Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 1. forduló

2018.08.04 - 17:00

Gyula, Gyulai Grosics Gyula Akadémia

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
KÁTAI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DR. AMBRUS DÁNIEL JÁNOS, SKOVER PÉTER
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
MAKÓ FC
90'
45'

Gólok

OLÁH GERGŐ

47'

1 - 0

 

CIGAN CRISTIAN-LUCIAN

49'

2 - 0

 

 

2 - 1

53'

BUSA BENCE
MÁTÉ JÁNOS

63'

3 - 1

 

CIGAN CRISTIAN-LUCIAN

67'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 1 1 0 0 4 1 3 3 13
2 FC DABAS FC DABAS 1 1 0 0 3 0 3 3 15
3 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 1 1 0 0 3 0 3 3 14
4 KOZÁRMISLENY FC KOZÁRMISLENY FC 1 1 0 0 3 0 3 3 16
5 SZEOL SC SZEOL SC 1 1 0 0 2 0 2 3 12
6 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 1 1 0 0 1 0 1 3 11
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 9
8 KECSKEMÉTI TE KECSKEMÉTI TE 1 0 1 0 1 1 0 1 10
9 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 7
10 TAKSONY SE TAKSONY SE 1 0 1 0 1 1 0 1 8
11 PMFC PMFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 6
12 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 5
13 MAKÓ FC MAKÓ FC 1 0 0 1 1 4 -3 0 1
14 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 3
15 PAKSI FC II. PAKSI FC II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 2
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 SZEKSZÁRDI UFC SZEOL SC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 SZEKSZÁRDI UFC DUNAÚJVÁROS 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 SZEKSZÁRDI UFC FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 SZEKSZÁRDI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 SZEKSZÁRDI UFC IVÁNCSA KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 SZEKSZÁRDI UFC KOZÁRMISLENY FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
8 SZEKSZÁRDI UFC TAKSONY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
9 SZEKSZÁRDI UFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 SZEKSZÁRDI UFC KECSKEMÉTI TE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 SZEKSZÁRDI UFC PAKSI FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 SZEKSZÁRDI UFC RÁKOSMENTE KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 SZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 SZEKSZÁRDI UFC MAKÓ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
2 SZEKSZÁRDI UFC FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
3 SZEKSZÁRDI UFC IVÁNCSA KSE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
4 SZEKSZÁRDI UFC KOZÁRMISLENY FC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
5 SZEKSZÁRDI UFC SZEOL SC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
6 SZEKSZÁRDI UFC DUNAÚJVÁROS 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 SZEKSZÁRDI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 SZEKSZÁRDI UFC KECSKEMÉTI TE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 SZEKSZÁRDI UFC RÁKOSMENTE KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 SZEKSZÁRDI UFC TAKSONY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
11 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 SZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 SZEKSZÁRDI UFC MAKÓ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
14 SZEKSZÁRDI UFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
15 SZEKSZÁRDI UFC PAKSI FC II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
 
DUNAÚJVÁROS
--------1 - 0------
FC DABAS
---------------
KOZÁRMISLENY FC
-----------3 - 0---
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
---------1 - 1-----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
---------------
IVÁNCSA KSE
----3 - 0----------
KECSKEMÉTI TE
--------------1 - 1
MAKÓ FC
---------------
PAKSI FC II.
-0 - 3-------------
PMFC
---------------
RÁKOSMENTE KSK
---------------
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
-------4 - 1-------
SZEKSZÁRDI UFC
---------------
SZENTLŐRINC SE
---------------
SZEOL SC
-------------2 - 0-
TAKSONY SE
---------------

Meccsek

SZEGED-GROSICS AKADÉMIA

2018. 08. 04. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 08. 04. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
MAKÓ FC
2018. 08. 11. 17:00
PMFC Stadion
2018. 08. 11. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 08. 18. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 08. 18. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 08. 25. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 08. 25. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
08. 25. 17:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
09. 02. 16:00
TAKSONY SE
2018. 09. 09. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
09. 09. 16:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 09. 16. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 09. 16. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
09. 16. 15:30
PAKSI FC II.
2018. 09. 30. 15:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
09. 30. 15:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 10. 07. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 07. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
10. 07. 14:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 14. 14:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 10. 14. 14:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
10. 14. 14:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 10. 21. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 21. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
10. 21. 14:00
DUNAÚJVÁROS
2018. 10. 28. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 28. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
10. 28. 13:30
SZENTLŐRINC SE
2018. 11. 04. 13:30
Iváncsa Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
11. 04. 13:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 11. 11. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 11. 11. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
11. 11. 13:30
SZEOL SC
2018. 11. 17. 13:00
Csepel Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
11. 17. 13:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 11. 25. 13:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 25. 13:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
11. 25. 13:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 02. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 02. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
03. 02. 14:30
PMFC
2019. 03. 09. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 09. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 09. 14:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 16. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 16. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
03. 16. 15:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 03. 23. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
03. 23. 15:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 30. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 30. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
03. 30. 15:00
FC DABAS
2019. 04. 07. 16:00
Paksi FC Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
04. 07. 16:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 04. 13. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 04. 13. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
04. 13. 16:00
KECSKEMÉTI TE
2019. 04. 20. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 20. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
04. 20. 16:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 04. 27. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 04. 27. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
04. 27. 16:30
KOZÁRMISLENY FC
2019. 05. 04. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 05. 04. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
05. 04. 17:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 05. 11. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
05. 11. 17:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 05. 19. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 05. 19. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
05. 19. 17:30
IVÁNCSA KSE
2019. 05. 26. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 26. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
05. 26. 17:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 06. 02. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 06. 02. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
06. 02. 17:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

MAKÓ FC

2018. 08. 04. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 08. 04. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
MAKÓ FC
2018. 08. 11. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 08. 11. 17:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
IVÁNCSA KSE
2018. 08. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
MAKÓ FC
2018. 08. 26. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 08. 26. 17:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
08. 26. 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 09. 02. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
09. 02. 16:00
MAKÓ FC
2018. 09. 09. 16:00
PMFC Stadion
2018. 09. 09. 16:00
PMFC Stadion
PMFC
09. 09. 16:00
MAKÓ FC
2018. 09. 16. 15:30
Makó Város Sportcenrum
2018. 09. 16. 15:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
09. 16. 15:30
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 09. 30. 15:30
Rákosmente sport létesítmény
2018. 09. 30. 15:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
09. 30. 15:30
MAKÓ FC
2018. 10. 07. 14:30
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 07. 14:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
10. 07. 14:30
TAKSONY SE
2018. 10. 14. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
10. 14. 14:30
MAKÓ FC
2018. 10. 21. 14:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 21. 14:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
10. 21. 14:00
PAKSI FC II.
2018. 10. 28. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
10. 28. 13:30
MAKÓ FC
2018. 11. 04. 13:30
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 04. 13:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
11. 04. 13:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 11. 13:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 11. 11. 13:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
11. 11. 13:30
MAKÓ FC
2018. 11. 17. 13:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 17. 13:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
11. 17. 13:00
DUNAÚJVÁROS
2018. 11. 25. 13:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 25. 13:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
11. 25. 13:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 02. 14:30
Iváncsa Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
03. 02. 14:30
MAKÓ FC
2019. 03. 09. 14:30
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 09. 14:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
03. 09. 14:30
SZEOL SC
2019. 03. 17. 15:00
Csepel Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
03. 17. 15:00
MAKÓ FC
2019. 03. 23. 15:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 23. 15:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
03. 23. 15:00
SZENTLŐRINC SE
2019. 03. 30. 15:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 30. 15:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
03. 30. 15:00
PMFC
2019. 04. 06. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 06. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 06. 16:00
MAKÓ FC
2019. 04. 13. 16:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 13. 16:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
04. 13. 16:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 04. 20. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 20. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
04. 20. 16:30
MAKÓ FC
2019. 04. 27. 16:30
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 27. 16:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
04. 27. 16:30
FC DABAS
2019. 05. 05. 17:00
Paksi FC Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
05. 05. 17:00
MAKÓ FC
2019. 05. 11. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 05. 11. 17:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
05. 11. 17:00
KECSKEMÉTI TE
2019. 05. 19. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 19. 17:30
MAKÓ FC
2019. 05. 26. 17:30
Makó Város Sportcenrum
2019. 05. 26. 17:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
05. 26. 17:30
KOZÁRMISLENY FC
2019. 06. 02. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
06. 02. 17:30
MAKÓ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol