Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 II. Közép-Keleti csoport 2. forduló

2018.09.01 - 12:00

Budapest, Testvériség SE Sporttelep

Heves

MLSZ U-15 II. Közép-Keleti csoport

Játékvezető
NAGY JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BARTOS ZOLTÁN, CSIKY LAJOS
TESTVÉRISÉG SE
GYÖNGYÖSI AK
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

10'

NYERGES PÁL

 

0 - 2

22'

KISS DÁNIEL

 

0 - 3

30'

MIHÁLYI ERIK

 

0 - 4

51'

BAKÓ PÉTER

 

0 - 5

55'

CZINKÓCZI BENCE

 

0 - 6

60'

KISS DÁNIEL

 

0 - 7

62'

HARMOS IMRE

 

0 - 8

79'

MIHÁLYI ERIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE  UTE "B" 2 2 0 0 19 2 17 6 10
2 SBTC KFT. SBTC KFT. 2 2 0 0 14 2 12 6 10.5
3 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 1 1 0 0 8 0 8 3 13
4 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 8 1 7 3 12
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 2 1 0 1 6 3 3 3 7
6 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 5
7 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 2 1 0 1 6 5 1 3 7
8 BSE PALÓC FARKASOK  BSE PALÓC FARKASOK  2 1 0 1 2 7 -5 3 8
9 TAKSONY SE TAKSONY SE 2 1 0 1 4 16 -12 3 7
10 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 EGER SE EGER SE 2 0 0 2 2 6 -4 0 4.5
12 FC HATVAN FC HATVAN 2 0 0 2 3 12 -9 0 5.5
13 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 2 0 0 2 1 11 -10 0 6
14 FC DABAS FC DABAS 1 0 0 1 0 11 -11 0 2
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 6 0 6 6
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 1 1 0 0 7 0 7 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 8 1 7 4
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 2 1 3
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 1 0 1 2 7 -5 3
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 1 1 0 0 15 1 14 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 19 2 17 6
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 11 0 11 3 2 2 0 0 14 2 12 6
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 0 8 3 1 1 0 0 8 0 8 3
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 1 7 3 1 1 0 0 8 1 7 3
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 1 1 0 0 6 0 6 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 6 3 3 3
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 6 5 1 3
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 1 0 1 2 7 -5 3
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 1 15 -14 0 2 1 0 1 4 16 -12 3
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 1 0 0 1 1 8 -7 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 3 12 -9 0
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 1 0 0 1 0 8 -8 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 11 -10 0
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 1 0 0 1 0 11 -11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 11 -11 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK
-2 - 1--------------
CEGLÉDI VSE
----------------
EGER SE
---------------1 - 4
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
----------------
FC DABAS
----------0 - 11-----
FC HATVAN
-1 - 8--------------
GÖDÖLLŐI SK
----------------
GYÖNGYÖSI AK
----------------
JÁSZBERÉNYI FC
-----4 - 2----------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
6 - 0---------------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
----------------
SBTC KFT.
--------3 - 2-------
SZABADNAP
----------------
TAKSONY SE
-------------3 - 1--
TESTVÉRISÉG SE
-------0 - 8--------
TISZAKÉCSKEI VSE
---------3 - 0------
UTE
-------------15 - 1--

Meccsek

TESTVÉRISÉG SE

2018. 08. 26. 12:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 08. 26. 12:00
Taksony SE Sporttelep
TAKSONY SE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 01. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 01. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 08. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 08. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
UTE "B"
2018. 09. 15. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 09. 15. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 23. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 09. 29. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 29. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
09. 29. 12:00
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 07. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 07. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
10. 07. 12:00
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 10. 14. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 10. 14. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
10. 14. 10:00
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 20. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 20. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
10. 20. 12:00
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 31. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 31. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
10. 31. 12:00
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 03. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 11. 03. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
11. 03. 12:00
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 10. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 11. 10. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
11. 10. 12:00
FC DABAS
2018. 11. 17. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 11. 17. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
11. 17. 10:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 02. 23. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 02. 23. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
02. 23. 12:00
TAKSONY SE
2019. 03. 03. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 03. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 03. 12:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 10. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
03. 10. 12:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 16. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 03. 16. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
03. 16. 12:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 24. 12:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 03. 24. 12:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
03. 24. 12:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 30. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 03. 30. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
03. 30. 12:00
SBTC KFT.
2019. 04. 07. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 07. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
04. 07. 10:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 13. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 04. 13. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
04. 13. 12:00
FC HATVAN
2019. 04. 21. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 04. 21. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
04. 21. 12:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 05. 05. 12:00
Jászberényi Fc
2019. 05. 05. 12:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
05. 05. 12:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 05. 11. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 11. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
05. 11. 12:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 05. 18. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 18. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 18. 10:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 05. 25. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 25. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
05. 25. 12:00
EGER SE

GYÖNGYÖSI AK

2018. 09. 01. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 01. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 09. 13:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 09. 09. 13:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 16. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 09. 16. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SBTC KFT.
2018. 09. 23. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 23. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 06. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 10. 06. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
10. 06. 12:00
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 13. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 13. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
10. 13. 17:00
EGER SE
2018. 10. 21. 12:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 21. 12:00
Taksony SE Sporttelep
TAKSONY SE
10. 21. 12:00
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 28. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 10. 28. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
10. 28. 12:00
UTE "B"
2018. 10. 31. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 31. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
10. 31. 11:00
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 04. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 11. 04. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
11. 04. 12:00
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 11. 11. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 11. 11. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
11. 11. 12:00
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 18. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 11. 18. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
11. 18. 12:00
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 24. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 24. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 24. 10:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 03. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 03. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 03. 12:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 10. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 10. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 10. 12:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 16. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 03. 16. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
03. 16. 12:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 24. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 24. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 24. 12:00
FC HATVAN
2019. 04. 07. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 04. 07. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 07. 12:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 04. 13. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 13. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
04. 13. 12:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 04. 21. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 04. 21. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 21. 12:00
TAKSONY SE
2019. 04. 28. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 28. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
04. 28. 12:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 05. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 05. 05. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 05. 12:00
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 05. 12. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 12. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
05. 12. 10:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 19. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 05. 19. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 19. 12:00
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 26. 12:00
Jászberényi Fc
2019. 05. 26. 12:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
05. 26. 12:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 06. 01. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 06. 01. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
06. 01. 12:00
FC DABAS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol