Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 II. Közép-Keleti csoport 1. forduló

2018.08.26 - 10:00

Hatvan, Hatvani Népkert Spottelep (Népkert Spottelep)

Heves

MLSZ U-15 II. Közép-Keleti csoport

Játékvezető
JÁVORSZKI ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÁJER KONRÁD, KIRÁLY ZOLTÁN
FC HATVAN
CEGLÉDI VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

FAJKÓ ÁKOS

 

0 - 2

7'

PÁSZTOR DÉNES MÁTÉ

 

0 - 3

32'

MEDVE DÁVID ROLAND

 

0 - 4

40'

FAJKÓ ÁKOS

 

0 - 5

45'

FAJKÓ ÁKOS

 

0 - 6

48'

MEDVE DÁVID ROLAND

 

0 - 7

59'

SZABÓ GERGŐ
LUDÁNYI GERGŐ

66'

1 - 7

 

 

1 - 8

75'

VÁNYI ZSOMBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 8 1 7 3 14
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 1 0 0 6 0 6 3 13
3 UTE  UTE "B" 1 1 0 0 4 1 3 3 12
4 TAKSONY SE TAKSONY SE 1 1 0 0 3 1 2 3 11
5 SBTC KFT. SBTC KFT. 1 1 0 0 3 2 1 3 10
6 FC DABAS FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 5
11 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 4
12 EGER SE EGER SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 3
13 BSE PALÓC FARKASOK  BSE PALÓC FARKASOK  1 0 0 1 0 6 -6 0 2
14 FC HATVAN FC HATVAN 1 0 0 1 1 8 -7 0 1
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 1 7 3 1 1 0 0 8 1 7 3
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 1 0 0 6 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 1 0 0 1 1 8 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 8 -7 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK
----------------
CEGLÉDI VSE
----------------
EGER SE
---------------1 - 4
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
----------------
FC DABAS
----------------
FC HATVAN
-1 - 8--------------
GÖDÖLLŐI SK
----------------
GYÖNGYÖSI AK
----------------
JÁSZBERÉNYI FC
----------------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
6 - 0---------------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
----------------
SBTC KFT.
--------3 - 2-------
SZABADNAP
----------------
TAKSONY SE
-------------3 - 1--
TESTVÉRISÉG SE
----------------
TISZAKÉCSKEI VSE
----------------
UTE
----------------

Meccsek

FC HATVAN

2018. 08. 26. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 08. 26. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 02. 12:00
Jászberényi Fc
2018. 09. 02. 12:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
FC HATVAN
2018. 09. 09. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 09. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
FC DABAS
2018. 09. 23. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 23. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 29. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 09. 29. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
09. 29. 10:00
FC HATVAN
2018. 10. 07. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 10. 07. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
10. 07. 10:00
SBTC KFT.
2018. 10. 14. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 10. 14. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
10. 14. 10:00
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 28. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 10. 28. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
10. 28. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 10. 31. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 31. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
10. 31. 12:00
FC HATVAN
2018. 11. 04. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 11. 04. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
11. 04. 10:00
TAKSONY SE
2018. 11. 11. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 11. 11. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
11. 11. 12:00
FC HATVAN
2018. 11. 18. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 11. 18. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
11. 18. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 11. 25. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
11. 25. 10:00
FC HATVAN
2019. 02. 24. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 02. 24. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
02. 24. 12:00
FC HATVAN
2019. 03. 02. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 03. 02. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
03. 02. 12:00
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 09. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 09. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 09. 10:00
FC HATVAN
2019. 03. 24. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 24. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 24. 12:00
FC HATVAN
2019. 03. 30. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 03. 30. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
03. 30. 12:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 06. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 04. 06. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
04. 06. 12:00
FC HATVAN
2019. 04. 13. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 04. 13. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
04. 13. 12:00
FC HATVAN
2019. 04. 27. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 04. 27. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
04. 27. 12:00
FC HATVAN
2019. 05. 04. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 05. 04. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
05. 04. 12:00
EGER SE
2019. 05. 11. 12:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 05. 11. 12:00
Taksony SE Sporttelep
TAKSONY SE
05. 11. 12:00
FC HATVAN
2019. 05. 18. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 05. 18. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
05. 18. 12:00
UTE "B"
2019. 05. 26. 12:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 05. 26. 12:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
05. 26. 12:00
FC HATVAN
2019. 06. 01. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 06. 01. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
06. 01. 12:00
TISZAKÉCSKEI VSE

CEGLÉDI VSE

2018. 08. 26. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 08. 26. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 08. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 08. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 16. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 09. 16. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
EGER SE
2018. 09. 23. 12:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 23. 12:00
Taksony SE Sporttelep
TAKSONY SE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 30. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 09. 30. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
09. 30. 12:00
UTE "B"
2018. 10. 07. 12:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 07. 12:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
10. 07. 12:00
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 13. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 10. 13. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
10. 13. 10:00
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 10. 20. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 20. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
10. 20. 12:00
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 28. 12:00
Jászberényi Fc
2018. 10. 28. 12:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
10. 28. 12:00
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 31. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 10. 31. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
10. 31. 11:00
FC DABAS
2018. 11. 11. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 11. 11. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
11. 11. 12:00
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 17. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 11. 17. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
11. 17. 12:00
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 25. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
11. 25. 13:00
SBTC KFT.
2019. 02. 24. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 02. 24. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
02. 24. 12:00
FC HATVAN
2019. 03. 10. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 03. 10. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
03. 10. 12:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 03. 16. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 16. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
03. 16. 12:00
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 24. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 03. 24. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
03. 24. 12:00
TAKSONY SE
2019. 03. 31. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 31. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
03. 31. 12:00
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 07. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 04. 07. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
04. 07. 12:00
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 04. 14. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 14. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
04. 14. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 21. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 04. 21. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
04. 21. 12:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 28. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 04. 28. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
04. 28. 12:00
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 05. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 04. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 19. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 05. 19. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 19. 12:00
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 05. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
05. 26. 12:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 06. 01. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 06. 01. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
06. 01. 12:00
CEGLÉDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol