Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-13 I. osztály Közép-Nyugat 4. forduló

2018.09.21 - 15:15

Budaörs, Budaörsi Városi Stadion

MLSZ

U-13 I. osztály Közép-Nyugat

Játékvezető
MÉRCSE I. LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KUN ATTILA, NÉMETH ÁKOS
BUDAÖRS
REAC SPORTISKOLA SE
60'
30'

Gólok

POLGÁR TAMÁS

24'

1 - 0

 

JÁRMAI ZSOMBOR

28'

2 - 0

 

PINTÉR ÁKOS CSANÁD

63'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 4 4 0 0 16 2 14 12 7.5
2 VIADUKT SE BIATORBÁGY VIADUKT SE BIATORBÁGY 4 3 0 1 17 3 14 9 7
3 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 4 3 0 1 17 5 12 9 8.5
4 BUDAÖRS BUDAÖRS 4 3 0 1 10 8 2 9 6
5 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 4 2 1 1 6 7 -1 7 4.8
6 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 1 2 1 8 7 1 5 7
7 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 4 1 1 2 6 5 1 4 8
8 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 4 1 1 2 5 12 -7 4 6
9 DOROGI FC DOROGI FC 4 1 0 3 3 15 -12 3 6.8
10 UTE UTE 4 0 2 2 4 9 -5 2 6.3
11 KELEN SC KELEN SC 4 0 2 2 5 12 -7 2 5.5
12 SOROKSÁR SPORT CLUB SOROKSÁR SPORT CLUB 4 0 1 3 2 14 -12 1 4.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOROKSÁR SPORT CLUB VASAS KUBALA AKADÉMIA 3 2 1 0 8 1 7 7 1 1 0 0 2 0 2 3 4 3 1 0 10 1 9 10
2 SOROKSÁR SPORT CLUB VIADUKT SE BIATORBÁGY 2 1 0 1 3 2 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6 4 3 0 1 7 2 5 9
3 SOROKSÁR SPORT CLUB FERENCVÁROSI TC 2 1 1 0 3 0 3 4 2 1 1 0 4 1 3 4 4 2 2 0 7 1 6 8
4 SOROKSÁR SPORT CLUB REAC SPORTISKOLA SE 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 2 1 1 3 3 0 7
5 SOROKSÁR SPORT CLUB BUDAÖRS 2 1 1 0 3 1 2 4 2 1 0 1 1 4 -3 3 4 2 1 1 4 5 -1 7
6 SOROKSÁR SPORT CLUB DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 0 2 3 3 0 6
7 SOROKSÁR SPORT CLUB DUNAHARASZTI MTK 1 1 0 0 3 0 3 3 3 0 2 1 0 2 -2 2 4 1 2 1 3 2 1 5
8 SOROKSÁR SPORT CLUB UTE 2 1 0 1 1 1 0 3 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 2 1 2 2 0 5
9 SOROKSÁR SPORT CLUB BVSC-ZUGLÓ 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 1 1 0 3 1 2 4 4 1 1 2 3 5 -2 4
10 SOROKSÁR SPORT CLUB DOROGI FC 2 1 0 1 2 1 1 3 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 1 0 3 2 6 -4 3
11 SOROKSÁR SPORT CLUB KELEN SC 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 0 1 3 1 7 -6 1
12 SOROKSÁR SPORT CLUB SOROKSÁR SPORT CLUB 2 0 1 1 0 3 -3 1 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 0 1 3 0 8 -8 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOROKSÁR SPORT CLUB VASAS KUBALA AKADÉMIA 3 3 0 0 14 2 12 9 1 1 0 0 2 0 2 3 4 4 0 0 16 2 14 12
2 SOROKSÁR SPORT CLUB VIADUKT SE BIATORBÁGY 2 1 0 1 6 2 4 3 2 2 0 0 11 1 10 6 4 3 0 1 17 3 14 9
3 SOROKSÁR SPORT CLUB FERENCVÁROSI TC 2 2 0 0 8 1 7 6 2 1 0 1 9 4 5 3 4 3 0 1 17 5 12 9
4 SOROKSÁR SPORT CLUB BUDAÖRS 2 2 0 0 7 1 6 6 2 1 0 1 3 7 -4 3 4 3 0 1 10 8 2 9
5 SOROKSÁR SPORT CLUB REAC SPORTISKOLA SE 2 1 1 0 4 3 1 4 2 1 0 1 2 4 -2 3 4 2 1 1 6 7 -1 7
6 SOROKSÁR SPORT CLUB DUNAHARASZTI MTK 1 1 0 0 6 0 6 3 3 0 2 1 2 7 -5 2 4 1 2 1 8 7 1 5
7 SOROKSÁR SPORT CLUB DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 2 1 0 1 4 2 2 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 1 2 6 5 1 4
8 SOROKSÁR SPORT CLUB BVSC-ZUGLÓ 2 0 0 2 1 9 -8 0 2 1 1 0 4 3 1 4 4 1 1 2 5 12 -7 4
9 SOROKSÁR SPORT CLUB DOROGI FC 2 1 0 1 3 6 -3 3 2 0 0 2 0 9 -9 0 4 1 0 3 3 15 -12 3
10 SOROKSÁR SPORT CLUB UTE 2 0 2 0 3 3 0 2 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 0 2 2 4 9 -5 2
11 SOROKSÁR SPORT CLUB KELEN SC 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 0 1 1 3 8 -5 1 4 0 2 2 5 12 -7 2
12 SOROKSÁR SPORT CLUB SOROKSÁR SPORT CLUB 2 0 1 1 0 8 -8 1 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 0 1 3 2 14 -12 1
 
BUDAÖRS
------3 - 0-4 - 1--
BVSC-ZUGLÓ
0 - 3---------1 - 6
DOROGI FC
-------3 - 1--0 - 5
DUNAHARASZTI MTK
--6 - 0--------
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
-1 - 23 - 0--------
FERENCVÁROSI TC
-----6 - 1--2 - 0--
KELEN SC
-2 - 2-------0 - 2-
REAC SPORTISKOLA SE
---2 - 22 - 1------
SOROKSÁR SPORT CLUB
---0 - 0-0 - 8-----
UTE
----1 - 1-2 - 2----
VASAS KUBALA AKADÉMIA
7 - 0----4 - 1--3 - 1--
VIADUKT SE BIATORBÁGY
---5 - 0---1 - 2---

Meccsek

BUDAÖRS

2018. 09. 01. 15:45
Illovszky Rudolf Stadion
2018. 09. 01. 15:45
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
BUDAÖRS
2018. 09. 07. 15:15
Budaörsi Városi Stadion
2018. 09. 07. 15:15
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
UTE
2018. 09. 15. 16:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2018. 09. 15. 16:30
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
BUDAÖRS
2018. 09. 21. 15:15
Budaörsi Városi Stadion
2018. 09. 21. 15:15
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 09. 29. 10:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
2018. 09. 29. 10:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
DOROGI FC
BUDAÖRS
2018. 10. 05. 15:15
Budaörsi Városi Stadion
2018. 10. 05. 15:15
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 13. 16:30
Viadukt SE-Biatorbágy (Kolozsvári utca)
2018. 10. 13. 16:30
Viadukt SE-Biatorbágy (Kolozsvári utca)
VIADUKT SE BIATORBÁGY
BUDAÖRS
2018. 11. 16. 15:15
Budaörsi Városi Stadion
2018. 11. 16. 15:15
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2018. 10. 27. 15:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 27. 15:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SPORT CLUB
BUDAÖRS
2018. 11. 22. 15:00
Kelen SC
2018. 11. 22. 15:00
Kelen SC
KELEN SC
BUDAÖRS
2018. 11. 09. 16:40
Budaörsi Városi Stadion
2018. 11. 09. 16:40
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
FERENCVÁROSI TC
2019. 03. 02.
Budaörsi Városi Stadion
2019. 03. 02.
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
03. 02.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 03. 09.
UTE Atlétikai Stadion
2019. 03. 09.
UTE Atlétikai Stadion
UTE
03. 09.
BUDAÖRS
2019. 03. 16.
Budaörsi Városi Stadion
2019. 03. 16.
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
03. 16.
BVSC-ZUGLÓ
2019. 03. 23.
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 03. 23.
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
03. 23.
BUDAÖRS
2019. 03. 30.
Budaörsi Városi Stadion
2019. 03. 30.
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
03. 30.
DOROGI FC
2019. 04. 06.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 06.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
04. 06.
BUDAÖRS
2019. 04. 13.
Budaörsi Városi Stadion
2019. 04. 13.
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
04. 13.
VIADUKT SE BIATORBÁGY
2019. 04. 20.
Dunakanyar SE Sportpálya
2019. 04. 20.
Dunakanyar SE Sportpálya
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
04. 20.
BUDAÖRS
2019. 04. 27.
Budaörsi Városi Stadion
2019. 04. 27.
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
04. 27.
SOROKSÁR SPORT CLUB
2019. 05. 04.
Budaörsi Városi Stadion
2019. 05. 04.
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
05. 04.
KELEN SC
2019. 05. 11.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 05. 11.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
05. 11.
BUDAÖRS

REAC SPORTISKOLA SE

2018. 09. 01. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 01. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 08. 16:30
Viadukt SE-Biatorbágy (Kolozsvári utca)
2018. 09. 08. 16:30
Viadukt SE-Biatorbágy (Kolozsvári utca)
VIADUKT SE BIATORBÁGY
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 09. 16. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2018. 09. 21. 15:15
Budaörsi Városi Stadion
2018. 09. 21. 15:15
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 09. 27. 16:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 27. 16:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
KELEN SC
2018. 10. 06. 09:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2018. 10. 06. 09:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 10. 17. 17:45
Illovszky Rudolf Stadion
2018. 10. 17. 17:45
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 10. 20. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 20. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
2018. 10. 27. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 27. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
BVSC-ZUGLÓ
2018. 10. 31. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 31. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
SOROKSÁR SPORT CLUB
2018. 11. 11. 14:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
2018. 11. 11. 14:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum
DOROGI FC
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 03. 02.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 02.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
03. 02.
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 03. 09.
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 03. 09.
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
03. 09.
VIADUKT SE BIATORBÁGY
2019. 03. 16.
Dunakanyar SE Sportpálya
2019. 03. 16.
Dunakanyar SE Sportpálya
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
03. 16.
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 03. 23.
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 03. 23.
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
03. 23.
BUDAÖRS
2019. 03. 30.
Kelen SC
2019. 03. 30.
Kelen SC
KELEN SC
03. 30.
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 04. 06.
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 06.
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
04. 06.
FERENCVÁROSI TC
2019. 04. 13.
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 04. 13.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
04. 13.
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 04. 20.
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 20.
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
04. 20.
UTE
2019. 04. 27.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 04. 27.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
04. 27.
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 05. 04.
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 05. 04.
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SPORT CLUB
05. 04.
REAC SPORTISKOLA SE
2019. 05. 11.
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 05. 11.
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SPORTISKOLA SE
05. 11.
DOROGI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol