Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-19 II. osztály 1. forduló

2018.08.25 - 12:00

Győr, ALCUFER Stadion (-)

MLSZ

U-19 II. osztály

Játékvezető
SZÉPLÁBI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LOVAS ATTILA GÁBOR, FIDERMAN MÁTÉ
GYIRMÓT SE GYŐR
PAKSI FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

13'

KÓSA EDMOND

 

0 - 2

29'

KÓSA EDMOND

 

0 - 3

50'

SZABÓ ANDRÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 1 1 0 0 4 0 4 3 16
2 BUDAI FUTBALL CLUB BUDAI FUTBALL CLUB 1 1 0 0 3 0 3 3 15
3 PAKSI FC PAKSI FC 1 1 0 0 3 0 3 3 14
4 PMFC PMFC 1 1 0 0 2 0 2 3 12
5 ZTE AKADÉMIA ZTE AKADÉMIA 1 1 0 0 2 0 2 3 13
6 MOL VIDI FC MOL VIDI FC 1 1 0 0 2 1 1 3 9
7 UTE UTE 1 1 0 0 2 1 1 3 10
8 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 1 0 0 1 0 1 3 11
9 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 0 0 1 1 2 -1 0 6
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 1 2 -1 0 7
11 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1 0 0 1 0 1 -1 0 8
12 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 1 0 0 1 0 2 -2 0 4
13 ÚFC ÚFC 1 0 0 1 0 2 -2 0 5
14 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 1 0 0 1 0 3 -3 0 3
15 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2
16 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 1 0 0 1 0 4 -4 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZOLNOKI MÁV UP. FC BUDAI FUTBALL CLUB 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
2 SZOLNOKI MÁV UP. FC PAKSI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
3 SZOLNOKI MÁV UP. FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 SZOLNOKI MÁV UP. FC MOL VIDI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 SZOLNOKI MÁV UP. FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 SZOLNOKI MÁV UP. FC PMFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 SZOLNOKI MÁV UP. FC VASAS KUBALA AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 SZOLNOKI MÁV UP. FC ÚFC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 SZOLNOKI MÁV UP. FC ZTE AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
10 SZOLNOKI MÁV UP. FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 SZOLNOKI MÁV UP. FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 SZOLNOKI MÁV UP. FC UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 SZOLNOKI MÁV UP. FC GYIRMÓT SE GYŐR 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZEKSZÁRDI UFC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZOLNOKI MÁV UP. FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
2 SZOLNOKI MÁV UP. FC BUDAI FUTBALL CLUB 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
3 SZOLNOKI MÁV UP. FC PAKSI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
4 SZOLNOKI MÁV UP. FC PMFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
5 SZOLNOKI MÁV UP. FC ZTE AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
6 SZOLNOKI MÁV UP. FC MOL VIDI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
7 SZOLNOKI MÁV UP. FC UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
8 SZOLNOKI MÁV UP. FC VASAS KUBALA AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
9 SZOLNOKI MÁV UP. FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 SZOLNOKI MÁV UP. FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 SZOLNOKI MÁV UP. FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 SZOLNOKI MÁV UP. FC ÚFC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 SZOLNOKI MÁV UP. FC GYIRMÓT SE GYŐR 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
15 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZEKSZÁRDI UFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
 
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
-------------0 - 1-
BUDAI FUTBALL CLUB
---------------
MOL VIDI FC
---------------
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
--------0 - 2------
GYIRMÓT SE GYŐR
-------0 - 3-------
ÚFC
--------------0 - 2
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
--1 - 2------------
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
------------1 - 2--
PAKSI FC
---------------
PMFC
---------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
---------------
SZEKSZÁRDI UFC
-0 - 3-------------
SZOLNOKI MÁV UP. FC
----------0 - 4----
UTE
---------------
VASAS KUBALA AKADÉMIA
---------------
ZTE AKADÉMIA
---------------

Meccsek

GYIRMÓT SE GYŐR

2018. 08. 25. 12:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 25. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
PAKSI FC
2018. 09. 01. 10:00
Illovszky Rudolf Stadion
2018. 09. 01. 10:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
GYIRMÓT SE GYŐR
2018. 09. 08. 13:00
ALCUFER Stadion
2018. 09. 08. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
PMFC
2018. 09. 15. 11:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 15. 11:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE
GYIRMÓT SE GYŐR
2018. 09. 22. 10:00
ALCUFER Stadion
2018. 09. 22. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
MOL VIDI FC
2018. 09. 29. 13:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 09. 29. 13:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
GYIRMÓT SE GYŐR
2018. 10. 06. 12:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 06. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 10. 13. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 13. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
GYIRMÓT SE GYŐR
2018. 10. 20. 13:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 20. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2018. 10. 27. 13:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 27. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2018. 11. 03. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 11. 03. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2018. 11. 10. 12:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 10. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 11. 17. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
GYIRMÓT SE GYŐR
2018. 11. 24. 11:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 24. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
BUDAI FUTBALL CLUB
2018. 12. 01. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 12. 01. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 02. 23. 12:00
Paksi FC Stadion
2019. 02. 23. 12:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 03. 01. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 01. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 03. 09. 12:00
PMFC Stadion
2019. 03. 09. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 03. 14. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 14. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
UTE
2019. 03. 20. 13:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 03. 20. 13:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 03. 29. 16:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 29. 16:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 04. 06. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 04. 06. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 04. 13. 10:00
ALCUFER Stadion
2019. 04. 13. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2019. 04. 18. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 18. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 04. 27. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 04. 27. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 05. 04. 11:00
ALCUFER Stadion
2019. 05. 04. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ÚFC
2019. 05. 11. 12:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 11. 12:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 05. 18. 13:00
ALCUFER Stadion
2019. 05. 18. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 05. 26. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 26. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 06. 01. 11:00
ALCUFER Stadion
2019. 06. 01. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ZTE AKADÉMIA

PAKSI FC

2018. 08. 25. 12:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 25. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
PAKSI FC
2018. 09. 01. 11:00
Paksi FC Stadion
2018. 09. 01. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ÚFC
2018. 09. 08. 10:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 08. 10:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
PAKSI FC
2018. 09. 15. 11:00
Paksi FC Stadion
2018. 09. 15. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2018. 09. 23. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 23. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
PAKSI FC
2018. 09. 29. 13:00
Paksi FC Stadion
2018. 09. 29. 13:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ZTE AKADÉMIA
2018. 10. 06. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2018. 10. 06. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
PAKSI FC
2018. 10. 13. 13:30
Illovszky Rudolf Stadion
2018. 10. 13. 13:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
PAKSI FC
2018. 10. 20. 11:00
Paksi FC Stadion
2018. 10. 20. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
PMFC
2018. 10. 27. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 27. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE
PAKSI FC
2018. 11. 03. 10:00
Paksi FC Stadion
2018. 11. 03. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
MOL VIDI FC
2018. 11. 11. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 11. 11. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
PAKSI FC
2018. 11. 17. 10:00
Paksi FC Stadion
2018. 11. 17. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 11. 24. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 11. 24. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
PAKSI FC
2018. 12. 01. 12:00
Paksi FC Stadion
2018. 12. 01. 12:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2019. 02. 23. 12:00
Paksi FC Stadion
2019. 02. 23. 12:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 03. 02. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 03. 02. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
PAKSI FC
2019. 03. 09. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 03. 09. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 03. 16. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 03. 16. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
PAKSI FC
2019. 03. 22. 14:00
Paksi FC Stadion
2019. 03. 22. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 03. 30. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 30. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 04. 06. 14:00
Paksi FC Stadion
2019. 04. 06. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2019. 04. 13. 11:00
Paksi FC Stadion
2019. 04. 13. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 04. 18. 10:00
PMFC Stadion
2019. 04. 18. 10:00
PMFC Stadion
PMFC
PAKSI FC
2019. 04. 27. 11:00
Paksi FC Stadion
2019. 04. 27. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
UTE
2019. 05. 02. 13:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 05. 02. 13:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
PAKSI FC
2019. 05. 11. 12:00
Paksi FC Stadion
2019. 05. 11. 12:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 05. 17. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 05. 17. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 05. 25. 13:00
Paksi FC Stadion
2019. 05. 25. 13:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2019. 06. 01. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 06. 01. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
PAKSI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom