Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport 1. forduló

2018.08.25 - 10:00

Budapest, REAC Vasgolyó utcai Sporttelep

Heves

MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport

Játékvezető
ZÁM LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KALYDY DIONÍZIA IMOLA, GELB TAMÁS
REAC SPORTISKOLA SE "A"
CEGLÉDI VSE
90'
45'

Gólok

VÁRADI TAMÁS

10'

1 - 0

 

KOLTAI DOMINIK

41'

2 - 0

 

 

2 - 1

70'

SZEBENI DÁVID LÁSZLÓ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 1 1 0 0 9 0 9 3 13
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 4 0 4 3 12
3 SBTC KFT. SBTC KFT. 1 1 0 0 4 1 3 3 11
4 REAC SPORTISKOLA SE  REAC SPORTISKOLA SE "A" 1 1 0 0 2 1 1 3 9
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC  MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 1 1 0 0 1 0 1 3 10
6 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 7
7 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 1 0 1 0 1 1 0 1 6
8 UTE  UTE "B" 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 4
10 BSE PALÓC FARKASOK USE BSE PALÓC FARKASOK USE 1 0 0 1 0 1 -1 0 5
11 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 1 0 0 1 1 4 -3 0 3
12 FC HATVAN FC HATVAN 1 0 0 1 0 4 -4 0 2
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 1 0 0 1 0 9 -9 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
2 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
3 BKV ELŐRE SC REAC SPORTISKOLA SE "A" 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 BKV ELŐRE SC SBTC KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
5 BKV ELŐRE SC JÁSZBERÉNYI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 BKV ELŐRE SC BSE PALÓC FARKASOK USE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
7 BKV ELŐRE SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
8 BKV ELŐRE SC UTE "B" 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BKV ELŐRE SC SZENT ISTVÁN SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 BKV ELŐRE SC CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 BKV ELŐRE SC FC HATVAN 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 BKV ELŐRE SC VÁROSI SE DUNAKESZI 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 0 9 3 1 1 0 0 9 0 9 3
2 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
3 BKV ELŐRE SC SBTC KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
4 BKV ELŐRE SC REAC SPORTISKOLA SE "A" 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 BKV ELŐRE SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 BKV ELŐRE SC JÁSZBERÉNYI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 BKV ELŐRE SC SZENT ISTVÁN SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 BKV ELŐRE SC UTE "B" 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BKV ELŐRE SC CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 BKV ELŐRE SC BSE PALÓC FARKASOK USE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 BKV ELŐRE SC VÁROSI SE DUNAKESZI 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
12 BKV ELŐRE SC FC HATVAN 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 1 0 0 1 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
 
BKV ELŐRE SC
--0 - 9-----------
BSE PALÓC FARKASOK USE
-----0 - 1--------
CEGLÉDI VSE
--------------
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
--------------
FC HATVAN
-------0 - 4------
JÁSZBERÉNYI FC
-----------1 - 1--
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
--------------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
--------------
PÉNZÜGYŐR SE
--------------
REAC SPORTISKOLA SE
--2 - 1-----------
SBTC KFT.
--------------
SZABADNAP
--------------
SZENT ISTVÁN SE
--------------
UTE
--------------
VÁROSI SE DUNAKESZI
----------1 - 4---

Meccsek

REAC SPORTISKOLA SE "A"

2018. 08. 25. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 08. 25. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 01. 10:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 01. 10:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 09. 08. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 08. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 09. 15. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 15. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 09. 22. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 22. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 30. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 30. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 10. 06. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 06. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
BKV ELŐRE SC
2018. 10. 13. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 13. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 10. 20. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 03. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2018. 11. 03. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 11. 10. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 10. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
UTE "B"
2018. 11. 18. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
INFO
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 09. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 03. 09. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
03. 09. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 16. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 03. 16. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
03. 16. 10:00
SZENT ISTVÁN SE
2019. 03. 23. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 03. 23. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
03. 23. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 30. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
03. 30. 10:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 04. 06. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 06. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
04. 06. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 04. 13. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
04. 13. 10:00
FC HATVAN
2019. 04. 20. 10:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 20. 10:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
04. 20. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 04. 27. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
04. 27. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 05. 04. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 05. 04. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
05. 04. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 05. 18. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 05. 18. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
05. 18. 10:00
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 05. 26. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 26. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
05. 26. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 06. 01. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
06. 01. 10:00
SBTC KFT.

CEGLÉDI VSE

2018. 08. 25. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 08. 25. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 01. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 09. 01. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
VÁROSI SE DUNAKESZI
2018. 09. 09. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 09. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 15. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 09. 15. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
SBTC KFT.
2018. 09. 28. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 09. 28. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
SZENT ISTVÁN SE
2018. 10. 06. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 10. 13. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 13. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 20. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 27. 12:00
Lokomotív Sporttelep
2018. 10. 27. 12:00
Lokomotív Sporttelep
FC HATVAN
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 04. 09:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 11. 04. 09:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
BKV ELŐRE SC
2018. 11. 10. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 11. 10. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 17. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 11. 17. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
INFO
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 09. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 03. 09. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
03. 09. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 16. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2019. 03. 16. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
03. 16. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 23. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 03. 23. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
03. 23. 10:00
UTE "B"
2019. 03. 30. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
03. 30. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 13. 10:00
Goldball Park
2019. 04. 13. 10:00
Goldball Park
SZENT ISTVÁN SE
04. 13. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 20. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 04. 20. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
04. 20. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 27. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
04. 27. 10:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 05. 04. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 04. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
05. 04. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 11. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 05. 11. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
05. 11. 10:00
FC HATVAN
2019. 05. 18. 10:00
BKV Előre Stadion
2019. 05. 18. 10:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
05. 18. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 25. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
05. 25. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 06. 01. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 06. 01. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
06. 01. 10:00
CEGLÉDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol