Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 6. forduló

2018.09.09 - 16:00

Dabas, FC Dabas Sporttelep

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
GÖRÖG MÁRIÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BŐHM ÁRMIN, MAKKOSNÉ PETZ BRIGITTA
FC DABAS
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

MÁTÉ JÁNOS

 

0 - 2

81'

GERMÁN TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 6 5 0 1 13 3 10 15 10.7
2 SZEOL SC SZEOL SC 6 4 2 0 10 2 8 14 9.8
3 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 6 4 1 1 8 4 4 13 10.2
4 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 6 4 0 2 10 4 6 12 10.8
5 KOZÁRMISLENY FC KOZÁRMISLENY FC 6 3 3 0 11 2 9 12 9.7
6 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 6 3 1 2 4 5 -1 10 5.5
7 KECSKEMÉTI TE KECSKEMÉTI TE 6 2 3 1 7 5 2 9 9.8
8 TAKSONY SE TAKSONY SE 6 2 2 2 7 9 -2 8 6.8
9 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 6 2 0 4 10 9 1 6 10.5
10 PMFC PMFC 6 1 3 2 5 6 -1 6 7.2
11 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 6 1 2 3 5 10 -5 5 6
12 PAKSI FC II. PAKSI FC II. 6 1 2 3 3 8 -5 5 8.2
13 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 6 1 1 4 5 10 -5 4 7.7
14 FC DABAS FC DABAS 6 1 1 4 4 11 -7 4 7.3
15 MAKÓ FC MAKÓ FC 6 1 1 4 4 14 -10 4 6.5
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 0 4 2 3 7 -4 4 9.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 3 2 1 0 5 0 5 7 3 3 0 0 4 0 4 9 6 5 1 0 9 0 9 16
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE 3 3 0 0 4 1 3 9 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 3 1 2 5 4 1 10
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC 3 1 2 0 1 0 1 5 3 1 2 0 4 1 3 5 6 2 4 0 5 1 4 10
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS 3 1 2 0 1 0 1 5 3 1 2 0 2 1 1 5 6 2 4 0 3 1 2 10
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE 3 1 2 0 1 0 1 5 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 2 3 1 2 2 0 9
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 2 1 1 3 -2 5 6 2 3 1 2 3 -1 9
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 3 1 1 1 2 1 1 4 3 0 3 0 0 0 0 3 6 1 4 1 2 1 1 7
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE 4 1 2 1 2 2 0 5 2 0 2 0 1 1 0 2 6 1 4 1 3 3 0 7
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 1 2 1 1 1 0 5 2 0 2 0 1 1 0 2 6 1 4 1 2 2 0 7
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC 3 1 2 0 1 0 1 5 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 1 4 1 1 1 0 7
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE 3 0 3 0 2 2 0 3 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 1 4 1 3 4 -1 7
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS 3 0 1 2 1 5 -4 1 3 1 2 0 1 0 1 5 6 1 3 2 2 5 -3 6
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC 3 0 2 1 0 2 -2 2 3 1 0 2 1 2 -1 3 6 1 2 3 1 4 -3 5
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. 3 0 1 2 1 3 -2 1 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 0 3 3 1 4 -3 3
15 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 0 3 3 1 4 -3 3
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 2 2 0 2 -2 2 6 0 3 3 0 3 -3 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 3 2 0 1 8 2 6 6 3 3 0 0 5 1 4 9 6 5 0 1 13 3 10 15
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 3 2 1 0 6 1 5 7 3 2 1 0 4 1 3 7 6 4 2 0 10 2 8 14
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS 3 2 0 1 3 1 2 6 3 2 1 0 5 3 2 7 6 4 1 1 8 4 4 13
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE 3 2 0 1 6 2 4 6 3 2 0 1 4 2 2 6 6 4 0 2 10 4 6 12
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC 3 2 1 0 6 1 5 7 3 1 2 0 5 1 4 5 6 3 3 0 11 2 9 12
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC 3 2 0 1 3 2 1 6 3 1 1 1 1 3 -2 4 6 3 1 2 4 5 -1 10
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE 4 1 2 1 3 3 0 5 2 1 1 0 4 2 2 4 6 2 3 1 7 5 2 9
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE 3 2 0 1 5 3 2 6 3 0 2 1 2 6 -4 2 6 2 2 2 7 9 -2 8
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE 3 2 0 1 9 4 5 6 3 0 0 3 1 5 -4 0 6 2 0 4 10 9 1 6
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC 3 0 2 1 1 2 -1 2 3 1 1 1 4 4 0 4 6 1 3 2 5 6 -1 6
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK 3 0 1 2 1 4 -3 1 3 1 1 1 4 6 -2 4 6 1 2 3 5 10 -5 5
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. 3 0 2 1 2 5 -3 2 3 1 0 2 1 3 -2 3 6 1 2 3 3 8 -5 5
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 0 3 3 7 -4 3 6 1 1 4 5 10 -5 4
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS 3 0 0 3 1 9 -8 0 3 1 1 1 3 2 1 4 6 1 1 4 4 11 -7 4
15 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC 2 1 0 1 2 2 0 3 4 0 1 3 2 12 -10 1 6 1 1 4 4 14 -10 4
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 0 3 1 2 5 -3 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 0 4 2 3 7 -4 4
 
DUNAÚJVÁROS
2 - 0-------1 - 00 - 1-----
FC DABAS
-0 - 4---1 - 3----0 - 2----
KOZÁRMISLENY FC
-------2 - 0---3 - 0--1 - 1
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-0 - 0---1 - 1---1 - 1--0 - 3--
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
--------2 - 2----0 - 1-
IVÁNCSA KSE
----3 - 0---1 - 25 - 2-----
KECSKEMÉTI TE
--1 - 1----1 - 0----0 - 1-1 - 1
MAKÓ FC
----1 - 21 - 0---------
PAKSI FC II.
2 - 20 - 3-0 - 0-----------
PMFC
-------0 - 0--1 - 2--0 - 0-
RÁKOSMENTE KSK
--0 - 0-------0 - 1--1 - 3-
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
-------4 - 1---0 - 1--4 - 0
SZEKSZÁRDI UFC
1 - 2---1 - 01 - 0---------
SZENTLŐRINC SE
----2 - 1--4 - 00 - 1------
SZEOL SC
-------4 - 1----0 - 02 - 0-
TAKSONY SE
0 - 1--2 - 1-3 - 1---------

Meccsek

FC DABAS

2018. 08. 05. 17:00
Paksi FC Stadion
2018. 08. 05. 17:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
FC DABAS
2018. 08. 12. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
KECSKEMÉTI TE
2018. 08. 18. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 08. 18. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
FC DABAS
2018. 08. 26. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
KOZÁRMISLENY FC
2018. 09. 02. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2018. 09. 02. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
FC DABAS
2018. 09. 09. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 09. 16. 15:30
Iváncsa Sportpálya
2018. 09. 16. 15:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
FC DABAS
2018. 09. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEOL SC
2018. 10. 07. 14:30
Bozsik Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
FC DABAS
2018. 10. 14. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
MAKÓ FC
2018. 10. 21. 14:00
PMFC Stadion
2018. 10. 21. 14:00
PMFC Stadion
PMFC
FC DABAS
2018. 10. 28. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 11. 04. 13:30
Rákosmente sport létesítmény
2018. 11. 04. 13:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
FC DABAS
2018. 11. 11. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TAKSONY SE
2018. 11. 17. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
FC DABAS
2018. 11. 25. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 25. 13:00
PAKSI FC II.
2019. 03. 03. 14:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
03. 03. 14:30
FC DABAS
2019. 03. 10. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 10. 14:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 03. 17. 15:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2019. 03. 17. 15:00
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
03. 17. 15:00
FC DABAS
2019. 03. 24. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 24. 15:00
DUNAÚJVÁROS
2019. 03. 31. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 31. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
03. 31. 15:30
FC DABAS
2019. 04. 07. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 07. 16:00
IVÁNCSA KSE
2019. 04. 14. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
04. 14. 16:00
FC DABAS
2019. 04. 21. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 21. 16:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 04. 28. 16:30
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 28. 16:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
04. 28. 16:30
FC DABAS
2019. 05. 05. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 05. 17:00
PMFC
2019. 05. 12. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 12. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 12. 17:00
FC DABAS
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 19. 17:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 05. 26. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
05. 26. 17:30
FC DABAS
2019. 06. 02. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
06. 02. 17:30
SZENTLŐRINC SE

SZEGED-GROSICS AKADÉMIA

2018. 08. 04. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 08. 04. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
MAKÓ FC
2018. 08. 11. 17:00
PMFC Stadion
2018. 08. 11. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 08. 18. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 08. 18. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 08. 25. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 08. 25. 17:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 09. 02. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
TAKSONY SE
2018. 09. 09. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 09. 16. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 09. 16. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
PAKSI FC II.
2018. 09. 30. 15:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 10. 07. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 07. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 14. 14:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 10. 14. 14:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 10. 21. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 21. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
DUNAÚJVÁROS
2018. 10. 28. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 28. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
SZENTLŐRINC SE
2018. 11. 04. 13:30
Iváncsa Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 11. 11. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 11. 11. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
SZEOL SC
2018. 11. 17. 13:00
Bozsik Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 11. 25. 13:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 25. 13:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
11. 25. 13:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 03. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 03. 14:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
03. 03. 14:30
PMFC
2019. 03. 10. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 10. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 10. 14:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 17. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 17. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
03. 17. 15:00
RÁKOSMENTE KSK
2019. 03. 24. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
03. 24. 15:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 31. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 31. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
03. 31. 15:30
FC DABAS
2019. 04. 07. 16:00
Paksi FC Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
04. 07. 16:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 04. 14. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 04. 14. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
04. 14. 16:00
KECSKEMÉTI TE
2019. 04. 21. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
04. 21. 16:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 04. 28. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 04. 28. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
04. 28. 16:30
KOZÁRMISLENY FC
2019. 05. 05. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
05. 05. 17:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 05. 12. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
05. 12. 17:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 05. 19. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 05. 19. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
05. 19. 17:30
IVÁNCSA KSE
2019. 05. 26. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 26. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
05. 26. 17:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 06. 02. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 06. 02. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
06. 02. 17:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol