Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 8. forduló

2018.09.30 - 15:30

Dabas, FC Dabas Sporttelep

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
SZOMMER ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RÓZSA DÁVID, NAGY MÁRK
FC DABAS
SZEOL SC
90'
45'

Gólok

CRKVENJAKOV DALIBOR

27'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 8 6 1 1 14 5 9 19 11.6
2 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 8 6 0 2 14 5 9 18 10.4
3 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 8 5 2 1 17 7 10 17 10.9
4 SZEOL SC SZEOL SC 8 4 2 2 10 4 6 14 9.1
5 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 8 4 1 3 5 6 -1 13 6.8
6 KOZÁRMISLENY FC KOZÁRMISLENY FC 8 3 4 1 12 4 8 13 10.3
7 TAKSONY SE TAKSONY SE 8 3 2 3 9 11 -2 11 7.3
8 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 8 3 1 4 14 11 3 10 10.6
9 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 8 3 1 4 9 12 -3 10 8
10 MAKÓ FC MAKÓ FC 8 3 1 4 6 14 -8 10 7.4
11 KECSKEMÉTI TE KECSKEMÉTI TE 8 2 4 2 11 10 1 10 7.6
12 FC DABAS FC DABAS 8 2 2 4 7 13 -6 8 7.9
13 PMFC PMFC 8 1 3 4 6 10 -4 6 5.3
14 PAKSI FC II. PAKSI FC II. 8 1 3 4 4 11 -7 6 7.4
15 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 8 1 2 5 6 13 -7 5 7.1
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 8 0 5 3 4 12 -8 5 8.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 4 2 1 1 5 1 4 7 4 4 0 0 7 1 6 12 8 6 1 1 12 2 10 19
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS 4 2 2 0 2 0 2 8 4 1 3 0 2 1 1 6 8 3 5 0 4 1 3 14
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE 4 3 0 1 4 2 2 9 4 1 1 2 3 3 0 4 8 4 1 3 7 5 2 13
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE 4 1 3 0 2 1 1 6 4 2 1 1 2 2 0 7 8 3 4 1 4 3 1 13
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC 3 2 1 0 2 0 2 7 5 1 3 1 1 3 -2 6 8 3 4 1 3 3 0 13
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS 4 1 1 2 2 5 -3 4 4 2 2 0 2 0 2 8 8 3 3 2 4 5 -1 12
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 1 3 1 1 1 0 6 3 1 2 0 2 1 1 5 8 2 5 1 3 2 1 11
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC 5 1 2 2 1 2 -1 5 3 1 2 0 4 1 3 5 8 2 4 2 5 3 2 10
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC 4 2 2 0 2 0 2 8 4 0 2 2 0 2 -2 2 8 2 4 2 2 2 0 10
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 3 1 1 1 2 2 0 4 5 1 2 2 1 2 -1 5 8 2 3 3 3 4 -1 9
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 4 1 2 1 2 1 1 5 4 0 3 1 0 1 -1 3 8 1 5 2 2 2 0 8
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE 4 0 3 1 2 3 -1 3 4 1 2 1 1 2 -1 5 8 1 5 2 3 5 -2 8
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE 5 1 2 2 3 5 -2 5 3 0 2 1 1 2 -1 2 8 1 4 3 4 7 -3 7
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. 4 0 1 3 1 5 -4 1 4 1 2 1 1 1 0 5 8 1 3 4 2 6 -4 6
15 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC 3 0 2 1 0 2 -2 2 5 1 1 3 2 4 -2 4 8 1 3 4 2 6 -4 6
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK 4 0 3 1 0 1 -1 3 4 0 1 3 2 5 -3 1 8 0 4 4 2 6 -4 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DUNAÚJVÁROS 4 3 0 1 5 2 3 9 4 3 1 0 9 3 6 10 8 6 1 1 14 5 9 19
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZENTLŐRINC SE 4 3 0 1 9 3 6 9 4 3 0 1 5 2 3 9 8 6 0 2 14 5 9 18
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 4 2 1 1 9 3 6 7 4 3 1 0 8 4 4 10 8 5 2 1 17 7 10 17
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 4 2 1 1 6 2 4 7 4 2 1 1 4 2 2 7 8 4 2 2 10 4 6 14
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEKSZÁRDI UFC 4 3 0 1 4 2 2 9 4 1 1 2 1 4 -3 4 8 4 1 3 5 6 -1 13
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KOZÁRMISLENY FC 5 2 2 1 7 3 4 8 3 1 2 0 5 1 4 5 8 3 4 1 12 4 8 13
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC TAKSONY SE 4 2 0 2 6 5 1 6 4 1 2 1 3 6 -3 5 8 3 2 3 9 11 -2 11
8 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC IVÁNCSA KSE 4 2 1 1 11 6 5 7 4 1 0 3 3 5 -2 3 8 3 1 4 14 11 3 10
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 3 1 1 1 4 4 0 4 5 2 0 3 5 8 -3 6 8 3 1 4 9 12 -3 10
10 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAKÓ FC 3 2 0 1 3 2 1 6 5 1 1 3 3 12 -9 4 8 3 1 4 6 14 -8 10
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC KECSKEMÉTI TE 5 1 3 1 6 6 0 6 3 1 1 1 5 4 1 4 8 2 4 2 11 10 1 10
12 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC FC DABAS 4 1 0 3 2 9 -7 3 4 1 2 1 5 4 1 5 8 2 2 4 7 13 -6 8
13 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PMFC 3 0 2 1 1 2 -1 2 5 1 1 3 5 8 -3 4 8 1 3 4 6 10 -4 6
14 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. 4 0 2 2 2 7 -5 2 4 1 1 2 2 4 -2 4 8 1 3 4 4 11 -7 6
15 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC RÁKOSMENTE KSK 4 0 1 3 1 5 -4 1 4 1 1 2 5 8 -3 4 8 1 2 5 6 13 -7 5
16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 0 3 2 2 9 -7 3 3 0 2 1 2 3 -1 2 8 0 5 3 4 12 -8 5
 
DUNAÚJVÁROS
2 - 0----2 - 1--1 - 00 - 1-----
FC DABAS
-0 - 4---1 - 3----0 - 2--1 - 0-
KOZÁRMISLENY FC
--1 - 1----2 - 0---3 - 00 - 1-1 - 1
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
0 - 40 - 0---1 - 1---1 - 1--0 - 3--
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
--------2 - 22 - 1---0 - 1-
IVÁNCSA KSE
-2 - 2--3 - 0---1 - 25 - 2-----
KECSKEMÉTI TE
--1 - 1----1 - 0--3 - 3-0 - 1-1 - 1
MAKÓ FC
----1 - 21 - 0-----1 - 0---
PAKSI FC II.
2 - 20 - 3-0 - 0-0 - 2---------
PMFC
-------0 - 0--1 - 2--0 - 0-
RÁKOSMENTE KSK
--0 - 0----0 - 1--0 - 1--1 - 3-
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
-------4 - 11 - 1--0 - 1--4 - 0
SZEKSZÁRDI UFC
1 - 2---1 - 01 - 0---1 - 0-----
SZENTLŐRINC SE
----2 - 1--4 - 00 - 13 - 1-----
SZEOL SC
-------4 - 1----0 - 02 - 00 - 1
TAKSONY SE
0 - 1--2 - 11 - 23 - 1---------

Meccsek

FC DABAS

2018. 08. 05. 17:00
Paksi FC Stadion
2018. 08. 05. 17:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
FC DABAS
2018. 08. 12. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
KECSKEMÉTI TE
2018. 08. 18. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 08. 18. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
FC DABAS
2018. 08. 26. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
KOZÁRMISLENY FC
2018. 09. 02. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2018. 09. 02. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
FC DABAS
2018. 09. 09. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2018. 09. 16. 15:30
Iváncsa Sportpálya
2018. 09. 16. 15:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
FC DABAS
2018. 09. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEOL SC
2018. 10. 07. 14:30
Bozsik Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
FC DABAS
2018. 10. 14. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
MAKÓ FC
2018. 10. 21. 14:00
PMFC Stadion
2018. 10. 21. 14:00
PMFC Stadion
PMFC
INFO
FC DABAS
2018. 10. 28. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
10. 28. 13:30
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 11. 04. 13:30
Rákosmente sport létesítmény
2018. 11. 04. 13:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
11. 04. 13:30
FC DABAS
2018. 11. 11. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 11. 13:30
TAKSONY SE
2018. 11. 17. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
11. 17. 13:00
FC DABAS
2018. 11. 25. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 25. 13:00
PAKSI FC II.
2019. 03. 03. 14:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
03. 03. 14:30
FC DABAS
2019. 03. 10. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 10. 14:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 03. 17. 15:00
KOZÁRMISLENYI STADION
2019. 03. 17. 15:00
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
03. 17. 15:00
FC DABAS
2019. 03. 24. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 24. 15:00
DUNAÚJVÁROS
2019. 03. 31. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 31. 15:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
03. 31. 15:30
FC DABAS
2019. 04. 07. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 07. 16:00
IVÁNCSA KSE
2019. 04. 14. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
04. 14. 16:00
FC DABAS
2019. 04. 21. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 21. 16:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 04. 28. 16:30
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 28. 16:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
04. 28. 16:30
FC DABAS
2019. 05. 05. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 05. 17:00
PMFC
2019. 05. 12. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 12. 17:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
05. 12. 17:00
FC DABAS
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 19. 17:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 05. 26. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
05. 26. 17:30
FC DABAS
2019. 06. 02. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
06. 02. 17:30
SZENTLŐRINC SE

SZEOL SC

2018. 08. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SZENTLŐRINC SE
2018. 08. 12. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 12. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SZEOL SC
2018. 08. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
MAKÓ FC
2018. 08. 25. 17:00
PMFC Stadion
2018. 08. 25. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
SZEOL SC
2018. 09. 02. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 02. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 09. 09. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
2018. 09. 09. 16:00
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
SZEOL SC
2018. 09. 16. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 16. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
TAKSONY SE
2018. 09. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEOL SC
2018. 10. 07. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 10. 07. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
PAKSI FC II.
2018. 10. 14. 14:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 10. 14. 14:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI TE
SZEOL SC
2018. 10. 21. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
INFO
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 10. 28. 13:30
KOZÁRMISLENYI STADION
2018. 10. 28. 13:30
KOZÁRMISLENYI STADION
KOZÁRMISLENY FC
10. 28. 13:30
SZEOL SC
2018. 11. 04. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
11. 04. 13:30
DUNAÚJVÁROS
2018. 11. 11. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 11. 11. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
11. 11. 13:30
SZEOL SC
2018. 11. 17. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
11. 17. 13:00
IVÁNCSA KSE
2018. 11. 25. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
11. 25. 13:00
SZEOL SC
2019. 03. 03. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
03. 03. 14:30
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 03. 10. 14:30
Makó Város Sportcenrum
2019. 03. 10. 14:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
03. 10. 14:30
SZEOL SC
2019. 03. 17. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
03. 17. 15:00
PMFC
2019. 03. 24. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 24. 15:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 24. 15:00
SZEOL SC
2019. 03. 31. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
03. 31. 15:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 04. 07. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE
04. 07. 16:00
SZEOL SC
2019. 04. 14. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
04. 14. 16:00
FC DABAS
2019. 04. 21. 16:30
Paksi FC Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Paksi FC Stadion
PAKSI FC II.
04. 21. 16:30
SZEOL SC
2019. 04. 28. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 28. 16:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
04. 28. 16:30
KECSKEMÉTI TE
2019. 05. 05. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 05. 17:00
SZEOL SC
2019. 05. 12. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
05. 12. 17:00
KOZÁRMISLENY FC
2019. 05. 19. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
05. 19. 17:30
SZEOL SC
2019. 05. 26. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 26. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
05. 26. 17:30
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
2019. 06. 02. 17:30
Iváncsa Sportpálya
2019. 06. 02. 17:30
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
06. 02. 17:30
SZEOL SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol