Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport 2. forduló

2018.09.10 - 18:30

Nagykáta, Nagykáta Városi Sporttelep

Pest

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport

Játékvezető
FENYVESI SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ALBERT GERGŐ, PETŐ TAMÁS
Nagykáta SE
Aranyszarvas SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

MEDGYESI LÁSZLÓ

 

0 - 2

14'

KRISS ZOLTÁN

 

0 - 3

19'

MEDGYESI LÁSZLÓ
BALOGH ZSOLT

40'

1 - 3

 

 

1 - 4

53'

CSORDÁS CSABA

 

1 - 5

61'

CSORDÁS CSABA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 2 2 0 0 16 3 13 6 8.5
2 Monori SE Monori SE 2 2 0 0 8 3 5 6 6.5
3 FC Dabas FC Dabas 2 1 0 1 12 6 6 3 5.5
4 Albertirsa SE Albertirsa SE 1 1 0 0 6 2 4 3 8
5 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 2 1 0 1 6 4 2 3 7
6 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 1 1 0 0 2 1 1 3 5
7 Nagykáta SE Nagykáta SE 1 0 0 1 1 5 -4 0 1
8 Kakucs KSE Kakucs KSE 2 0 0 2 4 11 -7 0 4.5
9 Vasadi RSC Vasadi RSC 1 0 0 1 1 9 -8 0 3
10 Dömsödi SE Dömsödi SE 2 0 0 2 2 14 -12 0 1.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dömsödi SE Aranyszarvas SE 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 8 2 6 6
2 Dömsödi SE FC Dabas 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 6 1 5 4
3 Dömsödi SE Albertirsa SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
4 Dömsödi SE Dabas-Gyón FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
5 Dömsödi SE Monori SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
6 Dömsödi SE Táborfalva KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
7 Dömsödi SE Kakucs KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
8 Dömsödi SE Dömsödi SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 1 1 1 5 -4 1
9 Dömsödi SE Nagykáta SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
10 Dömsödi SE Vasadi RSC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dömsödi SE Aranyszarvas SE 1 1 0 0 11 2 9 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 16 3 13 6
2 Dömsödi SE Monori SE 1 1 0 0 5 3 2 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 8 3 5 6
3 Dömsödi SE FC Dabas 1 1 0 0 9 1 8 3 1 0 0 1 3 5 -2 0 2 1 0 1 12 6 6 3
4 Dömsödi SE Albertirsa SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 6 2 4 3
5 Dömsödi SE Dabas-Gyón FC 1 1 0 0 5 2 3 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 6 4 2 3
6 Dömsödi SE Táborfalva KSE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
7 Dömsödi SE Nagykáta SE 1 0 0 1 1 5 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
8 Dömsödi SE Kakucs KSE 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 0 0 2 4 11 -7 0
9 Dömsödi SE Vasadi RSC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 9 -8 0 1 0 0 1 1 9 -8 0
10 Dömsödi SE Dömsödi SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 2 11 -9 0 2 0 0 2 2 14 -12 0
 
Albertirsa SE
---------
Aranyszarvas SE
--11 - 2------
Dabas-Gyón FC
----5 - 2----
Dömsödi SE
-----0 - 3---
FC Dabas
--------9 - 1
Kakucs KSE
2 - 6--------
Monori SE
----5 - 3----
Nagykáta SE
-1 - 5-------
Táborfalva KSE
--2 - 1------
Vasadi RSC
---------

Meccsek

Nagykáta SE

2018. 10. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 10. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
INFO
Nagykáta SE
2018. 09. 10. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 10. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 17. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 17. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Kakucs KSE
2018. 09. 24. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 09. 24. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Nagykáta SE
2018. 10. 01. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 01. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
10. 01. 18:30
Táborfalva KSE
2018. 10. 08. 18:30
Vasadi RSC sportpálya
2018. 10. 08. 18:30
Vasadi RSC sportpálya
Vasadi RSC
10. 08. 18:30
Nagykáta SE
2018. 10. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 15. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
10. 15. 18:30
FC Dabas
2018. 10. 22. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 10. 22. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
10. 22. 18:00
Nagykáta SE
2018. 10. 29. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 29. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
10. 29. 18:30
Dömsödi SE

Aranyszarvas SE

2018. 09. 20. 17:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 20. 17:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Dömsödi SE
2018. 09. 10. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 10. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 17. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 09. 17. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 24. 18:00
Vasadi RSC sportpálya
2018. 09. 24. 18:00
Vasadi RSC sportpálya
Vasadi RSC
Aranyszarvas SE
2018. 10. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 10. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
10. 01. 18:00
Aranyszarvas SE
2018. 10. 08. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 08. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
10. 08. 16:00
Albertirsa SE
2018. 10. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2018. 10. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
10. 15. 18:30
Aranyszarvas SE
2018. 10. 22. 15:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 22. 15:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
10. 22. 15:30
Táborfalva KSE
2018. 10. 29. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 29. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
10. 29. 18:00
Aranyszarvas SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol