Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-19 II. osztály 12. forduló

2018.11.09 - 12:00

Kecskemét, Kecskeméti Széktói Stadion

MLSZ

U-19 II. osztály

Játékvezető
KNAP ZOLTÁN RICHÁRD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PETROVICS ISTVÁN, SIMON BENCE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ZTE AKADÉMIA
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 12 10 2 0 28 6 22 32 8.9
2 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 12 10 1 1 48 3 45 31 8.6
3 MOL VIDI FC MOL VIDI FC 12 10 1 1 42 7 35 31 10.3
4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 12 8 1 3 26 17 9 25 9
5 UTE UTE 12 8 0 4 27 16 11 24 9.5
6 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 12 6 0 6 19 22 -3 18 9.1
7 ÚFC ÚFC 12 5 3 4 19 15 4 18 7.7
8 ZTE AKADÉMIA ZTE AKADÉMIA 12 5 2 5 19 16 3 17 7.9
9 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 12 4 2 6 11 25 -14 14 7.5
10 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 12 4 1 7 25 28 -3 13 9.8
11 PAKSI FC PAKSI FC 12 3 3 6 14 26 -12 12 7.6
12 BUDAI FUTBALL CLUB BUDAI FUTBALL CLUB 12 3 2 7 15 35 -20 11 7.5
13 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 12 3 0 9 10 21 -11 9 7.7
14 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 12 3 0 9 18 32 -14 9 7.8
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 12 2 3 7 10 20 -10 9 8.9
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 12 0 3 9 9 51 -42 3 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC VASAS KUBALA AKADÉMIA 5 4 1 0 12 1 11 13 7 5 2 0 7 1 6 17 12 9 3 0 19 2 17 30
2 SZEKSZÁRDI UFC MOL VIDI FC 6 3 3 0 11 1 10 12 6 5 1 0 7 1 6 16 12 8 4 0 18 2 16 28
3 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 5 3 2 0 5 0 5 11 7 5 2 0 7 1 6 17 12 8 4 0 12 1 11 28
4 SZEKSZÁRDI UFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 6 3 1 2 8 7 1 10 6 3 2 1 3 1 2 11 12 6 3 3 11 8 3 21
5 SZEKSZÁRDI UFC UTE 6 4 1 1 6 2 4 13 6 1 3 2 3 3 0 6 12 5 4 3 9 5 4 19
6 SZEKSZÁRDI UFC ÚFC 7 2 3 2 3 3 0 9 5 2 2 1 4 4 0 8 12 4 5 3 7 7 0 17
7 SZEKSZÁRDI UFC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 6 1 2 3 9 5 4 5 6 2 3 1 5 4 1 9 12 3 5 4 14 9 5 14
8 SZEKSZÁRDI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 7 1 3 3 7 9 -2 6 5 2 0 3 3 4 -1 6 12 3 3 6 10 13 -3 12
9 SZEKSZÁRDI UFC GYIRMÓT SE GYŐR 7 1 5 1 4 4 0 8 5 1 1 3 6 9 -3 4 12 2 6 4 10 13 -3 12
10 SZEKSZÁRDI UFC ZTE AKADÉMIA 5 1 2 2 2 4 -2 5 7 1 4 2 2 4 -2 7 12 2 6 4 4 8 -4 12
11 SZEKSZÁRDI UFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 6 1 3 2 2 3 -1 6 6 1 3 2 3 8 -5 6 12 2 6 4 5 11 -6 12
12 SZEKSZÁRDI UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 7 2 1 4 2 4 -2 7 5 1 1 3 2 5 -3 4 12 3 2 7 4 9 -5 11
13 SZEKSZÁRDI UFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 3 0 4 5 5 0 9 5 0 2 3 1 7 -6 2 12 3 2 7 6 12 -6 11
14 SZEKSZÁRDI UFC BUDAI FUTBALL CLUB 5 1 1 3 2 4 -2 4 7 1 4 2 4 6 -2 7 12 2 5 5 6 10 -4 11
15 SZEKSZÁRDI UFC PAKSI FC 5 0 3 2 3 5 -2 3 7 2 1 4 4 7 -3 7 12 2 4 6 7 12 -5 10
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 6 1 2 3 1 6 -5 5 6 0 2 4 2 17 -15 2 12 1 4 7 3 23 -20 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 5 4 1 0 13 2 11 13 7 6 1 0 15 4 11 19 12 10 2 0 28 6 22 32
2 SZEKSZÁRDI UFC VASAS KUBALA AKADÉMIA 5 5 0 0 33 1 32 15 7 5 1 1 15 2 13 16 12 10 1 1 48 3 45 31
3 SZEKSZÁRDI UFC MOL VIDI FC 6 4 1 1 17 2 15 13 6 6 0 0 25 5 20 18 12 10 1 1 42 7 35 31
4 SZEKSZÁRDI UFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 6 4 0 2 17 14 3 12 6 4 1 1 9 3 6 13 12 8 1 3 26 17 9 25
5 SZEKSZÁRDI UFC UTE 6 5 0 1 19 5 14 15 6 3 0 3 8 11 -3 9 12 8 0 4 27 16 11 24
6 SZEKSZÁRDI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 7 4 0 3 13 13 0 12 5 2 0 3 6 9 -3 6 12 6 0 6 19 22 -3 18
7 SZEKSZÁRDI UFC ÚFC 7 3 1 3 11 9 2 10 5 2 2 1 8 6 2 8 12 5 3 4 19 15 4 18
8 SZEKSZÁRDI UFC ZTE AKADÉMIA 5 2 1 2 12 8 4 7 7 3 1 3 7 8 -1 10 12 5 2 5 19 16 3 17
9 SZEKSZÁRDI UFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 6 2 1 3 3 9 -6 7 6 2 1 3 8 16 -8 7 12 4 2 6 11 25 -14 14
10 SZEKSZÁRDI UFC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 6 2 0 4 17 17 0 6 6 2 1 3 8 11 -3 7 12 4 1 7 25 28 -3 13
11 SZEKSZÁRDI UFC PAKSI FC 5 1 1 3 5 11 -6 4 7 2 2 3 9 15 -6 8 12 3 3 6 14 26 -12 12
12 SZEKSZÁRDI UFC BUDAI FUTBALL CLUB 5 1 1 3 6 12 -6 4 7 2 1 4 9 23 -14 7 12 3 2 7 15 35 -20 11
13 SZEKSZÁRDI UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 7 1 0 6 4 11 -7 3 5 2 0 3 6 10 -4 6 12 3 0 9 10 21 -11 9
14 SZEKSZÁRDI UFC GYIRMÓT SE GYŐR 7 2 0 5 8 12 -4 6 5 1 0 4 10 20 -10 3 12 3 0 9 18 32 -14 9
15 SZEKSZÁRDI UFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 2 2 3 9 9 0 8 5 0 1 4 1 11 -10 1 12 2 3 7 10 20 -10 9
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 6 0 3 3 3 15 -12 3 6 0 0 6 6 36 -30 0 12 0 3 9 9 51 -42 3
 
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
--0 - 2-0 - 20 - 1---1 - 2-2 - 11 - 20 - 1-
BUDAI FUTBALL CLUB
-1 - 5----2 - 01 - 11 - 2--1 - 4---
MOL VIDI FC
4 - 0---0 - 0-5 - 0----6 - 0-2 - 10 - 1
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
-2 - 01 - 34 - 6--2 - 0-0 - 21 - 03 - 2----
GYIRMÓT SE GYŐR
0 - 3-2 - 3---2 - 10 - 30 - 10 - 14 - 0----
ÚFC
---4 - 03 - 11 - 2---1 - 1--2 - 00 - 30 - 2
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
-1 - 31 - 21 - 34 - 2--2 - 3--8 - 4----
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2 - 0----2 - 32 - 1--0 - 1-1 - 11 - 2-1 - 1
PAKSI FC
--0 - 5--1 - 1--0 - 1--1 - 2--3 - 2
PMFC
3 - 0----3 - 2-----5 - 0-0 - 02 - 0
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
-5 - 2----5 - 3-4 - 11 - 5---0 - 32 - 0
SZEKSZÁRDI UFC
1 - 30 - 30 - 7----0 - 01 - 11 - 1-----
SZOLNOKI MÁV UP. FC
---2 - 1--0 - 0---0 - 4-1 - 00 - 30 - 1
UTE
-5 - 1-2 - 04 - 1---2 - 01 - 3-5 - 0---
VASAS KUBALA AKADÉMIA
-10 - 0--5 - 0---5 - 0--9 - 0-4 - 1-
ZTE AKADÉMIA
-0 - 0----3 - 1----7 - 0-2 - 30 - 4

Meccsek

KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2018. 08. 25. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 08. 25. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
UTE
2018. 09. 01. 12:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 01. 12:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 09. 07. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 07. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 09. 15. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 15. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2018. 09. 22. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 09. 22. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 09. 29. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 29. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2018. 10. 06. 12:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 06. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 10. 12. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 10. 12. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ÚFC
2018. 10. 20. 12:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 20. 12:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 10. 27. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 10. 27. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2018. 10. 31. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 31. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 11. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 11. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ZTE AKADÉMIA
2018. 11. 17. 10:00
Paksi FC Stadion
2018. 11. 17. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 11. 23. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 11. 23. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2018. 12. 01. 12:00
PMFC Stadion
2018. 12. 01. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 02. 22. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 02. 22. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 02. 27. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 02. 27. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MOL VIDI FC
2019. 03. 20. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 03. 20. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 03. 14. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 03. 14. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 03. 23. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 03. 23. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2019. 03. 27. 15:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 03. 27. 15:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 04. 06. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 04. 06. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 04. 12. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 04. 12. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 04. 18. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 04. 18. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 04. 26. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 04. 26. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 05. 03. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 05. 03. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 05. 14. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 14. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 05. 17. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 05. 17. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 05. 25. 10:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 05. 25. 10:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 06. 01. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 06. 01. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
PMFC

ZTE AKADÉMIA

2018. 08. 25. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 08. 25. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
ZTE AKADÉMIA
2018. 09. 01. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 01. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 09. 08. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 09. 08. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
ZTE AKADÉMIA
2018. 09. 15. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 15. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB
2018. 09. 22. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
ZTE AKADÉMIA
2018. 09. 29. 13:00
Paksi FC Stadion
2018. 09. 29. 13:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ZTE AKADÉMIA
2018. 10. 06. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 10. 06. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2018. 10. 13. 12:00
PMFC Stadion
2018. 10. 13. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
ZTE AKADÉMIA
2018. 10. 20. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 10. 20. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
UTE
2018. 10. 27. 14:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 27. 14:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
ZTE AKADÉMIA
2018. 11. 03. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 11. 03. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 11. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 11. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ZTE AKADÉMIA
2018. 11. 17. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 11. 17. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2018. 11. 24. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 24. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
ZTE AKADÉMIA
2018. 12. 01. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 12. 01. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 02. 23. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 02. 23. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
ÚFC
2019. 03. 02. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 02. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
ZTE AKADÉMIA
2019. 03. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 03. 14. 12:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 14. 12:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
ZTE AKADÉMIA
2019. 03. 23. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 23. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2019. 03. 30. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 30. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 04. 06. 11:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 04. 06. 11:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
ZTE AKADÉMIA
2019. 04. 13. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 13. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
PMFC
2019. 04. 20. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 04. 20. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ZTE AKADÉMIA
2019. 04. 27. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 27. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
MOL VIDI FC
2019. 05. 02. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 05. 02. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ZTE AKADÉMIA
2019. 05. 14. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 14. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 05. 18. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 05. 18. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
ZTE AKADÉMIA
2019. 05. 28. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 28. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2019. 06. 01. 11:00
ALCUFER Stadion
2019. 06. 01. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ZTE AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom