 14 -1 10 9.7
8 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 7 3 0 4 15 17 -2 9 5.4
9 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 7 2 3 2 12 13 -1 9 9.4
10 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 7 2 3 2 10 11 -1 9 8.4
11 KELEN SC KELEN SC 7 2 3 2 9 10 -1 9 8.1
12 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 7 2 2 3 9 11 -2 8 7
13 BMTE II. BMTE II. 7 2 1 4 11 15 -4 7 7.9
14 II. KER. UFC II. KER. UFC 7 1 1 5 7 24 -17 4 8.1
15 TF SE TF SE 7 0 2 5 8 15 -7 2 9.6
16 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 7 0 1 6 11 18 -7 1 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK REAC 4 3 1 0 8 0 8 10 3 2 1 0 3 0 3 7 7 5 2 0 11 0 11 17
2 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK ÚJPEST FC. II. 3 2 1 0 8 0 8 7 4 2 2 0 3 0 3 8 7 4 3 0 11 0 11 15
3 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK FŐV. VÍZMŰVEK SK 4 2 0 2 3 3 0 6 3 2 1 0 3 1 2 7 7 4 1 2 6 4 2 13
4 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 3 2 1 0 3 0 3 7 4 1 3 0 4 3 1 6 7 3 4 0 7 3 4 13
5 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK BMTE II. 4 2 1 1 4 2 2 7 3 1 1 1 3 3 0 4 7 3 2 2 7 5 2 11
6 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 1 3 0 4 3 1 6 3 1 1 1 1 2 -1 4 7 2 4 1 5 5 0 10
7 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK II. KER. UFC 3 2 0 1 2 1 1 6 4 1 0 3 1 8 -7 3 7 3 0 4 3 9 -6 9
8 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK ASR-GÁZGYÁR 4 0 3 1 1 2 -1 3 3 2 0 1 2 2 0 6 7 2 3 2 3 4 -1 9
9 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK ÚJBUDAI FC-VOYAGE 2 1 1 0 3 1 2 4 5 1 1 3 2 4 -2 4 7 2 2 3 5 5 0 8
10 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK PESTSZENTIMREI SK 4 1 1 2 2 2 0 4 3 1 1 1 1 1 0 4 7 2 2 3 3 3 0 8
11 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 3 0 2 1 2 3 -1 2 4 1 3 0 5 4 1 6 7 1 5 1 7 7 0 8
12 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK KELEN SC 3 1 1 1 2 2 0 4 4 0 2 2 2 5 -3 2 7 1 3 3 4 7 -3 6
13 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK TESTVÉRISÉG SE 3 0 0 3 1 5 -4 0 4 1 3 0 2 1 1 6 7 1 3 3 3 6 -3 6
14 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK RAFC 5 1 3 1 2 3 -1 6 2 0 0 2 0 6 -6 0 7 1 3 3 2 9 -7 6
15 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK TF SE 4 1 1 2 3 4 -1 4 3 0 1 2 1 4 -3 1 7 1 2 4 4 8 -4 5
16 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK UNIONE FC 3 0 2 1 2 4 -2 2 4 0 1 3 2 6 -4 1 7 0 3 4 4 10 -6 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK REAC 4 3 1 0 20 1 19 10 3 3 0 0 7 1 6 9 7 6 1 0 27 2 25 19
2 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK ÚJPEST FC. II. 3 2 1 0 9 2 7 7 4 4 0 0 11 2 9 12 7 6 1 0 20 4 16 19
3 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 3 2 0 1 5 1 4 6 4 3 1 0 8 4 4 10 7 5 1 1 13 5 8 16
4 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK ASR-GÁZGYÁR 4 2 1 1 5 5 0 7 3 2 0 1 3 5 -2 6 7 4 1 2 8 10 -2 13
5 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK RAFC 5 3 0 2 6 8 -2 9 2 1 0 1 5 7 -2 3 7 4 0 3 11 15 -4 12
6 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK UNIONE FC 3 2 0 1 8 7 1 6 4 1 1 2 6 7 -1 4 7 3 1 3 14 14 0 10
7 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK ÚJBUDAI FC-VOYAGE 2 2 0 0 6 4 2 6 5 1 1 3 7 10 -3 4 7 3 1 3 13 14 -1 10
8 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 2 0 2 8 7 1 6 3 1 0 2 7 10 -3 3 7 3 0 4 15 17 -2 9
9 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK FŐV. VÍZMŰVEK SK 4 1 2 1 7 7 0 5 3 1 1 1 5 6 -1 4 7 2 3 2 12 13 -1 9
10 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK TESTVÉRISÉG SE 3 0 2 1 5 7 -2 2 4 2 1 1 5 4 1 7 7 2 3 2 10 11 -1 9
11 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK KELEN SC 3 1 1 1 5 3 2 4 4 1 2 1 4 7 -3 5 7 2 3 2 9 10 -1 9
12 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK PESTSZENTIMREI SK 4 1 1 2 6 9 -3 4 3 1 1 1 3 2 1 4 7 2 2 3 9 11 -2 8
13 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK BMTE II. 4 2 0 2 7 7 0 6 3 0 1 2 4 8 -4 1 7 2 1 4 11 15 -4 7
14 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK II. KER. UFC 3 1 0 2 3 7 -4 3 4 0 1 3 4 17 -13 1 7 1 1 5 7 24 -17 4
15 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK TF SE 4 0 2 2 5 7 -2 2 3 0 0 3 3 8 -5 0 7 0 2 5 8 15 -7 2
16 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 3 0 0 3 4 7 -3 0 4 0 1 3 7 11 -4 1 7 0 1 6 11 18 -7 1
 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
----1 - 2------3 - 10 - 2-4 - 2
ASR-GÁZGYÁR
3 - 2---1 - 3-1 - 0--0 - 0-----
BMTE II.
-0 - 1-3 - 2-1 - 2-----3 - 2---
FŐV. VÍZMŰVEK SK
---1 - 1-2 - 2-----3 - 11 - 3--
II. KER. UFC
------0 - 21 - 4--2 - 1----
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
--1 - 0--4 - 0--0 - 1------
KELEN SC
-1 - 2----1 - 1---3 - 0----
PESTSZENTIMREI SK
-----1 - 1--1 - 42 - 3---2 - 1-
RAFC
1 - 4--------2 - 1-1 - 3-1 - 01 - 0
REAC
6 - 14 - 0--10 - 0-0 - 0--------
TESTVÉRISÉG SE
--3 - 32 - 2-----0 - 2-----
TF SE
-----1 - 2----0 - 1--1 - 13 - 3
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-----------3 - 2--3 - 2
ÚJPEST FC. II.
----3 - 1---6 - 1---0 - 0--
UNIONE FC
--4 - 13 - 1---------1 - 5-
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
---1 - 2---------0 - 13 - 4

Meccsek

BMTE II.

2017. 09. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 08. 26. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 08. 26. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
BMTE II.
2017. 09. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
II. KER. UFC
2017. 09. 09. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2017. 09. 09. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
BMTE II.
2017. 09. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
KELEN SC
2017. 09. 24. 16:00
Ikarus BSE
2017. 09. 24. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
BMTE II.
2017. 09. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ASR-GÁZGYÁR
2017. 10. 06. 19:00
Budai II. László Stadion
2017. 10. 06. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
BMTE II.
2017. 10. 14. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 10. 14. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
PESTSZENTIMREI SK
2017. 10. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 10. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 10. 27. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 10. 27. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
BMTE II.
2017. 11. 04. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 11. 04. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2017. 11. 11. 13:30
RAFC Sporttelep
2017. 11. 11. 13:30
RAFC Sporttelep
RAFC
BMTE II.
2017. 11. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 11. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJPEST FC. II.
2017. 11. 24. 20:30
Goldball Park
2017. 11. 24. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
BMTE II.
2018. 02. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 02. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
BMTE II.
2018. 03. 03. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 03. 03. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
UNIONE FC
2018. 03. 10. 19:00
Panoráma Sportközpont
2018. 03. 10. 19:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
BMTE II.
2018. 03. 16. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 03. 16. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 03. 25. 15:00
Kelen SC
2018. 03. 25. 15:00
Kelen SC
KELEN SC
BMTE II.
2018. 03. 30. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 03. 30. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 04. 07. 16:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 04. 07. 16:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
BMTE II.
2018. 04. 14. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 04. 14. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
REAC
2018. 04. 21. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 04. 21. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
BMTE II.
2018. 04. 29. 16:00
Vasas Sporttelep
2018. 04. 29. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BMTE II.
2018. 05. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 05. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
TF SE
2018. 05. 12. 16:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 05. 12. 16:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
BMTE II.
2018. 05. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 05. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
RAFC
2018. 05. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 05. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
BMTE II.
2018. 06. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 06. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK

ASR-GÁZGYÁR

2017. 08. 19. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2017. 08. 19. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG SE
2017. 08. 27. 17:30
Kelen SC
2017. 08. 27. 17:30
Kelen SC
KELEN SC
ASR-GÁZGYÁR
2017. 09. 02. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2017. 09. 02. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 09. 09. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2017. 09. 09. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 09. 16. 16:00
Budai II. László Stadion
2017. 09. 16. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
ASR-GÁZGYÁR
2017. 09. 23. 14:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2017. 09. 23. 14:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
PESTSZENTIMREI SK
2017. 09. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ASR-GÁZGYÁR
2017. 10. 07. 14:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2017. 10. 07. 14:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
TF SE
2017. 10. 14. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
2017. 10. 14. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ASR-GÁZGYÁR
2017. 10. 21. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2017. 10. 21. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
RAFC
2017. 10. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 10. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
ASR-GÁZGYÁR
2017. 11. 04. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2017. 11. 04. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 11. 10. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 11. 10. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
ASR-GÁZGYÁR
2017. 11. 21. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 11. 21. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ASR-GÁZGYÁR
2017. 11. 25. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 11. 25. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
ASR-GÁZGYÁR
2018. 02. 25. 11:00
Ikarus BSE
2018. 02. 25. 11:00
Ikarus BSE
TESTVÉRISÉG SE
ASR-GÁZGYÁR
2018. 03. 03. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 03. 03. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
ASR-GÁZGYÁR
KELEN SC
2018. 03. 11. 14:00
Ikarus BSE
2018. 03. 11. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ASR-GÁZGYÁR
2018. 03. 18. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 03. 18. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ASR-GÁZGYÁR
2018. 03. 24. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 03. 24. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
REAC
2018. 03. 31. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 03. 31. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ASR-GÁZGYÁR
2018. 04. 07. 16:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 04. 07. 16:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
BMTE II.
2018. 04. 13. 20:45
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 04. 13. 20:45
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
ASR-GÁZGYÁR
2018. 04. 22. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 04. 22. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 04. 28. 17:30
Ikarus BSE
2018. 04. 28. 17:30
Ikarus BSE
RAFC
ASR-GÁZGYÁR
2018. 05. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 05. 05. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
ÚJPEST FC. II.
2018. 05. 11. 20:30
Goldball Park
2018. 05. 11. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
ASR-GÁZGYÁR
2018. 05. 21. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 05. 21. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 05. 26. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 05. 26. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
UNIONE FC
2018. 06. 02. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 06. 02. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
II. KER. UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol