Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 2. forduló

2018.09.10 - 20:00

Esztergom, Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
FARKAS BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
APKÓ TAMÁS, SCHRANZ AMBRUS DÁNIEL
PAFC
REAC-SISE
40'
20'

Gólok

CALVO RODRIGUEZ JUAN

1'

1 - 0

 

KERESZTURY MÁRTON

2'

2 - 0

 

GÉMESI ÁRON

5'

3 - 0

 

 

3 - 1

9'

KASZALA PATRIK
HAJNAL RÓBERT

9'

4 - 1

 

 

4 - 2

13'

PÁLMAI ZSOLT JÓZSEF
KABÁT PÉTER

20'

5 - 2

 

FÜLÖP ATTILA

26'

6 - 2

 

 

6 - 3

29'

PÁLMAI ZSOLT JÓZSEF
KABÁT PÉTER

29'

7 - 3

 

AMBRUS TAMÁS

30'

8 - 3

 

 

8 - 4

34'

HORVÁTH KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB 2 2 0 0 15 5 10 6 9
2 PAFC PAFC 2 2 0 0 16 7 9 6 9.5
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 2 2 0 0 10 2 8 6 8
4 TFSE TFSE 2 1 1 0 16 5 11 4 8.5
5 TIHANYI FC TIHANYI FC 2 1 1 0 5 4 1 4 5
6 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 12 9 3 3 7.5
7 MAGLÓDI TC MAGLÓDI TC 2 1 0 1 12 10 2 3 6.5
8 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 2 1 0 1 6 5 1 3 6
9 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 2 0 0 2 7 14 -7 0 5
10 REAC-SISE REAC-SISE 2 0 0 2 10 18 -8 0 4
11 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 0 2 4 17 -13 0 1
12 UTE UTE 2 0 0 2 6 23 -17 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE PAFC 2 2 0 0 9 4 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 9 4 5 6
2 UTE MAGLÓDI TC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 5 2 3 6
3 UTE TIHANYI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
4 UTE AIRNERGY FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 4 1 3 4
5 UTE TFSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 6 1 5 3 2 1 0 1 6 2 4 3
6 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 4 5 -1 3
7 UTE ELTE-BEAC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 4 4 0 1 2 0 2 0 4 4 0 2
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
9 UTE PTE PEAC R-BUS 1 0 1 0 4 4 0 1 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 1 1 6 8 -2 1
10 UTE REAC-SISE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 5 8 -3 1 2 0 1 1 5 8 -3 1
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 3 7 -4 0
12 UTE UTE 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 8 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE ETO SZC FUTSAL CLUB 1 1 0 0 7 3 4 3 1 1 0 0 8 2 6 3 2 2 0 0 15 5 10 6
2 UTE PAFC 2 2 0 0 16 7 9 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 16 7 9 6
3 UTE AIRNERGY FC 1 1 0 0 9 2 7 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 10 2 8 6
4 UTE TFSE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 14 3 11 3 2 1 1 0 16 5 11 4
5 UTE TIHANYI FC 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 5 4 1 4
6 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 1 0 0 10 6 4 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 12 9 3 3
7 UTE MAGLÓDI TC 1 1 0 0 9 3 6 3 1 0 0 1 3 7 -4 0 2 1 0 1 12 10 2 3
8 UTE ELTE-BEAC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 6 4 2 3 2 1 0 1 6 5 1 3
9 UTE PTE PEAC R-BUS 1 0 0 1 4 6 -2 0 1 0 0 1 3 8 -5 0 2 0 0 2 7 14 -7 0
10 UTE REAC-SISE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 10 18 -8 0 2 0 0 2 10 18 -8 0
11 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 1 0 0 1 2 8 -6 0 1 0 0 1 2 9 -7 0 2 0 0 2 4 17 -13 0
12 UTE UTE 1 0 0 1 3 14 -11 0 1 0 0 1 3 9 -6 0 2 0 0 2 6 23 -17 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
--------2 - 8--
ELTE-BEAC
--0 - 1--------
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
-------10 - 6---
AIRNERGY FC
9 - 2----------
MAGLÓDI TC
----------9 - 3
TFSE
---------2 - 2-
PAFC
------8 - 38 - 4---
PTE PEAC R-BUS
-4 - 6---------
REAC-SISE
-----------
ETO SZC FUTSAL CLUB
----7 - 3------
TIHANYI FC
--3 - 2--------
UTE
-----3 - 14-----

Meccsek

PAFC

2018. 09. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 27. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
PTE PEAC R-BUS
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
REAC-SISE
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
PAFC
2018. 09. 21. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 21. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
5 STARS - ÉRDI VSE
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 10. 01. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
PAFC
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 10. 05. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
TFSE
2018. 10. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 10. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PAFC
2018. 10. 22. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 10. 22. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
10. 22. 20:00
PAFC
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 10. 29. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
10. 29. 20:30
PAFC
2018. 11. 05. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 11. 05. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
11. 05. 20:30
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 11. 12. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 11. 12. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
11. 12. 19:30
PAFC
2018. 11. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
11. 19. 20:00
PAFC
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
11. 26. 20:45
PAFC
2018. 12. 03.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 03.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
12. 03.
ELTE-BEAC
2018. 12. 10. 20:30
Érd Aréna
2018. 12. 10. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
12. 10. 20:30
PAFC
2018. 12. 17.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 12. 17.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
12. 17.
MAGLÓDI TC
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 14. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
01. 14. 21:00
PAFC
2019. 01. 21.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 21.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
01. 21.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 01. 28.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 28.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
01. 28.
TIHANYI FC
2019. 02. 04.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 04.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
02. 04.
UTE
2019. 02. 11. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 02. 11. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
02. 11. 18:30
PAFC
2019. 02. 18.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 02. 18.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
02. 18.
AIRNERGY FC

REAC-SISE

2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2018. 09. 03. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2018. 09. 10. 20:00
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
REAC-SISE
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 09. 17. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 09. 24. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 05. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
2018. 10. 08. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
REAC-SISE
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 12. 18:40
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ETO SZC FUTSAL CLUB
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 22. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
10. 22. 19:30
MAGLÓDI TC
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
2018. 10. 29. 19:30
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
10. 29. 19:30
REAC-SISE
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 11. 05. 21:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
TFSE
11. 05. 21:00
REAC-SISE
2018. 11. 09. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 09. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
11. 09. 20:45
PTE PEAC R-BUS
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 19. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
11. 19. 20:45
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 11. 26. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
11. 26. 20:45
PAFC
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
2018. 11. 30. 20:00
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
11. 30. 20:00
REAC-SISE
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2018. 12. 07. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
12. 07. 20:45
ELTE-BEAC
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2018. 12. 17. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE
12. 17. 20:30
REAC-SISE
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 14. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
01. 14. 20:45
5 STARS - ÉRDI VSE
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
2019. 01. 21. 18:30
Magvassy Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB
01. 21. 18:30
REAC-SISE
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 28. 21:00
Üllő Városi Sportcsarnok
MAGLÓDI TC
01. 28. 21:00
REAC-SISE
2019. 02. 04.
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 04.
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
02. 04.
AIRNERGY FC
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:45
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
02. 11. 20:45
TFSE
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 02. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
02. 18. 20:00
REAC-SISE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol