Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport 7. forduló

2018.10.06 - 10:00

Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep

Heves

MLSZ U-17 III. KÖZÉP "B" csoport

Játékvezető
BÉRES KRISZTIÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KALMÁR PETRA, KURINKA BÉLA
SBTC KFT.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
90'
45'

Gólok

GREGÁSZ KRISZTIÁN

32'

1 - 0

 

SZOMORA LAJOS

76'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 7 7 0 0 36 2 34 21 8.3
2 REAC SPORTISKOLA SE  REAC SPORTISKOLA SE "A" 7 6 0 1 35 5 30 18 7.3
3 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 7 5 0 2 32 11 21 15 7.6
4 SBTC KFT. SBTC KFT. 6 5 0 1 19 8 11 15 7.8
5 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 6 4 1 1 19 9 10 13 7.5
6 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 7 2 3 2 19 14 5 9 8
7 UTE  UTE "B" 6 2 0 4 18 21 -3 6 6.6
8 FC HATVAN FC HATVAN 6 1 3 2 10 15 -5 6 7.2
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC  MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 7 1 2 4 11 22 -11 5 6.4
10 BSE PALÓC FARKASOK USE BSE PALÓC FARKASOK USE 6 1 1 4 20 11 9 4 6.7
11 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 7 1 1 5 17 30 -13 4 6
12 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 6 1 1 4 11 38 -27 4 5.8
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 6 0 0 6 3 64 -61 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 3 2 1 0 13 1 12 7 4 3 1 0 6 1 5 10 7 5 2 0 19 2 17 17
2 BKV ELŐRE SC REAC SPORTISKOLA SE "A" 4 3 1 0 9 0 9 10 3 2 1 0 7 2 5 7 7 5 2 0 16 2 14 17
3 BKV ELŐRE SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 3 1 2 0 4 2 2 5 4 3 0 1 12 2 10 9 7 4 2 1 16 4 12 14
4 BKV ELŐRE SC JÁSZBERÉNYI FC 4 2 1 1 3 3 0 7 3 2 0 1 9 3 6 6 7 4 1 2 12 6 6 13
5 BKV ELŐRE SC SBTC KFT. 3 2 1 0 6 2 4 7 3 2 0 1 4 3 1 6 6 4 1 1 10 5 5 13
6 BKV ELŐRE SC CEGLÉDI VSE 4 2 2 0 4 1 3 8 2 1 0 1 3 3 0 3 6 3 2 1 7 4 3 11
7 BKV ELŐRE SC FC HATVAN 3 1 0 2 1 5 -4 3 3 1 2 0 4 1 3 5 6 2 2 2 5 6 -1 8
8 BKV ELŐRE SC UTE "B" 3 1 0 2 5 6 -1 3 3 1 0 2 5 5 0 3 6 2 0 4 10 11 -1 6
9 BKV ELŐRE SC BSE PALÓC FARKASOK USE 3 1 1 1 4 2 2 4 3 0 1 2 2 4 -2 1 6 1 2 3 6 6 0 5
10 BKV ELŐRE SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 3 1 0 2 6 6 0 3 4 0 1 3 1 7 -6 1 7 1 1 5 7 13 -6 4
11 BKV ELŐRE SC VÁROSI SE DUNAKESZI 4 0 2 2 4 11 -7 2 3 0 2 1 3 5 -2 2 7 0 4 3 7 16 -9 4
12 BKV ELŐRE SC SZENT ISTVÁN SE 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 0 3 1 4 5 -1 3 6 0 3 3 5 13 -8 3
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 3 0 0 3 0 13 -13 0 3 0 0 3 0 19 -19 0 6 0 0 6 0 32 -32 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKV ELŐRE SC PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 25 1 24 9 4 4 0 0 11 1 10 12 7 7 0 0 36 2 34 21
2 BKV ELŐRE SC REAC SPORTISKOLA SE "A" 4 3 0 1 16 2 14 9 3 3 0 0 19 3 16 9 7 6 0 1 35 5 30 18
3 BKV ELŐRE SC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 3 2 0 1 11 6 5 6 4 3 0 1 21 5 16 9 7 5 0 2 32 11 21 15
4 BKV ELŐRE SC SBTC KFT. 3 3 0 0 13 4 9 9 3 2 0 1 6 4 2 6 6 5 0 1 19 8 11 15
5 BKV ELŐRE SC CEGLÉDI VSE 4 3 1 0 14 5 9 10 2 1 0 1 5 4 1 3 6 4 1 1 19 9 10 13
6 BKV ELŐRE SC JÁSZBERÉNYI FC 4 1 2 1 6 8 -2 5 3 1 1 1 13 6 7 4 7 2 3 2 19 14 5 9
7 BKV ELŐRE SC UTE "B" 3 1 0 2 6 9 -3 3 3 1 0 2 12 12 0 3 6 2 0 4 18 21 -3 6
8 BKV ELŐRE SC FC HATVAN 3 0 1 2 2 10 -8 1 3 1 2 0 8 5 3 5 6 1 3 2 10 15 -5 6
9 BKV ELŐRE SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B" 3 0 1 2 7 9 -2 1 4 1 1 2 4 13 -9 4 7 1 2 4 11 22 -11 5
10 BKV ELŐRE SC BSE PALÓC FARKASOK USE 3 1 0 2 15 3 12 3 3 0 1 2 5 8 -3 1 6 1 1 4 20 11 9 4
11 BKV ELŐRE SC VÁROSI SE DUNAKESZI 4 0 1 3 9 19 -10 1 3 1 0 2 8 11 -3 3 7 1 1 5 17 30 -13 4
12 BKV ELŐRE SC SZENT ISTVÁN SE 2 0 0 2 2 21 -19 0 4 1 1 2 9 17 -8 4 6 1 1 4 11 38 -27 4
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 3 0 0 3 3 24 -21 0 3 0 0 3 0 40 -40 0 6 0 0 6 3 64 -61 0
 
BKV ELŐRE SC
--0 - 92 - 51 - 10---------
BSE PALÓC FARKASOK USE
15 - 0----0 - 1-0 - 2------
CEGLÉDI VSE
-----2 - 2---2 - 0-6 - 0-4 - 3
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-3 - 1------2 - 4---6 - 1-
FC HATVAN
-2 - 2-----0 - 40 - 4-----
JÁSZBERÉNYI FC
-3 - 2-1 - 41 - 1------1 - 1--
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
-----2 - 2---1 - 2---4 - 5
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
--------------
PÉNZÜGYŐR SE
19 - 0----3 - 1-------3 - 0
REAC SPORTISKOLA SE
6 - 0-2 - 1---8 - 0-0 - 1-----
SBTC KFT.
---2 - 0-------6 - 35 - 1-
SZABADNAP
--------------
SZENT ISTVÁN SE
---------1 - 11--1 - 10-
UTE
--2 - 4---3 - 1-1 - 4-----
VÁROSI SE DUNAKESZI
---2 - 82 - 2-----1 - 4-4 - 5-

Meccsek

SBTC KFT.

2018. 08. 25. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2018. 08. 25. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
SBTC KFT.
2018. 09. 01. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 01. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
UTE "B"
2018. 09. 15. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 09. 15. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
SBTC KFT.
2018. 09. 20. 14:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 20. 14:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
SZENT ISTVÁN SE
2018. 09. 29. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 29. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
SBTC KFT.
2018. 10. 06. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 10. 14. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 10. 14. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
SBTC KFT.
2018. 10. 20. 09:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 10. 20. 09:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
INFO
FC HATVAN
2018. 10. 27. 10:00
NKE Labdarógú pálya
2018. 10. 27. 10:00
NKE Labdarógú pálya
BKV ELŐRE SC
10. 27. 10:00
SBTC KFT.
2018. 11. 04. 09:30
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 04. 09:30
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
11. 04. 09:30
BSE PALÓC FARKASOK USE
2018. 11. 11. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2018. 11. 11. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
11. 11. 10:00
SBTC KFT.
2018. 11. 18. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
11. 18. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2019. 03. 09. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 03. 09. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
03. 09. 10:00
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 03. 17. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 17. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
03. 17. 10:00
SBTC KFT.
2019. 03. 30. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
03. 30. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 06. 10:00
FTC NÉPLIGETI SPORTCENTRUM
2019. 04. 06. 10:00
FTC NÉPLIGETI SPORTCENTRUM
SZENT ISTVÁN SE
04. 06. 10:00
SBTC KFT.
2019. 04. 13. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
04. 13. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2019. 04. 20. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 20. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
04. 20. 10:00
SBTC KFT.
2019. 04. 27. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
04. 27. 10:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 05. 05. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 05. 05. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
05. 05. 10:00
SBTC KFT.
2019. 05. 11. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 05. 11. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
05. 11. 10:00
BKV ELŐRE SC
2019. 05. 18. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 05. 18. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
05. 18. 10:00
SBTC KFT.
2019. 05. 25. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
05. 25. 10:00
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 06. 01. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
06. 01. 10:00
SBTC KFT.

EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.

2018. 08. 25. 11:00
NKE Labdarógú pálya
2018. 08. 25. 11:00
NKE Labdarógú pálya
BKV ELŐRE SC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 09. 01. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 01. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BSE PALÓC FARKASOK USE
2018. 09. 08. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2018. 09. 08. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 09. 15. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 15. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
REAC SPORTISKOLA SE "A"
2018. 09. 22. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
2018. 09. 22. 10:00
Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum
VÁROSI SE DUNAKESZI
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 09. 29. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 29. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
UTE "B"
2018. 10. 06. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 10. 13. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 13. 13:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 20. 10:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
Láng SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
INFO
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 10. 31. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 31. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
10. 31. 11:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
2018. 11. 11. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 11. 11. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
11. 11. 10:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2018. 11. 17. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 11. 17. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
11. 17. 10:00
FC HATVAN
2019. 03. 09. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 09. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
03. 09. 10:00
BKV ELŐRE SC
2019. 03. 16. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 03. 16. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK USE
03. 16. 10:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 03. 23. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 23. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
03. 23. 10:00
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 30. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE "A"
03. 30. 10:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 04. 06. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 06. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
04. 06. 10:00
VÁROSI SE DUNAKESZI
2019. 04. 14. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 14. 10:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
UTE "B"
04. 14. 10:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 04. 20. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 20. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
04. 20. 10:00
SBTC KFT.
2019. 04. 27. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
04. 27. 10:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 05. 04. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 05. 04. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
05. 04. 10:00
SZENT ISTVÁN SE
2019. 05. 11. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 05. 11. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC "B"
05. 11. 10:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2019. 05. 25. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 05. 25. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
05. 25. 10:00
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 06. 01. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 06. 01. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
06. 01. 10:00
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol