Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport 3. forduló

2018.09.08 - 12:00

Budapest, REAC Vasgolyó utcai Sporttelep

Heves

MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport

Játékvezető
TÖRÖK ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
URGYÁN ANTAL, HORVÁTH JÁNOS
REAC SPORTISKOLA SE "A"
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
90'
45'

Gólok

KOLTAI DOMINIK

4'

1 - 0

 

KULCSÁR OLIVÉR

6'

2 - 0

 

ZEMENY BÁLINT

36'

3 - 0

 

VÁRADI TAMÁS

58'

4 - 0

 

ZEMENY BÁLINT

60'

5 - 0

 

ZEMENY BÁLINT

65'

6 - 0

 

KOVÁCS LEVENTE

74'

7 - 0

 

ZEMENY BÁLINT

89'

8 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 25 0 25 9 10.7
2 REAC SPORTISKOLA SE  REAC SPORTISKOLA SE "A" 3 3 0 0 21 2 19 9 6
3 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 3 3 0 0 16 2 14 9 11
4 SBTC KFT. SBTC KFT. 2 2 0 0 9 2 7 6 11
5 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 3 2 0 1 9 7 2 6 8
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC  MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 3 1 1 1 3 10 -7 4 7.3
7 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 3 1 1 1 7 16 -9 4 7
8 FC HATVAN FC HATVAN 2 1 0 1 5 6 -1 3 7
9 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 3 0 2 1 4 7 -3 2 5.3
10 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 3 0 0 3 8 13 -5 0 5.3
11 BSE PALÓC FARKASOK USE BSE PALÓC FARKASOK USE 3 0 0 3 1 6 -5 0 3.3
12 UTE  UTE "B" 2 0 0 2 3 9 -6 0 4.5
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 3 0 0 3 2 33 -31 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 11 0 11 3 2 2 0 0 4 0 4 6 3 3 0 0 15 0 15 9
2 BKV ELŐRE SC REAC SPORTISKOLA SE "A" 2 2 0 0 5 0 5 6 1 1 0 0 3 1 2 3 3 3 0 0 8 1 7 9
3 BKV ELŐRE SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 1 0 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 6 0 6 6 3 2 1 0 7 1 6 7
4 BKV ELŐRE SC SBTC KFT. 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6
5 BKV ELŐRE SC JÁSZBERÉNYI FC 2 1 0 1 1 2 -1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 0 1 3 3 0 6
6 BKV ELŐRE SC CEGLÉDI VSE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 1 1 4 4 0 4
7 BKV ELŐRE SC FC HATVAN 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 3 2 1 3
8 BKV ELŐRE SC VÁROSI SE DUNAKESZI 2 0 1 1 2 4 -2 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 3 5 -2 2
9 BKV ELŐRE SC BSE PALÓC FARKASOK USE 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 1 3 -2 2
10 BKV ELŐRE SC SZENT ISTVÁN SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 1 2 3 6 -3 1
11 BKV ELŐRE SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 0 1 2 1 5 -4 1
12 BKV ELŐRE SC UTE "B" 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 2 0 0 2 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 11 -11 0 3 0 0 3 0 18 -18 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 19 0 19 3 2 2 0 0 6 0 6 6 3 3 0 0 25 0 25 9
2 BKV ELŐRE SC REAC SPORTISKOLA SE "A" 2 2 0 0 10 1 9 6 1 1 0 0 11 1 10 3 3 3 0 0 21 2 19 9
3 BKV ELŐRE SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 13 1 12 6 3 3 0 0 16 2 14 9
4 BKV ELŐRE SC SBTC KFT. 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 9 2 7 6
5 BKV ELŐRE SC CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 4 3 1 3 2 1 0 1 5 4 1 3 3 2 0 1 9 7 2 6
6 BKV ELŐRE SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 0 1 1 8 -7 3 3 1 1 1 3 10 -7 4
7 BKV ELŐRE SC SZENT ISTVÁN SE 1 0 0 1 1 11 -10 0 2 1 1 0 6 5 1 4 3 1 1 1 7 16 -9 4
8 BKV ELŐRE SC FC HATVAN 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 1 0 0 5 2 3 3 2 1 0 1 5 6 -1 3
9 BKV ELŐRE SC JÁSZBERÉNYI FC 2 0 1 1 2 5 -3 1 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 2 1 4 7 -3 2
10 BKV ELŐRE SC VÁROSI SE DUNAKESZI 2 0 0 2 5 9 -4 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 0 0 3 8 13 -5 0
11 BKV ELŐRE SC BSE PALÓC FARKASOK USE 2 0 0 2 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 0 3 1 6 -5 0
12 BKV ELŐRE SC UTE "B" 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 3 9 -6 0
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 2 0 0 2 2 14 -12 0 1 0 0 1 0 19 -19 0 3 0 0 3 2 33 -31 0
 
BKV ELŐRE SC
--0 - 92 - 5----------
BSE PALÓC FARKASOK USE
-----0 - 1-0 - 2------
CEGLÉDI VSE
-------------4 - 3
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-3 - 1------------
FC HATVAN
-------0 - 4------
JÁSZBERÉNYI FC
---1 - 4-------1 - 1--
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
-----2 - 2--------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
--------------
PÉNZÜGYŐR SE
19 - 0-------------
REAC SPORTISKOLA SE
--2 - 1---8 - 0-------
SBTC KFT.
------------5 - 1-
SZABADNAP
--------------
SZENT ISTVÁN SE
---------1 - 11----
UTE
--2 - 4-----------
VÁROSI SE DUNAKESZI
----------1 - 4-4 - 5-

Meccsek

REAC SPORTISKOLA SE "A"

2018. 08. 25. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 08. 25. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 01. 10:00
Láng SK Sporttelep
2018. 09. 01. 10:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 09. 08. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 08. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 09. 15. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 15. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 09. 22. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 22. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 09. 30. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 30. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 10. 06. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 06. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
BKV ELŐRE SC
2018. 10. 13. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 13. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 10. 20. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 03. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2018. 11. 03. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 11. 10. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 11. 10. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
UTE "B"
2018. 11. 18. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
INFO
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 09. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 03. 09. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
03. 09. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 16. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 03. 16. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
03. 16. 10:00
SZENT ISTVÁN SE
2019. 03. 23. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 03. 23. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
03. 23. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 30. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
03. 30. 10:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 04. 06. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 04. 06. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
04. 06. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 04. 13. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
04. 13. 10:00
FC HATVAN
2019. 04. 20. 10:00
BKV Előre Stadion
2019. 04. 20. 10:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
04. 20. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 04. 27. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
04. 27. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 05. 04. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 05. 04. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
05. 04. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 05. 18. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 05. 18. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
05. 18. 10:00
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 05. 26. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 26. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
05. 26. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 06. 01. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
06. 01. 10:00
SBTC KFT.

MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"

2018. 08. 25. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 08. 25. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 09. 01. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 01. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 09. 08. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 08. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 09. 15. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 15. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
VÁROSI SE DUNAKESZI
2018. 09. 23. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 09. 23. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 09. 29. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 29. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
SBTC KFT.
2018. 10. 06. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 10. 10. 16:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2018. 10. 10. 16:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
SZENT ISTVÁN SE
2018. 10. 31. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 31. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 11. 03. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 11. 03. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 11. 13:30
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 11. 11. 13:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 11. 14. 16:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2018. 11. 14. 16:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
BKV ELŐRE SC
2019. 03. 09. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 03. 09. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
03. 09. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK USE
2019. 03. 16. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 03. 16. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
03. 16. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2019. 03. 23. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 03. 23. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
03. 23. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 30. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2019. 03. 30. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
03. 30. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2019. 04. 06. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 04. 06. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
04. 06. 10:00
UTE "B"
2019. 04. 13. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
04. 13. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2019. 04. 20. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 04. 20. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
04. 20. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 27. 10:00
FTC NÉPLIGETI SPORTCENTRUM
2019. 04. 27. 10:00
FTC NÉPLIGETI SPORTCENTRUM
SZENT ISTVÁN SE
04. 27. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2019. 05. 11. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 05. 11. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
05. 11. 10:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 05. 18. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 05. 18. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
05. 18. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2019. 05. 25. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 05. 25. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
05. 25. 10:00
FC HATVAN
2019. 06. 01. 10:00
BKV Előre Stadion
2019. 06. 01. 10:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
06. 01. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol