Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-16 II. osztály 10. forduló

2018.10.27 - 14:00

Budapest, Pokorny József Sport és Szabadidő központ (Hidegkúti SC)

MLSZ

U-16 II. osztály

Játékvezető
KATONA BENCE MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH ROLAND, BÁBSZKI GÁBOR
BUDAI FUTBALL CLUB
MOL VIDI FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

22'

SZENTGYÖRGYI PÉTER

 

0 - 2

29'

FERKÓ MÁTÉ
SZÉKELY BENEDEK

47'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 10 8 1 1 31 10 21 25 9.7
2 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 10 7 1 2 30 18 12 22 11.1
3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 10 7 1 2 22 11 11 22 7.6
4 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 10 7 0 3 24 21 3 21 9.6
5 PMFC PMFC 10 6 1 3 25 12 13 19 10.7
6 MOL VIDI FC MOL VIDI FC 10 6 0 4 28 15 13 18 9.5
7 UTE UTE 10 6 0 4 28 23 5 18 9.9
8 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 10 5 1 4 24 15 9 16 7.4
9 PAKSI FC PAKSI FC 10 5 0 5 25 37 -12 15 9.5
10 BUDAI FUTBALL CLUB BUDAI FUTBALL CLUB 10 4 2 4 33 22 11 14 8.3
11 ÚFC ÚFC 10 4 1 5 25 28 -3 13 7.3
12 ZTE AKADÉMIA ZTE AKADÉMIA 10 3 2 5 17 21 -4 11 8.6
13 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 10 3 0 7 18 28 -10 9 6.7
14 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 10 2 2 6 9 21 -12 8 7.2
15 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 10 0 2 8 12 43 -31 2 7
16 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 10 0 0 10 6 32 -26 0 5.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZOLNOKI MÁV UP. FC ZTE AKADÉMIA 6 3 2 1 8 5 3 11 4 2 2 0 3 1 2 8 10 5 4 1 11 6 5 19
2 SZOLNOKI MÁV UP. FC MOL VIDI FC 5 1 2 2 6 6 0 5 5 4 0 1 9 3 6 12 10 5 2 3 15 9 6 17
3 SZOLNOKI MÁV UP. FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 5 3 0 2 7 3 4 9 5 2 2 1 4 3 1 8 10 5 2 3 11 6 5 17
4 SZOLNOKI MÁV UP. FC BUDAI FUTBALL CLUB 6 3 2 1 9 6 3 11 4 2 0 2 4 4 0 6 10 5 2 3 13 10 3 17
5 SZOLNOKI MÁV UP. FC VASAS KUBALA AKADÉMIA 6 4 2 0 10 3 7 14 4 0 3 1 3 4 -1 3 10 4 5 1 13 7 6 17
6 SZOLNOKI MÁV UP. FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 5 1 2 2 3 2 1 5 5 3 2 0 6 2 4 11 10 4 4 2 9 4 5 16
7 SZOLNOKI MÁV UP. FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 2 1 1 4 3 1 7 6 2 3 1 4 3 1 9 10 4 4 2 8 6 2 16
8 SZOLNOKI MÁV UP. FC PMFC 5 2 3 0 3 0 3 9 5 2 0 3 3 5 -2 6 10 4 3 3 6 5 1 15
9 SZOLNOKI MÁV UP. FC PAKSI FC 6 3 2 1 8 5 3 11 4 1 1 2 5 8 -3 4 10 4 3 3 13 13 0 15
10 SZOLNOKI MÁV UP. FC GYIRMÓT SE GYŐR 4 2 2 0 5 2 3 8 6 1 2 3 3 6 -3 5 10 3 4 3 8 8 0 13
11 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZEKSZÁRDI UFC 5 2 1 2 4 5 -1 7 5 1 0 4 5 11 -6 3 10 3 1 6 9 16 -7 10
12 SZOLNOKI MÁV UP. FC UTE 5 0 2 3 1 7 -6 2 5 2 2 1 8 4 4 8 10 2 4 4 9 11 -2 10
13 SZOLNOKI MÁV UP. FC ÚFC 5 0 2 3 5 12 -7 2 5 2 2 1 7 4 3 8 10 2 4 4 12 16 -4 10
14 SZOLNOKI MÁV UP. FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 1 2 1 2 1 1 5 6 1 1 4 3 8 -5 4 10 2 3 5 5 9 -4 9
15 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 4 1 0 3 2 6 -4 3 6 0 5 1 3 6 -3 5 10 1 5 4 5 12 -7 8
16 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 5 0 1 4 1 6 -5 1 5 1 1 3 2 6 -4 4 10 1 2 7 3 12 -9 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZOLNOKI MÁV UP. FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 3 0 1 12 7 5 9 6 5 1 0 19 3 16 16 10 8 1 1 31 10 21 25
2 SZOLNOKI MÁV UP. FC VASAS KUBALA AKADÉMIA 6 6 0 0 21 9 12 18 4 1 1 2 9 9 0 4 10 7 1 2 30 18 12 22
3 SZOLNOKI MÁV UP. FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 5 2 1 2 10 8 2 7 5 5 0 0 12 3 9 15 10 7 1 2 22 11 11 22
4 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 4 2 0 2 10 10 0 6 6 5 0 1 14 11 3 15 10 7 0 3 24 21 3 21
5 SZOLNOKI MÁV UP. FC PMFC 5 3 0 2 9 3 6 9 5 3 1 1 16 9 7 10 10 6 1 3 25 12 13 19
6 SZOLNOKI MÁV UP. FC MOL VIDI FC 5 2 0 3 13 9 4 6 5 4 0 1 15 6 9 12 10 6 0 4 28 15 13 18
7 SZOLNOKI MÁV UP. FC UTE 5 2 0 3 9 15 -6 6 5 4 0 1 19 8 11 12 10 6 0 4 28 23 5 18
8 SZOLNOKI MÁV UP. FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 5 2 1 2 13 8 5 7 5 3 0 2 11 7 4 9 10 5 1 4 24 15 9 16
9 SZOLNOKI MÁV UP. FC PAKSI FC 6 4 0 2 16 15 1 12 4 1 0 3 9 22 -13 3 10 5 0 5 25 37 -12 15
10 SZOLNOKI MÁV UP. FC BUDAI FUTBALL CLUB 6 2 1 3 21 12 9 7 4 2 1 1 12 10 2 7 10 4 2 4 33 22 11 14
11 SZOLNOKI MÁV UP. FC ÚFC 5 1 0 4 11 20 -9 3 5 3 1 1 14 8 6 10 10 4 1 5 25 28 -3 13
12 SZOLNOKI MÁV UP. FC ZTE AKADÉMIA 6 2 1 3 11 14 -3 7 4 1 1 2 6 7 -1 4 10 3 2 5 17 21 -4 11
13 SZOLNOKI MÁV UP. FC GYIRMÓT SE GYŐR 4 2 0 2 10 10 0 6 6 1 0 5 8 18 -10 3 10 3 0 7 18 28 -10 9
14 SZOLNOKI MÁV UP. FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 1 1 2 3 4 -1 4 6 1 1 4 6 17 -11 4 10 2 2 6 9 21 -12 8
15 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZEKSZÁRDI UFC 5 0 2 3 4 18 -14 2 5 0 0 5 8 25 -17 0 10 0 2 8 12 43 -31 2
16 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 5 0 0 5 4 18 -14 0 5 0 0 5 2 14 -12 0 10 0 0 10 6 32 -26 0
 
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
-0 - 10 - 2-0 - 0---3 - 1------
BUDAI FUTBALL CLUB
-1 - 2---2 - 3-9 - 12 - 21 - 36 - 1----
MOL VIDI FC
--1 - 24 - 1-1 - 2---2 - 35 - 1----
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
---4 - 2--0 - 2---5 - 3-1 - 3--
GYIRMÓT SE GYŐR
4 - 0-----1 - 4-----1 - 34 - 3-
ÚFC
--1 - 73 - 40 - 3--6 - 31 - 3------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
1 - 2--7 - 34 - 1-1 - 1--0 - 1-----
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
6 - 2-3 - 2--2 - 3-----1 - 0---
PAKSI FC
----3 - 1-2 - 1-3 - 40 - 45 - 3---3 - 2
PMFC
---0 - 23 - 0----0 - 14 - 0---2 - 0
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
-------0 - 2---4 - 03 - 11 - 32 - 2
SZEKSZÁRDI UFC
1 - 1------0 - 6----1 - 72 - 20 - 2
SZOLNOKI MÁV UP. FC
-2 - 41 - 30 - 1----1 - 40 - 6-----
UTE
2 - 12 - 3---0 - 5-1 - 4----4 - 2--
VASAS KUBALA AKADÉMIA
3 - 05 - 4---4 - 32 - 1-6 - 1---1 - 0--
ZTE AKADÉMIA
-1 - 1---2 - 30 - 4-----4 - 02 - 52 - 1

Meccsek

BUDAI FUTBALL CLUB

2018. 08. 25. 12:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 08. 25. 12:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 09. 01. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 09. 01. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
BUDAI FUTBALL CLUB
2018. 09. 08. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 08. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2018. 09. 16. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 16. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 09. 22. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 22. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB
2018. 09. 29. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 29. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
PAKSI FC
2018. 10. 06. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2018. 10. 06. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB
2018. 10. 14. 12:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 14. 12:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
PMFC
2018. 10. 20. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 20. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE
BUDAI FUTBALL CLUB
2018. 10. 27. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 27. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
MOL VIDI FC
2018. 10. 31. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 10. 31. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB
2018. 11. 10. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 10. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2018. 11. 17. 12:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2018. 11. 17. 12:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB
2018. 11. 24. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 24. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
GYIRMÓT SE GYŐR
2018. 12. 01. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 12. 01. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 02. 23. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 02. 23. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 03. 02. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 02. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 03. 09. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 03. 09. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 03. 14. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 03. 14. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 03. 23. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 23. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
ZTE AKADÉMIA
2019. 03. 29. 14:00
Paksi FC Stadion
2019. 03. 29. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 04. 06. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 06. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 04. 14. 14:00
PMFC Stadion
2019. 04. 14. 14:00
PMFC Stadion
PMFC
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 04. 18. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 18. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
UTE
2019. 04. 27. 10:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 04. 27. 10:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 05. 04. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 04. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 05. 11. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 05. 11. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 05. 18. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 18. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2019. 05. 25. 11:00
ALCUFER Stadion
2019. 05. 25. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 06. 01. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 06. 01. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
ÚFC

MOL VIDI FC

2018. 08. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 08. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 09. 01. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 01. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MOL VIDI FC
2018. 09. 08. 14:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 08. 14:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2018. 09. 15. 13:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2018. 09. 15. 13:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
MOL VIDI FC
2018. 09. 22. 10:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 22. 10:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
GYIRMÓT SE GYŐR
2018. 09. 29. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 09. 29. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
MOL VIDI FC
2018. 10. 06. 10:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 06. 10:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 10. 13. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 10. 13. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
MOL VIDI FC
2018. 10. 20. 14:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 20. 14:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2018. 10. 27. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 27. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
MOL VIDI FC
2018. 11. 03. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 03. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
ZTE AKADÉMIA
2018. 11. 11. 10:00
Paksi FC Stadion
2018. 11. 11. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
MOL VIDI FC
2018. 11. 17. 10:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 17. 10:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2018. 11. 24. 13:00
PMFC Stadion
2018. 11. 24. 13:00
PMFC Stadion
PMFC
MOL VIDI FC
2018. 11. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
UTE
2019. 02. 23. 13:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 02. 23. 13:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
MOL VIDI FC
2019. 03. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 03. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 03. 09. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 09. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
MOL VIDI FC
2019. 03. 14. 13:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 03. 14. 13:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2019. 03. 23. 12:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 23. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
MOL VIDI FC
2019. 03. 30. 10:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 03. 30. 10:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
ÚFC
2019. 04. 06. 10:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 06. 10:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
MOL VIDI FC
2019. 04. 13. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 04. 13. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 04. 19. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 04. 19. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
MOL VIDI FC
2019. 04. 27. 10:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 04. 27. 10:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 05. 04. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 04. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
MOL VIDI FC
2019. 05. 11. 10:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 05. 11. 10:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
PAKSI FC
2019. 05. 15. 14:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 05. 15. 14:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
MOL VIDI FC
2019. 05. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 05. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
PMFC
2019. 06. 01. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 06. 01. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
MOL VIDI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom