Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 1. forduló

2018.11.13 - 20:00

Budapest, SPORT11 Sport és Szabadidőközpont

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
LANDESZMANN LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NYEKITA BRÚNÓ LÁSZLÓ, DIENES ANDRÁS
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

MARCZINKA TAMÁS
BARABÁSI BÉLA

70'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 1 1 0 0 5 2 3 3 15
2 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 1 0 0 3 0 3 3 16
3 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 1 1 0 0 2 0 2 3 14
4 RAFC RAFC 1 1 0 0 1 0 1 3 13
5 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 1 0 3 3 0 1 6
6 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 1 0 1 0 3 3 0 1 5
7 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 1 0 1 0 2 2 0 1 8
8 UNIONE FC UNIONE FC 1 0 1 0 2 2 0 1 7
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1 0 1 0 1 1 0 1 10
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  1 0 1 0 1 1 0 1 9
11 CSEP-GÓL FC SE CSEP-GÓL FC SE 1 0 1 0 0 0 0 1 12
12 REAC REAC 1 0 1 0 0 0 0 1 11
13 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 4
14 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 1 0 0 1 0 2 -2 0 3
15 BMTE II. BMTE II. 1 0 0 1 2 5 -3 0 1
16 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 1 0 0 1 0 3 -3 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐV. VÍZMŰVEK SK KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
2 FŐV. VÍZMŰVEK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
3 FŐV. VÍZMŰVEK SK IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
4 FŐV. VÍZMŰVEK SK RAFC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 FŐV. VÍZMŰVEK SK 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
7 FŐV. VÍZMŰVEK SK ÚJPEST FC. II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
8 FŐV. VÍZMŰVEK SK TESTVÉRISÉG SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 FŐV. VÍZMŰVEK SK UNIONE FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 FŐV. VÍZMŰVEK SK CSEP-GÓL FC SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 FŐV. VÍZMŰVEK SK REAC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 FŐV. VÍZMŰVEK SK BMTE II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 FŐV. VÍZMŰVEK SK ASR GÁZGYÁR 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 FŐV. VÍZMŰVEK SK PESTSZENTIMREI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 FŐV. VÍZMŰVEK SK ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐV. VÍZMŰVEK SK KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 5 2 3 3
2 FŐV. VÍZMŰVEK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
3 FŐV. VÍZMŰVEK SK IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 FŐV. VÍZMŰVEK SK RAFC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
6 FŐV. VÍZMŰVEK SK ÚJPEST FC. II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
7 FŐV. VÍZMŰVEK SK TESTVÉRISÉG SE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
8 FŐV. VÍZMŰVEK SK UNIONE FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
9 FŐV. VÍZMŰVEK SK ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 FŐV. VÍZMŰVEK SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
11 FŐV. VÍZMŰVEK SK CSEP-GÓL FC SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 FŐV. VÍZMŰVEK SK REAC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
13 FŐV. VÍZMŰVEK SK PESTSZENTIMREI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 FŐV. VÍZMŰVEK SK ASR GÁZGYÁR 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 FŐV. VÍZMŰVEK SK BMTE II. 1 0 0 1 2 5 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 5 -3 0
16 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
------------3 - 3--
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
---------------
ASR GÁZGYÁR
-----0 - 2---------
BMTE II.
------2 - 5--------
CSEP-GÓL FC SE
---------0 - 0-----
FŐV. VÍZMŰVEK SK
-0 - 3-------------
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
---------------
KELEN SC
---------------
PESTSZENTIMREI SK
---------------
RAFC
--------1 - 0------
REAC
---------------
TESTVÉRISÉG SE
-------------2 - 2-
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
--------------1 - 1
ÚJPEST FC. II.
---------------
UNIONE FC
---------------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
---------------

Meccsek

ÚJBUDAI FC-VOYAGE

2018. 11. 13. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 13. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 08. 29. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 29. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 08. 31. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 31. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 09. 08. 18:00
Budai II. László Stadion
2018. 09. 08. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 09. 14. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 14. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
CSEP-GÓL FC SE
2018. 09. 22. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 09. 30. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 30. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 05. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 05. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
KELEN SC
2018. 10. 14. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 10. 19. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 19. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 27. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 27. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
BMTE II.
2018. 11. 11. 14:00
Ikarus BSE
2018. 11. 11. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 11. 16. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 16. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
UNIONE FC
2018. 11. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 11. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 02. 22. 20:30
Goldball Park
2019. 02. 22. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 09. 18:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 03. 09. 18:00
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 14. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 14. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
REAC
2019. 03. 20. 15:00
Csep-Gól FC
2019. 03. 20. 15:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC SE
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 29. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 29. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
RAFC
2019. 04. 06. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 06. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 08. 16:30
Kelen SC
2019. 05. 08. 16:30
Kelen SC
KELEN SC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 01. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 04. 27. 17:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 27. 17:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 03. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 03. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
ASR GÁZGYÁR
2019. 05. 11. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 11. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 17. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 17. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 05. 25. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 25. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 06. 01. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 06. 01. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
ÚJPEST FC. II.

XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC

2018. 11. 13. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 13. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 08. 24. 20:30
Goldball Park
2018. 08. 24. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 09. 01. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 09. 07. 20:30
Goldball Park
2018. 09. 07. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ASR GÁZGYÁR
2018. 09. 15. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 15. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 09. 22. 11:00
Goldball Park
2018. 09. 22. 11:00
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 09. 28. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 28. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 10. 05. 20:30
Goldball Park
2018. 10. 05. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ÚJPEST FC. II.
2018. 10. 14. 15:00
Kelen SC
2018. 10. 14. 15:00
Kelen SC
KELEN SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 10. 19. 19:15
Vasas Sporttelep
2018. 10. 19. 19:15
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 10. 26. 20:30
Goldball Park
2018. 10. 26. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 11. 02. 20:00
Budai II. László Stadion
2018. 11. 02. 20:00
Budai II. László Stadion
REAC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 11. 09. 20:30
Goldball Park
2018. 11. 09. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEP-GÓL FC SE
2018. 11. 16. 20:00
Kelen SC
2018. 11. 16. 20:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
RAFC
2018. 11. 23. 20:30
Goldball Park
2018. 11. 23. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 02. 22. 20:30
Goldball Park
2019. 02. 22. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 02. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 03. 02. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 03. 08. 20:30
Goldball Park
2019. 03. 08. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 14. 20:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 14. 20:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
ASR GÁZGYÁR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 03. 22. 20:30
Goldball Park
2019. 03. 22. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BMTE II.
2019. 03. 30. 14:00
Ikarus BSE
2019. 03. 30. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 04. 05. 20:30
Goldball Park
2019. 04. 05. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
UNIONE FC
2019. 04. 13. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 04. 13. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 04. 19. 20:30
Goldball Park
2019. 04. 19. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
KELEN SC
2019. 04. 26. 20:30
Goldball Park
2019. 04. 26. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 05. 04. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 05. 10. 20:30
Goldball Park
2019. 05. 10. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
REAC
2019. 05. 18. 17:00
Csep-Gól FC
2019. 05. 18. 17:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 05. 25. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 06. 01. 17:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 06. 01. 17:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom