Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-17 II. osztály 5. forduló

2018.09.22 - 12:00

Budapest, UTE Bánka Kristóf Sportközpont

MLSZ

U-17 II. osztály

Játékvezető
APKÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SUDICKY BÁLINT, GYANA GERGELY
UTE
ÚFC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

NAGY ZSOLT
KELEMEN ÁBRIS

16'

1 - 1

 

TAKÁCS BENCE MÁRK

31'

2 - 1

 

SZTOJKA DOMINIK BALÁZS

80'

3 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 5 4 1 0 26 6 20 13 13.8
2 UTE UTE 5 4 0 1 20 4 16 12 11.6
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 5 3 2 0 13 9 4 11 8.6
4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 5 3 1 1 19 11 8 10 7.6
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 3 1 1 15 9 6 10 8.4
6 PAKSI FC PAKSI FC 5 3 0 2 15 5 10 9 11
7 ZTE AKADÉMIA ZTE AKADÉMIA 5 2 3 0 10 3 7 9 10.6
8 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 5 2 2 1 13 4 9 8 13.2
9 MOL VIDI FC MOL VIDI FC 5 2 2 1 10 7 3 8 10
10 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 5 2 1 2 10 8 2 7 7.4
11 ÚFC ÚFC 5 1 2 2 7 11 -4 5 4.8
12 BUDAI FUTBALL CLUB BUDAI FUTBALL CLUB 5 1 0 4 12 23 -11 3 8
13 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 5 0 2 3 4 19 -15 2 4
14 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 5 0 1 4 6 19 -13 1 5.2
15 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 5 0 1 4 4 18 -14 1 5
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 5 0 1 4 2 30 -28 1 6.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3 2 1 0 6 2 4 7 2 2 0 0 3 0 3 6 5 4 1 0 9 2 7 13
2 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 3 3 0 0 5 1 4 9 2 1 0 1 4 2 2 3 5 4 0 1 9 3 6 12
3 SZEKSZÁRDI UFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 2 2 0 0 2 0 2 6 3 1 1 1 7 5 2 4 5 3 1 1 9 5 4 10
4 SZEKSZÁRDI UFC UTE 3 1 0 2 2 3 -1 3 2 2 0 0 7 1 6 6 5 3 0 2 9 4 5 9
5 SZEKSZÁRDI UFC PAKSI FC 3 2 1 0 7 0 7 7 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 2 2 1 8 3 5 8
6 SZEKSZÁRDI UFC VASAS KUBALA AKADÉMIA 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 1 0 5 0 5 4 5 2 2 1 7 2 5 8
7 SZEKSZÁRDI UFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 2 1 1 0 5 1 4 4 3 1 1 1 1 1 0 4 5 2 2 1 6 2 4 8
8 SZEKSZÁRDI UFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 1 2 0 4 3 1 5 5 2 2 1 6 6 0 8
9 SZEKSZÁRDI UFC MOL VIDI FC 3 1 1 1 2 1 1 4 2 1 0 1 4 2 2 3 5 2 1 2 6 3 3 7
10 SZEKSZÁRDI UFC ÚFC 2 2 0 0 4 1 3 6 3 0 1 2 1 3 -2 1 5 2 1 2 5 4 1 7
11 SZEKSZÁRDI UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2 1 0 1 2 4 -2 3 3 1 0 2 2 4 -2 3 5 2 0 3 4 8 -4 6
12 SZEKSZÁRDI UFC ZTE AKADÉMIA 3 1 2 0 1 0 1 5 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 3 1 1 1 0 6
13 SZEKSZÁRDI UFC BUDAI FUTBALL CLUB 3 1 0 2 4 8 -4 3 2 0 1 1 0 4 -4 1 5 1 1 3 4 12 -8 4
14 SZEKSZÁRDI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 2 0 1 1 2 6 -4 1 3 0 1 2 1 4 -3 1 5 0 2 3 3 10 -7 2
15 SZEKSZÁRDI UFC GYIRMÓT SE GYŐR 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 0 3 0 7 -7 0 5 0 1 4 1 10 -9 1
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 2 0 1 1 0 5 -5 1 3 0 0 3 0 7 -7 0 5 0 1 4 0 12 -12 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 3 3 0 0 15 2 13 9 2 1 1 0 11 4 7 4 5 4 1 0 26 6 20 13
2 SZEKSZÁRDI UFC UTE 3 2 0 1 5 3 2 6 2 2 0 0 15 1 14 6 5 4 0 1 20 4 16 12
3 SZEKSZÁRDI UFC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3 1 2 0 9 7 2 5 2 2 0 0 4 2 2 6 5 3 2 0 13 9 4 11
4 SZEKSZÁRDI UFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 2 1 1 0 4 3 1 4 3 2 0 1 15 8 7 6 5 3 1 1 19 11 8 10
5 SZEKSZÁRDI UFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 1 0 1 7 4 3 3 3 2 1 0 8 5 3 7 5 3 1 1 15 9 6 10
6 SZEKSZÁRDI UFC PAKSI FC 3 2 0 1 12 2 10 6 2 1 0 1 3 3 0 3 5 3 0 2 15 5 10 9
7 SZEKSZÁRDI UFC ZTE AKADÉMIA 3 2 1 0 8 1 7 7 2 0 2 0 2 2 0 2 5 2 3 0 10 3 7 9
8 SZEKSZÁRDI UFC VASAS KUBALA AKADÉMIA 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 1 0 11 2 9 4 5 2 2 1 13 4 9 8
9 SZEKSZÁRDI UFC MOL VIDI FC 3 1 1 1 4 3 1 4 2 1 1 0 6 4 2 4 5 2 2 1 10 7 3 8
10 SZEKSZÁRDI UFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 2 1 0 1 6 4 2 3 3 1 1 1 4 4 0 4 5 2 1 2 10 8 2 7
11 SZEKSZÁRDI UFC ÚFC 2 1 1 0 6 5 1 4 3 0 1 2 1 6 -5 1 5 1 2 2 7 11 -4 5
12 SZEKSZÁRDI UFC BUDAI FUTBALL CLUB 3 1 0 2 10 14 -4 3 2 0 0 2 2 9 -7 0 5 1 0 4 12 23 -11 3
13 SZEKSZÁRDI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 2 0 0 2 2 13 -11 0 3 0 2 1 2 6 -4 2 5 0 2 3 4 19 -15 2
14 SZEKSZÁRDI UFC GYIRMÓT SE GYŐR 2 0 1 1 3 8 -5 1 3 0 0 3 3 11 -8 0 5 0 1 4 6 19 -13 1
15 SZEKSZÁRDI UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2 0 1 1 2 9 -7 1 3 0 0 3 2 9 -7 0 5 0 1 4 4 18 -14 1
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 2 0 1 1 1 10 -9 1 3 0 0 3 1 20 -19 0 5 0 1 4 2 30 -28 1
 
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
-2 - 2------0 - 7------
BUDAI FUTBALL CLUB
-----1 - 2---3 - 116 - 1----
MOL VIDI FC
--0 - 03 - 1-1 - 2---------
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
------2 - 4-----0 - 9--
GYIRMÓT SE GYŐR
------------1 - 62 - 2-
ÚFC
-------2 - 14 - 4------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
---1 - 1--3 - 3--5 - 3-----
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
5 - 0-2 - 4------------
PAKSI FC
----6 - 1----0 - 16 - 0----
PMFC
---5 - 12 - 1-----8 - 0----
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
-----------3 - 2--1 - 1
SZEKSZÁRDI UFC
-------------0 - 91 - 1
SZOLNOKI MÁV UP. FC
-5 - 2------1 - 2------
UTE
2 - 1----3 - 1-0 - 1-------
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2 - 1----0 - 0------0 - 1--
ZTE AKADÉMIA
-4 - 0---3 - 0------1 - 1--

Meccsek

UTE

2018. 08. 25. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 08. 25. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 09. 01. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 09. 01. 13:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
UTE
2018. 09. 08. 14:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 08. 14:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2018. 09. 15. 13:00
ALCUFER Stadion
2018. 09. 15. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
UTE
2018. 09. 22. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 22. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE
ÚFC
2018. 09. 29. 12:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 29. 12:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
UTE
2018. 10. 06. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 06. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2018. 10. 13. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2018. 10. 13. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
UTE
2018. 10. 20. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 20. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE
BUDAI FUTBALL CLUB
2018. 10. 27. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 10. 27. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
UTE
2018. 11. 03. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 11. 03. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE
PAKSI FC
2018. 11. 10. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2018. 11. 10. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
UTE
2018. 11. 17. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2018. 11. 17. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PMFC
2018. 11. 24. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2018. 11. 24. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 11. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
UTE
2019. 02. 23. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 02. 23. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
UTE
2019. 03. 02. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 03. 02. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2019. 03. 09. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 03. 09. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
UTE
2019. 03. 13. 16:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 03. 13. 16:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 03. 23. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 03. 23. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
UTE
2019. 03. 30. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 03. 30. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 04. 06. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 04. 06. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
UTE
2019. 04. 13. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 04. 13. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2019. 04. 18. 12:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 18. 12:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
UTE
2019. 04. 27. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 04. 27. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ZTE AKADÉMIA
2019. 05. 08. 17:00
Paksi FC Stadion
2019. 05. 08. 17:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
UTE
2019. 05. 11. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 05. 11. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 05. 22. 14:00
PMFC Stadion
2019. 05. 22. 14:00
PMFC Stadion
PMFC
UTE
2019. 05. 25. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 05. 25. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
2019. 06. 01. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 06. 01. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
MOL VIDI FC

ÚFC

2018. 08. 25. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 08. 25. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
ÚFC
2018. 09. 01. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 09. 01. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
PAKSI FC
2018. 09. 08. 09:30
Illovszky Rudolf Stadion
2018. 09. 08. 09:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
ÚFC
2018. 09. 15. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 09. 15. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
PMFC
2018. 09. 22. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 22. 12:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE
ÚFC
2018. 09. 29. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 09. 29. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
MOL VIDI FC
2018. 10. 06. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 10. 06. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ÚFC
2018. 10. 13. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 10. 13. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2018. 10. 20. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2018. 10. 20. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
ÚFC
2018. 10. 27. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 10. 27. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2018. 11. 03. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 11. 03. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ÚFC
2018. 11. 10. 11:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 10. 11:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
ÚFC
2018. 11. 17. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 11. 17. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2018. 11. 24. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2018. 11. 24. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
ÚFC
2018. 12. 01. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 12. 01. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 02. 23. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 02. 23. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
ZTE AKADÉMIA
2019. 03. 02. 12:00
Paksi FC Stadion
2019. 03. 02. 12:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ÚFC
2019. 03. 09. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 03. 09. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 03. 14. 12:00
PMFC Stadion
2019. 03. 14. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
ÚFC
2019. 03. 23. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 03. 23. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
UTE
2019. 03. 30. 10:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 03. 30. 10:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
ÚFC
2019. 04. 06. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 04. 06. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 04. 13. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 04. 13. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
ÚFC
2019. 04. 18. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 04. 18. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2019. 04. 27. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 04. 27. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ÚFC
2019. 05. 03. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 05. 03. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 05. 11. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 05. 11. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 05. 18. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 05. 18. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
ÚFC
2019. 05. 25. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 05. 25. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2019. 06. 01. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 06. 01. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
ÚFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom