Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 14. forduló

2018.11.17 - 15:00

Budapest, Budafoki MTE Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
HORVÁTH JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
AGÓCS ATTILA, SUDICKY BÁLINT
BMTE II.
TESTVÉRISÉG SE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC REAC 14 10 3 1 37 3 34 33 9.5
2 KELEN SC KELEN SC 14 10 1 3 40 10 30 31 9.5
3 UNIONE FC UNIONE FC 14 9 3 2 30 17 13 30 9
4 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 14 7 7 0 34 12 22 28 8.3
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 14 8 2 4 32 17 15 26 8.7
6 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 14 7 3 4 27 16 11 24 8.6
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 14 6 6 2 26 22 4 24 9
8 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 14 6 2 6 21 24 -3 20 8.3
9 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  14 5 5 4 18 25 -7 20 8.7
10 BMTE II. BMTE II. 14 6 1 7 24 27 -3 19 8.6
11 CSEP-GÓL FC SE CSEP-GÓL FC SE 14 4 2 8 11 22 -11 14 7.9
12 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 14 3 4 7 12 27 -15 13 8.3
13 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 14 3 2 9 15 30 -15 11 7.8
14 RAFC RAFC 14 3 1 10 10 33 -23 10 7.8
15 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 14 1 4 9 15 27 -12 7 7.9
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 14 0 2 12 8 48 -40 2 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 7 5 1 1 11 1 10 16 7 5 0 2 9 4 5 15 14 10 1 3 20 5 15 31
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 7 5 2 0 10 0 10 17 7 4 2 1 8 2 6 14 14 9 4 1 18 2 16 31
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 8 3 2 3 6 5 1 11 6 4 2 0 10 2 8 14 14 7 4 3 16 7 9 25
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 8 5 0 3 10 4 6 15 6 2 3 1 5 5 0 9 14 7 3 4 15 9 6 24
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 6 1 4 1 5 5 0 7 8 5 2 1 9 3 6 17 14 6 6 2 14 8 6 24
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 6 3 2 1 10 2 8 11 8 3 3 2 6 6 0 12 14 6 5 3 16 8 8 23
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 8 3 0 5 6 8 -2 9 6 4 1 1 5 4 1 13 14 7 1 6 11 12 -1 22
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 7 1 2 4 4 7 -3 5 7 5 0 2 5 7 -2 15 14 6 2 6 9 14 -5 20
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 8 3 3 2 8 6 2 12 6 2 2 2 5 4 1 8 14 5 5 4 13 10 3 20
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 7 4 2 1 10 4 6 14 7 1 3 3 3 8 -5 6 14 5 5 4 13 12 1 20
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 7 2 3 2 2 3 -1 9 7 1 3 3 2 4 -2 6 14 3 6 5 4 7 -3 15
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 5 0 1 4 2 8 -6 1 9 3 2 4 3 6 -3 11 14 3 3 8 5 14 -9 12
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 6 0 4 2 3 5 -2 4 8 2 2 4 9 10 -1 8 14 2 6 6 12 15 -3 12
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 7 2 2 3 4 4 0 8 7 0 4 3 1 8 -7 4 14 2 6 6 5 12 -7 12
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 6 0 3 3 0 4 -4 3 8 1 2 5 3 12 -9 5 14 1 5 8 3 16 -13 8
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 9 1 1 7 2 19 -17 4 5 0 1 4 2 8 -6 1 14 1 2 11 4 27 -23 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 7 6 1 0 21 0 21 19 7 4 2 1 16 3 13 14 14 10 3 1 37 3 34 33
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 7 5 1 1 20 3 17 16 7 5 0 2 20 7 13 15 14 10 1 3 40 10 30 31
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 6 4 1 1 14 8 6 13 8 5 2 1 16 9 7 17 14 9 3 2 30 17 13 30
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 6 4 2 0 17 3 14 14 8 3 5 0 17 9 8 14 14 7 7 0 34 12 22 28
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 8 4 1 3 13 9 4 13 6 4 1 1 19 8 11 13 14 8 2 4 32 17 15 26
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 8 5 1 2 19 8 11 16 6 2 2 2 8 8 0 8 14 7 3 4 27 16 11 24
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 8 4 3 1 19 15 4 15 6 2 3 1 7 7 0 9 14 6 6 2 26 22 4 24
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 7 3 1 3 11 12 -1 10 7 3 1 3 10 12 -2 10 14 6 2 6 21 24 -3 20
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 7 4 3 0 13 6 7 15 7 1 2 4 5 19 -14 5 14 5 5 4 18 25 -7 20
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 8 3 0 5 14 17 -3 9 6 3 1 2 10 10 0 10 14 6 1 7 24 27 -3 19
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 7 3 2 2 6 11 -5 11 7 1 0 6 5 11 -6 3 14 4 2 8 11 22 -11 14
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 6 1 3 2 4 9 -5 6 8 2 1 5 8 18 -10 7 14 3 4 7 12 27 -15 13
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 5 0 1 4 4 12 -8 1 9 3 1 5 11 18 -7 10 14 3 2 9 15 30 -15 11
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 7 3 0 4 8 12 -4 9 7 0 1 6 2 21 -19 1 14 3 1 10 10 33 -23 10
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 6 0 3 3 6 11 -5 3 8 1 1 6 9 16 -7 4 14 1 4 9 15 27 -12 7
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 9 0 1 8 4 31 -27 1 5 0 1 4 4 17 -13 1 14 0 2 12 8 48 -40 2
 
1908 SZAC BUDAPEST
3 - 21 - 1---0 - 02 - 1-5 - 11 - 6-4 - 13 - 3--
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--0 - 1------0 - 41 - 1--1 - 32 - 3
ASR GÁZGYÁR
-3 - 0---0 - 22 - 0-5 - 00 - 22 - 15 - 12 - 2--
BMTE II.
2 - 3--2 - 00 - 2-2 - 52 - 0--1 - 3--0 - 45 - 0
CSEP-GÓL FC SE
0 - 03 - 21 - 0-0 - 42 - 0---0 - 0--0 - 5--
FŐV. VÍZMŰVEK SK
3 - 00 - 30 - 1--3 - 10 - 2-3 - 02 - 0--2 - 2--
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
-0 - 0-2 - 2----1 - 00 - 4-1 - 10 - 2--
KELEN SC
-7 - 0--2 - 0-5 - 13 - 0----1 - 10 - 12 - 0
PESTSZENTIMREI SK
1 - 10 - 21 - 1--2 - 21 - 3-----1 - 2--
RAFC
---0 - 32 - 1--1 - 31 - 0-1 - 23 - 1-0 - 2-
REAC
---2 - 0----2 - 00 - 03 - 04 - 0-4 - 06 - 0
TESTVÉRISÉG SE
0 - 2---1 - 01 - 3-0 - 24 - 2----2 - 23 - 1
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-0 - 1-0 - 41 - 32 - 6-0 - 70 - 4--0 - 3-0 - 21 - 1
ÚJPEST FC. II.
-2 - 1-6 - 0-----3 - 00 - 04 - 0-2 - 2-
UNIONE FC
--2 - 3-1 - 03 - 25 - 1-3 - 2-----0 - 0
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1 - 1-3 - 2-2 - 1-2 - 0-1 - 14 - 1---0 - 0-

Meccsek

BMTE II.

2018. 08. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
KELEN SC
2018. 08. 25. 17:30
Ikarus BSE
2018. 08. 25. 17:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
BMTE II.
2018. 09. 01. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 01. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
UNIONE FC
2018. 09. 08. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 09. 08. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
BMTE II.
2018. 09. 15. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 15. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 09. 22. 16:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BMTE II.
2018. 09. 29. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 29. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
PESTSZENTIMREI SK
2018. 10. 06. 16:00
Budai II. László Stadion
2018. 10. 06. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
BMTE II.
2018. 10. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
CSEP-GÓL FC SE
2018. 10. 20. 17:00
Ikarus BSE
2018. 10. 20. 17:00
Ikarus BSE
RAFC
BMTE II.
2018. 10. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
BMTE II.
2018. 11. 10. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 10. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 11. 17. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 17. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ASR GÁZGYÁR
2019. 02. 23.
Kelen SC
2019. 02. 23.
Kelen SC
KELEN SC
02. 23.
BMTE II.
2019. 03. 02.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 02.
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
03. 02.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 03. 09.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 09.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
03. 09.
BMTE II.
2019. 03. 16.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 16.
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
03. 16.
ÚJPEST FC. II.
2019. 03. 23.
Goldball Park
2019. 03. 23.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
03. 23.
BMTE II.
2019. 03. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
03. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 04. 06.
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 04. 06.
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
04. 06.
BMTE II.
2019. 04. 13.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 13.
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
04. 13.
REAC
2019. 04. 20.
Csep-Gól FC
2019. 04. 20.
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC SE
04. 20.
BMTE II.
2019. 04. 27.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 27.
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
04. 27.
RAFC
2019. 05. 04.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 04.
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
05. 04.
BMTE II.
2019. 05. 11.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 11.
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
05. 11.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 18.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 05. 18.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
05. 18.
BMTE II.
2019. 05. 25.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 25.
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
05. 25.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 06. 01.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 06. 01.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 01.
BMTE II.

TESTVÉRISÉG SE

2018. 08. 17. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 08. 17. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
UNIONE FC
2018. 08. 25. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 08. 25. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 01. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 09. 08. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 08. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 15. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 09. 22. 18:00
Budai II. László Stadion
2018. 09. 22. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 29. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
CSEP-GÓL FC SE
2018. 10. 06. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 14. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 19. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 19. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 27. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 27. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 11. 03. 13:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
KELEN SC
2018. 11. 11. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 11. 11. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 17. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 17. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 24. 14:00
Ikarus BSE
2018. 11. 24. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 02. 23.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 23.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
02. 23.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 02.
Testvériség SE Sporttelep
2019. 03. 02.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
03. 02.
ÚJPEST FC. II.
2019. 03. 09.
Goldball Park
2019. 03. 09.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
03. 09.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 16.
Testvériség SE Sporttelep
2019. 03. 16.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
03. 16.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 03. 23.
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 03. 23.
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
03. 23.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2019. 03. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
03. 30.
REAC
2019. 04. 06.
Csep-Gól FC
2019. 04. 06.
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC SE
04. 06.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 13.
Testvériség SE Sporttelep
2019. 04. 13.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
04. 13.
RAFC
2019. 04. 20.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 20.
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
04. 20.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 27.
Testvériség SE Sporttelep
2019. 04. 27.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
04. 27.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 04.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 05. 04.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
05. 04.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 05. 11.
Kelen SC
2019. 05. 11.
Kelen SC
KELEN SC
05. 11.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 05. 18.
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 18.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
05. 18.
ASR GÁZGYÁR
2019. 05. 25.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 25.
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
05. 25.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 06. 01.
Testvériség SE Sporttelep
2019. 06. 01.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 01.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol