Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 2. forduló

2018.08.11 - 17:00

Budapest, Rákosmente sport létesítmény (RKSK)

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
KULCSÁR KATALIN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÖVÉR TAMÁS, SZABÓ FERENC SZILÁRD
RÁKOSMENTE KSK
KOZÁRMISLENY FC
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 2 2 0 0 6 2 4 6 11
2 SZEOL SC SZEOL SC 2 2 0 0 3 0 3 6 15
3 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 2 2 0 0 3 1 2 6 14
4 KOZÁRMISLENY FC KOZÁRMISLENY FC 2 1 1 0 3 0 3 4 13
5 KECSKEMÉTI TE KECSKEMÉTI TE 2 1 1 0 4 2 2 4 7
6 TAKSONY SE TAKSONY SE 2 1 1 0 3 2 1 4 8.5
7 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 2 1 0 1 3 1 2 3 12.5
8 FC DABAS FC DABAS 2 1 0 1 4 3 1 3 7.5
9 MAKÓ FC MAKÓ FC 2 1 0 1 2 4 -2 3 4
10 PAKSI FC II. PAKSI FC II. 2 1 0 1 1 3 -2 3 11
11 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 2 0 2 0 1 1 0 2 8
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 1 1 2 3 -1 1 8.5
13 PMFC PMFC 2 0 0 2 1 3 -2 0 2
14 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 2 0 0 2 0 3 -3 0 6
15 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 2 0 0 2 1 5 -4 0 3.5
16 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 0 2 0 4 -4 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. SZEOL SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
3 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. FC DABAS 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
4 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
5 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. TAKSONY SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
6 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. DUNAÚJVÁROS 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
7 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. KOZÁRMISLENY FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
8 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. IVÁNCSA KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
9 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. MAKÓ FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
10 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. KECSKEMÉTI TE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
12 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. PAKSI FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. RÁKOSMENTE KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
14 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. SZEKSZÁRDI UFC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
15 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. SZENTLŐRINC SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1
16 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. PMFC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 6 2 4 6
2 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. SZEOL SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
3 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. DUNAÚJVÁROS 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
4 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. KOZÁRMISLENY FC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 0 3 4
5 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. KECSKEMÉTI TE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 4 2 2 4
6 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. TAKSONY SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
7 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. IVÁNCSA KSE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 3 1 2 3
8 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. FC DABAS 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 4 3 1 3
9 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. MAKÓ FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
10 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. PAKSI FC II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 3 -2 3
11 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. RÁKOSMENTE KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
12 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. PMFC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
14 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. SZENTLŐRINC SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
15 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. SZEKSZÁRDI UFC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
16 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
 
DUNAÚJVÁROS
--------1 - 0------
FC DABAS
-----1 - 3---------
KOZÁRMISLENY FC
-----------3 - 0---
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
---------1 - 1-----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-------------0 - 1-
IVÁNCSA KSE
----3 - 0----------
KECSKEMÉTI TE
--------------1 - 1
MAKÓ FC
-----1 - 0---------
PAKSI FC II.
-0 - 3-------------
PMFC
----------1 - 2----
RÁKOSMENTE KSK
--0 - 0------------
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
-------4 - 1-------
SZEKSZÁRDI UFC
1 - 2--------------
SZENTLŐRINC SE
--------0 - 1------
SZEOL SC
-------------2 - 0-
TAKSONY SE
---2 - 1-----------

Meccsek

RÁKOSMENTE KSK

2018. 08. 04. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 08. 04. 17:00
Makó Város Sportcenrum
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
RÁKOSMENTE KSK
2018. 08. 11. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 08. 11. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
KOZÁRMISLENY FC
2018. 08. 18. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
2018. 08. 18. 19:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
RÁKOSMENTE KSK
2018. 08. 25. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 08. 25. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 09. 02. 16:00
Iváncsa Sportpálya
2018. 09. 02. 16:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
RÁKOSMENTE KSK
2018. 09. 09. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 09. 09. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
SZEOL SC
2018. 09. 16. 15:30
Bozsik Stadion
2018. 09. 16. 15:30
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
RÁKOSMENTE KSK
2018. 09. 30. 15:30
Rákosmente sport létesítmény
2018. 09. 30. 15:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
09. 30. 15:30
MAKÓ FC
2018. 10. 07. 14:30
PMFC Stadion
2018. 10. 07. 14:30
PMFC Stadion
PMFC
10. 07. 14:30
RÁKOSMENTE KSK
2018. 10. 14. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
2018. 10. 14. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
10. 14. 14:30
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 10. 21. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
10. 21. 14:00
RÁKOSMENTE KSK
2018. 10. 28. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
10. 28. 13:30
RÁKOSMENTE KSK
2018. 11. 04. 13:30
Rákosmente sport létesítmény
2018. 11. 04. 13:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
11. 04. 13:30
FC DABAS
2018. 11. 11. 13:30
Paksi FC Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
11. 11. 13:30
RÁKOSMENTE KSK
2018. 11. 17. 13:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 11. 17. 13:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
11. 17. 13:00
KECSKEMÉTI TE
2018. 11. 25. 13:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 11. 25. 13:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
11. 25. 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 03. 03. 14:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2019. 03. 03. 14:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
03. 03. 14:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 03. 10. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
2019. 03. 10. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
03. 10. 14:30
DUNAÚJVÁROS
2019. 03. 17. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 17. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
03. 17. 15:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 03. 24. 15:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 03. 24. 15:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
03. 24. 15:00
IVÁNCSA KSE
2019. 03. 31. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
03. 31. 15:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 04. 07. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 04. 07. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
04. 07. 16:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 04. 14. 16:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 14. 16:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
04. 14. 16:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 04. 21. 16:30
Rákosmente sport létesítmény
2019. 04. 21. 16:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
04. 21. 16:30
PMFC
2019. 04. 28. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 28. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 28. 16:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 05. 05. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 05. 05. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
05. 05. 17:00
SZENTLŐRINC SE
2019. 05. 12. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 05. 12. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
05. 12. 17:00
TAKSONY SE
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 19. 17:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 05. 26. 17:30
Rákosmente sport létesítmény
2019. 05. 26. 17:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
05. 26. 17:30
PAKSI FC II.
2019. 06. 02. 17:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
06. 02. 17:30
RÁKOSMENTE KSK

KOZÁRMISLENY FC

2018. 08. 04. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 08. 04. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 08. 11. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 08. 11. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
KOZÁRMISLENY FC
2018. 08. 18. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 08. 18. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
TAKSONY SE
2018. 08. 26. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
KOZÁRMISLENY FC
2018. 09. 02. 16:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 09. 02. 16:00
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
PAKSI FC II.
2018. 09. 09. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
KOZÁRMISLENY FC
2018. 09. 16. 15:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 09. 16. 15:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 09. 30. 15:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 09. 30. 15:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
09. 30. 15:30
SZENTLŐRINC SE
2018. 10. 07. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2018. 10. 07. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
10. 07. 18:00
KOZÁRMISLENY FC
2018. 10. 14. 14:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 10. 14. 14:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
10. 14. 14:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 10. 21. 14:00
Iváncsa Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
10. 21. 14:00
KOZÁRMISLENY FC
2018. 10. 28. 13:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 10. 28. 13:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
10. 28. 13:30
SZEOL SC
2018. 11. 04. 13:30
Csepel Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
11. 04. 13:30
KOZÁRMISLENY FC
2018. 11. 11. 13:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 11. 11. 13:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
11. 11. 13:30
MAKÓ FC
2018. 11. 17. 13:00
PMFC Stadion
2018. 11. 17. 13:00
PMFC Stadion
PMFC
11. 17. 13:00
KOZÁRMISLENY FC
2018. 11. 25. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 25. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 25. 13:00
KOZÁRMISLENY FC
2019. 03. 03. 14:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2019. 03. 03. 14:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
03. 03. 14:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 03. 10. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
03. 10. 14:30
KOZÁRMISLENY FC
2019. 03. 17. 15:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2019. 03. 17. 15:00
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
03. 17. 15:00
FC DABAS
2019. 03. 24. 15:00
Paksi FC Stadion
2019. 03. 24. 15:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
03. 24. 15:00
KOZÁRMISLENY FC
2019. 03. 31. 15:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2019. 03. 31. 15:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
03. 31. 15:30
KECSKEMÉTI TE
2019. 04. 07. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
04. 07. 16:00
KOZÁRMISLENY FC
2019. 04. 14. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
04. 14. 16:00
KOZÁRMISLENY FC
2019. 04. 21. 16:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2019. 04. 21. 16:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
04. 21. 16:30
DUNAÚJVÁROS
2019. 04. 28. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 04. 28. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
04. 28. 16:30
KOZÁRMISLENY FC
2019. 05. 05. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2019. 05. 05. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
05. 05. 17:00
IVÁNCSA KSE
2019. 05. 12. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
05. 12. 17:00
KOZÁRMISLENY FC
2019. 05. 19. 17:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2019. 05. 19. 17:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
05. 19. 17:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 05. 26. 17:30
Makó Város Sportcenrum
2019. 05. 26. 17:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
05. 26. 17:30
KOZÁRMISLENY FC
2019. 06. 02. 17:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2019. 06. 02. 17:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
06. 02. 17:30
PMFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol