Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 2. forduló

2018.08.05 - 17:30

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion (Grosics Gyula Labdarúgó Stadion )

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
KOVÁCS GERGELY
Tartalékjátékvezető
DERDÁK MARCELL
Asszisztensek
KIRÁLY ZSOLT, BERTALAN DÁVID
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

32'

SZÉLPÁL NORBERT
SAJBÁN MÁTÉ

46'

1 - 1

 

 

1 - 2

46'

SZATMÁRI ISTVÁN
FODOR DÁNIEL ZOLTÁN

57'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 2 2 0 0 7 0 7 6 17
2 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 2 2 0 0 6 1 5 6 19
3 VASAS FC VASAS FC 2 2 0 0 4 2 2 6 14
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 1 1 0 5 2 3 4 10.5
5 ZTE FC ZTE FC 2 1 1 0 4 3 1 4 15.5
6 BUDAÖRS BUDAÖRS 2 1 1 0 3 2 1 4 7
7 VÁC FC VÁC FC 2 1 1 0 3 2 1 4 12.5
8 DOROGI FC DOROGI FC 2 1 1 0 2 1 1 4 12.5
9 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  2 1 1 0 2 1 1 4 14
10 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 2 1 0 1 4 1 3 3 11
11 BSS MONOR BSS MONOR 2 1 0 1 3 2 1 3 11
12 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0 2 0 4 4 0 2 10.5
13 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 2 0 1 1 2 3 -1 1 11.5
14 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0 1 1 2 4 -2 1 7
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 1 1 1 4 -3 1 6.5
16 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 3 7 -4 1 11
17 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 2 0 0 2 2 4 -2 0 5
18 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0 0 2 1 3 -2 0 5
19 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 2 0 0 2 2 5 -3 0 8
20 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 2 0 0 2 0 9 -9 0 1.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE GYIRMÓT FC GYŐR 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6
2 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
3 DUNA ASZFALT TVSE BSS MONOR 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
4 DUNA ASZFALT TVSE WKW ETO FC GYŐR 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
5 DUNA ASZFALT TVSE ZTE FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
6 DUNA ASZFALT TVSE DOROGI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
7 DUNA ASZFALT TVSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 1 1 3
8 DUNA ASZFALT TVSE VÁC FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 1 1 3
9 DUNA ASZFALT TVSE CEGLÉDI VSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 DUNA ASZFALT TVSE VASAS FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
11 DUNA ASZFALT TVSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0 2 0 1 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 1 1 0 2
12 DUNA ASZFALT TVSE SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 2 0 1 1 0 2
13 DUNA ASZFALT TVSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
14 DUNA ASZFALT TVSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
15 DUNA ASZFALT TVSE BUDAÖRS 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
16 DUNA ASZFALT TVSE BUDAFOKI MTE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
17 DUNA ASZFALT TVSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1
18 DUNA ASZFALT TVSE KAZINCBARCIKA 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
19 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 0 3 -3 1
20 DUNA ASZFALT TVSE BFC SIÓFOK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE GYIRMÓT FC GYŐR 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 7 0 7 6
2 DUNA ASZFALT TVSE SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 6 1 5 6 2 2 0 0 6 1 5 6
3 DUNA ASZFALT TVSE VASAS FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 2 2 6
4 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 5 2 3 4
5 DUNA ASZFALT TVSE ZTE FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
6 DUNA ASZFALT TVSE BUDAÖRS 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
7 DUNA ASZFALT TVSE VÁC FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
8 DUNA ASZFALT TVSE DOROGI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
9 DUNA ASZFALT TVSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
10 DUNA ASZFALT TVSE WKW ETO FC GYŐR 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 0 1 4 1 3 3
11 DUNA ASZFALT TVSE BSS MONOR 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
12 DUNA ASZFALT TVSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 4 4 0 2
13 DUNA ASZFALT TVSE KAZINCBARCIKA 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
14 DUNA ASZFALT TVSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
15 DUNA ASZFALT TVSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 1 4 -3 1
16 DUNA ASZFALT TVSE CEGLÉDI VSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 3 7 -4 1
17 DUNA ASZFALT TVSE BUDAFOKI MTE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
18 DUNA ASZFALT TVSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0 0 2 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
19 DUNA ASZFALT TVSE BFC SIÓFOK 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
20 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 9 -9 0
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1--------1 - 2----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
------------3 - 0------
BFC SIÓFOK
------------------2 - 3
BUDAÖRS
-2 - 2-----------------
BUDAFOKI MTE
-----------------1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4------------
DOROGI FC
----------------1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 1---------------
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-----3 - 3-------------
GYIRMÓT FC GYŐR
---------------5 - 0---
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
---------0 - 2---------
KAZINCBARCIKA
----------2 - 2--------
BSS MONOR
--2 - 0----------------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------1 - 1-----
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-----------1 - 0-------
SOROKSÁR SC
-------------------
DUNA ASZFALT TVSE
---------------0 - 4---
VÁC FC
----2 - 1--------------
VASAS FC
------------2 - 1------
ZTE FC
--------1 - 1----------

Meccsek

BUDAÖRS

2018. 07. 29. 18:00
ETO Stadion
2018. 07. 29. 18:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BUDAÖRS
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 08. 12. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 08. 12. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAÖRS
2018. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 08. 29. 17:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAÖRS
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
DOROGI FC
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 09. 30. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BUDAÖRS
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BUDAÖRS
2018. 10. 28. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 28. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
10. 28. 13:30
BUDAÖRS
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
11. 04. 13:30
ZTE FC
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
11. 07. 13:30
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
11. 11. 13:30
VASAS FC
2018. 11. 25. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
11. 25. 17:00
BUDAÖRS
2018. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
12. 02. 13:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 12. 09. 13:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 12. 09. 13:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
12. 09. 13:00
WKW ETO FC GYŐR
2018. 12. 16. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 12. 16. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
12. 16. 17:00
BUDAÖRS
2019. 02. 03.
Budaörsi Városi Stadion
2019. 02. 03.
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
02. 03.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 02. 10.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 02. 10.
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
02. 10.
BUDAÖRS
2019. 02. 17.
Budaörsi Városi Stadion
2019. 02. 17.
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
02. 17.
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24.
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 02. 24.
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
02. 24.
BUDAÖRS
2019. 03. 03.
Budaörsi Városi Stadion
2019. 03. 03.
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
03. 03.
VÁC FC
2019. 03. 06.
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 06.
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
03. 06.
BUDAÖRS
2019. 03. 10.
Budaörsi Városi Stadion
2019. 03. 10.
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
03. 10.
SOROKSÁR SC
2019. 03. 17.
ALCUFER Stadion
2019. 03. 17.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
03. 17.
BUDAÖRS
2019. 03. 31.
Budaörsi Városi Stadion
2019. 03. 31.
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
03. 31.
KAZINCBARCIKA
2019. 04. 07.
MTE-1904 Sporttelep
2019. 04. 07.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
04. 07.
BUDAÖRS
2019. 04. 14.
Budaörsi Városi Stadion
2019. 04. 14.
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
04. 14.
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 21.
Budaörsi Városi Stadion
2019. 04. 21.
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
04. 21.
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 28.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 28.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
04. 28.
BUDAÖRS
2019. 05. 01.
Budaörsi Városi Stadion
2019. 05. 01.
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
05. 01.
BSS MONOR
2019. 05. 05.
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 05. 05.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
05. 05.
BUDAÖRS
2019. 05. 12.
Budaörsi Városi Stadion
2019. 05. 12.
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
05. 12.
BFC SIÓFOK
2019. 05. 19.
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 05. 19.
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
05. 19.
BUDAÖRS

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE

2018. 07. 29. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 08. 12. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 12. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CEGLÉDI VSE
2018. 08. 19. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 08. 19. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BSS MONOR
2018. 08. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 08. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 09. 02. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BFC SIÓFOK
2018. 09. 16. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 09. 16. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 09. 25. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 25. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
WKW ETO FC GYŐR
2018. 09. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAFOKI MTE
2018. 10. 03. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 03. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 07. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
10. 28. 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 11. 04. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 04. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
11. 04. 13:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 11. 07. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
11. 07. 19:00
DOROGI FC
2018. 11. 11. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
11. 11. 13:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 11. 25. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 25. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
11. 25. 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 12. 02. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 12. 02. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
12. 02. 13:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 12. 09. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
12. 09. 13:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 12. 16. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 12. 16. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
12. 16. 17:00
BUDAÖRS
2019. 02. 03.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 03.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
02. 03.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 10.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 02. 10.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
02. 10.
ZTE FC
2019. 02. 17.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 17.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
02. 17.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 24.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 02. 24.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
02. 24.
VASAS FC
2019. 03. 03.
Siófok Városi Stadion
2019. 03. 03.
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
03. 03.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 03. 06.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 03. 06.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
03. 06.
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 03. 10.
ETO Stadion
2019. 03. 10.
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
03. 10.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 03. 17.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 17.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
03. 17.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 03. 31.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 03. 31.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
03. 31.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 07.
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 07.
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
04. 07.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 04. 14.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 14.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
04. 14.
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 21.
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 04. 21.
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
04. 21.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 04. 28.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 28.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
04. 28.
VÁC FC
2019. 05. 01.
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 05. 01.
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
05. 01.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 05. 05.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 05.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
05. 05.
SOROKSÁR SC
2019. 05. 12.
ALCUFER Stadion
2019. 05. 12.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
05. 12.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 05. 19.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 19.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
05. 19.
KAZINCBARCIKA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol