Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-16 II. osztály 2. forduló

2018.09.01 - 10:00

Kaposvár, Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep (Cseri úti Sporttelep)

MLSZ

U-16 II. osztály

Játékvezető
LANCZ ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FÜZI PÉTER, GULYÁS ÁDÁM PÉTER
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

29'

GULYÁS KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAI FUTBALL CLUB BUDAI FUTBALL CLUB 2 2 0 0 10 3 7 6 15.5
2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 2 2 0 0 5 0 5 6 11.5
3 ÚFC ÚFC 2 2 0 0 9 5 4 6 7.5
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 2 0 0 7 3 4 6 12
5 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 1 0 1 6 4 2 3 11
6 ZTE AKADÉMIA ZTE AKADÉMIA 2 1 0 1 4 3 1 3 9.5
7 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 2 1 0 1 3 3 0 3 12.5
8 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2 1 0 1 2 2 0 3 7.5
9 PAKSI FC PAKSI FC 2 1 0 1 6 7 -1 3 6.5
10 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 2 1 0 1 5 6 -1 3 7
11 UTE UTE 2 1 0 1 4 5 -1 3 5.5
12 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 2 1 0 1 3 4 -1 3 9.5
13 MOL VIDI FC MOL VIDI FC 2 0 0 2 3 5 -2 0 6
14 PMFC PMFC 2 0 0 2 1 5 -4 0 9.5
15 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 2 0 0 2 2 8 -6 0 1.5
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 2 0 0 2 1 8 -7 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6
2 SZEKSZÁRDI UFC BUDAI FUTBALL CLUB 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 5 2 3 6
3 SZEKSZÁRDI UFC ZTE AKADÉMIA 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
4 SZEKSZÁRDI UFC UTE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 4 1 3 4
5 SZEKSZÁRDI UFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
6 SZEKSZÁRDI UFC VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
7 SZEKSZÁRDI UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3
8 SZEKSZÁRDI UFC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
9 SZEKSZÁRDI UFC PAKSI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
10 SZEKSZÁRDI UFC GYIRMÓT SE GYŐR 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
11 SZEKSZÁRDI UFC ÚFC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
12 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1
13 SZEKSZÁRDI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 3 -3 1
14 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
15 SZEKSZÁRDI UFC MOL VIDI FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
16 SZEKSZÁRDI UFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC BUDAI FUTBALL CLUB 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 10 3 7 6
2 SZEKSZÁRDI UFC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 5 0 5 6
3 SZEKSZÁRDI UFC ÚFC 1 1 0 0 6 3 3 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 9 5 4 6
4 SZEKSZÁRDI UFC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 7 3 4 6
5 SZEKSZÁRDI UFC VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 1 0 1 6 4 2 3
6 SZEKSZÁRDI UFC ZTE AKADÉMIA 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 4 3 1 3
7 SZEKSZÁRDI UFC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 3 3 0 3
8 SZEKSZÁRDI UFC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3
9 SZEKSZÁRDI UFC PAKSI FC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 3 6 -3 0 2 1 0 1 6 7 -1 3
10 SZEKSZÁRDI UFC GYIRMÓT SE GYŐR 1 1 0 0 4 3 1 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 5 6 -1 3
11 SZEKSZÁRDI UFC UTE 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 4 5 -1 3
12 SZEKSZÁRDI UFC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
13 SZEKSZÁRDI UFC MOL VIDI FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 3 5 -2 0
14 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
15 SZEKSZÁRDI UFC SZOLNOKI MÁV UP. FC 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 2 8 -6 0
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
 
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
--------3 - 1------
BUDAI FUTBALL CLUB
----------6 - 1----
MOL VIDI FC
-----1 - 2---------
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
------------1 - 3--
GYIRMÓT SE GYŐR
-------------4 - 3-
ÚFC
-------6 - 3-------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
---------0 - 1-----
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
--3 - 2------------
PAKSI FC
----3 - 1----------
PMFC
---0 - 2-----------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
-----------4 - 0---
SZEKSZÁRDI UFC
--------------0 - 2
SZOLNOKI MÁV UP. FC
-2 - 4-------------
UTE
-------1 - 4-------
VASAS KUBALA AKADÉMIA
3 - 0--------------
ZTE AKADÉMIA
-----2 - 3---------

Meccsek

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA

2018. 08. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 08. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 09. 01. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 09. 01. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2018. 09. 08. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 09. 08. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 09. 16. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 16. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 09. 22. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 09. 22. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2018. 09. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 10. 06. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2018. 10. 12. 14:00
Paksi FC Stadion
2018. 10. 12. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 10. 20. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 10. 20. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
GYIRMÓT SE GYŐR
2018. 10. 27. 13:00
Illovszky Rudolf Stadion
2018. 10. 27. 13:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 11. 03. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 11. 03. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ÚFC
2018. 11. 10. 12:00
PMFC Stadion
2018. 11. 10. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 11. 17. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 11. 17. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 11. 24. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2018. 11. 24. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 12. 01. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 12. 01. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 02. 23. 13:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 02. 23. 13:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
MOL VIDI FC
2019. 03. 02. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 03. 02. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 03. 09. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 03. 09. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 03. 14. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 03. 14. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 03. 23. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 23. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 03. 30. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 03. 30. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ZTE AKADÉMIA
2019. 04. 06. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 06. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 04. 13. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 04. 13. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
PAKSI FC
2019. 04. 18. 14:00
ALCUFER Stadion
2019. 04. 18. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 04. 27. 11:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 27. 11:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 05. 03. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 05. 03. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 05. 11. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 05. 11. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
PMFC
2019. 05. 18. 10:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 18. 10:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 05. 25. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 05. 25. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
2019. 06. 01. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 06. 01. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS

2018. 08. 25. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2018. 08. 25. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2018. 09. 01. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 09. 01. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2018. 09. 08. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 08. 14:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2018. 09. 15. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2018. 09. 15. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
ZTE AKADÉMIA
2018. 09. 22. 13:00
Paksi FC Stadion
2018. 09. 22. 13:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2018. 09. 29. 12:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 09. 29. 12:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2018. 10. 06. 12:00
PMFC Stadion
2018. 10. 06. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2018. 10. 13. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2018. 10. 13. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
UTE
2018. 10. 20. 14:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 20. 14:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2018. 10. 27. 12:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 27. 12:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 10. 31. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 31. 13:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2018. 11. 10. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 11. 10. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2018. 11. 17. 14:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 17. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2018. 11. 24. 12:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 11. 24. 12:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
ÚFC
2018. 12. 01. 12:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 12. 01. 12:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2019. 02. 23. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 02. 23. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2019. 03. 02. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 03. 02. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 03. 09. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 03. 09. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 03. 14. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 03. 14. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2019. 03. 23. 12:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 03. 23. 12:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
PAKSI FC
2019. 03. 30. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 03. 30. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2019. 04. 06. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 04. 06. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
PMFC
2019. 04. 13. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 04. 13. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2019. 04. 19. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 04. 19. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
MOL VIDI FC
2019. 04. 27. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 04. 27. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2019. 05. 04. 11:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 05. 04. 11:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2019. 05. 11. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 05. 11. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2019. 05. 18. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 05. 18. 13:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 05. 25. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 05. 25. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2019. 06. 01. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 06. 01. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
SZEKSZÁRDI UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom