Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 7. forduló

2018.09.29 - 16:00

Dabas, FC Dabas Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
LACZKÓ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FICSOR MÁRK, TÖRÖK II. TAMÁS
FC Dabas II.
Dunavarsányi TE II.
90'
45'

Gólok

DANYIS ATTILA

14'

1 - 0

 

RIESZ DÁVID

41'

2 - 0

 

FEHÉR ATTILA

51'

3 - 0

 

RIESZ DÁVID

52'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllő SE Üllő SE 7 7 0 0 36 12 24 21 10.6
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 7 5 2 0 23 4 19 17 11.1
3 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 7 5 1 1 19 7 12 16 10.1
4 Tápiószele SE Tápiószele SE 7 5 0 2 22 10 12 15 9.6
5 Bugyi SE Bugyi SE 7 3 4 0 23 8 15 13 9
6 Örkény SE Örkény SE 7 3 4 0 19 9 10 13 10.3
7 Halásztelek FC Halásztelek FC 7 3 3 1 20 10 10 12 7
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 7 3 3 1 21 14 7 12 9.1
9 Pereg SE Pereg SE 7 3 1 3 14 21 -7 10 7.7
10 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 7 2 1 4 16 26 -10 7 8.3
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 7 2 0 5 13 20 -7 6 6.9
12 FC Dabas II. FC Dabas II. 7 1 2 4 9 23 -14 5 8.6
13 Taksony SE II. Taksony SE II. 7 1 1 5 3 14 -11 4 5.9
14 Péteri KSK Péteri KSK 7 1 0 6 9 20 -11 3 6.3
15 Monori SE Monori SE 7 1 0 6 10 24 -14 3 8.9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 7 0 0 7 3 38 -35 0 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 4 2 2 0 7 5 2 8 3 3 0 0 8 1 7 9 7 5 2 0 15 6 9 17
2 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 3 2 0 1 2 2 0 6 4 3 1 0 8 3 5 10 7 5 1 1 10 5 5 16
3 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 3 2 1 0 4 2 2 7 4 2 1 1 5 3 2 7 7 4 2 1 9 5 4 14
4 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 4 3 1 0 7 3 4 10 3 1 1 1 3 4 -1 4 7 4 2 1 10 7 3 14
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 3 2 1 0 5 1 4 7 4 2 0 2 3 4 -1 6 7 4 1 2 8 5 3 13
6 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 3 2 1 0 4 2 2 7 4 2 0 2 3 2 1 6 7 4 1 2 7 4 3 13
7 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 4 1 3 0 5 0 5 6 3 2 0 1 3 1 2 6 7 3 3 1 8 1 7 12
8 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 4 2 0 2 5 4 1 6 3 1 2 0 6 2 4 5 7 3 2 2 11 6 5 11
9 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 3 2 0 1 3 2 1 6 4 1 2 1 5 6 -1 5 7 3 2 2 8 8 0 11
10 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 3 2 0 1 2 1 1 6 4 1 1 2 5 7 -2 4 7 3 1 3 7 8 -1 10
11 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 4 3 0 1 6 3 3 9 3 0 0 3 3 6 -3 0 7 3 0 4 9 9 0 9
12 Dunavarsányi TE II. Monori SE 3 1 0 2 5 5 0 3 4 0 2 2 1 5 -4 2 7 1 2 4 6 10 -4 5
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 4 1 2 1 4 4 0 5 3 0 0 3 0 8 -8 0 7 1 2 4 4 12 -8 5
14 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 4 1 0 3 2 3 -1 3 3 0 1 2 0 3 -3 1 7 1 1 5 2 6 -4 4
15 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 4 0 1 3 1 4 -3 1 3 0 0 3 0 3 -3 0 7 0 1 6 1 7 -6 1
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 3 0 0 3 1 12 -11 0 4 0 1 3 0 5 -5 1 7 0 1 6 1 17 -16 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 4 4 0 0 20 9 11 12 3 3 0 0 16 3 13 9 7 7 0 0 36 12 24 21
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 4 3 1 0 14 0 14 10 3 2 1 0 9 4 5 7 7 5 2 0 23 4 19 17
3 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 3 2 1 0 8 3 5 7 4 3 0 1 11 4 7 9 7 5 1 1 19 7 12 16
4 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 3 3 0 0 12 3 9 9 4 2 0 2 10 7 3 6 7 5 0 2 22 10 12 15
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 4 2 2 0 14 6 8 8 3 1 2 0 9 2 7 5 7 3 4 0 23 8 15 13
6 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 3 2 1 0 9 2 7 7 4 1 3 0 10 7 3 6 7 3 4 0 19 9 10 13
7 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 4 2 2 0 14 6 8 8 3 1 1 1 6 4 2 4 7 3 3 1 20 10 10 12
8 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 3 1 2 0 6 5 1 5 4 2 1 1 15 9 6 7 7 3 3 1 21 14 7 12
9 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 3 2 0 1 7 7 0 6 4 1 1 2 7 14 -7 4 7 3 1 3 14 21 -7 10
10 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 3 2 0 1 7 8 -1 6 4 0 1 3 9 18 -9 1 7 2 1 4 16 26 -10 7
11 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 4 2 0 2 8 9 -1 6 3 0 0 3 5 11 -6 0 7 2 0 5 13 20 -7 6
12 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 4 1 2 1 6 7 -1 5 3 0 0 3 3 16 -13 0 7 1 2 4 9 23 -14 5
13 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 4 1 0 3 2 9 -7 3 3 0 1 2 1 5 -4 1 7 1 1 5 3 14 -11 4
14 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 4 1 0 3 5 11 -6 3 3 0 0 3 4 9 -5 0 7 1 0 6 9 20 -11 3
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 3 1 0 2 7 10 -3 3 4 0 0 4 3 14 -11 0 7 1 0 6 10 24 -14 3
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 3 0 0 3 2 24 -22 0 4 0 0 4 1 14 -13 0 7 0 0 7 3 38 -35 0
 
Alsónémedi SE
-----3 - 2----2 - 12 - 4-1 - 2-
Aranyszarvas SE
4 - 2-------3 - 2-0 - 4----
Bugyi SE
-----6 - 1---3 - 0-2 - 2-3 - 3-
Dunavarsányi TE II.
--0 - 7----------1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 0--0 - 0-----0 - 5--
Halásztelek FC
-6 - 0----4 - 41 - 1----3 - 1--
Monori SE
----4 - 21 - 4-2 - 4-------
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 0-----------
Pereg SE
-3 - 2------3 - 2---1 - 3--
Péteri KSK
------1 - 0---2 - 40 - 3--2 - 4
Taksony SE II.
---2 - 1---0 - 3----0 - 2-0 - 3
Tápiószele SE
-----3 - 24 - 0-5 - 1------
Törökbálinti TC
---3 - 010 - 00 - 0----1 - 0----
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 1------3 - 0-----
Újhartyán VSE
----2 - 1--3 - 3--1 - 1----
Üllő SE
-7 - 5------6 - 1--3 - 1--4 - 2

Meccsek

FC Dabas II.

2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
FC Dabas II.
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
UFC Gyömrő
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
FC Dabas II.
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Örkény SE
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
FC Dabas II.
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelek FC
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Pereg SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
FC Dabas II.
2019. 02. 24. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
02. 24. 14:00
FC Dabas II.
2019. 03. 03. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 03. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 03. 14:00
Monori SE
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
03. 09. 14:30
FC Dabas II.
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 17. 15:00
Törökbálinti TC
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
03. 24. 15:00
FC Dabas II.
2019. 03. 31. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 31. 15:30
Újhartyán VSE
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
04. 07. 16:00
FC Dabas II.
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
04. 14. 16:00
Taksony SE II.
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
04. 20. 16:00
Bugyi SE
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
04. 27. 16:30
FC Dabas II.
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
05. 04. 16:30
Alsónémedi SE
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
05. 11. 16:30
FC Dabas II.
2019. 05. 19. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 19. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
05. 19. 18:00
Péteri KSK
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
05. 26. 17:00
FC Dabas II.
2019. 06. 02. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 02. 17:00
Tápiószele SE

Dunavarsányi TE II.

2018. 08. 19.
Törökbálinti Sporttelep
2018. 08. 19.
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Dunavarsányi TE II.
2018. 08. 26. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 09. 02. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Újhartyán VSE
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Üllő SE
2018. 09. 15. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 09. 22. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Bugyi SE
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Alsónémedi SE
2018. 10. 14. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Péteri KSK
2018. 10. 28. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Tápiószele SE
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 18. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Monori SE
2018. 11. 23. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 11. 23. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Dunavarsányi TE II.
2019. 02. 24. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 02. 24. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
02. 24. 14:00
Törökbálinti TC
2019. 03. 03. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 03. 03. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
03. 03. 14:00
Örkény SE
2019. 03. 10. 14:30
Újhartyán Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
03. 10. 14:30
Dunavarsányi TE II.
2019. 03. 16. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
03. 16. 15:00
Dunavarsányi TE II.
2019. 03. 24. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
03. 24. 15:00
Taksony SE II.
2019. 03. 31. 15:30
Bugyi Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
03. 31. 15:30
Dunavarsányi TE II.
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
04. 07. 16:00
FC Dabas II.
2019. 04. 13. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
04. 13. 16:00
Dunavarsányi TE II.
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 21. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
04. 21. 16:00
Halásztelek FC
2019. 04. 27. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
04. 27. 16:30
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 05. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
05. 05. 16:30
Pereg SE
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
05. 11. 16:30
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
05. 18. 17:00
Aranyszarvas SE
2019. 05. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 05. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
05. 26. 17:00
Dunavarsányi TE II.
2019. 06. 02. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
06. 02. 17:00
UFC Gyömrő
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol