Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport 3. forduló

2018.10.01 - 20:45

Érd, Treff Sportcsarnok (Érd)

Pest

Regionális futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
DRÓTÁR PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSATLÓS ATTILA ZSOLT, VERSICS DÁNIEL
AC Villám
FC Dabas
40'
20'

Gólok

TAR ZSOLT

2'

1 - 0

 

 

1 - 1

5'

LIPTÁK NORBERT FERENC

 

1 - 2

10'

BANDUR ÁDÁM

 

1 - 3

11'

BANDUR ÁDÁM
GUTI DÁVID

12'

2 - 3

 

TAR ZSOLT

18'

3 - 3

 

 

3 - 4

18'

FODOR GERGŐ

 

3 - 5

20'

BANDUR ÁDÁM

 

3 - 6

24'

SZEIBERT ANTAL

 

3 - 7

77'

MRÁZ ISTVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Csakacsel SE Csakacsel SE 3 3 0 0 27 6 21 9 13
2 Üllői DSE Üllői DSE 3 3 0 0 26 10 16 9 12.3
3 Vác Futsal SE Vác Futsal SE 3 2 1 0 21 13 8 7 8
4 Dunakeszi Kinizsi FK Dunakeszi Kinizsi FK 3 2 0 1 16 11 5 6 9.3
5 Zebegény-Garvittax Zebegény-Garvittax 2 2 0 0 13 8 5 6 9
6 FC Dabas FC Dabas 3 2 0 1 18 14 4 6 10.3
7 PAFC-mitre II. PAFC-mitre II. 3 2 0 1 20 17 3 6 8.7
8 Jászberényi SE Jászberényi SE 2 1 0 1 10 11 -1 3 3.5
9 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 3 0 2 1 11 17 -6 2 5.7
10 SK Tóalmás SK Tóalmás 3 0 1 2 12 20 -8 1 6
11 Kaposvári Rákóczi BFLA Kaposvári Rákóczi BFLA 1 0 0 1 4 5 -1 0 4
12 Tolna VFC Tolna VFC 3 0 0 3 11 20 -9 0 4
13 Főnix ISE-Gödöllő Főnix ISE-Gödöllő 3 0 0 3 9 22 -13 0 3.3
14 AC Villám AC Villám 3 0 0 3 9 33 -24 0 3
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 1 1 0 0 7 1 6 3 2 2 0 0 10 3 7 6 3 3 0 0 17 4 13 9
2 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 1 1 0 0 7 0 7 3 2 2 0 0 6 1 5 6 3 3 0 0 13 1 12 9
3 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 7 6 1 3 3 2 0 1 10 7 3 6
4 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 2 2 0 0 7 3 4 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 8 5 3 6
5 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 1 1 0 0 4 2 2 3 2 0 1 1 4 5 -1 1 3 1 1 1 8 7 1 4
6 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 1 1 1 5 5 0 4
7 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 1 0 1 6 6 0 3
8 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 1 0 2 5 7 -2 3
9 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 2 1 0 1 4 6 -2 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 0 2 5 9 -4 3
10 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 2 0 2 0 4 4 0 2 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 3 0 6 6 0 3
11 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
12 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 0 1 1 4 7 -3 1
13 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 2 0 1 1 4 6 -2 1 1 0 0 1 1 7 -6 0 3 0 1 2 5 13 -8 1
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 2 0 0 2 5 13 -8 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 3 0 0 3 5 20 -15 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Mogyoród FC (Kizárva) Csakacsel SE 1 1 0 0 16 0 16 3 2 2 0 0 11 6 5 6 3 3 0 0 27 6 21 9
2 Mogyoród FC (Kizárva) Üllői DSE 1 1 0 0 10 1 9 3 2 2 0 0 16 9 7 6 3 3 0 0 26 10 16 9
3 Mogyoród FC (Kizárva) Vác Futsal SE 2 2 0 0 17 9 8 6 1 0 1 0 4 4 0 1 3 2 1 0 21 13 8 7
4 Mogyoród FC (Kizárva) Dunakeszi Kinizsi FK 2 2 0 0 13 6 7 6 1 0 0 1 3 5 -2 0 3 2 0 1 16 11 5 6
5 Mogyoród FC (Kizárva) Zebegény-Garvittax 1 1 0 0 7 3 4 3 1 1 0 0 6 5 1 3 2 2 0 0 13 8 5 6
6 Mogyoród FC (Kizárva) FC Dabas 1 1 0 0 8 4 4 3 2 1 0 1 10 10 0 3 3 2 0 1 18 14 4 6
7 Mogyoród FC (Kizárva) PAFC-mitre II. 1 1 0 0 9 4 5 3 2 1 0 1 11 13 -2 3 3 2 0 1 20 17 3 6
8 Mogyoród FC (Kizárva) Jászberényi SE 1 1 0 0 5 3 2 3 1 0 0 1 5 8 -3 0 2 1 0 1 10 11 -1 3
9 Mogyoród FC (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 1 0 1 0 4 4 0 1 2 0 1 1 7 13 -6 1 3 0 2 1 11 17 -6 2
10 Mogyoród FC (Kizárva) SK Tóalmás 2 0 1 1 8 11 -3 1 1 0 0 1 4 9 -5 0 3 0 1 2 12 20 -8 1
11 Mogyoród FC (Kizárva) Kaposvári Rákóczi BFLA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 5 -1 0 1 0 0 1 4 5 -1 0
12 Mogyoród FC (Kizárva) Tolna VFC 2 0 0 2 7 12 -5 0 1 0 0 1 4 8 -4 0 3 0 0 3 11 20 -9 0
13 Mogyoród FC (Kizárva) Főnix ISE-Gödöllő 2 0 0 2 8 12 -4 0 1 0 0 1 1 10 -9 0 3 0 0 3 9 22 -13 0
14 Mogyoród FC (Kizárva) AC Villám 2 0 0 2 9 17 -8 0 1 0 0 1 0 16 -16 0 3 0 0 3 9 33 -24 0
15 Mogyoród FC (Kizárva) Mogyoród FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
AC Villám
---3 - 7--------6 - 10--
www.bmefutsal.hu
---------------
Csakacsel SE
16 - 0--------------
Dunakeszi Kinizsi FK
------5 - 48 - 2-------
FC Dabas
-----------8 - 4---
Főnix ISE-Gödöllő
--4 - 5------4 - 7-----
Jászberényi SE
---5 - 3-----------
Kaposvári Rákóczi BFLA
---------------
Kincsem Lovaspark SE II.
-------------4 - 4-
Mogyoród FC
---------------
PAFC-mitre II.
----------9 - 4----
SK Tóalmás
--------5 - 5---3 - 6--
Tolna VFC
--2 - 6-----------5 - 6
Üllői DSE
-----10 - 1---------
Vác Futsal SE
------8 - 5---9 - 4----
Zebegény-Garvittax
----7 - 3----------

Meccsek

AC Villám

2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 09. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Üllői DSE
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2018. 09. 25. 21:30
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
AC Villám
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
FC Dabas
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 10. 12. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
AC Villám
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 15. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Tolna VFC
2018. 10. 29. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2018. 10. 29. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
AC Villám
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 05. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
SK Tóalmás
2018. 11. 12. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
AC Villám
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 11. 19. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Dunakeszi Kinizsi FK
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 03. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kaposvári Rákóczi BFLA
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2018. 12. 10. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
AC Villám
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 12. 17. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 01. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 01. 08. 20:30
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
01. 08. 20:30
AC Villám
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 21. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
01. 21. 20:45
Jászberényi SE
2019. 01. 28. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 01. 28. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
01. 28. 20:45
Vác Futsal SE
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 02. 08. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
02. 08. 20:30
AC Villám
2019. 02. 11. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 11. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
02. 11. 20:45
Zebegény-Garvittax
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2019. 02. 18. 21:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
02. 18. 21:30
AC Villám
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 02. 25. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
02. 25. 20:45
PAFC-mitre II.
2019. 03. 04. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 03. 04. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
03. 04. 20:45
Csakacsel SE
2019. 03. 11. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 11. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
03. 11. 21:15
AC Villám
2019. 03. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 03. 18. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
03. 18. 20:30
AC Villám
2019. 03. 29. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 03. 29. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
03. 29. 20:00
AC Villám
2019. 04. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2019. 04. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
04. 01. 20:45
Főnix ISE-Gödöllő
2019. 04. 08. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. 04. 08. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
04. 08. 21:00
AC Villám
2019. 04. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2019. 04. 16. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
04. 16. 20:00
AC Villám

FC Dabas

2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
2018. 09. 26. 20:20
Vasas Sportcsarnok
Zebegény-Garvittax
FC Dabas
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 09. 24. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Tolna VFC
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2018. 10. 01. 20:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
AC Villám
FC Dabas
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 08. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Főnix ISE-Gödöllő
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2018. 10. 15. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
FC Dabas
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 10. 22. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Vác Futsal SE
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
2018. 10. 30. 20:00
Szent István Általános Iskola (Dunakeszi) Új épület
Dunakeszi Kinizsi FK
FC Dabas
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. 11. 12. 21:00
Kaposvári Városi Sportcsarnok
Kaposvári Rákóczi BFLA
FC Dabas
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 11. 19. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Jászberényi SE
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
2018. 11. 26. 19:30
Sportcsarnok és Tanuszoda (Tápiószentmárton)
Kincsem Lovaspark SE II.
FC Dabas
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 03. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
PAFC-mitre II.
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2018. 12. 14. 20:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Üllői DSE
FC Dabas
2018. 12. 17. 20:30
Dabasi OBO Aréna
2018. 12. 17. 20:30
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
Csakacsel SE
2019. 01. 21. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 21. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
01. 21. 21:15
Kaposvári Rákóczi BFLA
2019. 01. 28. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 01. 28. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
01. 28. 21:15
Dunakeszi Kinizsi FK
2019. 02. 04. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 02. 04. 20:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi SE
02. 04. 20:00
FC Dabas
2019. 02. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
2019. 02. 11. 20:00
Vác Városi Sportcsarnok
Vác Futsal SE
02. 11. 20:00
FC Dabas
2019. 02. 18. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 18. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
02. 18. 21:15
Üllői DSE
2019. 02. 25. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 02. 25. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
02. 25. 21:15
Zebegény-Garvittax
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 04. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
03. 04. 21:15
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 03. 11. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 03. 11. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
03. 11. 21:15
AC Villám
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2019. 03. 20. 21:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
Csakacsel SE
03. 20. 21:00
FC Dabas
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
2019. 03. 26.
Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok Esztergom
PAFC-mitre II.
03. 26.
FC Dabas
2019. 04. 01. 21:15
Dabasi OBO Aréna
2019. 04. 01. 21:15
Dabasi OBO Aréna
FC Dabas
04. 01. 21:15
SK Tóalmás
2019. 04. 12. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
2019. 04. 12. 20:00
Tolna Városi Sportcsarnok
Tolna VFC
04. 12. 20:00
FC Dabas
2019. 04. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
2019. 04. 15. 20:20
Szent István Egyetem Sportcsarnok (Gödöllő)
Főnix ISE-Gödöllő
04. 15. 20:20
FC Dabas
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol