Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Leány U-19 Kiemelt csoport 2. forduló

2018.09.09 - 14:30

Debrecen-Pallag, Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont

MLSZ

Leány U-19 Kiemelt csoport

Játékvezető
DARÁNYI BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
POCSAI GERGŐ TAMÁS, KATONA KRISZTIÁN
DLA-DEAC
SZENT MIHÁLY
90'
45'

Gólok

KOTA SZABINA

12'

1 - 0

 

PINTYE VIVIEN

16'

2 - 0

 

PINTYE VIVIEN

22'

3 - 0

 

KŐRÖSI ANNA

35'

4 - 0

 

HORVÁTH PETRA

45'

5 - 0

 

GAJZÁGÓ FLÓRA

55'

6 - 0

 

KAKÓCZ ADELINA

63'

7 - 0

 

KOTA SZABINA

66'

8 - 0

 

HORVÁTH PETRA

76'

9 - 0

 

HORVÁTH PETRA

84'

10 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MTK HUNGÁRIA FC MTK HUNGÁRIA FC 2 2 0 0 23 1 22 6 9.5
2 HALADÁS - VIKTÓRIA HALADÁS - VIKTÓRIA 2 1 1 0 6 1 5 4 6.5
3 MOL VIDI FC MOL VIDI FC 2 1 1 0 5 2 3 4 5.5
4 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 1 1 0 0 6 0 6 3 11
5 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 1 1 0 0 6 0 6 3 6
6 DLA-DEAC DLA-DEAC 2 1 0 1 10 6 4 3 7.5
7 ASTRA HFC ASTRA HFC 1 0 1 0 1 1 0 1 8
8 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2 0 1 1 2 12 -10 1 4
9 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 1 0 0 1 1 4 -3 0 3
10 SZENT MIHÁLY SZENT MIHÁLY 2 0 0 2 0 15 -15 0 4
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0 0 2 0 18 -18 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE MTK HUNGÁRIA FC 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 11 0 11 6
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE HALADÁS - VIKTÓRIA 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE MOL VIDI FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FERENCVÁROSI TC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE DLA-DEAC 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 5 3 2 3
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE ETO FC GYŐR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
7 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE ASTRA HFC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZENT MIHÁLY 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 7 -7 0
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 0 0 2 0 8 -8 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE MTK HUNGÁRIA FC 1 1 0 0 12 0 12 3 1 1 0 0 11 1 10 3 2 2 0 0 23 1 22 6
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE HALADÁS - VIKTÓRIA 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 1 0 6 1 5 4
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE MOL VIDI FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 5 2 3 4
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE ETO FC GYŐR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 6 0 6 3
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FERENCVÁROSI TC 1 1 0 0 6 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3
6 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE DLA-DEAC 1 1 0 0 10 0 10 3 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 1 0 1 10 6 4 3
7 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE ASTRA HFC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 0 0 1 1 11 -10 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 12 -10 1
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZENT MIHÁLY 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 10 -10 0 2 0 0 2 0 15 -15 0
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 0 1 0 12 -12 0 2 0 0 2 0 18 -18 0
 
ASTRA HFC
-----1 - 1----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
--0 - 6-------
DLA-DEAC
--------10 - 0-
ETO FC GYŐR
----------
MOL VIDI FC
-------4 - 1--
FERENCVÁROSI TC
--6 - 0-------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
------1 - 11---
MTK HUNGÁRIA FC
-12 - 0--------
SOROKSÁR SC
----------
SZENT MIHÁLY
---------0 - 5
HALADÁS - VIKTÓRIA
----1 - 1-----

Meccsek

DLA-DEAC

2018. 09. 02. 15:00
Kocsis Sándor Sportközpont
2018. 09. 02. 15:00
Kocsis Sándor Sportközpont
FERENCVÁROSI TC
DLA-DEAC
2018. 09. 09. 14:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2018. 09. 09. 14:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
SZENT MIHÁLY
2018. 11. 07. 13:00
Székesfehérvári Sóstói Stadion
2018. 11. 07. 13:00
Székesfehérvári Sóstói Stadion
MOL VIDI FC
11. 07. 13:00
DLA-DEAC
2018. 09. 27. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2018. 09. 27. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
09. 27. 14:00
ASTRA HFC
2018. 10. 13. 14:00
Lantos Mihály Sporttelep
2018. 10. 13. 14:00
Lantos Mihály Sporttelep
MTK HUNGÁRIA FC
10. 13. 14:00
DLA-DEAC
2018. 10. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2018. 10. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
10. 21. 14:00
ETO FC GYŐR
2018. 10. 27. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 27. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
10. 27. 11:00
DLA-DEAC
2018. 11. 04. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2018. 11. 04. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
11. 04. 14:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 11. 17. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 11. 17. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
11. 17. 15:00
DLA-DEAC
2018. 11. 25. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2018. 11. 25. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
11. 25. 14:00
HALADÁS - VIKTÓRIA
2019. 03. 02.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 03. 02.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DLA-DEAC
03. 02.
FERENCVÁROSI TC
2019. 03. 23.
Tápé ESK Sportpálya
2019. 03. 23.
Tápé ESK Sportpálya
SZENT MIHÁLY
03. 23.
DLA-DEAC
2019. 03. 30.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 03. 30.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DLA-DEAC
03. 30.
MOL VIDI FC
2019. 04. 06.
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 04. 06.
Csepel Hungary Club '94 SE
ASTRA HFC
04. 06.
DLA-DEAC
2019. 04. 13.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 04. 13.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DLA-DEAC
04. 13.
MTK HUNGÁRIA FC
2019. 04. 20.
ETO Stadion
2019. 04. 20.
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
04. 20.
DLA-DEAC
2019. 04. 27.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 04. 27.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DLA-DEAC
04. 27.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 05. 04.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 05. 04.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
05. 04.
DLA-DEAC
2019. 05. 11.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 05. 11.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DLA-DEAC
05. 11.
SOROKSÁR SC
2019. 05. 18.
Király Sportlétesítmény
2019. 05. 18.
Király Sportlétesítmény
HALADÁS - VIKTÓRIA
05. 18.
DLA-DEAC

SZENT MIHÁLY

2018. 09. 02. 15:00
Tápé ESK Sportpálya
2018. 09. 02. 15:00
Tápé ESK Sportpálya
SZENT MIHÁLY
HALADÁS - VIKTÓRIA
2018. 09. 09. 14:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2018. 09. 09. 14:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA-DEAC
SZENT MIHÁLY
2018. 09. 16. 14:00
Tápé ESK Sportpálya
2018. 09. 16. 14:00
Tápé ESK Sportpálya
SZENT MIHÁLY
FERENCVÁROSI TC
2018. 10. 14. 14:00
Székesfehérvári Sóstói Stadion
2018. 10. 14. 14:00
Székesfehérvári Sóstói Stadion
MOL VIDI FC
10. 14. 14:00
SZENT MIHÁLY
2018. 10. 20. 14:30
Tápé ESK Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Tápé ESK Sportpálya
SZENT MIHÁLY
10. 20. 14:30
ASTRA HFC
2018. 10. 27. 14:00
Lantos Mihály Sporttelep
2018. 10. 27. 14:00
Lantos Mihály Sporttelep
MTK HUNGÁRIA FC
10. 27. 14:00
SZENT MIHÁLY
2018. 11. 04. 13:30
Tápé ESK Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Tápé ESK Sportpálya
SZENT MIHÁLY
11. 04. 13:30
ETO FC GYŐR
2018. 11. 18. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 18. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
11. 18. 14:00
SZENT MIHÁLY
2018. 11. 25. 13:00
Tápé ESK Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Tápé ESK Sportpálya
SZENT MIHÁLY
11. 25. 13:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 12. 01. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 01. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
12. 01. 15:00
SZENT MIHÁLY
2019. 03. 02.
Király Sportlétesítmény
2019. 03. 02.
Király Sportlétesítmény
HALADÁS - VIKTÓRIA
03. 02.
SZENT MIHÁLY
2019. 03. 23.
Tápé ESK Sportpálya
2019. 03. 23.
Tápé ESK Sportpálya
SZENT MIHÁLY
03. 23.
DLA-DEAC
2019. 03. 30.
Kocsis Sándor Sportközpont
2019. 03. 30.
Kocsis Sándor Sportközpont
FERENCVÁROSI TC
03. 30.
SZENT MIHÁLY
2019. 04. 13.
Tápé ESK Sportpálya
2019. 04. 13.
Tápé ESK Sportpálya
SZENT MIHÁLY
04. 13.
MOL VIDI FC
2019. 04. 20.
Csepel Hungary Club '94 SE
2019. 04. 20.
Csepel Hungary Club '94 SE
ASTRA HFC
04. 20.
SZENT MIHÁLY
2019. 04. 27.
Tápé ESK Sportpálya
2019. 04. 27.
Tápé ESK Sportpálya
SZENT MIHÁLY
04. 27.
MTK HUNGÁRIA FC
2019. 05. 04.
ETO Stadion
2019. 05. 04.
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
05. 04.
SZENT MIHÁLY
2019. 05. 11.
Tápé ESK Sportpálya
2019. 05. 11.
Tápé ESK Sportpálya
SZENT MIHÁLY
05. 11.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 05. 18.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 05. 18.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
05. 18.
SZENT MIHÁLY
2019. 05. 25.
Tápé ESK Sportpálya
2019. 05. 25.
Tápé ESK Sportpálya
SZENT MIHÁLY
05. 25.
SOROKSÁR SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol