Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 2. forduló

2018.08.26 - 17:00

Monor, Balassi Bálint utcai Stadion

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
FUTÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BALOGH II. ZOLTÁN, FICSOR MÁRK
Monori SE
FC Dabas II.
90'
45'

Gólok

KIRÁLY DÁVID

8'

1 - 0

 

SOLTÉSZ BÁLINT

18'

2 - 0

 

 

2 - 1

47'

NAGY-JÁGER DÁVID
CSŐKE ISTVÁN

49'

3 - 1

 

 

3 - 2

75'

DANYIS ATTILA
KIRÁLY DÁVID

79'

4 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllő SE Üllő SE 2 2 0 0 8 4 4 6 13
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 2 2 0 0 4 0 4 6 15.5
3 Örkény SE Örkény SE 2 1 1 0 8 3 5 4 14
4 Bugyi SE Bugyi SE 2 1 1 0 7 2 5 4 7
5 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 2 1 1 0 3 1 2 4 9.5
6 Pereg SE Pereg SE 2 1 1 0 4 3 1 4 12.5
7 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 1 1 0 0 2 1 1 3 8
8 Tápiószele SE Tápiószele SE 2 1 0 1 4 4 0 3 9
9 Monori SE Monori SE 2 1 0 1 5 8 -3 3 8.5
10 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 1 0 1 0 2 2 0 1 13
11 Halásztelek FC Halásztelek FC 2 0 1 1 3 4 -1 1 7
12 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 2 0 1 1 5 7 -2 1 2
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 2 0 1 1 4 6 -2 1 9.5
14 Péteri KSK Péteri KSK 2 0 0 2 4 7 -3 0 3.5
15 Taksony SE II. Taksony SE II. 2 0 0 2 0 3 -3 0 3.5
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 2 0 0 2 0 8 -8 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
2 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
4 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
5 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
6 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
7 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 3 0 3
8 Dunavarsányi TE II. Monori SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3
9 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 2 0 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0 0 2
10 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
11 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
14 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
15 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
16 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 8 4 4 6
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 2 2 0 0 4 0 4 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 4 0 4 6
3 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 1 0 8 3 5 4
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 7 2 5 4
5 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
6 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 3 1 4
7 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
8 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 4 0 3
9 Dunavarsányi TE II. Monori SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 1 0 1 5 8 -3 3
10 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
11 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
12 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 1 1 5 7 -2 1
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 1 1 4 6 -2 1
14 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 4 7 -3 0
15 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 8 -8 0 2 0 0 2 0 8 -8 0
 
Alsónémedi SE
----------2 - 1----
Aranyszarvas SE
---------------
Bugyi SE
-----6 - 1---------
Dunavarsányi TE II.
---------------
FC Dabas II.
-2 - 2-------------
Halásztelek FC
-------1 - 1-------
Monori SE
----4 - 2----------
Örkény SE
---5 - 0-----------
Pereg SE
--------3 - 2------
Péteri KSK
--------------2 - 4
Taksony SE II.
------------0 - 2--
Tápiószele SE
-----3 - 2---------
Törökbálinti TC
---3 - 0------1 - 0----
UFC Gyömrő
--1 - 1------------
Újhartyán VSE
-------3 - 3-------
Üllő SE
--------------4 - 2

Meccsek

Monori SE

2018. 08. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Monori SE
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
FC Dabas II.
2018. 09. 02. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Monori SE
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 09. 08. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Halásztelek FC
2018. 09. 16. 16:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Monori SE
2018. 09. 22. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 09. 22. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Pereg SE
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Monori SE
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Aranyszarvas SE
2018. 11. 07. 18:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 07. 18:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Monori SE
2018. 10. 20. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Monori SE
2018. 10. 27. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
Monori SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 04. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Monori SE
2018. 11. 11. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Újhartyán VSE
2018. 11. 18. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Monori SE
2018. 11. 24. 13:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 11. 24. 13:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
11. 24. 13:00
Taksony SE II.

FC Dabas II.

2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
FC Dabas II.
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
UFC Gyömrő
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
FC Dabas II.
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Örkény SE
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
FC Dabas II.
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelek FC
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Pereg SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
11. 24. 13:00
FC Dabas II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol