Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-16 II. osztály 6. forduló

2018.09.29 - 13:00

Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Városi Stadion (ZTE Aréna)

MLSZ

U-16 II. osztály

Játékvezető
KONDOR TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMETH ANDRÁS, KOVÁCS ÁDÁM
ZTE AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

CSERTÁN ZÉNÓ

 

0 - 2

53'

SZEDERKÉNYI ÁDÁM

 

0 - 3

68'

SCHULLER MÁRK

 

0 - 4

92'

GIENER ZOLTÁN ADRIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 6 5 1 0 20 7 13 16 8.8
2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 6 4 1 1 17 8 9 13 6.8
3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 6 4 1 1 15 6 9 13 8.7
4 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 6 4 1 1 16 10 6 13 11.7
5 PMFC PMFC 6 4 0 2 17 6 11 12 12.8
6 UTE UTE 6 4 0 2 16 13 3 12 10.3
7 BUDAI FUTBALL CLUB BUDAI FUTBALL CLUB 6 3 1 2 23 11 12 10 9.8
8 MOL VIDI FC MOL VIDI FC 6 3 0 3 16 9 7 9 8.2
9 ÚFC ÚFC 6 3 0 3 19 19 0 9 7.7
10 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 6 3 0 3 10 13 -3 9 5.8
11 PAKSI FC PAKSI FC 6 3 0 3 16 24 -8 9 10.7
12 ZTE AKADÉMIA ZTE AKADÉMIA 6 2 2 2 11 10 1 8 8.7
13 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 6 1 0 5 6 15 -9 3 5.7
14 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 6 1 0 5 8 20 -12 3 5.8
15 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 6 0 1 5 7 26 -19 1 7.5
16 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 6 0 0 6 3 23 -20 0 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZOLNOKI MÁV UP. FC ZTE AKADÉMIA 4 3 0 1 5 2 3 9 2 2 0 0 2 0 2 6 6 5 0 1 7 2 5 15
2 SZOLNOKI MÁV UP. FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3 2 0 1 4 1 3 6 3 2 1 0 3 1 2 7 6 4 1 1 7 2 5 13
3 SZOLNOKI MÁV UP. FC PMFC 3 2 1 0 3 0 3 7 3 2 0 1 3 2 1 6 6 4 1 1 6 2 4 13
4 SZOLNOKI MÁV UP. FC BUDAI FUTBALL CLUB 4 2 2 0 8 4 4 8 2 1 0 1 2 2 0 3 6 3 2 1 10 6 4 11
5 SZOLNOKI MÁV UP. FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 3 1 1 1 3 1 2 4 3 2 1 0 3 1 2 7 6 3 2 1 6 2 4 11
6 SZOLNOKI MÁV UP. FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 2 0 0 4 1 3 6 4 1 2 1 3 3 0 5 6 3 2 1 7 4 3 11
7 SZOLNOKI MÁV UP. FC VASAS KUBALA AKADÉMIA 3 2 1 0 5 2 3 7 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 2 3 1 7 5 2 9
8 SZOLNOKI MÁV UP. FC UTE 3 0 2 1 1 3 -2 2 3 2 0 1 6 2 4 6 6 2 2 2 7 5 2 8
9 SZOLNOKI MÁV UP. FC MOL VIDI FC 3 0 2 1 2 3 -1 2 3 2 0 1 5 3 2 6 6 2 2 2 7 6 1 8
10 SZOLNOKI MÁV UP. FC PAKSI FC 3 1 1 1 3 3 0 4 3 1 1 1 4 5 -1 4 6 2 2 2 7 8 -1 8
11 SZOLNOKI MÁV UP. FC GYIRMÓT SE GYŐR 3 1 2 0 3 2 1 5 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 1 4 1 4 4 0 7
12 SZOLNOKI MÁV UP. FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 3 1 1 1 2 1 1 4 3 0 1 2 1 4 -3 1 6 1 2 3 3 5 -2 5
13 SZOLNOKI MÁV UP. FC ÚFC 3 0 1 2 3 8 -5 1 3 1 1 1 5 4 1 4 6 1 2 3 8 12 -4 5
14 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZEKSZÁRDI UFC 3 1 0 2 3 5 -2 3 3 0 0 3 3 8 -5 0 6 1 0 5 6 13 -7 3
15 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 0 3 1 1 4 -3 3 6 0 3 3 1 8 -7 3
16 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 3 0 0 3 1 4 -3 0 3 0 0 3 0 6 -6 0 6 0 0 6 1 10 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZOLNOKI MÁV UP. FC KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 2 0 0 9 4 5 6 4 3 1 0 11 3 8 10 6 5 1 0 20 7 13 16
2 SZOLNOKI MÁV UP. FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3 1 1 1 8 5 3 4 3 3 0 0 9 3 6 9 6 4 1 1 17 8 9 13
3 SZOLNOKI MÁV UP. FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 3 1 1 1 7 5 2 4 3 3 0 0 8 1 7 9 6 4 1 1 15 6 9 13
4 SZOLNOKI MÁV UP. FC VASAS KUBALA AKADÉMIA 3 3 0 0 8 3 5 9 3 1 1 1 8 7 1 4 6 4 1 1 16 10 6 13
5 SZOLNOKI MÁV UP. FC PMFC 3 2 0 1 7 2 5 6 3 2 0 1 10 4 6 6 6 4 0 2 17 6 11 12
6 SZOLNOKI MÁV UP. FC UTE 3 1 0 2 3 10 -7 3 3 3 0 0 13 3 10 9 6 4 0 2 16 13 3 12
7 SZOLNOKI MÁV UP. FC BUDAI FUTBALL CLUB 4 2 0 2 18 8 10 6 2 1 1 0 5 3 2 4 6 3 1 2 23 11 12 10
8 SZOLNOKI MÁV UP. FC MOL VIDI FC 3 1 0 2 6 5 1 3 3 2 0 1 10 4 6 6 6 3 0 3 16 9 7 9
9 SZOLNOKI MÁV UP. FC ÚFC 3 1 0 2 8 13 -5 3 3 2 0 1 11 6 5 6 6 3 0 3 19 19 0 9
10 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 3 0 1 9 8 1 9 6 3 0 3 10 13 -3 9
11 SZOLNOKI MÁV UP. FC PAKSI FC 3 2 0 1 8 8 0 6 3 1 0 2 8 16 -8 3 6 3 0 3 16 24 -8 9
12 SZOLNOKI MÁV UP. FC ZTE AKADÉMIA 4 1 1 2 7 8 -1 4 2 1 1 0 4 2 2 4 6 2 2 2 11 10 1 8
13 SZOLNOKI MÁV UP. FC BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 3 1 0 2 3 4 -1 3 3 0 0 3 3 11 -8 0 6 1 0 5 6 15 -9 3
14 SZOLNOKI MÁV UP. FC GYIRMÓT SE GYŐR 3 1 0 2 6 10 -4 3 3 0 0 3 2 10 -8 0 6 1 0 5 8 20 -12 3
15 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZEKSZÁRDI UFC 3 0 1 2 3 11 -8 1 3 0 0 3 4 15 -11 0 6 0 1 5 7 26 -19 1
16 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 3 0 0 3 3 14 -11 0 3 0 0 3 0 9 -9 0 6 0 0 6 3 23 -20 0
 
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
-0 - 10 - 2-----3 - 1------
BUDAI FUTBALL CLUB
-----2 - 3-9 - 1-1 - 36 - 1----
MOL VIDI FC
--1 - 24 - 1-1 - 2---------
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
------0 - 2-----1 - 3--
GYIRMÓT SE GYŐR
------1 - 4-----1 - 34 - 3-
ÚFC
--1 - 7----6 - 31 - 3------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
---7 - 3--1 - 1--0 - 1-----
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
6 - 2-3 - 2------------
PAKSI FC
----3 - 1----0 - 45 - 3----
PMFC
---0 - 23 - 0-----4 - 0----
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
-----------4 - 0-1 - 32 - 2
SZEKSZÁRDI UFC
------------1 - 72 - 20 - 2
SZOLNOKI MÁV UP. FC
-2 - 4------1 - 40 - 6-----
UTE
2 - 1----0 - 5-1 - 4-------
VASAS KUBALA AKADÉMIA
3 - 0----4 - 3------1 - 0--
ZTE AKADÉMIA
-1 - 1---2 - 30 - 4-----4 - 0--

Meccsek

ZTE AKADÉMIA

2018. 08. 25. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 08. 25. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE AKADÉMIA
ÚFC
2018. 09. 01. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 01. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
ZTE AKADÉMIA
2018. 09. 08. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2018. 09. 08. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE AKADÉMIA
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2018. 09. 15. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2018. 09. 15. 10:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
ZTE AKADÉMIA
2018. 09. 22. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 22. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
BUDAI FUTBALL CLUB
2018. 09. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 10. 06. 11:00
Paksi FC Stadion
2018. 10. 06. 11:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
ZTE AKADÉMIA
2018. 10. 13. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 10. 13. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2018. 10. 20. 14:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
ZTE AKADÉMIA
2018. 10. 27. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 10. 27. 12:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
UTE
2018. 11. 03. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 03. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
ZTE AKADÉMIA
2018. 11. 10. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 11. 10. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 11. 17. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 11. 17. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
ZTE AKADÉMIA
2018. 11. 24. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 11. 24. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2018. 12. 01. 11:00
ALCUFER Stadion
2018. 12. 01. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ZTE AKADÉMIA
2019. 02. 23. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 02. 23. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
ZTE AKADÉMIA
2019. 03. 02. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 03. 02. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE AKADÉMIA
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 03. 09. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 03. 09. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
ZTE AKADÉMIA
2019. 03. 14. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 03. 14. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2019. 03. 23. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 23. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
ZTE AKADÉMIA
2019. 03. 30. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 03. 30. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ZTE AKADÉMIA
2019. 04. 06. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 04. 06. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 04. 13. 10:30
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 04. 13. 10:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
ZTE AKADÉMIA
2019. 04. 20. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 04. 20. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE AKADÉMIA
PMFC
2019. 04. 27. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 04. 27. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ZTE AKADÉMIA
2019. 05. 04. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 04. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
MOL VIDI FC
2019. 05. 11. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 05. 11. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
ZTE AKADÉMIA
2019. 05. 18. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 18. 10:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2019. 05. 25. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 05. 25. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
ZTE AKADÉMIA
2019. 06. 01. 11:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2019. 06. 01. 11:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE AKADÉMIA
GYIRMÓT SE GYŐR

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA

2018. 08. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 08. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 09. 01. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 09. 01. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2018. 09. 08. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 09. 08. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 09. 16. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 16. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAI FUTBALL CLUB
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 09. 22. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 09. 22. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2018. 09. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 10. 06. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2018. 10. 12. 14:00
Paksi FC Stadion
2018. 10. 12. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 10. 20. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 10. 20. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
GYIRMÓT SE GYŐR
2018. 10. 27. 13:00
Illovszky Rudolf Stadion
2018. 10. 27. 13:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 11. 03. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 11. 03. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ÚFC
2018. 11. 10. 12:00
PMFC Stadion
2018. 11. 10. 12:00
PMFC Stadion
PMFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 11. 17. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 11. 17. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 11. 24. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2018. 11. 24. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 12. 01. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 12. 01. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 02. 23. 13:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 02. 23. 13:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
MOL VIDI FC
2019. 03. 02. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 03. 02. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 03. 09. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 03. 09. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 03. 14. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 03. 14. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
BUDAI FUTBALL CLUB
2019. 03. 23. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 23. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 03. 30. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 03. 30. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ZTE AKADÉMIA
2019. 04. 06. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 06. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 04. 13. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 04. 13. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
PAKSI FC
2019. 04. 18. 14:00
ALCUFER Stadion
2019. 04. 18. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 04. 27. 11:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 27. 11:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 05. 03. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 05. 03. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 05. 11. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 05. 11. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
PMFC
2019. 05. 18. 10:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 18. 10:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 05. 25. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 05. 25. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
2019. 06. 01. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 06. 01. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom