Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U15 Nyugat 5. forduló

2018.10.06 - 14:00

Eger, Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű

Heves

U15 Nyugat

Játékvezető
KATONA MARTIN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
EGER SE
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
80'
40'

Gólok

MAJOR BENCE

31'

1 - 0

 

 

1 - 1

57'

JAKAB ÁRMIN
PETZ PÉTER JONATÁN

79'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EGER SE EGER SE 5 5 0 0 42 7 35 15 6.4
2 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 5 4 1 0 32 5 27 13 5.8
3 HERÉD LC HERÉD LC 5 3 1 1 26 10 16 10 6.8
4 GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK 5 3 0 2 49 6 43 9 5.2
5 MÁTRADERECSKE SE MÁTRADERECSKE SE 4 3 0 1 18 11 7 9 7.5
6 LŐRINCI VSC LŐRINCI VSC 4 2 0 2 19 25 -6 6 5.8
7 MÁTRAI SE MÁTRAI SE 4 2 0 2 15 23 -8 6 6
8 ZAGYVASZÁNTÓ SE ZAGYVASZÁNTÓ SE 4 1 0 3 10 17 -7 3 6.8
9 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 5 1 0 4 13 38 -25 3 4.6
10 BODON FC Recsk BODON FC Recsk 4 0 0 4 9 26 -17 0 5.3
11 SZŐLŐSKERT NAGYRÉDE SC SZŐLŐSKERT NAGYRÉDE SC 5 0 0 5 1 66 -65 0 5
12 ABASÁRI SE (Kizárva) ABASÁRI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABASÁRI SE (Kizárva) EGER SE 3 3 0 0 10 3 7 9 2 2 0 0 9 0 9 6 5 5 0 0 19 3 16 15
2 ABASÁRI SE (Kizárva) ENERGIA SC GYÖNGYÖS 3 3 0 0 11 1 10 9 2 2 0 0 5 0 5 6 5 5 0 0 16 1 15 15
3 ABASÁRI SE (Kizárva) GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK 2 2 0 0 17 0 17 6 3 1 0 2 3 4 -1 3 5 3 0 2 20 4 16 9
4 ABASÁRI SE (Kizárva) MÁTRADERECSKE SE 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 2 0 0 6 2 4 6 4 3 0 1 10 7 3 9
5 ABASÁRI SE (Kizárva) LŐRINCI VSC 2 0 0 2 0 9 -9 0 2 2 0 0 10 1 9 6 4 2 0 2 10 10 0 6
6 ABASÁRI SE (Kizárva) HERÉD LC 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 1 2 0 11 3 8 5 5 1 2 2 11 6 5 5
7 ABASÁRI SE (Kizárva) ZAGYVASZÁNTÓ SE 3 1 1 1 6 3 3 4 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 1 1 2 6 6 0 4
8 ABASÁRI SE (Kizárva) GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 3 1 1 1 6 6 0 4 2 0 0 2 0 8 -8 0 5 1 1 3 6 14 -8 4
9 ABASÁRI SE (Kizárva) MÁTRAI SE 1 1 0 0 5 0 5 3 3 0 0 3 3 14 -11 0 4 1 0 3 8 14 -6 3
10 ABASÁRI SE (Kizárva) BODON FC Recsk 1 1 0 0 2 1 1 3 3 0 0 3 2 10 -8 0 4 1 0 3 4 11 -7 3
11 ABASÁRI SE (Kizárva) SZŐLŐSKERT NAGYRÉDE SC 3 0 0 3 1 18 -17 0 2 0 0 2 0 17 -17 0 5 0 0 5 1 35 -34 0
12 ABASÁRI SE (Kizárva) ABASÁRI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABASÁRI SE (Kizárva) EGER SE 3 3 0 0 21 5 16 9 2 2 0 0 21 2 19 6 5 5 0 0 42 7 35 15
2 ABASÁRI SE (Kizárva) ENERGIA SC GYÖNGYÖS 3 3 0 0 23 1 22 9 2 1 1 0 9 4 5 4 5 4 1 0 32 5 27 13
3 ABASÁRI SE (Kizárva) HERÉD LC 2 0 1 1 2 7 -5 1 3 3 0 0 24 3 21 9 5 3 1 1 26 10 16 10
4 ABASÁRI SE (Kizárva) GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK 2 2 0 0 42 0 42 6 3 1 0 2 7 6 1 3 5 3 0 2 49 6 43 9
5 ABASÁRI SE (Kizárva) MÁTRADERECSKE SE 2 1 0 1 7 9 -2 3 2 2 0 0 11 2 9 6 4 3 0 1 18 11 7 9
6 ABASÁRI SE (Kizárva) LŐRINCI VSC 2 0 0 2 3 20 -17 0 2 2 0 0 16 5 11 6 4 2 0 2 19 25 -6 6
7 ABASÁRI SE (Kizárva) MÁTRAI SE 1 1 0 0 9 0 9 3 3 1 0 2 6 23 -17 3 4 2 0 2 15 23 -8 6
8 ABASÁRI SE (Kizárva) ZAGYVASZÁNTÓ SE 3 1 0 2 9 11 -2 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 4 1 0 3 10 17 -7 3
9 ABASÁRI SE (Kizárva) GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 3 1 0 2 13 15 -2 3 2 0 0 2 0 23 -23 0 5 1 0 4 13 38 -25 3
10 ABASÁRI SE (Kizárva) BODON FC Recsk 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 0 0 3 6 22 -16 0 4 0 0 4 9 26 -17 0
11 ABASÁRI SE (Kizárva) SZŐLŐSKERT NAGYRÉDE SC 3 0 0 3 1 29 -28 0 2 0 0 2 0 37 -37 0 5 0 0 5 1 66 -65 0
12 ABASÁRI SE (Kizárva) ABASÁRI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ABASÁRI SE
------------
ATKÁRI SE
------------
BODON FC Recsk
---------3 - 4--
EGER SE
--9 - 2--2 - 1---10 - 2--
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
----9 - 04 - 1---10 - 0--
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
------2 - 65 - 8---6 - 1
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
-----14 - 0----28 - 0-
HERÉD LC
----2 - 2-0 - 5-----
LŐRINCI VSC
---1 - 132 - 7-------
MÁTRADERECSKE SE
--6 - 11 - 8--------
MÁTRAI SE
----------9 - 0-
SZŐLŐSKERT NAGYRÉDE SC
-------0 - 140 - 81 - 7--
ZAGYVASZÁNTÓ SE
--7 - 3----1 - 4-1 - 4--

Meccsek

EGER SE

2018. 09. 08. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 08. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
BODON FC Recsk
2018. 09. 12. 16:30
Mátraderecske Sportpálya
2018. 09. 12. 16:30
Mátraderecske Sportpálya
MÁTRADERECSKE SE
EGER SE
2018. 09. 22. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 22. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
MÁTRAI SE
2018. 09. 26. 16:00
Lőrinci Sporttelep
2018. 09. 26. 16:00
Lőrinci Sporttelep
LŐRINCI VSC
EGER SE
2018. 10. 06. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 06. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
2018. 10. 10. 16:00
Heréd Sportpálya
2018. 10. 10. 16:00
Heréd Sportpálya
HERÉD LC
EGER SE
2018. 10. 20. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 20. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2018. 10. 26. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 10. 26. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
EGER SE
2018. 11. 03. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 11. 03. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
SZŐLŐSKERT NAGYRÉDE SC
2018. 11. 10. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 11. 10. 13:30
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
ZAGYVASZÁNTÓ SE
2019. 03. 14. 15:00
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
2019. 03. 14. 15:00
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
BODON FC Recsk
03. 14. 15:00
EGER SE
2019. 03. 22. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 22. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
03. 22. 15:00
MÁTRADERECSKE SE
2019. 03. 29. 15:00
Egercsehi Sportpálya
2019. 03. 29. 15:00
Egercsehi Sportpálya
MÁTRAI SE
03. 29. 15:00
EGER SE
2019. 04. 05. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 05. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
04. 05. 16:00
LŐRINCI VSC
2019. 04. 13. 10:00
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
2019. 04. 13. 10:00
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
04. 13. 10:00
EGER SE
2019. 04. 19. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 19. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
04. 19. 17:00
HERÉD LC
2019. 04. 26. 17:00
Gyöngyöshalász SE Tartalékpálya
2019. 04. 26. 17:00
Gyöngyöshalász SE Tartalékpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
04. 26. 17:00
EGER SE
2019. 05. 03. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 05. 03. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
05. 03. 17:00
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 10. 17:00
Nagyréde Sportpálya
2019. 05. 10. 17:00
Nagyréde Sportpálya
SZŐLŐSKERT NAGYRÉDE SC
05. 10. 17:00
EGER SE
2019. 05. 17. 17:00
Zagyvaszántó Sportpálya
2019. 05. 17. 17:00
Zagyvaszántó Sportpálya
ZAGYVASZÁNTÓ SE
05. 17. 17:00
EGER SE

GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK

2018. 09. 07. 16:30
Heréd Sportpálya
2018. 09. 07. 16:30
Heréd Sportpálya
HERÉD LC
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
2018. 09. 15. 12:00
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
2018. 09. 15. 12:00
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2018. 09. 21. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 09. 21. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
2018. 09. 29. 13:00
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
2018. 09. 29. 13:00
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
SZŐLŐSKERT NAGYRÉDE SC
2018. 10. 06. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 06. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
2018. 10. 20. 11:00
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
2018. 10. 20. 11:00
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
BODON FC Recsk
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
2018. 10. 27. 13:00
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
2018. 10. 27. 13:00
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
MÁTRADERECSKE SE
2018. 11. 02. 13:30
Mátraballa Sportpálya
2018. 11. 02. 13:30
Mátraballa Sportpálya
MÁTRAI SE
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
2018. 11. 11. 09:30
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
2018. 11. 11. 09:30
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
LŐRINCI VSC
2018. 11. 17. 09:30
Zagyvaszántó Sportpálya
2018. 11. 17. 09:30
Zagyvaszántó Sportpálya
ZAGYVASZÁNTÓ SE
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
2019. 03. 16. 10:00
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
2019. 03. 16. 10:00
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
03. 16. 10:00
HERÉD LC
2019. 03. 22. 15:00
Gyöngyöshalász SE Tartalékpálya
2019. 03. 22. 15:00
Gyöngyöshalász SE Tartalékpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
03. 22. 15:00
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
2019. 03. 30. 10:00
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
2019. 03. 30. 10:00
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
03. 30. 10:00
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 05. 16:00
Nagyréde Sportpálya
2019. 04. 05. 16:00
Nagyréde Sportpálya
SZŐLŐSKERT NAGYRÉDE SC
04. 05. 16:00
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
2019. 04. 13. 10:00
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
2019. 04. 13. 10:00
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
04. 13. 10:00
EGER SE
2019. 04. 27. 10:00
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
2019. 04. 27. 10:00
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
04. 27. 10:00
BODON FC Recsk
2019. 05. 03. 17:00
Mátraderecske Sportpálya
2019. 05. 03. 17:00
Mátraderecske Sportpálya
MÁTRADERECSKE SE
05. 03. 17:00
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
2019. 05. 11. 10:00
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
2019. 05. 11. 10:00
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
05. 11. 10:00
MÁTRAI SE
2019. 05. 17. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2019. 05. 17. 17:00
Lőrinci Sporttelep
LŐRINCI VSC
05. 17. 17:00
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
2019. 05. 24. 17:00
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
2019. 05. 24. 17:00
Gyöngyöstarján Községi Sportkör Sportpálya és Öltöző
GYÖNGYÖSTARJÁNI KSK
05. 24. 17:00
ZAGYVASZÁNTÓ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol