Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei I. osztály 10. forduló

2017.10.21 - 10:00

Szeged, Újszegedi Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei I. osztály

Játékvezető
VIRÁG ANDRÁS BARNABÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BURZON MÁRK, MINDA GÁBOR
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
ÁSOTTHALMI TE
90'
45'

Gólok

SZILÁGYI ZSOLT

3'

1 - 0

 

 

1 - 1

41'

MÉSZÁROS ZOLTÁN

 

1 - 2

91'

NÉMETH PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÁSOTTHALMI TE ÁSOTTHALMI TE 9 7 1 1 21 14 7 22 8.7
2 CSONGRÁD TSE CSONGRÁD TSE 10 6 4 0 26 7 19 22 9.1
3 TISZASZIGET SE TISZASZIGET SE 9 7 1 1 21 8 13 18 7.7 (-4 pont)
4 SZEGEDI VSE SZEGEDI VSE 9 5 2 2 23 13 10 17 8.9
5 ALGYŐ SK ALGYŐ SK 10 5 2 3 18 11 7 17 7.7
6 FOLIAPLAST-BORDÁNY SK FOLIAPLAST-BORDÁNY SK 9 5 1 3 22 15 7 16 8.6
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 9 4 2 3 28 18 10 14 7.9
8 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 9 4 1 4 13 13 0 13 8.8
9 KISKUNDOROZSMAI ESK KISKUNDOROZSMAI ESK 9 3 3 3 14 18 -4 12 7.9
10 SZENTESI KINIZSI SZITE SZENTESI KINIZSI SZITE 10 3 1 6 12 22 -10 10 8.6
11 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 10 2 3 5 15 33 -18 9 8
12 SZŐREGI RSE SZŐREGI RSE 9 2 1 6 13 19 -6 7 7.7
13 DESZK SC DESZK SC 9 2 0 7 16 31 -15 6 5.8
14 FK 1899 SZEGED FK 1899 SZEGED 10 1 3 6 10 20 -10 6 7.4
15 SÁNDORFALVA SK SÁNDORFALVA SK 9 1 1 7 11 21 -10 4 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁNDORFALVA SK SZEGEDI VSE 4 4 0 0 5 0 5 12 5 3 2 0 7 1 6 11 9 7 2 0 12 1 11 23
2 SÁNDORFALVA SK ALGYŐ SK 6 4 0 2 6 2 4 12 4 2 2 0 3 1 2 8 10 6 2 2 9 3 6 20
3 SÁNDORFALVA SK CSONGRÁD TSE 5 1 3 1 6 3 3 6 5 4 1 0 7 1 6 13 10 5 4 1 13 4 9 19
4 SÁNDORFALVA SK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 5 2 2 1 5 3 2 8 4 2 2 0 8 3 5 8 9 4 4 1 13 6 7 16
5 SÁNDORFALVA SK SZENTESI KINIZSI SZITE 6 4 0 2 8 4 4 12 4 1 0 3 1 4 -3 3 10 5 0 5 9 8 1 15
6 SÁNDORFALVA SK ÁSOTTHALMI TE 3 1 0 2 2 2 0 3 6 3 2 1 7 6 1 11 9 4 2 3 9 8 1 14
7 SÁNDORFALVA SK FOLIAPLAST-BORDÁNY SK 3 2 1 0 4 1 3 7 6 2 1 3 5 8 -3 7 9 4 2 3 9 9 0 14
8 SÁNDORFALVA SK TISZASZIGET SE 4 3 1 0 5 2 3 10 5 2 1 2 6 3 3 3 9 5 2 2 11 5 6 13
9 SÁNDORFALVA SK KISKUNDOROZSMAI ESK 4 1 1 2 3 5 -2 4 5 1 2 2 3 3 0 5 9 2 3 4 6 8 -2 9
10 SÁNDORFALVA SK UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 5 1 2 2 4 5 -1 5 4 1 1 2 2 3 -1 4 9 2 3 4 6 8 -2 9
11 SÁNDORFALVA SK SZŐREGI RSE 5 2 1 2 6 6 0 7 4 0 1 3 2 7 -5 1 9 2 2 5 8 13 -5 8
12 SÁNDORFALVA SK SÁNDORFALVA SK 4 1 1 2 2 5 -3 4 5 1 1 3 2 4 -2 4 9 2 2 5 4 9 -5 8
13 SÁNDORFALVA SK ZSOMBÓ SE 6 1 2 3 4 11 -7 5 4 1 0 3 3 9 -6 3 10 2 2 6 7 20 -13 8
14 SÁNDORFALVA SK DESZK SC 4 1 0 3 4 8 -4 3 5 1 1 3 3 6 -3 4 9 2 1 6 7 14 -7 7
15 SÁNDORFALVA SK FK 1899 SZEGED 6 1 3 2 2 3 -1 6 4 0 0 4 1 7 -6 0 10 1 3 6 3 10 -7 6
16 SÁNDORFALVA SK SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁNDORFALVA SK ÁSOTTHALMI TE 3 3 0 0 8 4 4 9 6 4 1 1 13 10 3 13 9 7 1 1 21 14 7 22
2 SÁNDORFALVA SK CSONGRÁD TSE 5 3 2 0 13 4 9 11 5 3 2 0 13 3 10 11 10 6 4 0 26 7 19 22
3 SÁNDORFALVA SK TISZASZIGET SE 4 3 1 0 9 2 7 10 5 4 0 1 12 6 6 8 9 7 1 1 21 8 13 18
4 SÁNDORFALVA SK SZEGEDI VSE 4 2 1 1 8 4 4 7 5 3 1 1 15 9 6 10 9 5 2 2 23 13 10 17
5 SÁNDORFALVA SK ALGYŐ SK 6 3 0 3 14 9 5 9 4 2 2 0 4 2 2 8 10 5 2 3 18 11 7 17
6 SÁNDORFALVA SK FOLIAPLAST-BORDÁNY SK 3 2 0 1 8 4 4 6 6 3 1 2 14 11 3 10 9 5 1 3 22 15 7 16
7 SÁNDORFALVA SK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 5 2 1 2 12 9 3 7 4 2 1 1 16 9 7 7 9 4 2 3 28 18 10 14
8 SÁNDORFALVA SK UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. 5 3 0 2 11 7 4 9 4 1 1 2 2 6 -4 4 9 4 1 4 13 13 0 13
9 SÁNDORFALVA SK KISKUNDOROZSMAI ESK 4 1 1 2 8 12 -4 4 5 2 2 1 6 6 0 8 9 3 3 3 14 18 -4 12
10 SÁNDORFALVA SK SZENTESI KINIZSI SZITE 6 3 1 2 10 8 2 10 4 0 0 4 2 14 -12 0 10 3 1 6 12 22 -10 10
11 SÁNDORFALVA SK ZSOMBÓ SE 6 1 2 3 8 18 -10 5 4 1 1 2 7 15 -8 4 10 2 3 5 15 33 -18 9
12 SÁNDORFALVA SK SZŐREGI RSE 5 1 1 3 9 10 -1 4 4 1 0 3 4 9 -5 3 9 2 1 6 13 19 -6 7
13 SÁNDORFALVA SK DESZK SC 4 1 0 3 9 14 -5 3 5 1 0 4 7 17 -10 3 9 2 0 7 16 31 -15 6
14 SÁNDORFALVA SK FK 1899 SZEGED 6 1 3 2 7 9 -2 6 4 0 0 4 3 11 -8 0 10 1 3 6 10 20 -10 6
15 SÁNDORFALVA SK SÁNDORFALVA SK 4 0 0 4 4 11 -7 0 5 1 1 3 7 10 -3 4 9 1 1 7 11 21 -10 4
16 SÁNDORFALVA SK SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ALGYŐ SK
4 - 10 - 3--1 - 2--4 - 02 - 33 - 0----
ÁSOTTHALMI TE
-3 - 1----3 - 2----2 - 1--
FOLIAPLAST-BORDÁNY SK
------4 - 2--4 - 0-0 - 2--
CSONGRÁD TSE
0 - 0--2 - 1-3 - 3--1 - 0----7 - 0
DESZK SC
-3 - 43 - 2-----1 - 3--2 - 5--
KISKUNDOROZSMAI ESK
-2 - 2-0 - 42 - 5-----4 - 1---
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
-0 - 21 - 3-5 - 0--3 - 13 - 3-----
SÁNDORFALVA SK
---0 - 4------0 - 1-1 - 23 - 4
FK 1899 SZEGED
---2 - 2-1 - 1-0 - 2-3 - 2-1 - 20 - 0-
SZEGEDI VSE
-------1 - 12 - 14 - 0-1 - 2--
SZENTESI KINIZSI SZITE
---0 - 2-0 - 3-2 - 0--3 - 1-3 - 02 - 2
SZŐREGI RSE
1 - 20 - 22 - 2-4 - 0-2 - 4-------
TISZASZIGET SE
---1 - 1-4 - 0-----2 - 12 - 0-
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
0 - 11 - 2--4 - 1-3 - 2------3 - 1
ZSOMBÓ SE
1 - 1-2 - 3--0 - 01 - 7-2 - 12 - 6----

Meccsek

UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.

2017. 08. 18. 19:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2017. 08. 18. 19:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2017. 08. 26. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2017. 08. 26. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
ZSOMBÓ SE
2017. 09. 01. 16:30
Szentes Városi Stadion
2017. 09. 01. 16:30
Szentes Városi Stadion
SZENTESI KINIZSI SZITE
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2017. 09. 09. 16:30
Újszegedi Sportpálya
2017. 09. 09. 16:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
ALGYŐ SK
2017. 09. 17. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
SÁNDORFALVA SK
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2017. 09. 23. 16:00
Újszegedi Sportpálya
2017. 09. 23. 16:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2017. 09. 30. 16:00
Tiszasziget Sportpálya
2017. 09. 30. 16:00
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2017. 10. 07. 15:00
Újszegedi Sportpálya
2017. 10. 07. 15:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
DESZK SC
2017. 10. 21. 10:00
Újszegedi Sportpálya
2017. 10. 21. 10:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
ÁSOTTHALMI TE
2017. 10. 29. 13:30
Szőreg Sportpálya
2017. 10. 29. 13:30
Szőreg Sportpálya
SZŐREGI RSE
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2017. 11. 04. 13:30
Újszegedi Sportpálya
2017. 11. 04. 13:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
FOLIAPLAST-BORDÁNY SK
2017. 11. 11. 13:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2017. 11. 11. 13:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
KISKUNDOROZSMAI ESK
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2017. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2017. 11. 18. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2017. 11. 25. 13:00
Újszegedi Sportpálya
2017. 11. 25. 13:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
CSONGRÁD TSE
2018. 05. 09. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2018. 05. 09. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
FK 1899 SZEGED
2018. 03. 21. 15:30
Zsombó Sportpálya
2018. 03. 21. 15:30
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 03. 11. 15:00
Algyői Sportpálya
2018. 03. 11. 15:00
Algyői Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
SZENTESI KINIZSI SZITE
2018. 03. 17. 15:00
Algyői Sportpálya
2018. 03. 17. 15:00
Algyői Sportpálya
ALGYŐ SK
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 05. 23. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2018. 05. 23. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
SÁNDORFALVA SK
2018. 03. 30. 15:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 03. 30. 15:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 04. 07. 16:30
Újszegedi Sportpálya
2018. 04. 07. 16:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
TISZASZIGET SE
2018. 04. 14. 16:30
Deszk Sportpálya
2018. 04. 14. 16:30
Deszk Sportpálya
DESZK SC
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 04. 28. 17:00
Ásotthalom Sportpálya
2018. 04. 28. 17:00
Ásotthalom Sportpálya
ÁSOTTHALMI TE
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 05. 05. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2018. 05. 05. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
SZŐREGI RSE
2018. 05. 12. 17:00
Bordány Sportpálya
2018. 05. 12. 17:00
Bordány Sportpálya
FOLIAPLAST-BORDÁNY SK
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 05. 19. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2018. 05. 19. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
KISKUNDOROZSMAI ESK
2018. 05. 26. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2018. 05. 26. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
SZEGEDI VSE
2018. 06. 02. 17:00
Csongrád Város Sportpálya
2018. 06. 02. 17:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁD TSE
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.

ÁSOTTHALMI TE

2017. 08. 19. 17:00
Algyői Sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Algyői Sportpálya
ALGYŐ SK
ÁSOTTHALMI TE
2017. 09. 27. 16:00
Ásotthalom Sportpálya
2017. 09. 27. 16:00
Ásotthalom Sportpálya
ÁSOTTHALMI TE
SÁNDORFALVA SK
2017. 09. 02. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2017. 09. 02. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
ÁSOTTHALMI TE
2017. 09. 09. 16:30
Ásotthalom Sportpálya
2017. 09. 09. 16:30
Ásotthalom Sportpálya
ÁSOTTHALMI TE
TISZASZIGET SE
2017. 09. 16. 16:00
Deszk Sportpálya
2017. 09. 16. 16:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
ÁSOTTHALMI TE
2017. 09. 30. 16:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2017. 09. 30. 16:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
KISKUNDOROZSMAI ESK
ÁSOTTHALMI TE
2017. 10. 08. 15:00
Szőreg Sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Szőreg Sportpálya
SZŐREGI RSE
ÁSOTTHALMI TE
2017. 10. 14. 15:00
Ásotthalom Sportpálya
2017. 10. 14. 15:00
Ásotthalom Sportpálya
ÁSOTTHALMI TE
FOLIAPLAST-BORDÁNY SK
2017. 10. 21. 10:00
Újszegedi Sportpálya
2017. 10. 21. 10:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
ÁSOTTHALMI TE
2017. 10. 28. 14:30
Ásotthalom Sportpálya
2017. 10. 28. 14:30
Ásotthalom Sportpálya
ÁSOTTHALMI TE
SZEGEDI VSE
2017. 11. 04. 13:30
Csongrád Város Sportpálya
2017. 11. 04. 13:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁD TSE
ÁSOTTHALMI TE
2017. 11. 11. 13:30
Ásotthalom Sportpálya
2017. 11. 11. 13:30
Ásotthalom Sportpálya
ÁSOTTHALMI TE
FK 1899 SZEGED
2017. 11. 18. 13:00
Zsombó Sportpálya
2017. 11. 18. 13:00
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
ÁSOTTHALMI TE
2017. 11. 25. 13:00
Ásotthalom Sportpálya
2017. 11. 25. 13:00
Ásotthalom Sportpálya
ÁSOTTHALMI TE
SZENTESI KINIZSI SZITE
2018. 05. 01. 17:00
Ásotthalom Sportpálya
2018. 05. 01. 17:00
Ásotthalom Sportpálya
ÁSOTTHALMI TE
ALGYŐ SK
2018. 04. 18. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 04. 18. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
SÁNDORFALVA SK
ÁSOTTHALMI TE
2018. 03. 10. 14:30
Ásotthalom Sportpálya
2018. 03. 10. 14:30
Ásotthalom Sportpálya
ÁSOTTHALMI TE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2018. 03. 17. 15:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 03. 17. 15:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
TISZASZIGET SE
ÁSOTTHALMI TE
2018. 03. 24. 15:00
Ásotthalom Sportpálya
2018. 03. 24. 15:00
Ásotthalom Sportpálya
ÁSOTTHALMI TE
DESZK SC
2018. 04. 07. 16:30
Ásotthalom Sportpálya
2018. 04. 07. 16:30
Ásotthalom Sportpálya
ÁSOTTHALMI TE
KISKUNDOROZSMAI ESK
2018. 04. 14. 16:30
Ásotthalom Sportpálya
2018. 04. 14. 16:30
Ásotthalom Sportpálya
ÁSOTTHALMI TE
SZŐREGI RSE
2018. 04. 22. 17:00
Bordány Sportpálya
2018. 04. 22. 17:00
Bordány Sportpálya
FOLIAPLAST-BORDÁNY SK
ÁSOTTHALMI TE
2018. 04. 28. 17:00
Ásotthalom Sportpálya
2018. 04. 28. 17:00
Ásotthalom Sportpálya
ÁSOTTHALMI TE
UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
2018. 05. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 05. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEGEDI VSE
ÁSOTTHALMI TE
2018. 05. 11. 17:30
Ásotthalom Sportpálya
2018. 05. 11. 17:30
Ásotthalom Sportpálya
ÁSOTTHALMI TE
CSONGRÁD TSE
2018. 05. 18. 19:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 05. 18. 19:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
ÁSOTTHALMI TE
2018. 05. 26. 17:00
Ásotthalom Sportpálya
2018. 05. 26. 17:00
Ásotthalom Sportpálya
ÁSOTTHALMI TE
ZSOMBÓ SE
2018. 06. 02. 17:00
Szentes Városi Stadion
2018. 06. 02. 17:00
Szentes Városi Stadion
SZENTESI KINIZSI SZITE
ÁSOTTHALMI TE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom