Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 4. forduló

2018.08.25 - 17:00

Szekszárd, Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont (Szekszárdi UFC Sporttelep)

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
ZIERKELBACH PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KESZTHELYI TAMÁS, RÓZSÁS RITA
SZEKSZÁRDI UFC
IVÁNCSA KSE
90'
45'

Gólok

HEGEDŰS MÁRK

12'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEOL SC SZEOL SC 4 3 1 0 7 1 6 10 11.3
2 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 4 3 0 1 7 3 4 9 10.3
3 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 4 3 0 1 4 2 2 9 8.5
4 KOZÁRMISLENY FC KOZÁRMISLENY FC 4 2 2 0 8 1 7 8 8
5 KECSKEMÉTI TE KECSKEMÉTI TE 4 2 1 1 5 3 2 7 9.3
6 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 4 2 0 2 3 4 -1 6 8
7 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 4 2 0 2 3 5 -2 6 5.5
8 TAKSONY SE TAKSONY SE 4 1 2 1 4 4 0 5 7
9 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 4 1 2 1 2 2 0 5 6.3
10 PMFC PMFC 4 1 1 2 3 4 -1 4 4.8
11 FC DABAS FC DABAS 4 1 1 2 4 7 -3 4 11
12 PAKSI FC II. PAKSI FC II. 4 1 1 2 1 4 -3 4 7.3
13 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 4 1 0 3 4 4 0 3 11.5
14 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 4 1 0 3 3 7 -4 3 6.7
15 MAKÓ FC MAKÓ FC 4 1 0 3 4 10 -6 3 5.3
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 0 3 1 2 3 -1 3 9.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 2 1 1 0 3 0 3 4 2 2 0 0 3 0 3 6 4 3 1 0 6 0 6 10
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 1 0 3 0 3 4 4 2 2 0 4 0 4 8
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 2 1 1 2 3 -1 7
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 2 0 2 2 2 0 6
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 1 1 0 1 0 1 4 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 3 0 2 1 1 6
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE 2 0 2 0 1 1 0 2 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 3 0 2 1 1 6
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS 2 1 1 0 1 0 1 4 2 0 2 0 0 0 0 2 4 1 3 0 1 0 1 6
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 2 1 0 1 2 1 1 3 2 0 2 0 0 0 0 2 4 1 2 1 2 1 1 5
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE 3 1 1 1 1 1 0 4 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 2 1 2 2 0 5
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC 2 1 1 0 1 0 1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 1 1 0 5
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE 2 1 1 0 1 0 1 4 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 1 2 1 1 2 -1 5
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 2 1 2 4 -2 5
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 0 2 -2 1 4 0 2 2 0 2 -2 2
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 2 2 0 2 -2 2
15 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 2 2 0 2 -2 2
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 1 3 0 4 -4 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 2 2 0 0 6 1 5 6 2 1 1 0 1 0 1 4 4 3 1 0 7 1 6 10
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 2 1 0 1 4 2 2 3 2 2 0 0 3 1 2 6 4 3 0 1 7 3 4 9
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS 2 1 0 1 1 1 0 3 2 2 0 0 3 1 2 6 4 3 0 1 4 2 2 9
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC 2 1 1 0 4 1 3 4 2 1 1 0 4 0 4 4 4 2 2 0 8 1 7 8
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE 3 1 1 1 2 2 0 4 1 1 0 0 3 1 2 3 4 2 1 1 5 3 2 7
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 1 2 -1 3 4 2 0 2 3 4 -1 6
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 2 0 2 3 5 -2 6
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 2 1 4 4 0 5
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 2 1 2 2 0 5
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 1 2 3 4 -1 4
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS 2 0 0 2 1 7 -6 0 2 1 1 0 3 0 3 4 4 1 1 2 4 7 -3 4
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. 2 0 1 1 0 3 -3 1 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 1 2 1 4 -3 4
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE 2 1 0 1 4 2 2 3 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 1 0 3 4 4 0 3
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 3 6 -3 3 4 1 0 3 3 7 -4 3
15 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 0 2 2 8 -6 0 4 1 0 3 4 10 -6 3
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 3 1 2 3 -1 3
 
DUNAÚJVÁROS
--------1 - 00 - 1-----
FC DABAS
-0 - 4---1 - 3---------
KOZÁRMISLENY FC
-----------3 - 0--1 - 1
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-0 - 0-------1 - 1-----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-------------0 - 1-
IVÁNCSA KSE
----3 - 0---1 - 2------
KECSKEMÉTI TE
-------1 - 0----0 - 1-1 - 1
MAKÓ FC
----1 - 21 - 0---------
PAKSI FC II.
-0 - 3-0 - 0-----------
PMFC
----------1 - 2--0 - 0-
RÁKOSMENTE KSK
--0 - 0-------0 - 1----
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
-------4 - 1---0 - 1---
SZEKSZÁRDI UFC
1 - 2----1 - 0---------
SZENTLŐRINC SE
----2 - 1---0 - 1------
SZEOL SC
-------4 - 1-----2 - 0-
TAKSONY SE
0 - 1--2 - 1-----------

Meccsek

SZEKSZÁRDI UFC

2018. 08. 04. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 08. 04. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAÚJVÁROS
2018. 08. 18. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 08. 18. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
IVÁNCSA KSE
2018. 09. 02. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 02. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 09. 09. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 09. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 09. 16. 15:30
Makó Város Sportcenrum
2018. 09. 16. 15:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 09. 30. 15:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 30. 15:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
09. 30. 15:30
PMFC
2018. 10. 07. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
10. 07. 14:30
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 10. 14. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
2018. 10. 14. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
10. 14. 14:30
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 10. 21. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 21. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
10. 21. 14:00
TAKSONY SE
2018. 10. 28. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
10. 28. 13:30
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 11. 04. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 04. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 04. 13:30
PAKSI FC II.
2018. 11. 11. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
11. 11. 13:30
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 17. 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 25. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 25. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 25. 13:00
KOZÁRMISLENY FC
2019. 03. 03. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
03. 03. 14:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 03. 10. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 10. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 10. 14:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 17. 15:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
03. 17. 15:00
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 03. 24. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 24. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 24. 15:00
SZEOL SC
2019. 03. 31. 15:30
Csepel Stadion
2019. 03. 31. 15:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
03. 31. 15:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 04. 07. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 07. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 07. 16:00
MAKÓ FC
2019. 04. 14. 16:00
PMFC Stadion
2019. 04. 14. 16:00
PMFC Stadion
PMFC
04. 14. 16:00
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 04. 21. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 21. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 21. 16:30
SZENTLŐRINC SE
2019. 04. 28. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 28. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 28. 16:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 05. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
05. 05. 17:00
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 05. 12. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 12. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 12. 17:00
FC DABAS
2019. 05. 19. 17:30
Paksi FC Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
05. 19. 17:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 05. 26. 17:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 26. 17:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 26. 17:30
KECSKEMÉTI TE
2019. 06. 02. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 02. 17:30
SZEKSZÁRDI UFC

IVÁNCSA KSE

2018. 08. 05. 17:00
Iváncsa Sportpálya
2018. 08. 05. 17:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 08. 11. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 08. 11. 17:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
IVÁNCSA KSE
2018. 08. 18. 17:00
Iváncsa Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
PMFC
2018. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
IVÁNCSA KSE
2018. 09. 02. 16:00
Iváncsa Sportpálya
2018. 09. 02. 16:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
RÁKOSMENTE KSK
2018. 09. 09. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
IVÁNCSA KSE
2018. 09. 16. 15:30
Iváncsa Sportpálya
2018. 09. 16. 15:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
FC DABAS
2018. 09. 30. 15:30
Paksi FC Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
09. 30. 15:30
IVÁNCSA KSE
2018. 10. 07. 14:30
Iváncsa Sportpálya
2018. 10. 07. 14:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
10. 07. 14:30
KECSKEMÉTI TE
2018. 10. 14. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 10. 14. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
10. 14. 14:30
IVÁNCSA KSE
2018. 10. 21. 14:00
Iváncsa Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
10. 21. 14:00
KOZÁRMISLENY FC
2018. 10. 28. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2018. 10. 28. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
10. 28. 18:00
IVÁNCSA KSE
2018. 11. 04. 13:30
Iváncsa Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
11. 04. 13:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 11. 11. 13:30
Iváncsa Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
11. 11. 13:30
SZENTLŐRINC SE
2018. 11. 17. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
11. 17. 13:00
IVÁNCSA KSE
2018. 11. 25. 13:00
Csepel Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
11. 25. 13:00
IVÁNCSA KSE
2019. 03. 03. 14:30
Iváncsa Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
03. 03. 14:30
MAKÓ FC
2019. 03. 10. 14:30
PMFC Stadion
2019. 03. 10. 14:30
PMFC Stadion
PMFC
03. 10. 14:30
IVÁNCSA KSE
2019. 03. 17. 15:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
03. 17. 15:00
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 03. 24. 15:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 03. 24. 15:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
03. 24. 15:00
IVÁNCSA KSE
2019. 03. 31. 15:30
Iváncsa Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
03. 31. 15:30
TAKSONY SE
2019. 04. 07. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 07. 16:00
IVÁNCSA KSE
2019. 04. 14. 16:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
04. 14. 16:00
PAKSI FC II.
2019. 04. 21. 16:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
04. 21. 16:30
IVÁNCSA KSE
2019. 04. 28. 16:30
Iváncsa Sportpálya
2019. 04. 28. 16:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
04. 28. 16:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 05. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2019. 05. 05. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
05. 05. 17:00
IVÁNCSA KSE
2019. 05. 12. 17:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
05. 12. 17:00
DUNAÚJVÁROS
2019. 05. 19. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 05. 19. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
05. 19. 17:30
IVÁNCSA KSE
2019. 05. 26. 17:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
05. 26. 17:30
IVÁNCSA KSE
2019. 06. 02. 17:30
Iváncsa Sportpálya
2019. 06. 02. 17:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
06. 02. 17:30
SZEOL SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol