Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 1. forduló

2018.09.30 - 18:20

Budapest, Angyalföldi Sportközpont

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
GYANA GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GRÜNVALD GÁBOR, CSETE CSONGOR
ÚJPEST FC - 220 VOLT
ELTE - BEAC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

7'

LUNA-SZÁSZ MARLON ESTUARDO
RÁCZ OLIVÉR

12'

1 - 1

 

RÁCZ OLIVÉR

14'

2 - 1

 

 

2 - 2

20'

POLGÁRDI MILÁN ANDRÁS
KATONA BÁLINT LAJOS

21'

3 - 2

 

 

3 - 3

24'

BÉRES KRISZTIÁN
KATONA BÁLINT LAJOS

28'

4 - 3

 

RÁCZ OLIVÉR

30'

5 - 3

 

RÁCZ OLIVÉR

32'

6 - 3

 

EDŐCS TAMÁS

34'

7 - 3

 

KATONA BÁLINT LAJOS

36'

8 - 3

 

 

8 - 4

37'

BÉRES KRISZTIÁN

 

8 - 5

38'

BÉRES KRISZTIÁN
RÁCZ OLIVÉR

39'

9 - 5

 

RÁCZ OLIVÉR

40'

10 - 5

 

RÁCZ OLIVÉR

40'

11 - 5

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÚJPEST FC - 220 VOLT ÚJPEST FC - 220 VOLT 1 1 0 0 11 5 6 3 14
2 PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS 1 1 0 0 7 2 5 3 13
3 CSŐ-MONTAGE BFK CSŐ-MONTAGE BFK 1 0 1 0 0 0 0 1 4
4 REAC SISE REAC SISE 1 0 1 0 0 0 0 1 3
5 5 STARS ÉRDI VSE 5 STARS ÉRDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 HEGYVIDÉK -GERRZO HEGYVIDÉK -GERRZO 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 KELEN - FTC KELEN - FTC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 PAFC  PAFC  0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ROMHÁNY SE ROMHÁNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 TIHANYI FC TIHANYI FC 1 0 0 1 2 7 -5 0 2
14 ELTE - BEAC ELTE - BEAC 1 0 0 1 5 11 -6 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ELTE - BEAC PTE PEAC R-BUS 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
2 ELTE - BEAC ELTE - BEAC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
3 ELTE - BEAC ÚJPEST FC - 220 VOLT 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
4 ELTE - BEAC CSŐ-MONTAGE BFK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
5 ELTE - BEAC REAC SISE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
6 ELTE - BEAC 5 STARS ÉRDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ELTE - BEAC AIRNERGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ELTE - BEAC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ELTE - BEAC HEGYVIDÉK -GERRZO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ELTE - BEAC KELEN - FTC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ELTE - BEAC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ELTE - BEAC PAFC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 ELTE - BEAC ROMHÁNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 ELTE - BEAC TIHANYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ELTE - BEAC ÚJPEST FC - 220 VOLT 1 1 0 0 11 5 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 11 5 6 3
2 ELTE - BEAC PTE PEAC R-BUS 1 1 0 0 7 2 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 2 5 3
3 ELTE - BEAC CSŐ-MONTAGE BFK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
4 ELTE - BEAC REAC SISE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
5 ELTE - BEAC 5 STARS ÉRDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ELTE - BEAC AIRNERGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ELTE - BEAC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ELTE - BEAC HEGYVIDÉK -GERRZO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ELTE - BEAC KELEN - FTC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ELTE - BEAC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ELTE - BEAC PAFC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ELTE - BEAC ROMHÁNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 ELTE - BEAC TIHANYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 7 -5 0 1 0 0 1 2 7 -5 0
14 ELTE - BEAC ELTE - BEAC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 5 11 -6 0 1 0 0 1 5 11 -6 0
 
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
-------------
5 STARS ÉRDI VSE
-------------
CSŐ-MONTAGE BFK
-------------
ELTE - BEAC
-------------
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
-------------
HEGYVIDÉK -GERRZO
-------------
KELEN - FTC
-------------
AIRNERGY FC
-------------
PTE PEAC R-BUS
-----------7 - 2-
PAFC
-------------
REAC SISE
--0 - 0----------
ROMHÁNY SE
-------------
TIHANYI FC
-------------
ÚJPEST FC - 220 VOLT
---11 - 5---------

Meccsek

ÚJPEST FC - 220 VOLT

2018. 09. 30. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
2018. 09. 30. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC - 220 VOLT
ELTE - BEAC
2018. 10. 07. 19:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. 10. 07. 19:30
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HEGYVIDÉK -GERRZO
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2018. 10. 27. 18:20
Budakalászi Sportcsarnok
2018. 10. 27. 18:20
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
10. 27. 18:20
CSŐ-MONTAGE BFK
2018. 10. 29. 10:00
Csömöri Sportcsarnok
2018. 10. 29. 10:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
10. 29. 10:00
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2018. 11. 18. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
2018. 11. 18. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC - 220 VOLT
11. 18. 18:20
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2018. 11. 24.
Budakalászi Sportcsarnok
2018. 11. 24.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
11. 24.
ROMHÁNY SE
2018. 12. 02. 15:30
Építők Sportcsarnok
2018. 12. 02. 15:30
Építők Sportcsarnok
AIRNERGY FC
12. 02. 15:30
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2018. 12. 09. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
2018. 12. 09. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC - 220 VOLT
12. 09. 18:20
PTE PEAC R-BUS
2018. 12. 15. 12:30
FTC
2018. 12. 15. 12:30
FTC
KELEN - FTC
12. 15. 12:30
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 01. 12.
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 01. 12.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
01. 12.
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 01. 19.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 19.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
01. 19.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 01. 27. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
2019. 01. 27. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC - 220 VOLT
01. 27. 18:20
TIHANYI FC
2019. 02. 03. 18:00
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
2019. 02. 03. 18:00
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
5 STARS ÉRDI VSE
02. 03. 18:00
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 02. 09.
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 09.
BEAC Sportcsarnok
ELTE - BEAC
02. 09.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 02. 17. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
2019. 02. 17. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC - 220 VOLT
02. 17. 18:20
HEGYVIDÉK -GERRZO
2019. 02. 23.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 23.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
02. 23.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 03. 02.
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 03. 02.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
03. 02.
REAC SISE
2019. 03. 09.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 09.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
03. 09.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 03. 23.
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 03. 23.
Kerék utcai Általános Iskola
ROMHÁNY SE
03. 23.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 03. 30.
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 03. 30.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
03. 30.
AIRNERGY FC
2019. 04. 06.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. 04. 06.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
04. 06.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 04. 14. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
2019. 04. 14. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC - 220 VOLT
04. 14. 18:20
KELEN - FTC
2019. 04. 27.
Kerék utcai Általános Iskola
2019. 04. 27.
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
04. 27.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 05. 11.
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 05. 11.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
05. 11.
PAFC
2019. 05. 18.
Alsóörsi Sportcsarnok
2019. 05. 18.
Alsóörsi Sportcsarnok
TIHANYI FC
05. 18.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 05. 25.
Budakalászi Sportcsarnok
2019. 05. 25.
Budakalászi Sportcsarnok
ÚJPEST FC - 220 VOLT
05. 25.
5 STARS ÉRDI VSE

ELTE - BEAC

2018. 09. 30. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
2018. 09. 30. 18:20
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC - 220 VOLT
ELTE - BEAC
2018. 10. 07. 10:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 10. 07. 10:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE - BEAC
AIRNERGY FC
2018. 10. 28. 13:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. 10. 28. 13:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS
10. 28. 13:00
ELTE - BEAC
2018. 11. 04. 09:30
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 04. 09:30
BEAC Sportcsarnok
ELTE - BEAC
11. 04. 09:30
KELEN - FTC
2018. 11. 17.
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 11. 17.
Kerék utcai Általános Iskola
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
11. 17.
ELTE - BEAC
2018. 11. 25. 10:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 11. 25. 10:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE - BEAC
11. 25. 10:15
PAFC
2018. 12. 02. 10:00
Veszprémi Városi Stadion
2018. 12. 02. 10:00
Veszprémi Városi Stadion
TIHANYI FC
12. 02. 10:00
ELTE - BEAC
2018. 12. 09. 10:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 12. 09. 10:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE - BEAC
12. 09. 10:15
5 STARS ÉRDI VSE
2018. 12. 16.
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 12. 16.
Kerék utcai Általános Iskola
ROMHÁNY SE
12. 16.
ELTE - BEAC
2019. 01. 13. 10:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. 01. 13. 10:00
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HEGYVIDÉK -GERRZO
01. 13. 10:00
ELTE - BEAC
2019. 01. 19.
BEAC Sportcsarnok
2019. 01. 19.
BEAC Sportcsarnok
ELTE - BEAC
01. 19.
CSŐ-MONTAGE BFK
2019. 01. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
01. 26. 12:30
ELTE - BEAC
2019. 02. 02.
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 02.
BEAC Sportcsarnok
ELTE - BEAC
02. 02.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2019. 02. 09.
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 09.
BEAC Sportcsarnok
ELTE - BEAC
02. 09.
ÚJPEST FC - 220 VOLT
2019. 02. 16.
Építők Sportcsarnok
2019. 02. 16.
Építők Sportcsarnok
AIRNERGY FC
02. 16.
ELTE - BEAC
2019. 02. 23.
BEAC Sportcsarnok
2019. 02. 23.
BEAC Sportcsarnok
ELTE - BEAC
02. 23.
PTE PEAC R-BUS
2019. 03. 02.
FTC
2019. 03. 02.
FTC
KELEN - FTC
03. 02.
ELTE - BEAC
2019. 03. 09.
BEAC Sportcsarnok
2019. 03. 09.
BEAC Sportcsarnok
ELTE - BEAC
03. 09.
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019. 03. 23.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 23.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC
03. 23.
ELTE - BEAC
2019. 03. 30.
BEAC Sportcsarnok
2019. 03. 30.
BEAC Sportcsarnok
ELTE - BEAC
03. 30.
TIHANYI FC
2019. 04. 06.
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
2019. 04. 06.
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
5 STARS ÉRDI VSE
04. 06.
ELTE - BEAC
2019. 04. 13.
BEAC Sportcsarnok
2019. 04. 13.
BEAC Sportcsarnok
ELTE - BEAC
04. 13.
ROMHÁNY SE
2019. 04. 27.
BEAC Sportcsarnok
2019. 04. 27.
BEAC Sportcsarnok
ELTE - BEAC
04. 27.
HEGYVIDÉK -GERRZO
2019. 05. 11.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 05. 11.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
05. 11.
ELTE - BEAC
2019. 05. 18.
BEAC Sportcsarnok
2019. 05. 18.
BEAC Sportcsarnok
ELTE - BEAC
05. 18.
REAC SISE
2019. 05. 25.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 05. 25.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
05. 25.
ELTE - BEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol