Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 6. forduló

2018.09.09 - 16:00

Szekszárd, Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont (Szekszárdi UFC Sporttelep)

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
ALTORJAY ÁRON GELLÉRT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SCHWEIGHARDT DÁNIEL, NAGY MÁRK
SZEKSZÁRDI UFC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
90'
45'

Gólok

FEJES PÉTER

52'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 6 5 0 1 13 3 10 15 10.7
2 SZEOL SC SZEOL SC 6 4 2 0 10 2 8 14 9.8
3 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 6 4 1 1 8 4 4 13 10.2
4 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 6 4 0 2 10 4 6 12 10.8
5 KOZÁRMISLENY FC KOZÁRMISLENY FC 6 3 3 0 11 2 9 12 9.7
6 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 6 3 1 2 4 5 -1 10 5.5
7 KECSKEMÉTI TE KECSKEMÉTI TE 6 2 3 1 7 5 2 9 9.8
8 TAKSONY SE TAKSONY SE 6 2 2 2 7 9 -2 8 6.8
9 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 6 2 0 4 10 9 1 6 10.5
10 PMFC PMFC 6 1 3 2 5 6 -1 6 7.2
11 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 6 1 2 3 5 10 -5 5 6
12 PAKSI FC II. PAKSI FC II. 6 1 2 3 3 8 -5 5 8.2
13 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 6 1 1 4 5 10 -5 4 7.7
14 FC DABAS FC DABAS 6 1 1 4 4 11 -7 4 7.3
15 MAKÓ FC MAKÓ FC 6 1 1 4 4 14 -10 4 6.5
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 0 4 2 3 7 -4 4 9.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 3 2 1 0 5 0 5 7 3 3 0 0 4 0 4 9 6 5 1 0 9 0 9 16
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE 3 3 0 0 4 1 3 9 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 3 1 2 5 4 1 10
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC 3 1 2 0 1 0 1 5 3 1 2 0 4 1 3 5 6 2 4 0 5 1 4 10
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS 3 1 2 0 1 0 1 5 3 1 2 0 2 1 1 5 6 2 4 0 3 1 2 10
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE 3 1 2 0 1 0 1 5 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 2 3 1 2 2 0 9
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 2 1 1 3 -2 5 6 2 3 1 2 3 -1 9
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 3 1 1 1 2 1 1 4 3 0 3 0 0 0 0 3 6 1 4 1 2 1 1 7
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE 4 1 2 1 2 2 0 5 2 0 2 0 1 1 0 2 6 1 4 1 3 3 0 7
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 1 2 1 1 1 0 5 2 0 2 0 1 1 0 2 6 1 4 1 2 2 0 7
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC 3 1 2 0 1 0 1 5 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 1 4 1 1 1 0 7
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE 3 0 3 0 2 2 0 3 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 1 4 1 3 4 -1 7
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS 3 0 1 2 1 5 -4 1 3 1 2 0 1 0 1 5 6 1 3 2 2 5 -3 6
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC 3 0 2 1 0 2 -2 2 3 1 0 2 1 2 -1 3 6 1 2 3 1 4 -3 5
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. 3 0 1 2 1 3 -2 1 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 0 3 3 1 4 -3 3
15 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 0 3 3 1 4 -3 3
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 2 2 0 2 -2 2 6 0 3 3 0 3 -3 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 3 2 0 1 8 2 6 6 3 3 0 0 5 1 4 9 6 5 0 1 13 3 10 15
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 3 2 1 0 6 1 5 7 3 2 1 0 4 1 3 7 6 4 2 0 10 2 8 14
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS 3 2 0 1 3 1 2 6 3 2 1 0 5 3 2 7 6 4 1 1 8 4 4 13
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE 3 2 0 1 6 2 4 6 3 2 0 1 4 2 2 6 6 4 0 2 10 4 6 12
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC 3 2 1 0 6 1 5 7 3 1 2 0 5 1 4 5 6 3 3 0 11 2 9 12
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC 3 2 0 1 3 2 1 6 3 1 1 1 1 3 -2 4 6 3 1 2 4 5 -1 10
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE 4 1 2 1 3 3 0 5 2 1 1 0 4 2 2 4 6 2 3 1 7 5 2 9
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE 3 2 0 1 5 3 2 6 3 0 2 1 2 6 -4 2 6 2 2 2 7 9 -2 8
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE 3 2 0 1 9 4 5 6 3 0 0 3 1 5 -4 0 6 2 0 4 10 9 1 6
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC 3 0 2 1 1 2 -1 2 3 1 1 1 4 4 0 4 6 1 3 2 5 6 -1 6
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK 3 0 1 2 1 4 -3 1 3 1 1 1 4 6 -2 4 6 1 2 3 5 10 -5 5
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. 3 0 2 1 2 5 -3 2 3 1 0 2 1 3 -2 3 6 1 2 3 3 8 -5 5
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 0 3 3 7 -4 3 6 1 1 4 5 10 -5 4
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS 3 0 0 3 1 9 -8 0 3 1 1 1 3 2 1 4 6 1 1 4 4 11 -7 4
15 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC 2 1 0 1 2 2 0 3 4 0 1 3 2 12 -10 1 6 1 1 4 4 14 -10 4
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 0 3 1 2 5 -3 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 0 4 2 3 7 -4 4
 
DUNAÚJVÁROS
2 - 0-------1 - 00 - 1-----
FC DABAS
-0 - 4---1 - 3----0 - 2----
KOZÁRMISLENY FC
-------2 - 0---3 - 0--1 - 1
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-0 - 0---1 - 1---1 - 1--0 - 3--
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
--------2 - 2----0 - 1-
IVÁNCSA KSE
----3 - 0---1 - 25 - 2-----
KECSKEMÉTI TE
--1 - 1----1 - 0----0 - 1-1 - 1
MAKÓ FC
----1 - 21 - 0---------
PAKSI FC II.
2 - 20 - 3-0 - 0-----------
PMFC
-------0 - 0--1 - 2--0 - 0-
RÁKOSMENTE KSK
--0 - 0-------0 - 1--1 - 3-
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
-------4 - 1---0 - 1--4 - 0
SZEKSZÁRDI UFC
1 - 2---1 - 01 - 0---------
SZENTLŐRINC SE
----2 - 1--4 - 00 - 1------
SZEOL SC
-------4 - 1----0 - 02 - 0-
TAKSONY SE
0 - 1--2 - 1-3 - 1---------

Meccsek

SZEKSZÁRDI UFC

2018. 08. 04. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 08. 04. 17:00
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 11. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
DUNAÚJVÁROS
2018. 08. 18. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 08. 18. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 25. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
IVÁNCSA KSE
2018. 09. 02. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 02. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 09. 09. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 09. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 09. 16. 15:30
Makó Város Sportcenrum
2018. 09. 16. 15:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 09. 30. 15:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 30. 15:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
09. 30. 15:30
PMFC
2018. 10. 07. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
10. 07. 14:30
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 10. 14. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
2018. 10. 14. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
10. 14. 14:30
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 10. 21. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 21. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
10. 21. 14:00
TAKSONY SE
2018. 10. 28. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
10. 28. 13:30
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 11. 04. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 04. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 04. 13:30
PAKSI FC II.
2018. 11. 11. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
11. 11. 13:30
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 17. 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 25. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 25. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
11. 25. 13:00
KOZÁRMISLENY FC
2019. 03. 03. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
03. 03. 14:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 03. 10. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 10. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 10. 14:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 03. 17. 15:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
03. 17. 15:00
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 03. 24. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 24. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 24. 15:00
SZEOL SC
2019. 03. 31. 15:30
Csepel Stadion
2019. 03. 31. 15:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
03. 31. 15:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 04. 07. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 07. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 07. 16:00
MAKÓ FC
2019. 04. 14. 16:00
PMFC Stadion
2019. 04. 14. 16:00
PMFC Stadion
PMFC
04. 14. 16:00
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 04. 21. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 21. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 21. 16:30
SZENTLŐRINC SE
2019. 04. 28. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 28. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
04. 28. 16:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 05. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
05. 05. 17:00
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 05. 12. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 12. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 12. 17:00
FC DABAS
2019. 05. 19. 17:30
Paksi FC Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
05. 19. 17:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 05. 26. 17:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 26. 17:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 26. 17:30
KECSKEMÉTI TE
2019. 06. 02. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 02. 17:30
SZEKSZÁRDI UFC

BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

2018. 08. 05. 17:00
Iváncsa Sportpálya
2018. 08. 05. 17:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 08. 12. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 12. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SZEOL SC
2018. 08. 19. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 08. 26. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 08. 26. 17:00
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 09. 02. 16:00
Csepel Stadion
2018. 09. 02. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
PMFC
2018. 09. 09. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 09. 16:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 09. 16. 15:30
Bozsik Stadion
2018. 09. 16. 15:30
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
RÁKOSMENTE KSK
2018. 09. 30. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
09. 30. 15:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 10. 07. 14:30
Bozsik Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
10. 07. 14:30
FC DABAS
2018. 10. 14. 14:30
Paksi FC Stadion
2018. 10. 14. 14:30
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
10. 14. 14:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 10. 21. 14:00
Csepel Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
10. 21. 14:00
KECSKEMÉTI TE
2018. 10. 28. 13:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
10. 28. 13:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 11. 04. 13:30
Csepel Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
11. 04. 13:30
KOZÁRMISLENY FC
2018. 11. 11. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2018. 11. 11. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
11. 11. 16:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2018. 11. 17. 13:00
Csepel Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
11. 17. 13:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 11. 25. 13:00
Csepel Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
11. 25. 13:00
IVÁNCSA KSE
2019. 03. 03. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
03. 03. 14:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 03. 10. 14:30
Csepel Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
03. 10. 14:30
SZENTLŐRINC SE
2019. 03. 17. 15:00
Csepel Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
03. 17. 15:00
MAKÓ FC
2019. 03. 24. 15:00
PMFC Stadion
2019. 03. 24. 15:00
PMFC Stadion
PMFC
03. 24. 15:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 03. 31. 15:30
Csepel Stadion
2019. 03. 31. 15:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
03. 31. 15:30
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 04. 07. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
2019. 04. 07. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
04. 07. 16:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 04. 14. 16:00
Csepel Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
04. 14. 16:00
TAKSONY SE
2019. 04. 21. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 21. 16:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 04. 28. 16:30
Csepel Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
04. 28. 16:30
PAKSI FC II.
2019. 05. 05. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
05. 05. 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 05. 12. 17:00
Csepel Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
05. 12. 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 19. 17:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2019. 05. 19. 17:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
05. 19. 17:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 05. 26. 17:30
Csepel Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
05. 26. 17:30
DUNAÚJVÁROS
2019. 06. 02. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 06. 02. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
06. 02. 17:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol